OSLAVUJTE S NÁMI PLNOLETOST DIVADLA KALICH!

První dárek pro Vás: nová komfortnější sedadla už i v druhé kategorii a o 180 Kč levnější vstupenky na září!

     Milí diváci, nová sezóna je pro nás zásadní a výjimečná, dosáhneme v ní totiž plnoletosti. Konkrétně 1. listopadu 2017 skutečně uplyne 18 let od otevření Divadla Kalich. Vstup do dospělosti je velká událost, a tak chceme, aby Vy jste vstoupili do naší slavnostní sezóny s dárkem od nás, kterým Vám chceme poděkovat za společná krásná léta dospívání:

na všechna představení – muzikálová i činoherní - konaná od 1 září do 1. října včetně, Vám nabízíme o 180 Kč levnější vstupenky.  Neváhejte, ať stihnete vyzkoušet nová sedadla v hledišti, kapacita je omezena a volná místa rychle mizí.

Tuto narozeninovou slevu můžete uplatnit pomocí kódu SLEVA180KC při nákupu vstupenek online na www.divadlokalich.cz nebo osobně na pokladně Divadla Kalich, Jungmannova 9, Praha 1, tel. 296 245 311, email: pokladna@kalich.cz.  Před nákupem vstupenek sdělte paní pokladní, že chcete využít slevu. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami a výhodami. Sleva se vztahuje na druhou a třetí cenovou kategorii.

Postup uplatnění kódu při nákupu vstupenek online: Vyberete si vstupenky a kliknete na objednat. Otevře se Vám stránka s Vašimi vybranými vstupenkami. Zde naleznete pole Slevové / dárkové poukázky. Do tohoto pole napíšete kód SLEVA180KC a kliknete na +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na „přidat“. Cena vstupenky se Vám poníží o 180 Kč. Pokud budete chtít kód uplatnit na další vstupenku v rezervaci, napíšete ho znovu do pole Slevové / dárkové poukázky a klikněte na +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na „přidat“. Cena druhé vstupenky se Vám poníží o 180 Kč. Tak to uděláte s každou vstupenkou, na kterou chcete kód uplatnit. Zvolíte způsob platby a doručení vstupenek. Kliknete na dokončit objednávku. Po připsání platby na náš účet Vám na Váš e-mail přijde E-TICKET. Pokud Vám E-TICKET nepřijde, zkontrolujte si Vaši spamovou schránku.  

Dárků a výhod k 18. narozeninám pro Vás máme nachystáno samozřejmě více a necháme Vás je postupně „rozbalovat“ v průběhu celé narozeninové sezóny. Sledujte i nadále náš web s novou záložkou „Oslavte s námi 18 let“ i náš FB profil, kde Vás budeme o aktuálních akcích informovat.

18 let

}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.