Aktuality

Už nikdy sám 23.4.2017 od 20:00 se nekoná!!!

23.04.2017

Vážení diváci, ze zdravotních důvodů jsme bohužel nuceni zrušit dnešní představení Už nikdy sám 23.4.2017 od 20 hod. Vstupenky je možné vyměnit na termíny 18.5.2017 a 6.6.2017. Vracení vstupenek provádějte v místě jejich zakoupení a to nejpozději do 15.5.2017. V případě nákupu přes webové stránky Divadla Kalich kontaktujte obch. odd. 296245307. Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení. Vaše Divadlo Kalich

více informací...

Kdo si zahraje Agnes v novém Krysaři?

19.04.2017

Milí diváci, tolik očekávané herecké obsazení nové inscenace muzikálu Daniela Landy Krysař je vycizelováno k absolutní spokojenosti – naší a budeme věřit, že i Vaší. Široké veřejnosti představíme kompletní herecký tým za pár týdnů, pro Vás, naše fanoušky, do té doby odhalíme několik tváří nového Krysaře. Chceme Vám tak poděkovat za Vaši přízeň a důvěru.

Už víte, že v titulní roli jsme s absolutní důvěrou vsadili na talent i charisma Přemysla Pálka, a Vy jste naše rozhodnutí ohodnotili velmi pozitivně. O tom, kdo bude jednou ze dvou nových Agnes, se dočtete pod odkazem více.

více informací...

Muzikál Krysař hledá dětské tanečníky

18.04.2017

Producent Michal Kocourek, režisérka Mirjam Landa a choreografka Linda Rančáková zvou dívky i chlapce na konkurz nadětskou taneční roli v muzikálu Daniela Landy Krysař. Hledáme chlapce či dívky dětského vzhledu, výrazově a pohybově zdatné, které jsou schopné si zapamatovat choreografii. Věk: 8 – 12 let, výška do 150 cm.

Konkurz se uskuteční v úterý 30. května v budově přilehlé k Divadlu Kalich, Jungmannova 9, Praha 1. Registrace účastníků bude probíhat od 14 hodin, konkurz začne ve 14,30 hodin.

Těšíme se na naše budoucí malé kolegy!

více informací...

Slavte s námi barevné a veselé Velikonoce

13.04.2017

Na velikonoční svátky jsme připravili opravdu barevný program, ostatně posuďte sami: na dnešní Zelený čtvrtek se u nás v divadle zastaví v rámci svého momentálního evropského turné Queenie, špičková Queen Tribute kapela v čele s fenomenálním Michaelem Kluchem.  O Velkém pátku hrajeme stálici našeho komediálního repertoáru Sbohem, zůstávám!Ivou Janžurovou, Janou Paulovou, Pavlem Zedníčkem a Jaromírem Dulavou. Bílá sobota bude u nás patřit dalšímu velmi úspěšnému kusu: vizionářské komedii Žena za pultem 2: Pult osobnostiJiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem, a to dokonce dvakrát – odpoledne i večer. A nedělní Hod Boží velikonoční můžete přijít oslavit i s mladšími členy rodiny na odpolední repríze čarokrásného muzikálu Mauglí. Příjemné svátky Vám všem, milí diváci!

více informací...

Na rozloučenou s Jiřím Ornestem

10.04.2017

Samozřejmě i nás hluboce zasáhla zpráva o odchodu pana Jiřího Ornesta, jehož Nahniličko, které režíroval, se hraje stále před nabitým hledištěm od roku 1995 a u nás v divadle od roku 2003. Jako vzpomínku přidáváme fotografii z poslední návštěvy pana Ornesta po zkoušce v zákulisí… a dnešní reprízu Nahnilička.

více informací...

Změna otevírací doby v době svátků

10.04.2017
Vážení diváci Divadla Kalich,
z důvodu státních svátků v pátek 14. 4. 2017 a v pondělí 17. 4. 2017 bude otevírací doba pokladny stejná jako o víkendu.
Tj. 12:00 - 15:00 a 15:30 - 20:00.
Děkujeme za pochopení.
Vaše Divadlo Kalich :)
více informací...

Báječná neděle má za sebou báječnou premiéru

07.04.2017

Herečky Sabina Remundová, Lucie Žáčková, Barbora Munzarová a jejich kolegyně poprvé v životě zároveň v roli režisérky Iva Janžurová si už užily premiérový potlesk. Jejich inscenace cituplné komedie Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Créve Coeur byla o premiéře oceněna pořádně bouřlivým ohlasem a gratulace se nesly prostory divadla dlouho do noci. Těšte se na nejbližší reprízy 9. května a 20. června. Moc vstupenek na ně už nezbývá…!

více informací...

Dnes má premiéru Báječná neděle v parku Créve Coeur

06.04.2017

Režijní debut Ivy Janžurové úspěšně dospěl až k dnešní slavnostní premiéře. Herecká legenda zvolila hru předního amerického dramatika Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Créve Coeur a přizvala k sobě na jeviště Sabinu Remundovou, Lucii Žáčkovou a Barboru Munzarovou.  „Jsem rád, že paní Ivě pod rukama vykvetlo představení, ve kterém je vedle hlubokého ponoru do nitra čtyř tak rozdílných, a přece v mnohém stejných žen prostor také pro Ivin pověstný smysl pro humor,“ říká před premiérou producent Michal Kocourek. První reprízu odehrajeme 9. května.

více informací...

Naše galerie hostí Fragmenty Táni Svatošové

04.04.2017

Akademická malířka Táňa Svatošová bude až do června vystavovat své obrazy v galerii Divadla Kalich na výstavě nazvané Fragmenty. Navštívit ji a pokochat se tvorbou nadané a osobité umělkyně můžete kdykoli, kdy přijdete na naše představení. Galerii najdete v prostorách dolního foyeru divadla. 

více informací...

Prosincové reprízy Krysaře + přidaná zářijová v předprodeji od 31. března

30.03.2017

Reprízy muzikálu Daniela Landy Krysař, které odehrajeme v prosinci 2017, jdou do prodeje v pátek 31. března od 10h online na www.divadlokalich.cz i na pokladně divadla. Ve stejný den zahajujeme předprodej také na reprízu 10. září od 13,30h, kterou přidáváme pro velký zájem diváků.

 

více informací...

Koncert Radůzy definitivě zrušen

29.03.2017

Vážení diváci, snažili jsme se společně s managementem Radůzy najít náhradní termín za zrušený koncert, nicméně zdravotní stav písničkářky zatím takovou možnost nenabízí, proto majitelům vstupenek na původní koncert bude vráceno vstupné, a to v místě zakoupení vstupenek. Vstupenky, prosíme, vraťte nejpozději do 18. dubna 2017.

více informací...

Žena za pultem 2 odehraje dvě sváteční představení a přidává červnovou reprízu

28.03.2017

Veleúspěšná vizionářská komedie Petra Kolečka Žena za pultem 2: Pult osobnostiJiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem má před sebou dvě reprízy na státní svátky: 1. a 8. května. Také otevírá předprodej na přidané představení s datem 18. června. Prodej na něj bude zahájen ve středu 29. března od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Koncerty Hany Zagorové a Jiřího Schmitzera v prodeji od pondělí 27. 3.

24.03.2017

V pondělí 27. března v 10h online na tomto webu  i na pokladně divadla otevíráme předprodej na koncerty Hany Zagorové 26. září a Jiřího Schmitzera 11. října.

Zatímco koncerty Hany Zagorové s hostem Petrem Rezkem jsou naší programovou stálicí, Jiřího Schmitzera přivítáme s radostí na našem jevišti poprvé. Informace o jeho recitálu najdete pod odkazem více.

více informací...

Všechno nej, Jiří!

24.03.2017

Pan Jiří Bartoška, náš kolega z andělské komedie Moje hra, dnes slaví 70tiny. Přejeme mu jen to nejlepší, pevné zdraví a spoustu radosti, kterou on sám dovede tak štědře rozdávat...

více informací...

Baronky s datem 29. března neodehrajeme

23.03.2017

Vážení diváci, z důvodů nemoci jsme nuceni zrušit představení Baronky ze dne 29. března. Vstupenky si můžete vyměnit na nejbližší reprízu 17. května, na kterou stále zbývají moc hezká místa. Výměnu či vrácení vstupného je možné provést v místě zakoupení vstupenek, a to nejpozději do 15. dubna. Pokud jste nakupovali přes web divadla, kontaktujte, prosíme, naše obchodní oddělení na tel. 296245307. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Vaše Divadlo Kalich

více informací...

Výjimečný předprodej Krysaře a Podivného případu se psem

22.03.2017

S ohledem na velký divácký zájem o vstupenky otevíráme výlučný předprodej na dvě inscenace: Podivný případ se psem a Krysaře. Předprodej startuje ve čtvrtek 23. března od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

Jelikož nostalgická komedie Podivný případ se psem s excelentním Janem Cinou v hlavní roli je již do konce sezóny vyprodaná, otevíráme přednostní předprodej na další nejbližší reprízu 31. října od 19 hodin.

Zájem o návrat Krysaře trhá rekordy. Přidáváme proto nedělní reprízu s datem 24. září ve speciálním čase od 18 hodin, aby se při předpokládané délce inscenace cca 180 min (i s pauzou) dostali po představení pohodlně do svých domovů i mimopražští diváci.

více informací...

Muzikál Atlantida odehraje už jen 6 repríz v této sezóně

20.03.2017

Už jen dva sety čekají muzikál Atlantida s hity Mira Žbirky v této divadelní sezóně. Posledních šest repríz před letními prázdninami odehrajeme 7. a 8. dubna + 2. a 3. června. Zveme vás na dobrodružnou výpravu plnou skvělé hudby, choreografií, výtečných hereckých výkonů a velmi neotřelé scénografie.

více informací...

Předprodej na červnové činohry, podzimní muzikály a zářijovou premiéru

10.03.2017

 Ve středu 15. března v 10h bude on-line na tomto webu i na pokladně divadla zahájen předprodej vstupenek na:

- činoherní představení konaná v měsíci červnu 2017

- muzikálová představení konaná v měsících září a říjen 2017 (Krysař, Srdcový král, Atlantida, Mauglí, Johanka z Arku, Osmý světadíl, Pomáda)

 - slavnostní premiéru nové komedie Petra Kolečka Dvě noci na Karlštejně 21. září 2017 (pozor, do prodeje jde jen omezená kapacita vstupenek!).

více informací...

Krysař představuje vizuál a přidává do prodeje další reprízy

01.03.2017

Na fotografii k článku představujeme vizuál nové inscenace muzikálu Daniela Landy Krysař. Zároveň vycházíme vstříc velkému zájmu o vstupenky a přednostně otevíráme předprodej na listopadové termíny Krysaře, konkrétně na set od čtvrtku 9. do neděle 12. Předprodej bude zahájen v pondělí 6. března v 10 hodin online na tomto webu i na pokladně divadla.  

Ještě v průběhu měsíce března zveřejníme také kompletní herecké obsazení.

více informací...

Taneční konkurz do připravovaného muzikálu KRYSAŘ

28.02.2017
Vážení kolegové,
dovolujeme si Vás pozvat na taneční konkurz do nově připravovaného muzikálu Krysař, v režii Mirjam Landa a choreografii Lindy Rančákové.
Termíny plánovaných konkurzů jsou: 14.3. - I. kolo a 29.3. - II. kolo
Registrace v obou termínech 9:00 - 9:45, konkurzy 10:00 - 17:00.
Konkurzy se konají na adrese Divadla Kalich Jungmannova 9, Praha 1, nikoliv však přímo v divadle, ale v přilehlé budově, sál v I. patře.
( cesta do sálu bude ze dvora Divadla Kalich viditelně značena )
Koho hledáme:
Pro tento projekt hledáme tanečníky a tanečnice, kteří ovládají techniku moderna, jazz, partnering, mají silné výrazové schopnosti, pohybový projev a osobitý styl.
Zvláštní dovednosti navíc vítány (akrobacie, krump, street apod.) Pro skvělý výsledek je potřeba výjimečných tanečních osobností s profesionálním přístupem a vlastní invencí.
Vezměte si s sebou dobrou náladu, trpělivost a taneční oblečení.
Těšíme se na Vás!
 Divadlo Kalich
více informací...

Srdcový král je Nejlepší inscenací roku 2016

28.02.2017

Děkujeme všem, kdo si na Divadlo Kalich vzpomněli při vyplňování formuláře výroční divácké ankety odborného portálu www.i-divadlo.cz. Výsledky pro nás dopadly přímo fantasticky, moc si toho vážíme a cítíme se jimi být zavázáni. Anketě doslova kraluje naše muzikálová komedie Srdcový král, která se stala Nejlepší inscenací roku 2016, a to mezi tituly všech divadel v ČR bez ohledu na žánr. Hojně zastoupená je také v hereckých kategoriích: přinesla prvenství v oboru muzikál Janu Křížovi i Marii Křížové, druhé místo Petře Koskové a třetí Přemyslu Pálkovi. V činohře nám největší radost udělalo druhé místo v  kategorii Nejlepší ženský herecký výkon roku 2016 pro Ivu Janžurovou za Božskou Sarah. Divadlo Kalich bylo také vyhlášeno 4. Nejoblíbenějším divadlem v ČR. Ještě jednou děkujeme. Kompletní výsledky našeho divadla najdete pod odkazem více.

 

více informací...

Zabijáku Joe je jeden rok

16.02.2017

Dne 16. února 2016 měla u nás premiéru „tarantinovsky (roz)laděná“ černá komedie Tracyho Lettse Zabiják Joe v režii Petra Svojtky.  Je nám celých 12 měsíců s touto inscenací dobře, ostatně i kritika si ji pochvaluje. „Výborná inscenace jako vystřižená z těch nejlepších let Činoherního klubu. Taky skvěle obsazená,“ například napsaly po premiéře Divadelní noviny. Nejbližší repríza Zabijáka Joe je 27. února. Těšit se můžete na Igora Chmelu, Marka Taclíka, Ivanu Jirešovou, Ivana Luptáka a Annu Fialovou.

více informací...

Novým Krysařem bude Přemysl Pálek

15.02.2017

8. září premiérově představíme novou inscenaci kultovního muzikálu Daniela Landy Krysař s novým obsazením, v nové výtvarné podobě a s novou choreografií. Kompletní herecká jména zveřejníme začátkem března, nicméně již nyní můžeme odpovědět na vaše četné dotazy a odtajnit jméno představitele titulní role. Producent Michal Kocourek a režisérka Mirjam Landa se jednoznačně shodli na Přemyslu Pálkovi, kterého pravidelnějším divákům našeho divadla nemusíme představovat. Znají ho z hlavních rolí muzikálů Pomáda, Horečka sobotní noci, Srdcový král či z Atlantidy. Pod odkazem více si přečtete slova Michala Kocourka i krátký rozhovor s novým Krysařem.

více informací...

Hana Zagorová opět v Divadle Kalich

15.02.2017

pondělí 5. června se na naše jeviště vrátí Hana Zagorová. Koncert, jehož hostem bude Petr Rezek, začíná v 19 hodin. Předprodej otevíráme v pátek 17. února v 10 hodin online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Květnové činohry v prodeji od 16. února

14.02.2017

Činohry konané v měsíci květnu 2017 jsou v prodeji od čtvrtku 16. února od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

Předprodej na muzikálová představení je otevřen do konce června, chystaný muzikál Krysař je v prodeji na měsíce září a říjen.

více informací...

Přidaná komedie Pro tebe cokoliv o víkendu odpoledne

08.02.2017

Rádi vycházíme vstříc velkému zájmu o naši komediální novinku Pro tebe cokoliv a zároveň žádostem o zařazení činoher také na odpolední víkendové termíny. Přidáváme tedy reprízu komedie Pro tebe cokoliv na neděli 9. dubna od 15 hodin. Předprodej na přidané představení startuje ve čtvrtek 9. února od 10 hodin na tomto webu i na pokladně divadla.  

více informací...

Další chvála na Ivu Marešovou jako Johanku z Arku

07.02.2017

„Těžké písně zazpívala lépe než na výbornou a herecky zvládla roli také s přehledem,“ píše v recenzi na výkon naší nové Johanky z Arku Ivy Marešové portál PraKultura. Potvrzuje to, co se o Ivě nese už od její nedávné premiéry: že jako Johanka je trefou do černého. Přijďte se podívat na tento legendární muzikál Ondřeje Soukupa, Jiřího Hubače a Gabriely Osvaldové zase od 31. března do 2. dubna. Odkaz na celou recenzi:

http://www.prakultura.cz/2017/02/04/ive-maresove-se-splnil-sen-stala-se-johankou-arku/

více informací...

Tichá příroda v obrazech Oldřicha Tichého v naší galerii

06.02.2017

Galerie Divadla Kalich, která se nachází v dolním foyer, hostí olejomalby Oldřicha Tichého, jednoho z výrazných zástupců výtvarné generace 80. let. Autor na nich představuje neutuchající zdroj své inspirace – přírodu. A my věříme, že nová (prodejní) výstava příjemně podpoří zážitek z našeho představení.

více informací...

Nominace Ivy Janžurové na Cenu Thálie za Božskou Sarah

01.02.2017

„Mimořádné spojení hereckého ztvárnění role a hereččina osobního vkladu,“ tak ohodnotila odborná porota strhující výkon Ivy Janžurové v naší inscenaci Božská Sarah a zdůvodnila tím nominaci paní Ivy na prestižní Cenu Thálie. Máme z takového ocenění ohromnou radost, nicméně tou největší odměnou stále zůstává potlesk a zájem publika. Přijďte se podívat na nejbližší reprízy 9., 12. a 20. února. Naší vzácné kolegyni pochopitelně z celého srdce gratulujeme.

více informací...

Přivítali jsme další Johanku z Arku Ivu Marešovou

30.01.2017

Vyhledávaná muzikálová herečka a zpěvačka Iva Marešová se stala další představitelkou Jany z Arku v muzikálové legendě Ondřeje Soukupa, Jiřího Hubače a Gabriely Osvaldové Johanka z Arku. Na jevišti našeho divadla ji mezi sebe přivítaly dvě současné „Johanky“ Bára Basiková a Lucia Soukupová. A nešetřily chválou! Přečtěte si více pod odkazem. Další reprízy muzikálu Johanka z Arku odehrajeme na přelomu března a dubna.

více informací...

Přednostní předprodej Báječné neděle a Podivného případu

26.01.2017

Pro velký divácký zájem otevíráme přednostně prodej na květnové reprízy dvou inscenací: režijní prvotiny Ivy Janžurové Báječná neděle v parku Creve Coeur s datem 9. května a nostalgické komedie Podivný případ se psem s bravurním Janem Cinou v hlavní roli autistického chlapce s datem 31. května.

Přednostní předprodej startuje v pondělí 30. ledna od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.  

více informací...

Možnost zakoupení E-TICKETU na koncerty

24.01.2017

Vážení diváci, omlouváme se za technický problém, kvůli kterému jste si nemohli zakoupit E-TICKET na koncerty Bára Hrzánová & Condurango a Queenie. Po upozornění na tuto technickou závadu jedním z diváků jsme ji ihned nechali opravit a nyní je možné si E-TICKET koupit. Ještě jednou se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení. 

více informací...

Zahájen předprodej na špičkové Queenie

23.01.2017

Energií nabité koncertní divadlo plné písní legendárních Queen, precizně ztvárněných v původních aranžích a tóninách. To nabídne v Divadle Kalich 13. dubna od 19h kapela Queenie, která je špičkou ve svém oboru, a to ve světovém kontextu. Dubnové vystoupení bude jejich jedinou zastávkou v ČR v rámci skandinávského turné Forever. Speciálním hostem koncertu v našem divadle je sólistka Národního divadla, sopranistka Petra Alvarez.

Předprodej na exklusivní koncert naší nejúspěšnější Queen tribute kapely je zahájen.

Více informací a videa najdete na stránce koncertu:

http://www.divadlokalich.cz/repertoar/94-queenie---forever/

více informací...

Dubnové činohry v prodeji od 20. ledna

19.01.2017

V pátek 20. ledna od 10h bude v pokladně Divadla Kalich i online na tomto webu zahájen předprodej vstupenek na činoherní představení konaná v měsíci dubnu 2017. Vedle stálic našeho repertoáru se objevuje také dubnová novinka – režijní debut Ivy Janžurové Báječná neděle v parku Crève Coeur.

Muzikálové tituly jsou již nyní v prodeji až do června 2017, muzikál Krysař navíc do října 2017.

více informací...

Zahajujeme předprodej na režijní prvotinu Ivy Janžurové

18.01.2017

Na našem jevišti se odehraje jedna z událostí sezóny: uvedeme režijní prvotinu Ivy Janžurové. Herecká legenda si pro svoji první režii na divadle vybrala cituplnou komedii významného amerického dramatika Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Crève Coeur. Premiéra hry o čtyřech ženách, které se úsměvně a dojemně snaží vymanit ze svých zaběhnutých životů, se uskuteční 6. dubna.

Vedle Ivy Janžurové se můžete těšit na Sabinu Remundovou, Lucii Žáčkovou a Barboru Munzarovou.

Předprodej na slavnostní premiéru startuje ve čtvrtek 19. ledna v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. Pozor, kapacita vstupenek na premiéru, uvolněných do prodeje, je omezena.

více informací...

Krajiny Aleny Beldové v naší galerii

13.01.2017

Ještě týden se můžete v naší galerii v dolním foyeru divadla nechat zlákat na výlet do podmanivé přírody tak, jak ji vidí výtvarnice a textilní designéra Alena Beldová. „Pracuje přímo v krajině a nechává se vést situací a atmosférou a tomu přizpůsobuje i výslednou techniku definitivního obrazu,“ píše o vystavených dílech kurátorka a kritička Magdalena Juříková. Rozšiřte si jimi kulturní zážitek, který si odnesete z našeho divadla.

více informací...

CD Srdcový král pokřtí Iva Janžurová

13.01.2017

V neděli 15. ledna pokřtíme přímo na představení dvojalbum s písničkami z muzikálu Srdcový král, které je unikátní v tom, že nabízí na dvou discích obě verze pěveckého obsazení.Velmi vzácnou kmotrou alba se stane herecká legenda Iva Janžurová. A to ne náhodou, naše kolegyně totiž odcházela z premiéry Srdcového krále velmi potěšená, dokonce nešetřila nadšením. Jak představení zhodnotila, si můžete přečíst pod odkazem více.

více informací...

První Zabiják Joe v novém roce

09.01.2017

V úterý 10. ledna se poprvé v roce 2017 objeví na našem jevišti kultovní černá komedie Tracyho Lettse Zabiják Joe. Odvážně vtipná sonda do rodiny, v níž přestala platit jakákoli morální pravidla, si vysloužila vysoká hodnocení diváků i kritiky. V režii Petra Svojtky hrají Igor Chmela, Marek Taclík, Ivana Jirešová, Anna Fialová a Ivan Lupták.

více informací...

Elvisovo výročí se Srdcovým králem

05.01.2017

V neděli 8. ledna uplyne 82 let od narození Elvise Presleyho, jedné z největších hudebních ikon naší planety. Řada hitů, díky kterým se stal nesmrtelným už pro několik generací, zní v současných úpravách v našem muzikálu Srdcový král. Hrajeme ho i kolem tohoto výročí: buďto před ním  6. a 7. ledna, nebo po něm 13. – 15. ledna. Každou odehranou reprízou pošleme pozdrav vysoko nad divadelní reflektory.   

více informací...

Šťastné a veselé

23.12.2016

 

Vážení a milí diváci, celý tým Divadla Kalich Vám přeje Vánoce strávené v klidu a radosti, do roku 2017 pak hojnost lásky, pevné zdraví, dobrou náladu a v neposlední řadě spoustu úžasných divadelních zážitků. Načerpáte-li je v našem hledišti, bude nám velkou ctí. Děkujeme Vám za Vaši neutuchající přízeň, opravdu si jí moc vážíme, je pro nás ohromnou vzpruhou a inspirací. Vaše Divadlo Kalich

 

více informací...

Bára Hrzánová a Condurango 22. března

22.12.2016

Na jeviště Divadla Kalich se vrátí Bára Hrzánová se svou kapelou Condurango. Další z nezapomenutelných koncertů u nás odehraje 22. března od 19h. Předprodej vstupenek startuje 23. prosince od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Březnové činohry v prodeji od 19. prosince

15.12.2016

V pondělí 19. prosince v 10h startuje on-line na tomto webu i na pokladně divadla předprodej vstupenek na činoherní představení konaná v měsíci březnu 2017.  Muzikálové tituly jsou už nyní v prodeji až do června 2017, resp. novinkový Krysař do října 2017. Těšíme se na vaši návštěvu.

více informací...

Chvála na novinku Pro tebe cokoliv

13.12.2016

„Pokud se chcete zasmát a zamyslet nad vážným nevážně, komedie Pro tebe cokoliv tato očekávání zaručeně naplní. Svědčí o tom i opakovaná, neutuchající standing ovation v rámci jeho premiérového uvedení,“ píše o naší činoherní novince ve své nadšené recenzi portál Informuji.cz. První reprízu komedie Pro tebe cokoliv si můžete užít už v neděli 18. prosince.

http://www.informuji.cz/clanky/3383-francouzska-komedie-pro-tebe-cokoliv-sklizi-v-kalichu-bourlive-ovace/

více informací...

Srdcový král opět v lednu 2017

11.12.2016

Přečtěte si hezký rozhovor s Petrem Vondráčkem, prozradí v něm ledasco také o našem Srdcovém králi. Děkujeme všem divákům, kteří v pátek, sobotu nebo neděli na muzikálovou komedii Srdcový král zavítali. Hlediště bylo pokaždé nabité a atmosféra na všech reprízách opět neskutečná! Těšte se na nejbližší série představení od 6. a od 13. ledna 2017. Vstupenky jsou již v prodeji.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/436500/petr-vondracek-z-prvni-rady-tvare-jsem-takovy-ken-co-uz-vysel-z-mody.html

více informací...

Derniéra Horečky 18. 12. s velkou autogramiádou

09.12.2016

Tento víkend si užijeme Srdcového krále a přesně za týden, tedy od pátku 16. prosince, se budeme loučit s Horečkou sobotní noci. Čekají nás poslední 4 rozlučkové reprízy. Komu se podaří ukořistit zbývající vstupenky na některou z nich, toho určitě neminou nevšední zážitky. Jak už jsme prozradili, samotnou derniéru v neděli 18. 12. od 13,30h odehrají oba senzační představitelé hlavní role Tonyho Manery Jan Kříž i Přemysl Pálek a nyní přidáváme další překvapení: po posledním představení uspořádáme velkou autogramiádu v prostorách galerie v dolním foyeru divadla.

více informací...

Dubnové Splašené nůžky v prodeji

08.12.2016

Oblíbená detektivní komedie Splašené nůžky, postavená na komunikaci herců s diváky, se na náš repertoár dostane zase až 3. dubna od 19h. Jelikož často píšete, že byste vstupenky na ni chtěli darovat pod stromeček, otevíráme přednostně předprodej na toto datum v pondělí 12. prosince v 10h online na tomto webu i na pokladně.

Ve Splašených nůžkách uvidíte Dalibora Gondíka, Otakara Brouska ml., Ivanu Jirešovou, Ladislava Županiče, Jaroslavu Brouskovou a Zbyňka Frice.

více informací...

Komedie Pro tebe cokoliv si vysloužila potlesk vestoje

02.12.2016

Nejdříve série velmi úspěšných předpremiér, které publikum prosmálo od začátku do konce, a nyní i hurónským smíchem nabitá premiéra potkala naši novou komedii Pro tebe cokoliv. Na konci představení ji publikum ocenilo dokonce potleskem vestoje. Přijďte se podívat na Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Pavlu Vojáčkovou, Simonu Lewandowskou a Kristiána Kašpara v režii Petra Kracika18. prosince na první reprízu.

více informací...

Novinku Pro tebe cokoliv viděli první diváci

29.11.2016

Naše nová komedie Pro tebe cokoliv má za sebou předpremiérové turné a my chceme moc poděkovat všem divákům, kteří každý večer vytvořili naprosto neskutečnou atmosféru. Zdá se, že novinka naštěstí baví diváky stejně jako nás, protože každou reprízu provázely salvy smíchu a mnoho potlesků. Premiéra 1. prosince je vyprodaná, zveme vás na první reprízu 18. prosince. V komedii Pro tebe cokoliv se těšte na Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Pavlu Vojáčkovou, Simonu Lewandowskou a Kristiána Kašpara v režii Petra Kracika.

více informací...

Přidáváme Božskou Sarah na 12. února

28.11.2016

Pro obrovský zájem o strhující herecký koncert Ivy Janžurové a Kryštofa Hádka nebo Igora Orozoviče ve hře Božská Sarah v režii Alice Nellis přidáváme reprízu v neděli 12. února od 14 hodin. Předprodej na ni bude spuštěn společně s předprodejem na ostatní únorové činohry ve čtvrtek 1. prosince od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Únorové činohry a březnový Podivný případ se psem v prodeji od 1. prosince

27.11.2016

Ve čtvrtek 1. prosince, tedy v den premiéry nové komedie Pro tebe cokoliv, spouštíme od 10 hodin on-line i na pokladně předprodej činoher konaných v měsíci únoru 2017. Přidáváme k nim také březnový (9. 3.) termín nostalgické komedie Podivný případ se psem s Janem Cinou v hlavní roli, o níž si často voláte a píšete.

Muzikály jsou už nyní v prodeji až do června 2017 + nová inscenace Krysaře Daniela Landy na září a říjen 2017.  Pozor, poslední vstupenky zbývají na derniérový set Horečky sobotní noci od 16. do 18. prosince i na silvestrovskou Pomádu od 17 hodin.

více informací...

Fotoaparát Fujifilm X-E2 a X-Pro-2

27.11.2016

O své čerstvé zkušenosti s fotoaparátem Fujifilm X-E2 a X-Pro2 se pod odkazem více podělí Richard Kocourek, fotograf  Divadla Kalich.

více informací...

Vánoční dárkové poukazy jsou k dispozici už i online

27.11.2016

Nejen na pokladně divadla, ale nyní už i online na http://www.divadlokalich.cz/Vanocni_poukazy/ můžete pořídit vánoční dárkové poukazy na vstupenky do Divadla Kalich. V nabídce jsou na činoherní nebo muzikálová představení, případně poukaz univerzální bez tohoto dělení. Obdarovaný si pak sám vybere, na jaký titul a v jakém termínu se do divadla vydá

více informací...

O adventu na Tajemství

23.11.2016

Ve dnech 2. – 4. prosince odehrajeme poslední set v tomto roce strhujícího muzikálu Daniela Landy Tajemství, představení, které už nikdy nedostanete z hlavy. V hlavní roli mladé lékařky, jež si s sebou nese právě jedno velké tajemství, exceluje exklusivně Markéta Procházková. Ta tuto úlohu převzala po Lucii Vondráčkové a chopila se jí neméně bravurně.

Co Markéta sama o svém vztahu k muzikálu Tajemství prozradila, si můžete přečíst pod odkazem více.

více informací...

Chvála Srdcového krále v Divadelních novinách

22.11.2016

 „Srdcový král je další tanečně a herecky pečlivě vypracovanou podívanou založenou na vtipném textu a nosném příběhu. Tohle zboží jinde než v Divadle Kalich prostě nekoupíte,“ píše v recenzi Divadelních novin Josef Herman. Nejbližší set Srdcového krále odehrajeme od 9. do 11. prosince a zbývá na něj v prodeji už jen několik vstupenek, tak neváhejte.

 

 

více informací...

Gratulujeme Janu Cinovi

21.11.2016

Gratulujeme kolegovi Janu Cinovi k jeho fenomenální cestě tv show Tvoje tvář má známý hlas a samozřejmě především k jeho zaslouženému vítězství. Honza znovu potvrdil, co my už víme dávno a co několik let dokazuje i na našem jevišti v muzikálu Mauglí a v nostalgické komedii Podivný případ se psem – že mezi mladými hereckými talenty patří k absolutní špičce. Nejblíže se na Honzu u nás můžete těšit už tuto středu 23. listopadu jako na Christophera v Podivném případu se psem.

více informací...

Derniéru Horečky odehrají Jan Kříž i Přemysl Pálek

18.11.2016

Definitivně poslední set Horečky sobotní noci se nezadržitelně blíží, odehrajeme ho v termínech 16. – 18. prosince. Samotná derniéra 18. prosince od 13,30h bude opravdu speciální představení: na jevišti se totiž vystřídají Jan Kříž i Přemysl Pálek, kteří excelují v hlavní roli Tonyho už od premiéry v září 2014. Přijďte se rozloučit s touto legendou světového muzikálového repertoáru.

více informací...

Předprodej na lednové činohry a Krysaře startuje 15. listopadu

10.11.2016

V úterý 15. listopadu od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla zahajujeme předprodej na činoherní představení konaná v měsíci lednu 2017 (tedy např. včetně naší nové komedie Pro tebe cokoliv)  + na zářijové a říjnové reprízy dirty muzikálu Daniela Landy Krysař. Ostatní muzikály jsou už nyní v prodeji do června 2017.

více informací...

Muzikál Krysař hlásí návrat a spouští předprodej

09.11.2016

Sami jste ho přivolali… Do města se vrací Krysař!

Dirty muzikál Daniela Landy Krysař se v září 2017 vrací na jeviště Divadla Kalich v novém hereckém obsazení a s novou výpravou i choreografií. O jeho návrat si celá léta psali sami diváci, pro které je bez nadsázky kultovním představením. Předprodej vstupenek na září (9., 22. – 24.) a říjen (20. – 22.) bude odstartován 15. listopadu v 10h online na tomto webu a na pokladně divadla.

více informací...

Ženu za pultem 2 v listopadu a prosinci již hrajeme

08.11.2016

Zdravotní stav pana Oldřicha Kaisera se natolik stabilizoval, že představení Ženy za pultem 2: Pultu osobnosti s daty 15. listopadu a 7. prosince už můžeme odehrát. Vstupenky jsou v prodeji.

více informací...

Zkoušíme komedii Pro tebe cokoliv

07.11.2016

Zhruba do poloviny dospělo zkoušení naší činoherní novinky, výborné francouzské komedie Pro tebe cokoliv, kterou uvedeme v české premiéře v režii Petra Kracika. Těšit se můžete na Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Pavlu Vojáčkovou, Simonu Lewandowskou a Kristiána Kašpara v příběhu o tom, že mateřská láska je bezbřehá…  Vstupenky lze zakoupit na termíny 1. a 18. prosince.

více informací...

Vánoční dárkové poukazy v prodeji

07.11.2016

Na pokladně divadla (a brzy i on-line na tomto webu) můžete zakoupit vánoční dárkové poukazy na vstupenky do Divadla Kalich. V nabídce jsou poukazy na činoherní nebo muzikálová představení, případně poukaz univerzální bez tohoto dělení. Obdarovaný si pak sám vybere, na jaký titul a v jakém termínu se do divadla vydá.

více informací...

Nová otevírací doba pokladny Divadla Kalich

01.11.2016

Upozorňujeme na novou otevírací dobu pokladny Divadla Kalich platnou od 1. 11. 2016.
Pondělí - Pátek 9:30 – 12:30 a 13:00 – 19:30
Sobota - Neděle: 12:00 - 15:00 a 15:30 - 20:00

Pokud se v sobotu, neděli či o svátcích nekoná večerní představení, je otevřeno pouze do 18 hodin!

 Těšíme se na vás.

více informací...

Divadlo Kalich se připojilo k prohlášení divadelníků Nemůžeme mlčet

26.10.2016

Divadlo Kalich se připojilo k petici Nemůžeme mlčet podpisem producenta Michala Kocourka. Třeba bude text petice konvenovat i vám…

http://www.petice24.com/nemuzeme_mlcet

více informací...

Předprodej na prosincové činohry a muzikály do června

11.10.2016

V pondělí 17. října od 10:00 bude na pokladně i online na tomto webu zahájen předprodej vstupenek na muzikálová představení od ledna až do června 2017 a na činohry konané v prosinci 2016. Do předprodeje se tak mj. dostanou i vstupenky na slavnostní premiéru naší nové komedie Pro tebe cokoliv s Janou Paulovou, Pavlem Zedníčkem, Davidem Suchařípou aj.

Zároveň bude přednostně otevřen předprodej na únorovou a březnovou derniéru komedie Natěrač.

více informací...

Natěrač se vrátí na poslední 2 představení

11.10.2016

Herci Jana Paulová, Pavel Zedníček a Zuzana Mixová se na dva večery vrátí ke svým rolím v legendární inscenací slavné komedie Donalda Churchilla Natěrač. Na četná přání diváků odehrají poslední dvě rozlučková představení 2. února a 27. března 2017 od 19 hodin. Předprodej startuje 17. října 2017 v 10 hodin.

více informací...

Na Srdcového krále se snáší samá chvála

06.10.2016

Muzikál Srdcový král otevírá svůj druhý blok repríz značně posilněný o první bouřlivé potlesky nabitého hlediště a o lavinu superlativů z recenzí (jejich celé znění najdete pod odkazem více). Druhý set uvádíme do 9. října, třetí pak od 20. do 22. října.

„Skvělé pěvecké a taneční výkony.“ (MF Dnes) „Srdcový král potěší temperamentem a chutí, která ze všech sálá.“ (Právo) „Jeden z nejvtipnějších kousků současné české muzikálové scény.“ (Informuji.cz) „Nadhled, humor a skvělé pěvecké i taneční výkony.“ (Deník) „Skvěle napsaný komediální titul vyniká výjimečnými výkony, pozitivní energií a rock’n’rollovými peckami Elvise.“ (Musical.cz).

více informací...

Nové dárkové poukazy v prodeji

30.09.2016

Nejlepším dárkem je skvělá zábava! Nové dárkové poukazy s platností do 31. 12. 2017 si můžete zakoupit od 1. října 2016 v pokladně Divadla Kalich. O pár dní později si budete moci poukazy koupit také online zde na našich webových stránkách. Sledujte tyto stránky nebo náš facebook.

více informací...

Vánoční koncert Petra Bendeho startuje předprodej

23.09.2016

Jednou z nádherných jistot Vánoc v Divadle Kalich představují speciální koncerty zpěváka, skladatele, hudebníka Petra Bendeho a jeho hostů. Ani letošní rok nebude výjimkou, Petrův vánoční koncert tu proběhne 6. prosince od 19 hodin. Předprodej zahajujeme v pondělí 26. října v 10h online na www.divadlokalich.cz i na pokladně divadla.

A co o letošním koncertu prozradí sám Petr Bende, který před vánočním turné stačí ještě vydat novinkové album? Dozvíte se pod odkazem více.

více informací...

Mistr postmoderny v naší galerii

15.09.2016

Obrazová galerie, o kterou jsme rozšířili dolní foyer divadla, oslavila první rok svého fungování a my jsme moc rádi, že jste přivítali tu možnost znásobit si při návštěvě představení kulturní zážitek ještě o prohlídku vystavených děl.

Nejnověji vám v galerii nabízíme velkoformátové kompozice předního slovenského malíře, sochaře a šperkaře Daniela Brunovského, který je řazen mezi významné představitele slovenské postmoderny. Výstava nese název Miestopisy stratených svetov a je prodejní.

více informací...

Hledáme osvětlovače

09.09.2016

Chceme náš tým rozšířit o osvětlovače na zájezdová představení. Máte-li pocit, že jste ti správní pro tuto pozici, pošlete pár vět o sobě na adresu kommkarel@volny.cz

více informací...

Vítěz velké soutěže s Atlantidou o zájezd snů

06.09.2016

Bylo to dlouhé, vyčerpávající klání, ostatně výhra, o kterou v něm šlo, určitě stála za tu námahu. Řeč je o naší velké fotosoutěži s muzikálem Atlantida o  all inclusive zájezd pro dvě osoby do ***** resortu na Srí Lance od CK Premium v hodnotě 100.000 Kč. Výherkyní této exklusivní ceny se stala paní Jana Doležalová s fotografií, která ve finále získala 697 hlasů. Výherkyni jsme již kontaktovali a samozřejmě pogratulovali. Navíc přejeme šťastnou cestu!

více informací...

PŘEDPRODEJ LISTOPADOVÝCH ČINOHER!!!

01.09.2016

V sobotu 10. září spouštíme prodej na činoherní představení konaná v měsíci listopadu 2016. Sjednotili jsme start on-line předprodeje na tomto webu i předprodeje na pokladně na 10. hodinu.
U muzikálů jsou v předprodeji termíny až do konce roku 2016, a to včetně novinky Srdcový král, Horečky sobotní noci, která má v prosinci derniéru, či například silvestrovské Pomády.

více informací...

Press show Srdcového krále živě na iDnes

31.08.2016

Ve středu 31. srpna od 16h představíme novinářům v premiéře několik ukázek z chystaného a netrpělivě očekávaného muzikálu s hity Elvise Presleyho Srdcový král. Server iDnes přenese toto ojedinělé, již nikdy se neopakující, cca 20 min dlouhé pásmo několika obrazů on-line v přímém přenosu. Buďte u toho na:  

http://kultura.zpravy.idnes.cz/srdcovy-kral-muzikal-ukazka-d1u-/divadlo.aspx?c=A160830_192950_divadlo_ts

více informací...

Výjimečná sobota 10. září: Tajemství, Srdcový král a návštěva muzea

19.08.2016

Rádi bychom se s vámi podělili o tip, jak si návštěvou našeho divadla a centra Prahy v sobotu 10. září prodloužit prázdniny, dopřát si hned několik zážitků najednou a ještě k tomu výrazně ušetřit.

Vydejte se v sobotu 10. září k nám na mystický muzikál Daniela Landy Tajemství (od 14,30 nebo 19h) a tuto návštěvu spojte s dalšími výjimečnými zážitky (klidně pro celou rodinu) v nedalekém muzeu voskových figurín Grévin (Celená 15 – cca 10 min příjemnou procházkou od Divadla Kalich). Důvod vám prozradíme pod odkazem více.

více informací...

Elvis zemřel před 39 lety, jeho písně u nás naopak ožívají

16.08.2016

Dne 16. srpna 1977 zemřel král rokenrolu Elvis Presley. Muzikál Srdcový král, který na newyorské Broadwayi složili z jeho hitů a který má u nás v divadle českou premiéru 21. září, bereme především jako poctu této ikoně moderních světových dějin. Připomínáme si výročí Elvisova odchodu, ale jeho písně na našem jevišti naštěstí naopak ožívají. A opět potvrzují to, co o nich už dávno všichni víme – že jsou nesmrtelné.   

více informací...

Divadelní pokladna v novém

09.08.2016

Naše pokladna ukončila červencové volno a už je opět otevřena od 10,00 do 12,30 a od 13,00 do 18,00 hodin. Během první půlky prázdnin jsme ji stačili komplet zrekonstruovat a přestavět podle návrhu interiérového architekta. Doufáme, že se v ní budete cítit dobře.

více informací...

Finálové kolo fotosoutěže s Atlantidou startuje 1. srpna!

29.07.2016

Pro finále naší velké fotosoutěže s muzikálem Atlantida o  all inclusive zájezd pro dvě osoby do ***** resortu na Srí Lance od CK Premium v hodnotě 100.000 Kč jsme vytvořili tuto stránku: http://www.divadlokalich.cz/sms-fotosoutez/

Hlasovat bude možné od pondělí 1. srpna. Hlasy se budou přičítat konkrétně od 1. 8. 2016 od 00:01 hodin. Podrobná pravidla hlasování najdete pod odkazem více.

více informací...

Muzikál Srdcový král se už zkouší naplno

27.07.2016

V pondělí 25. července zahájil režisér Šimon Caban první zkoušku tuzemského nastudování amerického muzikálu se slavnými písněmi Elvise Presleyho Srdcový král (v originále All Shook Up). Jeho česká premiéra se uskuteční 21. září.

„Myslím, že se nám na konkurzech podařilo vybrat skvělé herce a tanečníky, jimž uvěříme i ten neuvěřitelně crazy příběh,“ věří Šimon Caban, který je zároveň autorem scény. „Skloubit kvalitní komediální herectví s veškerými nároky muzikálového žánru je neobyčejně obtížný úkol. Proto byl náš výběr obsazení opět velmi pečlivý, herecký tým Srdcového krále vzešel ze tříkolových konkurzů. Sešla se v něm jak jména divákům našeho divadla dostatečně dobře známá, tak i tváře pro nás nové. Těším se na jejich spolupráci a energii, která z ní vzejde,“ říká producent Michal Kocourek

více informací...

Jack Rozparovač opět v Soulu

11.07.2016

Muzikál Jack Rozparovač autorského týmu Patejdl-Hubač-Krečmar-Hrdinka, který vznikl v produkci našeho divadla, pokračuje ve své veleúspěšné krasojízdě po asijském kontinentu. Ani 644 repríz není v případě Jacka Rozparovače konečné číslo: od 15. července se opět hraje v jihokorejském Soulu, tentokrát v divadleD-Cube Arts Center pro 1 300 diváků!

Pod odkazem si můžete přečíst, jak o muzikálu informují jihokorejští producentští partneři.

http://lingyap.blogspot.cz/2016/06/musical-jack-ripper-to-start-in-seoul.html

více informací...

KRÁSNÉ PRÁZDNINY

01.07.2016

Milí diváci, děkujeme Vám za přízeň, jíž jste nám věnovali v právě ukončené divadelní sezóně. Užijte si letní pohodu, relaxujte a v září se nám vraťte odpočatí a usměvaví. Sezónu 2016/2017 načneme 8. září Ženou za pultem 2. A 21. září Vám představíme naši první novinku této sezóny – muzikál Srdcový král. Už teď se moc těšíme. Mějte se krásně Vaše Divadlo Kalich

více informací...

Poslední kolo velké fotosoutěže muzikálu Atlantida je za námi, čeká nás velké finále

01.07.2016

Vítězů 10. kola velké fotosoutěže s muzikálem Atlantida o zájezd za 100 000 Kč pro dvě osoby na Srí Lanku s programem all inclusive od CK Premium je více než kdy předtím – ze třetího místa totiž do finálového kola posupují hned čtyři soutěžící. Jména těch, kdo posbírali nejvíce hlasů pod své fotky, i informace o velkém finále najdete pod odkazem více.

více informací...

Jiří Bartoška se vrací do našeho divadla!

29.06.2016

Jiří Bartoška se vrací ke své roli čerstvého nebožtíka spisovatele Jankulovského v andělské komedii Petera Abrahama Moje hra v režii Jana Kačera. První představení po více než roční pauze se odehraje 26. září.  Ke svým rolím se samozřejmě vrátí také Zuzana Bydžovská, Jana Janěková ml., Nina Divíšková, Vlasta Peterková, Adéla Koutná, Adéla Kačerová a Martin Kubačák . V předprodeji již jsou první dvě reprízy 26. září a 16. října.

 

více informací...

Přidáváme listopadovou Atlantidu

22.06.2016

Vycházíme vstříc všem fanouškům muzikálu s hity Mira Žbirky Atlantida a přidáváme představení s datem čtvrtek 24. listopadu od 19 hodin. Vstupenky jsou již v prodeji online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Divadlo Kalich opět nejnavštěvovanější

20.06.2016

Jsou zprávy, které budeme milerádi opakovat každý rok: Divadlo Kalich bylo i v loňském roce nejnavštěvovanější soukromou scénou v České republice!

Moc si vážíme toho, že ve statistické ročence, jíž vydává Národní informační a poradenské středisko pro kulturu, už několik let za sebou obhajujeme toto prvenství. Ne jinak je tomu i v té vydané letos za rok 2015. Za tento výsledek vděčíme samozřejmě jen a pouze Vám, našim divákům. Děkujeme! Větší povzbuzení do další sezóny si ani neumíme představit.

více informací...

Srdce rokenrolového Krále už tluče

16.06.2016

Máme za sebou první, tzv. „sedací“ zkoušku muzikálu s hity Elvise Presleyho Srdcový král. Herci na ní poprvé přezpívali všechny ty výtečné písničky po týdnech korepetic s Lubomírem Dolným a poprvé rovněž přečetli text pod vedením Šimona Cabana. Premiéra 21. září začíná být vidět na obzoru…

http://www.musical.cz/zpravy/elvisuv-srdcovy-kral-poprve-rozeznel-sal-divadla-kalich/

více informací...

Říjnové činohry v prodeji od 15. června

13.06.2016

Ve středu 15. června spouštíme prodej na činoherní představení konaná v měsíci říjnu 2016. Sjednotili jsme start on-line předprodeje na tomto webu i předprodeje na pokladně na 10. hodinu.

U muzikálů jsou v předprodeji termíny až do konce roku 2016, a to včetně novinky Srdcový král, Horečky sobotní noci, která má v prosinci derniéru, či například silvestrovské Pomády 

více informací...

Výsledky devátého kola fotosoutěže o skvělý zájezd jsou tu, máte šanci v kole posledním

03.06.2016

Vítězi předposledního kola velké fotosoutěže s muzikálem Atlantida o zájezd za 100 000 Kč pro dvě osoby na Srí Lanku s programem all inclusive od CK Premium se stali: Pavla Vojtíšková (155 hlasů), Verů Vlčková (91 hlasů) a Stanislav Budka (19 hlasů).

Tito tři soutěžící mají své místo v letním finále, z něhož vzejde výherce zájezdu snů, už jisté. Vy všichni ostatní máte poslední šanci – startuje kolo poslední!  Zašlete fotku z dovolené do soutěžní aplikace na našem FB profilu a pak pro ni nasbírejte nejvíce hlasů. Více informací o soutěži naleznete na tomto webu pod záložkou FOTOSOUTĚŽ.

více informací...

Předprodej na listopadové a prosincové muzikály od 24. května

20.05.2016

V  úterý 24. května bude od 8:00 h online na www.divadlokalich.cz a od 10:00 v pokladně divadla zahájen předprodej vstupenek na muzikály konané v listopadu a prosinci. Celý zbytek roku 2016 tak již bude v prodeji.

více informací...

„Pomáda srší energií a dobrou náladou.“

17.05.2016

Slova z titulku uvozují nadšenou recenzi na naši opravdu nestárnoucí Pomádu. Přečtěte si na Informuji.cz a vydejte se na poslední set Pomády před prázdninami od 10. června.

http://www.informuji.cz/clanky/2893-muzikal-pomada-srsi-energii-a-dobrou-naladou/

více informací...

Přidáváme zářijovou Božskou Sarah a zahajujeme předprodej

16.05.2016

Jsme rádi, že se nám podařilo vyjít vstříc obrovskému zájmu o vstupenky na hru Božská Sarah s Ivou Janžurovou a Kryštofem Hádkem v alternaci s Igorem Orozovičem. Přidáváme termín neděle 11. září od 20 hodin. Předprodej zahajujeme ve středu 18. května od 8h online na tomto webu a od 10h také na pokladně divadla.

více informací...

Podivný případ se psem mezi nejlepšími inscenacemi roku

09.05.2016

Naši nostalgickou komedii Podivný případ se psem zařadil deník MF Dnes mezi nejlépe hodnocené inscenace roku. Přijďte se podívat na skutečně strhující příběh o trochu netypickém dospívání s Janem Cinou, Simonou Babčákovou, Markem Danielem, Hanou Vagnerovou, Petrem Vančurou a Zuzanou Stavnou v režii tandemu SKUTR. Už 16. května nebo 1. června.

https://www.youtube.com/watch?v=LFVM63e-ytc

více informací...

POD KŮŽI 8: JAN KŘÍŽ

06.05.2016

Chcete naše herce poznat zblízka, vlastně velmi intimně, zkrátka mnohem více než „pouze“ z divadelního jeviště? Přečtěte si (pod odkazem více),  jak odpovídají na výběr otázek ze slavného dotazníku francouzského spisovatele Marcela Prousta.

Jako osmý se s otázkami popral Jan Kříž, který se v našem divadle chystá na svůj už desátý muzikál. Bude jím od září Srdcový král. Více jistě není třeba tento mladý talent představovat, každý, kdo navštívil Divadlo Kalich, moc dobře ví, že jméno Jan Kříž je zárukou výtečného zážitku. Těšit se na něj aktuálně můžete v Robinu Hoodovi, Atlantidě, Horečce sobotní noci, Pomádě, Mauglím, Johance z Arku či Osmém světadílu.

více informací...

Nové anketní otázky

04.05.2016

Na této stránce najdete novou anketu, jíž jsme připravili k chystanému muzikálu Srdcový král. Ať už na něj vstupenky máte, nebo se k jejich pořízení teprve chystáte, budeme moc rádi za vaše názory. Na každý jsme zvědaví a vážíme si každé vteřiny, kterou budete anketě věnovat. Děkujeme.

více informací...

Osmé kolo soutěže o zájezd snů má 3 vítězky, startuje kolo předposlední!

03.05.2016

Už i osmé kolo velké fotosoutěže s muzikálem Atlantida o zájezd za 100 000 Kč pro dvě osoby na Srí Lanku s programem all inclusive od CK Premium zná své vítěze. Z těch, kdo v něm soutěžili fair, získaly nejvíce hlasů pro své fotografie tři dámy: Jana Doležalová (404 hlasů), Barbora Ottová (161) a Káťa Ošlejšková (37 hlasů). Výherkyním gratulujeme a zároveň startujeme kolo deváté, pozor – předposlední o postup do letního finále. Tak hurá do toho! Stačí zaslat fotku z dovolené do soutěžní aplikace na našem FB profilu a pak pro ni nasbírat nejvíce hlasů. Více informací o soutěži zde: http://www.divadlokalich.cz/fotosoutez/

více informací...

Říjnový koncert Radůzy v prodeji

02.05.2016

V úterý 3. května otevíráme předprodej na koncert přední české písničkářky Radůzy v našem divadle, který uvedeme 11. října od 19 hodin. Vstupenky je možné rezervovat od 8 hodin online na tomto webu, od 10 hodin také na pokladně divadla.

 

více informací...

Mystika i dobrodružství v naší galerii

26.04.2016

Zpříjemněte si návštěvu Divadla Kalich prohlídkou naší galerie, která se nachází v prostorách dolního foyeru. Právě vystavujeme obrazy a grafiky akademického malíře Jiřího Šorma. Zve vás do svého podmanivého a niterného světa mystiky a dobrodružství.

více informací...

Pod kůži 1: Marie Blahynková

29.05.2015

Chcete naše herce poznat zblízka, vlastně velmi intimně, zkrátka mnohem více než „pouze“ z divadelního jeviště? Přečtěte si (pod odkazem více), jak odpovídají na výběr otázek ze slavného dotazníku francouzského spisovatele Marcela Prousta.

Jako první se svěřila Marie Blahynková, kterou jste u nás už možná viděli v muzikálech Robin Hood, Pomáda, Horečka sobotní noci, Tajemství a od září se na ni můžete těšit také v muzikálu Atlantida.

více informací...

Anketa

Návštěva muzikálu SRDCOVÝ KRÁL mě láká z tohoto důvodu:

Mám rád písně, které zpíval Elvis Presley.
 (27 %) 523
Muzikály Divadla Kalich jsou pro mne vždy zárukou kvality.
 (32 %) 606
Těším se na nové tváře v hereckém obsazení.
 (7 %) 127
Dávám přednost zahraničním muzikálům.
 (35 %) 664
Celkem hlasovalo: 1920

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.