Aktuality

Ve státní svátky nebude možné osobně v Divadle Kalich koupit vstupenky

02.07.2018

Ve státní svátky 5. a 6. července bude obchodní oddělení Divadla Kalich zavřeno.

Koupit si vstupenky osobně v obchodním oddělení nebude v tyto dny možné. Pokud máte rezervace se způsobem vyzvednutí hotově a s platností do 8. července, a nestihnete si je vyzvednout do středy 4. července do 16:45, rádi Vám dobu jejich platnosti prodloužíme. Pro prodloužení doby platnosti rezervace volejte na telefonní číslo 296 245 307.

Pokud budete tento týden hradit E-TICKETY převodem na účet, počítejte prosím, že ze stejného důvodu Vám mohou být doručeny na email nejdříve až v pondělí 9. července. Vaše rezervace byly automaticky prodlouženy.

více informací...

Krásné prázdniny 2018

28.06.2018

Červnovými reprízami komedií Kočka oregánu v Divadle Kalich a Veletoč pohostinsky v Divadle Bolka Polívky jsme udělali tečku za sezónou 2017 / 18. Sezónou velmi úspěšnou, bohatou na nezapomenutelné zážitky během představeních i po nich. A z to všechno moc děkujeme Vám, milí diváci. Napnuli jsme všechny síly, abyste se u nás cítili dobře a odnesli si odtud povznášející náladu nadlouho dopředu. Snad se nám to podařilo. 
Přejeme Vám krásné léto, v němž nahradíte prožitky divadelní jistě spoustou jiných, a od 8. září se na Vás opět těšíme. Sezónu 2018 / 19 startujeme třemi exklusivními předpremiérami muzikálu Vlasy. Přijďte se na něj podívat jako první. 

více informací...

Divadlo Kalich hledá osvětlovače

27.06.2018

Do našeho týmu přijmeme osvětlovače. Podmínkou je vyhláška 50, praxi ovšem nevyžadujeme – rádi zaučíme. Pracovní doba je flexibilní, nepravidelná. Zájemci o toto místo nebo o více informací mohou psát na kommkarel@volny.cz. Těšíme se na Vás.

více informací...

V červenci pro vstupenky do obchodního oddělení místo na pokladnu

27.06.2018

Od pondělí 25. června do pátku 27. července si můžete vstupenky zakoupit v obchodním oddělení Divadla Kalich, a to ve všedních dnech od 9:00 do 16:45, adresa: Jungmannova 13, zvonek Hamlet Production, a.s. 
V obchodním oddělení je možné zakoupit také dárkové poukazy. Platit lze hotově, kartou, šeky i benefity. 
Pokladna bude znovu otevřena od pondělí 30. července ve všedních dnech od 9:00 do 12:30 a od 13:00 do 18:00. Od 3. září bude pokladna fungovat dle její standardní otevírací doby.

více informací...

Předprodej činoher na listopad 2018 startuje 20. června

19.06.2018

Ve středu 20. června v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla zahajujeme předprodej na činoherní představení konaná v měsíci listopadu 2018. Mimo jiné tedy i na naši listopadovou novinku, komedii Lady OskarJanou Paulovou v hlavní roli. V přednostním předprodeji jsou také dvě listopadové reprízy autorské komedie Ivy Janžurové s autorkou a Evou Holubovou v hlavních rolích Veletoč.

Muzikály jsou již nyní v předprodeji do konce března 2019.

více informací...

Jana Paulová jako Lady Oskar

18.06.2018

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Nedávno vznikla ve Francii velmi úspěšná zmodernizovaná divadelní verze, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce. Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází stejně rázná a úspěšná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny! My tuto novou verzi s názvem Lady Oskar uvedeme 1. listopadu v české premiéře v hlavní roli s Janou Paulovou, která se ujme také režie. V dalších rolích se těšte na Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Felicitu Prokešovou, Vendulu Fialovou, Barboru Vyskočilovou a ještě jednoho herce, jenž bude opravdu překvapením.

Předprodej omezeného počtu vstupenek na slavnostní premiéru 1. listopadu od 19h startuje ve středu 20. června v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. V tento den jdou do předprodeje i ostatní listopadové činohry.

více informací...

Muzikál Krysař Nejoblíbenější inscenací 2017

11.06.2018

Odborný internetový magazín Musical – opereta vyhlásil výsledky své výroční ankety a nám přinesl spoustu dobrých zpráv. Muzikál Krysař se stal v diváckém hlasování Nejoblíbenější inscenací roku, Přemysl Pálek druhým Nejoblíbenějším hercem roku a Kateřina Bohatová čtvrtou Nejoblíbenější herečkou roku. Moc děkujeme Vám všem, kdo jste si na nás při hlasování vzpomněli. Vážíme si toho.

Cenu pro muzikál Krysař převzal na slavnostním ceremoniálu v Městském divadle Brno Jan Apolenář, výtečný představitel Starosty ze současné verze Krysaře, ale také neméně výborný představitel dalších rolí v minulých nastudování tohoto muzikálu.  

více informací...

Do hlavní role Tajemství se vrátí Michaela Kuklová

22.05.2018

Nejbližší set mystického muzikálu Daniela Landy Tajemství 25. a 26. května přinese jedno překvapení v podobě velkého návratu: v hlavní roli Elišky se po několikaleté pauze objeví Michaela Kuklová, která v ní zářila 7 let. Nahradí tak Markétu Procházkovou, jež nastoupila mateřskou. Kdo chcete Michaelu vidět, pospěte si, mnoho vstupenek věru nezbývá.

Co Michaela Kuklová říká ke svému návratu do muzikálu Tajemství, si přečtete pod odkazem.  

více informací...

Poslední Dvě noci na Karlštejně v sezóně 28. května

15.05.2018

Komedie Petra Kolečka v režii Davida Drábka Dvě noci na Karlštejně se už stačila stát pro některé diváky přímo kultovní. Její poslední reprízu v této divadelní sezóně odehrajeme 28. května od 19h. Přijďte se podívat na velkou komediální jízdu Václava Kopty, Igora Chmely, Lucie Benešové a Jany Bernáškové.

více informací...

Předprodej na říjnové činohry startuje 9. května

03.05.2018

Ve středu 9. května od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej na činoherní představení konaná v měsíci říjnu 2018. Pořídit vstupenky si tedy můžete vedle zavedených titulů taky na všechny naše novinky této sezóny, tituly Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem, Titanic, Kočka v oregánu a Veletoč.

více informací...

Obrazy Martina Němce v naší galerii

03.05.2018

Galerie Divadla Kalich v dolním foyer, do které jste si už zvykli zajít si pro další kulturní zážitek vedle samotného představení, má tentokrát velmi vzácného hosta. Své obrazy v ní totiž nově vystavuje výtvarník, hudebník a kapelník legendárních Precedens Martin Němec. Přijďte nahlédnout do jeho podmanivého výtvarného světa.

více informací...

Hledáme správce divadla

26.04.2018

Divadlo Kalich hledá na pozici údržbář-správce šikovného a spolehlivého kolegu. Náplň práce: údržba a správa budovy divadla, oprava dekorací a drobné organizační práce. Práce na směny, 150 kč/hod. so+ne 200kč/hod, časový rozsah cca 180 hod./měs. Podmínky: zkušenosti v oboru elektro výhodou,  živnostenský list, čistý trestní rejstřík. V případě zájmu kontaktujte: Richard Kocourek, tel. 605250323, e-mail: rkocourek@kalich.cz

více informací...

V prodeji muzikály na leden – březen 2019

26.04.2018

pátek 27. dubna od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na muzikály konané v termínech leden až březen 2019. Tedy Vlasy, Krysař, Srdcový král, Mauglí,Johanka z Arku, Pomáda, Tajemství a Osmý světadíl.

více informací...

Poznejte Divadlo Kalich jinak než jako divák a rozšiřte náš tým

25.04.2018

Divadlo Kalich vyhlašuje konkurz na doplnění týmu uvaděček / uvaděčů. Své stručné životopisy a fotografii posílejte do 30. dubna na e-mail: petra.dolanova@kalich.cz. Vybrané uchazečky / uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který se uskuteční 2. května. Zdravotní vzdělání výhodou, nikoli podmínkou. Nástup možný ihned.

Držíme Vám palce a těšíme se na Vás.

více informací...

Zářijové činohry v prodeji od 25. dubna

24.04.2018

Ve středu 25. dubna v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej činoher konaných v měsíci září 2018.

pátek 27. dubna pak bude otevřen také předprodej na muzikály do března 2019.

více informací...

Komedie Ivy Janžurové představuje plakát

21.04.2018

Autorská groteskní komedie Ivy Janžurové Veletoč pomalu ale jistě finišuje se zkouškami pod vedením režiséra Šimona Cabana a už brzy ji uvidí první diváci. Chcete-li se přijít podívat na předpremiéru 2. května nebo slavnostní premiéru 9. května, pospěšte si s rezervací vstupenek, neboť jich už mnoho nezbývá. Těšit se můžete vedle Ivy Janžurové také na Evu Holubovou, Mariana Rodena, Sabinu Remundovou a Aleše Bilíka v alternaci s Přemyslem Pálkem, který tu předvede zase docela jinou hereckou polohu, než jakou uchvacuje v Krysaři. A hlavně se těšte na příběh, jenž nenechá odpočinout vašim bránicím. Podívejte se na ještě horký plakát k inscenaci.

více informací...

24. 4. Zabiják Joe naposledy!

16.04.2018

V úterý 24. dubna odehrajeme derniéru kultovní černé komedie Zabiják JoeIgorem Chmelou, Markem Taclíkem, Annou Fialovou, Ivanem Luptákem a Ivanou Jirešovou. Přijďte se rozloučit s tímto výjimečným představením, které se vám zaryje hluboko pod kůži a které kritika zasypala superlativy.

https://www.youtube.com/watch?v=sgFoSvzNq5k

více informací...

Přidáváme Ženu za pultem 2 a Titanic, předprodej zahájen

15.04.2018

Těší nás neutuchající zájem o stálici našeho repertoáru, komedii Žena za pultem 2: Pult osobnosti Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem, i o naši novinku TitanicMiroslavem Vladykou a Filipem Blažkem. Protože na tyto dvě reprízy už moc vstupenek do konce sezóny nezbývá, přidáváme jim po termínu: Ženě 16. června, Titanicu 13. května. Vstupenky na přidaná představení jsou v prodeji.

více informací...

Přednostní předprodej zářijové Kočky v oregánu

15.04.2018

Vzhledem k tomu, že všechny reprízy našeho nejnovějšího hitu Kočka v oregánu jsou do konce sezóny vyprodány, otevřeli jsme přednostně u této komedie předprodej na reprízu 30. září od 19. Vstupenky jsou již v prodeji.

více informací...

Muzikál Vlasy představil své tváře

14.04.2018

„I když jsem původně uvažoval, že vezmu celé to skvělé obsazení ze své poslední realizace

v Divadle Kalich, tedy ze Srdcového krále, tak jsem na konkurzu viděl tolik nových mladých skvělých talentů, že vzhledem k tomu, že Hair musí fungovat především jako mladá parta, rozhodl jsem se i pro ně a myslím, že je jim muzikál ušitý přímo na tělo. Ale řada starých dobrých brachů z mé dřívější spolupráce tu k mé radosti zůstala,“ charakterizuje režisér Šimon Caban herecký tým naší muzikálové novinky, legendy VLASY / HAIR. Klikněte si na kompletní obsazení rolí i tanečního souboru.

http://www.divadlokalich.cz/repertoar/102-vlasy/

více informací...

Muzikál Vlasy otevírá předprodej a poodhaluje obsazení

09.04.2018

V úterý 10. dubna od 10h online na tomto webu na pokladně divadla startuje předprodej vstupenek na náš netrpělivě vyhlížený nový muzikálový titul, světovou legendu Vlasy / Hair, a to na představení konaná v lednu až březnu 2019. Zároveň jsou v prodeji tři exklusivní předpremiéry 8. a 9. září 2018. Na ně už moc vstupenek nezbývá, ale ještě stále máte šanci vidět naši novinku s velkým předstihem jako první.

Napjatě očekávané herecké obsazení Vlasů zveřejníme 11. 4. na tiskové konferenci, ovšem jen Vám přednostně prozradíme, že o roli Bergera se budou dělit Přemysl Pálek a Roman Tomeš.  

více informací...

Krysař: přidáváme představení a zahajujeme prodej 2CD

29.03.2018

V úterý 3. dubna v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla bude zahájen předprodej na dvě přidané reprízy nadlouho dopředu vyprodaného muzikálu Krysař Daniela Landy. Přidaná představení mají data 16. září od 18h a 14. října od 18h.

Nová inscenace tohoto kultovního a megaúspěšného muzikálu je už také zvěčněna na 2CD. Na jednom disku uslyšíte interprety současného nastudování, na druhém výběr interpretů z minulých inscenací Krysaře. Dvoualbum je v prodeji od 30. března na pokladně divadla i ve foyer během představeních.

více informací...

Queenie přidávají koncert 29. 5., start předprodeje 26. 3.

25.03.2018

Jejich koncerty u nás bývají vyprodány závratnou rychlostí, proto jeden termín nyní přidáváme: v pondělí 26. března v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej na koncert šičkové World Queen Tribute kapely Queenie, který uvedeme 29. května od 19h.

více informací...

Iva Janžurová (nejen) o svých rolích

24.03.2018

Iva Janžurová oslavila nedávno 100. reprízu ceněné inscenace Božská Sarah, přijďte se v neděli 25. března podívat na 101. představení. K tomu paní Iva pilně zkouší s Evou Holubovou a dalšími kolegy svou autorskou komedii Veletoč v režii Šimona Cabana. Tu poprvé představíme 2. května. O tom všem a ještě o spoustě dalších témat je tento rozhovor pro iDnes.

https://kultura.zpravy.idnes.cz/za-scenou-iva-janzurova-divadlo-kalich-dhh-/divadlo.aspx?c=A180318_132033_divadlo_kiz

více informací...

Zahájen předprodej na Peckovou a Hrzánovou jako dvě Carmen

23.03.2018

Dvě velké hvězdy svých oborů, operní pěvkyně Dagmar Pecková a herečka Barbora Hrzánová, se scházejí v unikátním představení autora Jana Jiráně Carmen Y Carmen, kde obě – každá po svém – ztvární hlavní hrdinku slavné Bizetovy opery. Inscenace bude uváděna s ohledem na vytížení obou protagonistek jen vzácně, předprodej na její pražskou premiéru 4. října v našem divadle je právě zahájen online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Uvolněná místa na Queenie 10. 4.

20.03.2018

Dlouhé týdny dopředu beznadějně vyprodaný koncert špičkové World Queen Tribute kapely Queenie, který se u nás odehraje 10. dubna, se nyní uvolnila rezervace krásných 11 míst v 6. řadě. Neváhejte dlouho…

více informací...

CD Krysař v prodeji od 30. března

12.03.2018

Napjatě očekávaný premiérový prodej alba muzikálu Daniela Landy Krysař má své datum. 2CD Krysař vyjde 30. března. Vedle obchodů po celé republice bude k dostání samozřejmě také na pokladně našeho divadla a na šatnách ve foyer při představeních.

Jeden disk patří současnému hereckému obsazení Krysaře a druhý je výběrem z předchozích tuzemských nastudování muzikálu. Uslyšíte tak mnoho interpretů, jejichž profesní cesty se spojily s tímto nadčasovým fenoménem, který se z Krysaře stal.

Podívejte se na reportáž z natáčení:

https://youtu.be/hgS7aA-XO0Q

více informací...

TopStar o Michalu Kocourkovi

09.03.2018

Producent a majitel Divadla Kalich Michal Kocourek nechal nahlédnout štáb TOP STARu TV Prima do své profesní kuchyně i do soukromí. Podívejte se na reportáž pod odkazem:

https://prima.iprima.cz/porady/top-star/6-3-2018-topstar-byvaly-slavny-detsky-herec-nyni-michal-kocourek-v-posledni-dobe

více informací...

Komedie Kočka v oregánu má plakát

02.03.2018

Naše novinka, skvělá britská komedie, která je často přirovnávána ke slavnému Bohu masakru, Kočka v oregánu spěje mílovými kroky k premiéře. Tu výtečně sestavený čtyřlístek herců Bára Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková a Zdeněk Velen pod dohledem režisérky Lídy Engelové představí na premiéře 21. března a prvních reprízách 11. dubna a 20. května. Prohlédněte si plakát k inscenaci.

více informací...

Muzikál Vlasy je v prodeji

01.03.2018

Těšíme se moc a doufáme, že vy s námi. V září představíme naše nastudování světové muzikálové legendy Vlasy / Hair v režii Šimona Cabana. V hereckém obsazení se můžete těšit na řadu talentů, za nimiž do Divadla Kalich léta chodíte, i na nové tváře, které určitě nezklamou, neboť všichni prošli náročnými konkurzy a na jeviště se dostanou jen ti nejlepší z nejlepších.

Dnes startuje online na tomto webu i na pokladně předprodej na tři exklusivní zářijové předpremiéry Vlasů 8. 9. od 14,30 a 19h + 9. 9. od 13,30h. Buďte první, kdo naši muzikálovou novinku uvidí.

více informací...

Poslední tři Atlantidy

28.02.2018

Muzikál s největšími hity Miro Žbirky Atlantida odehraje ve dnech 6. a 7. dubna poslední tři reprízy s letopočtem 2018. Neváhejte tedy a přijměte naše pozvání na výpravu za dobrodružstvím, na kterém možná objevíte bájný kontinent a možná něco ještě zajímavějšího – sami sebe.

Tuhle výpravnou podívanou plnou skvělých songů a nečekaných zvratů je škoda nechat si ujít…

více informací...

Božská Sarah oslaví 100. reprízu

17.02.2018

Ve čtvrtek 22. února oslavíme úctyhodně kulatou 100. reprízu inscenace Božská Sarah v titulní roli s Ivou Janžurovou, která za svůj skutečně strhující výkon byla nominována na Cenu Thálie. V mužské roli se střídají neméně skvělí Igor Orozovič a Kryštof Hádek. Slavnostní 100. reprízu si můžete s námi užít i vy, když si pospíšíte, zbývá na ni už jen několik vstupenek…

více informací...

Další nominace pro Krysaře

13.02.2018

Po širší nominaci Přemysla Pálka na Cenu Thálie se na muzikál Krysař snesly další nominace, které nám udělaly radost snad ještě větší. Redaktoři portálu i-divadlo nominovali Krysaře jako Nejlepší muzikálovou inscenaci roku a Přemysla Pálka za titulní roli a Marii Křížovou za roli Agnes v kategoriích nejlepších muzikálových výkonů roku.

Máte-li chuť zhodnotit naši uplynulou sezónu ve Velké výroční anketě 2017, můžete se do toho pustit (do 23. 2.) zde: https://www.i-divadlo.cz/anketa-2017

více informací...

Pilně zkoušíme Kočku v oregánu

12.02.2018

Dnes a denně se scházejí na jevišti Divadla Kalich Barbora Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková a Zdeněk Velen, aby pilně zkoušeli pod vedením režisérské legendy Lídy Engelové komedii Torbena Bettse Kočka v oregánu. K těmto výtečným jménům si připočtěte skvěle napsanou hru, která se v domovském Londýně dočkala vřelého diváckého ohlasu i nadšených recenzí, a vyjde vám divadelní zážitek, jaký by byla škoda si nechat ujít. Premiéra 21. března je již vyprodána, v prodeji jsou též první reprízy 11. dubna a 20. května. Neváhejte. Zatím se podívejte na fotografii ze zkoušky (bez kostýmů a kulis).

více informací...

7. 2. start velkého předprodeje: muzikály do konce roku ´18, činohry na květen včetně tří novinek

03.02.2018

Ve středu 7. února v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla zahajujeme velký předprodej a/ všech muzikálů do konce roku 2018 (včetně přidaných termínů Krysaře v září a říjnu), b/ činoher konaných v květnu 2018, tedy také novinek TitanicFilipem Blažkem a Miroslavem Vladykou, Kočka v oregánuBárou Hrzánovou, Radkem Holubem, Klárou Cibulkovou a Zdeňkem Velenem a pozor – předpremiéry a premiéry autorské komedie Ivy Janžurové VeletočIvou Janžurovou, Evou Holubovou, Sabinou Remundovou, Mariánem Rodenem, Přemyslem Pálkem / Alešem Bilíkem.

více informací...

Nominace na Cenu Thálie pro Přemysla Pálka za Krysaře

02.02.2018

Gratulujeme Přemyslu Pálkovi, že jeho opravdu bravurní výkon v titulní roli muzikálu Krysař natolik ční v kontextu české divadelní tvorby loňského roku, že byl za něj nominovaný na hereckou Cenu Thálie. Krysař je naší velkou loňskou radostí a jak je už teď zřejmé, radost nám i vám dělat nepřestane ani letos. Pro velký zájem je otevřen předprodej už i na říjen 2018.

více informací...

Miloš Vacík v Galerii Divadla Kalich

23.01.2018

Miloš Vacík je známý především jako hráč na bubny a bubínky nejrůznějších tvarů a původů (Šum svistu, Sluneční orchestr, Tam-Tam Orchestra…), ale k tomu je to muž mnoha dalších uměleckých řemesel a to výtvarné momentálně nabízí ke zhlédnutí naše galerie v dolním foyer divadla. Obrazy Miloše Vacíka hýří barvami a pozitivní energií, kterou je radost nechat se nakazit a kterou ostatně známe velmi dobře už z jeho hudební tvorby. Podívejte se, jaká vládla atmosféra na slavnostní vernisáži, i na některé z obrázků… A přijďte se potěšit při návštěvě představení do naší galerie.

více informací...

Splašené nůžky opět na repertoáru

22.01.2018

Na program Divadla Kalich se po delší přestávce vrací oblíbená a velice originální komedie Splašené nůžky, o kterou si často píšete. Jedná se o detektivní komedii postavenou na komunikaci herců s publikem. Právě diváci v závěru rozhodují, kdo je vrah, a herci podle jejich verdiktu hru dohrají… Splašené nůžky jsou celosvětovým hitem, zapsaným dokonce v Guinessově knize rekordů. My Vám je zahrajeme opět v pondělí 29. ledna od 19h. Těšit se můžete na skvělé výkony a pohotové improvizace Dalibora Gondíka, Otakara Brouska ml., Ivany Jirešové, Jaroslavy Brouskové, Zbyňka Frice a Ladislava Županiče.

více informací...

Přidáváme Krysaře 1. 4.

16.01.2018

Úplně poslední možný termín, kdy lze do konce této sezóny přidat reprízu muzikálu Krysař, a potěšit tak řadu z vás, kteří čekáte na vstupenky, je 1. dubna 18 hodin. Předprodej na toto přidané představení startuje ve čtvrtek 18. ledna od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. Děkujeme vám za váš zájem o tuto magickou inscenaci.

více informací...

Říjnový Krysař v prodeji od 3. ledna

02.01.2018

Další várka vstupenek na stále vyprodaný muzikál Krysař se dostává do prodeje 3. ledna od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. Jde o vstupenky na dva říjnové sety Krysaře 12. – 14. a 26. – 27. 10.

Neznamená to, že do října není šance se na Krysaře dostat. Jen je nutné volné vstupenky ve většinou vyprodaných termínech pečlivěji hledat a mít štěstí.

více informací...

První představení roku 2018

30.12.2017

Jako první představení v novém roce odehrajeme 4. 1. komedii s Bárou Hrzánovou a Radkem Holubem v hlavních rolích Začínáme končit, 5. a 6. 1. muzikál, na kterém se pobaví opravdu celá rodina, Robin Hood z dílny Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové, 9. 1. pak komedii Petra Kolečka Dvě noci na Karlštejně. Těšíme se na Vás.

více informací...

Mezi svátky do Divadla Kalich

25.12.2017

Divadlo Kalich má do konce roku 2017 ještě pestrý program - na naše mezisváteční tituly můžete vzít celou rodinu napříč generacemi. Hrajeme už 26. 12. kabaret s tím nejlepším od dvojice Kaiser a Lábus Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem, 27. a 28. 12. je na programu muzikál Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Mauglí a do konce roku se pak povezeme na vlně nestárnoucích hitovek: 29. 12. s muzikálovou komedií Srdcový král, 30. 12. s legendární Pomádou a na Silvestra opět se Srdcovým králem.

více informací...

PF 2018

22.12.2017

Vážení diváci, přejeme Vám pohodové prožití vánočních svátků a nový rok plný jen těch příjemných zážitků. Budeme si moc považovat toho, když je v roce 2018 přijdete načerpat i do našeho hlediště. Děkujeme Vám za důvěru.

více informací...

Start předprodeje na dubnové činohry

13.12.2017

pátek 15. prosince v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej vstupenek na činohry konané v dubnu 2018. Mezi jinými tedy do prodeje půjdou i aktuální novinky TitanicFilipem Blažkem a Miroslavem Vladykou (na fotu z představení) a Kočka v oregánuBárou Hrzánovou, Radkem Holubem, Klárou Cibulkovou a Zdeňkem Velenem.  

Muzikály jsou v předprodeji až do června 2018, Krysař do září 2018.

více informací...

Dodání vstupenek do Štědrého dne

12.12.2017

Vážení diváci, pokud potřebujete vstupenky nebo dárkové poukazy na vstupenky dodat do Štědrého dne, nejrychlejším způsobem jejich objednání je platba kartou online přes tyto webové stránky. Vstupenka nebo dárkový poukaz Vám přijde na email ihned po zaplacení. Pokud zvolíte způsob úhrady převodem, můžeme garantovat doručení do Vánoc pouze u objednávek provedených do 15. 12. 2017. Vstupenky a dárkové poukazy si můžete zakoupit také na pokladně Divadla Kalich. Pokladna bude otevřena ještě v sobotu 23.12. od 9:30 do 12:30 a od 13:00 do 18:00. Na Štědrý den bude pokladna Divadla Kalich zavřená.

více informací...

Předprodej na přidané termíny Krysaře

11.12.2017

Jsme rádi, že můžeme vyjít vstříc obrovskému zájmu o muzikál Daniela Landy Krysař a ve středu 13. prosince v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevřít předprodej na přidaná představení 18. 2. od 18h, 1. 4. od 13,30h, 22. 4. od 13,30 a 18h a také zářijové 28. 9. od 19h, 29. 9. od 14,30 a 19h.

Pokud chcete Krysaře nadělit svým blízkým pod stromeček, nemusejí obdarovaní čekat tak dlouho, než se na představení vydají.

více informací...

Vánoce v Divadle Kalich

10.12.2017

Ruku na srdce, nezapomínáme všichni během všech těch pečících a uklízecích orgií, o čem adventní a vánoční čas má správně být? Tedy o spočinutí, zastavení se a v neposlední řadě setkáních, na která přes rok nebývá moc času. Sundejte zástěry, vypněte vysavače a přijďte s lidmi vám milými  před svátky nebo mezi nimi k nám do vánočně vyzdobeného divadla na komedie či muzikály:  19. 12. hrajeme komedii Ani spolu, ani bez sebeJanou Paulovou a Davidem Suchařípou, 20. 12.Podivný případ se psemJanem Cinou v hlavní roli autistického chlapce, 21. 12.Božskou Sarah v titulní roli s Ivou Janžurovou, 22. 12.Moji hruJiřím Bartoškou v hlavní roli. A po Štědrém dnu hned 26. 12. kabaret dvojice Kaiser + Lábus Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem, do konce roku pak také muzikály Srdcový král a Pomáda.

více informací...

Konkurzy do muzikálu Hair

06.12.2017

Naší další muzikálovou premiérou, na kterou se už teď velmi těšíme, bude nové nastudování světové legendy Hair / Vlasy. Do Prahy se tento výtečný, stále aktuální titul s nezapomenutelnými hity dostane po více jak 20 letech! Producent Michal Kocourek svěřil režii a výpravu Šimonu Cabanovi, choreografii Petře Parvoničové, pěvecké nastudování Lubo Dolnému. Zároveň vypisuje konkurzy na role a místa v company, které se uskuteční v Divadle Kalich ve dnech 10., 11. a 15. ledna 2018. Intenzivní zkoušky muzikálu budou probíhat ve druhé půli letních prázdnin 2018. Těšíme se na vás a držíme palce! Veškeré informace o konkurzech naleznete pod odkazem:

http://www.divadlokalich.cz/hair_konkurzy/

více informací...

Startuje předprodej na Queenie 10. dubna

04.12.2017

Superlativů netřeba. Kdo zažil jeden ze 3 koncertů Queen Tribute kapely Queenie, ten už ví, a všichni ostatní se musí přijít přesvědčit sami, co je to za zážitek slyšet tak precizně nastudované hity světové rockové legendy. Další koncert v Divadle Kalich se uskuteční 10. dubna od 19h. Předprodej startuje v úterý 5. prosince od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Kaiser + Lábus přidávají představení v prosinci a únoru

02.12.2017

Nový kabaret dvojice Oldřich Kaiser a Jiří LábusJak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem nabízí slavné scénky těchto populárních komiků, písničky Dáši Vokaté a hlavně jistotu, že během do velké míry improvizovaného večera je možné úplně všechno! Po vstupenkách se jen zaprášilo, proto jsme nejdříve přidali do prodeje speciální sváteční termín 26. prosince od 19h a v úterý 5. prosince otevíráme v 10h předprodej online na tomto webu i na pokladně divadla na nový termín 15. února od 19h.

více informací...

Queenie znovu roztančili divadlo a zvou na 4. 12.

28.11.2017

Celé vyprodané hlediště, opravdu všichni diváci naprosto bez rozdílu věku, stojí, tančí a nadšeně tleskají. Tak opět končil koncert výtečné Queen Tribute kapely Queenie v Divadle Kalich. Konal se přesně 26 let od odchodu Freddie Mercuryho a stal se velkou oslavou jeho života. Queenie se vrátí opět 4. prosince a tentokrát budou svůj koncert ladit už trochu vánočně, zařadí některé písně, které běžně nehrají. Pravidelným hostem je sólistka Národního divadla, pěvkyně Petra Alvarez. A diváci si odnesou zážitek také z nové koncepce jeviště, inspirované klubovými koncerty Queen, jež nově obsahuje vlastní elevaci a výraznou světelnou stěnu. Poslední vstupenky jsou v prodeji.

více informací...

Robin Hood 3x v lednu 2018

22.11.2017

„Tenhle muzikál je zážitek,“ napsal časopis Týden o muzikálu Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Robin Hood, plným vtipu, dobrodružství, romantiky a skvělých melodií. Zaručeně se na něm pobaví celá rodina. Udělá tedy radost nejen v hledišti, ale také pod stromečkem.

Muzikál Robin Hood uvádíme jen výjimečně, každá jeho repríza je pro nás svátek, těšte se proto na tři reprízy ve dnech 5. a 6. ledna 2018. Jan Kříž přijede na všechny tři reprízy z německého angažmá odehrát titulní roli a uvidíte samozřejmě i ostatní, neméně skvělé herecké protagonisty této už prověřené a vychvalované inscenace. Vstupenky jsou v prodeji.

více informací...

Tři výjimečné reprízy talk show Jana Krause

18.11.2017

Ve dnech 26. a 27. listopadu se na náš repertoár zcela výjimečně vrátí oblíbená jevištní talk show Jana Krause Co jinde neuslyšíte, která vám nabízí možnost poznat zblízka a zcela nově, nečekaně naše přední herce Evu Holubovou, Boba Klepla i zmíněného Jana Krause. Podoba pořadu je zcela netradičně v rukou vás, našich diváků, a to prostřednictvím vašich dotazů, ať už psaných nebo položených přímo z hlediště. Každý večer je originálem, který se nebude opakovat. Co jinde neuslyšíte je nenávratným dílem okamžiku.

 

více informací...

Vladyka a Blažek na palubě nové komedie Titanic

16.11.2017

Náš Titanic už vyplul. Název nejslavnější lodi světa nese nová komedie s Filipem Blažkem a Miroslavem Vladykou v mnoha rolích pod dohledem režiséra Jakuba Nvoty. Výborný text britského autora Johna Fiskeho nabízí oběma hercům a především divákům opravdu nevšední zážitek.  Na co potřeboval Hollywood davy statistů a výpravné dekorace, dokážou zvládnout dva čeští mořeplavci s využitím základních divadelních technik imaginace, představivosti a pochopitelně zázraku. Jsou kapitánem, cestujícími, lodí, ledovcem…

Premiéra je 17. ledna, v prodeji jsou už i únorová a březnová repríza. Račte si nastoupit.

více informací...

Ve středu 15. 11. startuje velký předprodej na činohry i muzikály

13.11.2017

Aby se měli všichni naši diváci i jejich blízcí (nejen) pod stromečkem opravdu na co těšit, otevíráme už ve středu 15. listopadu od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla předprodej na:

- činohry konané v měsíci březnu 2018, tedy vedle všech ostatních také na naše dvě komediální novinky TitanicFilipem Blažkem a Miroslavem Vladykou a Kočku v oregánuBárou Hrzánovou, Radkem Holubem, Klárou Cibulkovou a Zdeňkem Velenem

- muzikály konané do konce sezóny, čili do června 2018, těšit se můžete na Krysaře, Srdcového krále, Atlantidu, Mauglího, Robina Hooda, Pomádu, Tajemství, Osmý světadíl a Johanku z Arku

- muzikál Krysař na 14. a 15. září 2018, tedy na první poprázdninový set, který otevíráme přednostně s ohledem na obrovský zájem o tento osudový muzikál Daniela Landy

více informací...

Pro velký zájem přidané Dvě noci na Karlštejně 10. 12.

08.11.2017

Komedie Petra Kolečka Dvě noci na KarlštejněVáclavem Koptou, Lucií Benešovou, Igorem Chmelou a Janou Bernáškovou - zdá se - se krátce po premiéře stává pro mnohé z nás kultovním představením, na které není jednoduché sehnat vstupenky. Proto s radostí přidáváme reprízu 10. prosince od 19 hodin. Vstupenky jsou již v prodeji online na tomto webu i na pokladně.

více informací...

Na Vánoce přidáváme Kaisera & Lábuse

03.11.2017

Naše novinka, představení z toho nejlepšího z dílny dvojice Oldřich Kaiser a Jiří Lábus Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem, se stává velkým hitem. Těší nás zájem o něj a rádi mu vycházíme vstříc: přidáváme speciální reprízu o druhém vánočním svátku 26. prosince od 19 hodin. Předprodej startuje v pondělí 6. listopadu v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

Kabaret Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem je složený ze slavných scének Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse s několika bonusy a improvizacemi navíc, doprovázených písničkami Dáši Vokaté.

více informací...

Veselá zahrada v naší galerii

03.11.2017

Galerie Divadla Kalich, kterou najdete v prostorách dolního foyer, hostí malby akademického malíře Pavla Procházky. Sugestivní výstava nese název Veselá zahrada. Nechte se před představením nebo po něm pozvat do barevného světa Procházkových podmanivých krajin.

více informací...

Do prodeje jdou únorový Podivný případ se psem a březnová derniéra Na mělčině

02.11.2017

Dnes odstartoval online na tomto webu i na pokladně divadla předprodej na nostalgickou komedii se strhujícím Janem Cinou v hlavní roli Podivný případ se psem s datem 1. února 2018 od 19h a přednostně také na derniéru (!) komedie Na mělčině v hlavní roli s neméně strhující Ivou Janžurovou 6. března 2018 od 19h.

Všechny ostatní činohry již jsou v prodeji do konce února, muzikály do konce června 2018.

více informací...

Divadlu Kalich je 18 let. Vaší zásluhou, děkujeme!

01.11.2017

Milí diváci, je to skoro k neuvěření, ale je to tak. Přesně před 18 lety, tedy 1. listopadu roku 1999, jsme otevřeli Divadlo Kalich premiérovému publiku naší první inscenace, muzikálu Hamlet. Následovalo 15 dalších muzikálových premiér, 33 činoherních, nepočítaně koncertů. A hlavně – tisíce neskutečně krásných, nezapomenutelných večerů, prožitých ve Vaší společnosti, nám upřímně vzácné. Děkujeme Vám, vážení diváci, že jsme spolu s Vámi mohli projít báječnými lety našeho divadelního dospívání. Celou tuto sezónu budeme slavit, a to formou dárků pro Vás. Jedním z nejvýraznějších je naše nová akce na zvýhodněné vstupné. Těšíme se na Vás Vaše Divadlo Kalich

 

 

více informací...

Legendární komedie Natěrač přidává reprízy

27.10.2017

Když jsme letos v zimě nasadili na základě četných diváckých žádostí dvě výjimečné reprízy legendární komedie slavné inscenace Donalda Churchilla Natěrač, spustili jsme tím ještě větší lavinu ohlasů – od všech diváků, na které se při tak malém počtu repríz nedostalo. Spolu s herci Pavlem Zedníčkem, Janou Paulovou a Zuzanou Mixovou si takového zájmu vážíme, a tak v této sezóně přidáme ještě několik málo představení, ať se dostane opravdu na každého. První Natěrač je na programu 12. listopadu.

více informací...

Oldřich Kaiser, Jiří Lábus a Dáša Vokatá mají po úspěšné premiéře

26.10.2017

Potleskem vestoje skončila premiéra kabaretu s tím nejlepším z dílny dvojice Oldřich Kaiser a Jiří Lábus Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem. Scénky, skeče a improvizace obou herců v něm doprovázejí písničky Dáši Vokaté, díky nimž se mimo jiné může Oldřich Kaiser ukázat jako zdatný multiinstrumentalista. První reprízu máme na programu 19. listopadu.

více informací...

Pro velký zájem přidáno: Queenie 4. prosince

19.10.2017

Koncertní divadlo Queen tribute kapely Queenie je ohromným zážitkem plným poctivé muziky a energické show. Na jejich listopadový koncert v Divadle Kalich zbývá pár posledních vstupenek, a tak přinášíme dobrou zprávu všem, kdo se na Queenie v listopadu do našeho divadla nedostanou: kapela přidává pro velký zájem koncert 4. prosince od 19h.

Předprodej vstupenek na již vánočně zabarvený koncert startuje v pátek 20. října od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Předprodej na muzikály od ledna do března 2018 a na činohry na leden a únor 2018

12.10.2017

V pondělí 16. října v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej, který můžete už nyní využít mimo jiné i k pořízení vánočních dárků. Do prodeje se totiž dostávají muzikály na termíny leden až březen 2018 (muzikál Krysař je otevřen dokonce až do června 2018) a činoherní tituly na leden a únor 2018.

Současně otevíráme předprodej na dvě přidaná prosincová představení: pro velký zájem přidané Dvě noci na Karlštejně 10. 12. a talk show Co jinde neuslyšíte Jana Krause, Evy Holubové a Boba Klepla 4. 12. 2017.

A jelikož máme narozeninovou sezónu, v níž dosahujeme plnoletosti, rozdáváme dárky:  prvních 200 diváků, kteří si přijdou nakoupit vstupenky na naši pokladnu, si odnese buďto poukaz na CEWE Fotoknihu nebo velkou knihu křížovek.

více informací...

Blíží se derniéra komedie Každý den šťastný den!

10.10.2017

Strhující výkon Barbory Hrzánové v komedii Každý den šťastný den! patří mezi ty nezapomenutelné. Pokud si ho nechcete nechat ujít (a to by byla škoda), přijďte se podívat 30. října, kdy má tato skvěle napsaná hra o svérázné léčbě manželského stereotypu svou derniéru. Máte tedy poslední možnost.

více informací...

Novým Raimondem v Johance Jan Tenkrát

09.10.2017

Jan Tenkrát zazářil v našem divadle především jako Eugene v Pomádě, Bobby v Horečce sobotní noci nebo Dean Hyde v Srdcovém králi. V každé nové roli překvapí, kolik hereckých tváří vlastně má, a každou svou roli vyšvihne na výbornou. O to větším zážitkem bude v sobotu 14. října jeho premiéra na odpolední i večerní repríze legendární Johanky z Arku v roli Raimonda. Střídat se o tuto roli bude nadále s Ondřejem Rumlem a Janem Křížem. Přijďte se podívat.

více informací...

Vstupenky na Jiřího Schmitzera za 299 Kč

04.10.2017

Už ve středu 11. října odehraje svůj první koncert v Divadle Kalich populární písničkář a herec Jiří Schmitzer. Náš koncertní repertoár se tak dočká kvalitního a zároveň neskutečně zábavného zpestření, protože recitály Jiřího Schmitzera jsou vždy velkým zážitkem. Kdo si nechcete nechat tento příjemný večer ujít, můžete nyní využít doprodej zbývajících vstupenek za jednotnou cenu 299 Kč.

Zvýhodněné vstupenky objednávejte jak na tomto webu, tak na pokladně divadla. Stačí jen zadat při nákupu vstupenek kód SCHMITZER299 do kolonky Slevové/ dárkové poukázky a kliknout na tlačítko +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na tlačítko Přidat. Vždy je třeba zadat stejný počet kódů jako počet vybraných vstupenek.

Více si o blížící se události přečtete na její stránce:

http://www.divadlokalich.cz/repertoar/97-jiri-schmitzer/

více informací...

Sezóna plná dárků pokračuje: muzikál Atlantida nyní za 50%

02.10.2017

Divadlo Kalich slaví v této sezóně 18. narozeniny, a jak jsme slíbili, rozdáváme k naší plnoletosti dárky. Přijďte 6. a 7. října na muzikál plný překvapení a hitů Miro Žbirky Atlantida s výjimečnou slevou 50%.

Zvýhodněné vstupenky objednávejte jak na tomto webu, tak na pokladně divadla. Stačí jen zadat při nákupu vstupenek kód ATLANTIDA50 do kolonky Slevové/ dárkové poukázky a kliknout na tlačítko +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na tlačítko Přidat. Vždy je třeba zadat stejný počet kódů jako počet vybraných vstupenek. Cena se automaticky poníží o 50%. Akce neplatí na vstupenky na stání.

více informací...

Tomáš Löbl novou posilou Srdcového krále

29.09.2017

Dnes má svou osobní premiéru nová, výrazná posila hereckého obsazení muzikálové komedie Srdcový král Tomáš Löbl v roli Deana Hydea. Dělit se o ni bude s Romanem Tomešem a Janem Tenkrátem. Tomáše samozřejmě nemusíme divákům Divadla Kalich představovat, neboť se o jeho kvalitách už dávno přesvědčili v Osmém světadílu, Pomádě či Atlantidě.

více informací...

Dva velké hlasy Agnes spolu současně na představení

22.09.2017

Naprosto nevšední divácký zážitek určitě slibuje překvapení, jež jsme si připravili pro návštěvníky odpolední a večerní reprízy Krysaře dne 23. září. Na jednom jevišti se objeví obě představitelky Agnes Marie Křížová i Kateřina Šildová, které za své výkony v této těžké roli sklízejí oprávněné nadšené ovace. Kateřina Šildová totiž výjimečně ztvární postavu Rózi.

více informací...

Srdcového krále 1. října neodehrajeme

22.09.2017

V neděli 1. října nebudeme z  provozních důvodů bohužel schopni odehrát odpolední představení od 13,30h, tedy Srdcového krále. Vstupenky je možné vyměnit na jiný termín muzikálu Srdcový král nebo si nechat vrátit vstupné, obojí v místě jejich zakoupení. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace s touto změnou spojené.

více informací...

V listopadu přidáváme Božskou Sarah a Zabijáka Joe

21.09.2017

Do předprodeje byly přidány reprízy inscenací Božská Sarah 6.listopadu a Zabiják Joe 30. listopadu. Děkujeme Vám za takový zájem o ně. Vstupenky můžete zakoupit online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Start předprodeje prosincových činoher v úterý 19. 9.

18.09.2017

V úterý 19. září od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na činohry konané v měsíci prosinci + na velice žádanou Božskou Sarah s Ivou Janžurovou na datum 6. listopadu od 19h, kterou jsme pro velký zájem přidali.  Těšíme se na viděnou u nás v divadle!

více informací...

Hledáme kolegy na pozici osvětlovače

13.09.2017

Chceme náš tým rozšířit o osvětlovače činoherních představení. Máte-li pocit, že by Vás taková práce mohla bavit a že jste ti správní pro tuto pozici, pošlete pár vět o sobě na adresu: kommkarel@gmail.com 

více informací...

Mauglí 17. 9. s Janem Cinou a dárkem navíc

11.09.2017

První repríza čarokrásného muzikálu pro všechny generace Mauglí v nové sezóně se odehraje už v neděli 17. září od 13,30 hodin. V titulní roli je na obsazení s tímto datem napsán Jan Cina a pro všechny diváky je navíc přichystaný dárek v podobě poukazu na Fotoknihu. Její první kapitolu tak můžou tvořit třeba právě snímky z návštěvy muzikálu Mauglí!

více informací...

Další předprodej na Krysaře

11.09.2017

Milí diváci, těší nás Váš velký zájem o Krysaře i Vaše první nadšené reakce na něj. Máme ohromnou radost, že jsme nezklamali Vaše očekávání, a samozřejmě se též snažíme, abyste se pohodlně dostali ke vstupenkám a mohli na Krysaře vyrazit co nejdříve. Jeden únorový blok a dva březnové jsou nově již v prodeji, dne 12. 9. od 10h spouštíme také předprodej na dvě přidaná lednová představení s datem 28. 1. od 13,30 a 18h. Předprodej probíhá online na tomto webu nebo na pokladně divadla. Krysař je celkově v předprodeji do konce června 2018.

více informací...

OSLAVUJTE S NÁMI PLNOLETOST DIVADLA KALICH

11.09.2017

První dárek pro Vás: nová komfortnější sedadla už i v druhé kategorii a o 180 Kč levnější vstupenky na září!

Milí diváci, o víkendu jsme otevřeli muzikálem a dnes i první činohrou novou divadelní sezónu. Ta je pro nás zásadní a výjimečná, dosáhneme v ní totiž plnoletosti. Konkrétně 1. listopadu 2017 skutečně uplyne 18 let od otevření Divadla Kalich. Vstup do dospělosti je velká událost, a tak chceme, aby Vy jste vstoupili do naší slavnostní sezóny s dárkem od nás, kterým Vám chceme poděkovat za společná krásná léta dospívání: na všechna představení – muzikálová i činoherní - konaná do 1. října včetně, Vám nabízíme o 180 Kč levnější vstupenky. Neváhejte, ať stihnete vyzkoušet nová sedadla v hledišti, kapacita je omezena a volná místa rychle mizí.

Tuto narozeninovou slevu můžete uplatnit na druhou a třetí cenovou kategorii pomocí kódu SLEVA180KC při nákupu vstupenek online na tomto webu nebo osobně na pokladně Divadla Kalich.

Vše potřebné najdete na: http://www.divadlokalich.cz/akce180/

více informací...

Od 7. září bude v prodeji Krysař do konce sezóny

01.09.2017

Den před premiérou, tedy ve čtvrtek 7. září, startuje v 10h online na tomto webu i na pokladně předprodej na muzikál Krysař do konce sezóny, tedy do června 2018. Šanci sehnat vstupenky na jinak téměř vyprodanou inscenaci tak bude mít pohodlně každý.

více informací...

Změna v programu!

29.08.2017

Vážení diváci, z technických důvodů rušíme představení Don Quijote 6. 11. 2017 od 19:00 a přesouváme ho na náhradní termín 2. 11. 2017 od 19:00. Vstupenky na náhradní termín zůstávají platnosti bez nutnosti výměny. Pokud Vám nebude náhradní termín vyhovovat, je možná výměna vstupenek nebo vrácení vstupného do 30. 9. 2017 v místě zakoupení.

 

více informací...

Obsazení muzikálů na září 2017

29.08.2017

Vážení diváci, omlouváme se za dosud nezveřejněné obsazení muzikálů na září pro členy Klubu přátel Divadla Kalich. Týdny před začátkem sezóny jsou vždy dost chaotické, a to nejen pro nás, ale také pro herce, kteří v řadě případů ještě čekají na potvrzení různých termínů. Budeme se snažit co nejdříve dát všechny dohromady a obsazení pro členy klubu zveřejnit. Tímto se ještě jednou omlouváme a děkujeme za pochopení. Vaše Divadlo Kalich

více informací...

Na Elvise nemusíme jen vzpomínat, je tu Srdcový král

17.08.2017

Celý svět si připomíná výročí 40 let od úmrtí Elvise Presleyho. Jeho hudební odkaz naštěstí zůstává nesmrtelný, o čemž se už celou divadelní sezónu přesvědčujeme ve skvěle napsané broadwayské muzikálové komedii Srdcový král, která se stala Inscenací roku (dle celorepublikové ankety portálu i-divadlo.cz). Druhou sezónu vydařeného Srdcového krále startujeme 29. září.

Viděli jste už náš nový trailer? Podívejte se na něj pod odkazem více.

více informací...

Instalovali jsme nové, pohodlné sedačky

26.07.2017

Divadelní prázdniny každoročně využíváme vedle nezbytných oprav a revizí k tomu, abychom od nové sezóny zvýšili pohodlí diváků. V minulých letech jsme tak například zvětšili foyer o dnes už dobře zavedenou galerii, kompletně jsme zrekonstruovali pokladnu a pustili se do výměny sedaček za nové.

A to je také novinka letošních prázdnin. Na nové sedačky se od září můžete těšit už ve dvou třetinách hlediště i na balkoně. Nabízejí komfortní posezení a díky svému tvaru také více prostoru pro nohy. Přijďte si je od září vyzkoušet.

více informací...

}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.