Aktuality

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Báječná neděle v parku Creve Coeur 25. 10.

20.10.2017

Iva Janžurová tentokrát nejen na jevišti, ale poprvé v životě také za režijním pultíkem, to je velké lákadlo inscenace cituplné komedie Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Creve Coeur, v níž silnou hereckou sestavu doplňují Sabina Remundová, Lucie Žáčková a Barbora Munzarová. Poetický příběh o jednom horkém nedělním odpoledni čtyř tolik rozdílných žen můžete zhlédnout už ve středu 25. října od 19h – a pozor, v rámci naší akce „zvýhodněné vstupenky na poslední chvíli“ zaplatíte za vstupenku o 200 Kč méně!

Jak výhodu uplatnit, se dozvíte zde: http://www.divadlokalich.cz/vstupenkyposledni/

více informací...

Pro velký zájem přidáno: Queenie 4. prosince

19.10.2017

Koncertní divadlo Queen tribute kapely Queenie je ohromným zážitkem plným poctivé muziky a energické show. Na jejich listopadový koncert v Divadle Kalich zbývá pár posledních vstupenek, a tak přinášíme dobrou zprávu všem, kdo se na Queenie v listopadu do našeho divadla nedostanou: kapela přidává pro velký zájem koncert 4. prosince od 19h.

Předprodej vstupenek na již vánočně zabarvený koncert startuje v pátek 20. října od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Předprodej na muzikály od ledna do března 2018 a na činohry na leden a únor 2018

12.10.2017

V pondělí 16. října v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej, který můžete už nyní využít mimo jiné i k pořízení vánočních dárků. Do prodeje se totiž dostávají muzikály na termíny leden až březen 2018 (muzikál Krysař je otevřen dokonce až do června 2018) a činoherní tituly na leden a únor 2018.

Současně otevíráme předprodej na dvě přidaná prosincová představení: pro velký zájem přidané Dvě noci na Karlštejně 10. 12. a talk show Co jinde neuslyšíte Jana Krause, Evy Holubové a Boba Klepla 4. 12. 2017.

A jelikož máme narozeninovou sezónu, v níž dosahujeme plnoletosti, rozdáváme dárky:  prvních 200 diváků, kteří si přijdou nakoupit vstupenky na naši pokladnu, si odnese buďto poukaz na CEWE Fotoknihu nebo velkou knihu křížovek.

více informací...

Blíží se derniéra komedie Každý den šťastný den!

10.10.2017

Strhující výkon Barbory Hrzánové v komedii Každý den šťastný den! patří mezi ty nezapomenutelné. Pokud si ho nechcete nechat ujít (a to by byla škoda), přijďte se podívat 30. října, kdy má tato skvěle napsaná hra o svérázné léčbě manželského stereotypu svou derniéru. Máte tedy poslední možnost.

více informací...

Baronky z 9. října přesouváme kvůli nemoci na 5. února

09.10.2017

Vážení diváci, z důvodu onemocnění v týmu inscenace Baronky přesouváme dnešní reprízu této hry na 5. února 2018 od 19h. Vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. Komu by nový termín nevyhovoval, ten může své vstupenky vyměnit, nebo mu bude vráceno vstupné, a to v místě zakoupení vstupenek do 31. října 2017.

Majitelé e-ticketů zakoupených přímo přes webové stránky divadla se v případě žádosti o jejich výměnu nebo vrácení vstupného mohou obracet na obchodní oddělení Divadla Kalich, tel: 296 245 307, email: info@kalich.cz.

Děkujeme Vám za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

více informací...

Novým Raimondem v Johance Jan Tenkrát

09.10.2017

Jan Tenkrát zazářil v našem divadle především jako Eugene v Pomádě, Bobby v Horečce sobotní noci nebo Dean Hyde v Srdcovém králi. V každé nové roli překvapí, kolik hereckých tváří vlastně má, a každou svou roli vyšvihne na výbornou. O to větším zážitkem bude v sobotu 14. října jeho premiéra na odpolední i večerní repríze legendární Johanky z Arku v roli Raimonda. Střídat se o tuto roli bude nadále s Ondřejem Rumlem a Janem Křížem. Přijďte se podívat.

více informací...

Vstupenky na Jiřího Schmitzera za 299 Kč

04.10.2017

Už ve středu 11. října odehraje svůj první koncert v Divadle Kalich populární písničkář a herec Jiří Schmitzer. Náš koncertní repertoár se tak dočká kvalitního a zároveň neskutečně zábavného zpestření, protože recitály Jiřího Schmitzera jsou vždy velkým zážitkem. Kdo si nechcete nechat tento příjemný večer ujít, můžete nyní využít doprodej zbývajících vstupenek za jednotnou cenu 299 Kč.

Zvýhodněné vstupenky objednávejte jak na tomto webu, tak na pokladně divadla. Stačí jen zadat při nákupu vstupenek kód SCHMITZER299 do kolonky Slevové/ dárkové poukázky a kliknout na tlačítko +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na tlačítko Přidat. Vždy je třeba zadat stejný počet kódů jako počet vybraných vstupenek.

Více si o blížící se události přečtete na její stránce:

http://www.divadlokalich.cz/repertoar/97-jiri-schmitzer/

více informací...

Sezóna plná dárků pokračuje: muzikál Atlantida nyní za 50%

02.10.2017

Divadlo Kalich slaví v této sezóně 18. narozeniny, a jak jsme slíbili, rozdáváme k naší plnoletosti dárky. Přijďte 6. a 7. října na muzikál plný překvapení a hitů Miro Žbirky Atlantida s výjimečnou slevou 50%.

Zvýhodněné vstupenky objednávejte jak na tomto webu, tak na pokladně divadla. Stačí jen zadat při nákupu vstupenek kód ATLANTIDA50 do kolonky Slevové/ dárkové poukázky a kliknout na tlačítko +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na tlačítko Přidat. Vždy je třeba zadat stejný počet kódů jako počet vybraných vstupenek. Cena se automaticky poníží o 50%. Akce neplatí na vstupenky na stání.

více informací...

Tomáš Löbl novou posilou Srdcového krále

29.09.2017

Dnes má svou osobní premiéru nová, výrazná posila hereckého obsazení muzikálové komedie Srdcový král Tomáš Löbl v roli Deana Hydea. Dělit se o ni bude s Romanem Tomešem a Janem Tenkrátem. Tomáše samozřejmě nemusíme divákům Divadla Kalich představovat, neboť se o jeho kvalitách už dávno přesvědčili v Osmém světadílu, Pomádě či Atlantidě.

více informací...

Dva velké hlasy Agnes spolu současně na představení

22.09.2017

Naprosto nevšední divácký zážitek určitě slibuje překvapení, jež jsme si připravili pro návštěvníky odpolední a večerní reprízy Krysaře dne 23. září. Na jednom jevišti se objeví obě představitelky Agnes Marie Křížová i Kateřina Šildová, které za své výkony v této těžké roli sklízejí oprávněné nadšené ovace. Kateřina Šildová totiž výjimečně ztvární postavu Rózi.

více informací...

Srdcového krále 1. října neodehrajeme

22.09.2017

V neděli 1. října nebudeme z  provozních důvodů bohužel schopni odehrát odpolední představení od 13,30h, tedy Srdcového krále. Vstupenky je možné vyměnit na jiný termín muzikálu Srdcový král nebo si nechat vrátit vstupné, obojí v místě jejich zakoupení. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace s touto změnou spojené.

více informací...

V listopadu přidáváme Božskou Sarah a Zabijáka Joe

21.09.2017

Do předprodeje byly přidány reprízy inscenací Božská Sarah 6.listopadu a Zabiják Joe 30. listopadu. Děkujeme Vám za takový zájem o ně. Vstupenky můžete zakoupit online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Start předprodeje prosincových činoher v úterý 19. 9.

18.09.2017

V úterý 19. září od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na činohry konané v měsíci prosinci + na velice žádanou Božskou Sarah s Ivou Janžurovou na datum 6. listopadu od 19h, kterou jsme pro velký zájem přidali.  Těšíme se na viděnou u nás v divadle!

více informací...

Hledáme kolegy na pozici osvětlovače

13.09.2017

Chceme náš tým rozšířit o osvětlovače činoherních představení. Máte-li pocit, že by Vás taková práce mohla bavit a že jste ti správní pro tuto pozici, pošlete pár vět o sobě na adresu: kommkarel@gmail.com 

více informací...

Mauglí 17. 9. s Janem Cinou a dárkem navíc

11.09.2017

První repríza čarokrásného muzikálu pro všechny generace Mauglí v nové sezóně se odehraje už v neděli 17. září od 13,30 hodin. V titulní roli je na obsazení s tímto datem napsán Jan Cina a pro všechny diváky je navíc přichystaný dárek v podobě poukazu na Fotoknihu. Její první kapitolu tak můžou tvořit třeba právě snímky z návštěvy muzikálu Mauglí!

více informací...

Další předprodej na Krysaře

11.09.2017

Milí diváci, těší nás Váš velký zájem o Krysaře i Vaše první nadšené reakce na něj. Máme ohromnou radost, že jsme nezklamali Vaše očekávání, a samozřejmě se též snažíme, abyste se pohodlně dostali ke vstupenkám a mohli na Krysaře vyrazit co nejdříve. Jeden únorový blok a dva březnové jsou nově již v prodeji, dne 12. 9. od 10h spouštíme také předprodej na dvě přidaná lednová představení s datem 28. 1. od 13,30 a 18h. Předprodej probíhá online na tomto webu nebo na pokladně divadla. Krysař je celkově v předprodeji do konce června 2018.

více informací...

OSLAVUJTE S NÁMI PLNOLETOST DIVADLA KALICH

11.09.2017

První dárek pro Vás: nová komfortnější sedadla už i v druhé kategorii a o 180 Kč levnější vstupenky na září!

Milí diváci, o víkendu jsme otevřeli muzikálem a dnes i první činohrou novou divadelní sezónu. Ta je pro nás zásadní a výjimečná, dosáhneme v ní totiž plnoletosti. Konkrétně 1. listopadu 2017 skutečně uplyne 18 let od otevření Divadla Kalich. Vstup do dospělosti je velká událost, a tak chceme, aby Vy jste vstoupili do naší slavnostní sezóny s dárkem od nás, kterým Vám chceme poděkovat za společná krásná léta dospívání: na všechna představení – muzikálová i činoherní - konaná do 1. října včetně, Vám nabízíme o 180 Kč levnější vstupenky. Neváhejte, ať stihnete vyzkoušet nová sedadla v hledišti, kapacita je omezena a volná místa rychle mizí.

Tuto narozeninovou slevu můžete uplatnit na druhou a třetí cenovou kategorii pomocí kódu SLEVA180KC při nákupu vstupenek online na tomto webu nebo osobně na pokladně Divadla Kalich.

Vše potřebné najdete na: http://www.divadlokalich.cz/akce180/

více informací...

Od 7. září bude v prodeji Krysař do konce sezóny

01.09.2017

Den před premiérou, tedy ve čtvrtek 7. září, startuje v 10h online na tomto webu i na pokladně předprodej na muzikál Krysař do konce sezóny, tedy do června 2018. Šanci sehnat vstupenky na jinak téměř vyprodanou inscenaci tak bude mít pohodlně každý.

více informací...

Změna v programu!

29.08.2017

Vážení diváci, z technických důvodů rušíme představení Don Quijote 6. 11. 2017 od 19:00 a přesouváme ho na náhradní termín 2. 11. 2017 od 19:00. Vstupenky na náhradní termín zůstávají platnosti bez nutnosti výměny. Pokud Vám nebude náhradní termín vyhovovat, je možná výměna vstupenek nebo vrácení vstupného do 30. 9. 2017 v místě zakoupení.

 

více informací...

Obsazení muzikálů na září 2017

29.08.2017

Vážení diváci, omlouváme se za dosud nezveřejněné obsazení muzikálů na září pro členy Klubu přátel Divadla Kalich. Týdny před začátkem sezóny jsou vždy dost chaotické, a to nejen pro nás, ale také pro herce, kteří v řadě případů ještě čekají na potvrzení různých termínů. Budeme se snažit co nejdříve dát všechny dohromady a obsazení pro členy klubu zveřejnit. Tímto se ještě jednou omlouváme a děkujeme za pochopení. Vaše Divadlo Kalich

více informací...

Na Elvise nemusíme jen vzpomínat, je tu Srdcový král

17.08.2017

Celý svět si připomíná výročí 40 let od úmrtí Elvise Presleyho. Jeho hudební odkaz naštěstí zůstává nesmrtelný, o čemž se už celou divadelní sezónu přesvědčujeme ve skvěle napsané broadwayské muzikálové komedii Srdcový král, která se stala Inscenací roku (dle celorepublikové ankety portálu i-divadlo.cz). Druhou sezónu vydařeného Srdcového krále startujeme 29. září.

Viděli jste už náš nový trailer? Podívejte se na něj pod odkazem více.

více informací...

Instalovali jsme nové, pohodlné sedačky

26.07.2017

Divadelní prázdniny každoročně využíváme vedle nezbytných oprav a revizí k tomu, abychom od nové sezóny zvýšili pohodlí diváků. V minulých letech jsme tak například zvětšili foyer o dnes už dobře zavedenou galerii, kompletně jsme zrekonstruovali pokladnu a pustili se do výměny sedaček za nové.

A to je také novinka letošních prázdnin. Na nové sedačky se od září můžete těšit už ve dvou třetinách hlediště i na balkoně. Nabízejí komfortní posezení a díky svému tvaru také více prostoru pro nohy. Přijďte si je od září vyzkoušet.

více informací...

Předprodej na listopadové činohry a prosincový koncert P. Bendeho

07.07.2017

Ve středu 12. července od 10h on-line na tomto webu i na pokladně startuje předprodej na činohry konané v měsíci listopadu 2017. Najdete mezi nimi samozřejmě též čerstvé novinky: komedii Dvě noci na Karlštejně od Petra Kolečka nebo představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse.

Také se dostane do prodeje derniéra veleúspěšné komedie Drahouškové s datem 21. listopadu či kultovní Natěrač 12. listopadu s Janou Paulovou, Pavlem Zedníčkem a Zuzanou Mixovou. O toto představení jste si začali opět tak často psát, že pár repríz ještě přidáme, ale opravdu už jen pár…

Zároveň otevíráme předprodej na tradiční vánoční koncert Petra Bendeho s datem 7. prosince.

Muzikály jsou již nyní v předprodeji do konce roku 2017, muzikál Krysař i na leden 2018.

více informací...

Děkujeme Vám a přejeme krásné léto

28.06.2017

Milí diváci, ze srdce Vám děkujeme za každou Vaši návštěvu, pochvalu, připomínku, za každou chvíli, kterou jste nám věnovali v právě končící divadelní sezóně.  Moc si vážíme toho, že jsme ji mohli prožít spolu s Vámi, a už teď se těšíme na tu další, ještě pestřejší. Čeká Vás v ní jedna muzikálová a hned několik činoherních premiér a, jak je naším zvykem, také změny v samotných prostorách divadla, abyste se tu mohli cítit stále komfortněji... Ještě jednou Vám posíláme velké poděkování.  Vždyť víte, že Divadlo Kalich děláme pro Vás a děláme ho s chutí a láskou… Krásné léto!

Pod odkazem více najdete shrnutí končící sezóny i plány na tu novou.

více informací...

Muzikál Mauglí klidně i za vysvědčení

27.06.2017

Chcete tip na dárek za vysvědčení, který vydrží déle než do prvního odřeného kolene z prázdninových radovánek? Darujte svému školákovi vstupenku a vydejte se celá rodina 17. září od 13,30h na první poprázdninovou reprízu muzikálu Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Mauglí, který je zásluhou režisérského dua Skutr velkou podívanou a zásluhou zmíněných autorů představením plným vtipu a pestré muziky. Ostatně za to, že jste zvládli právě končící školní rok, si zasloužíte odměnu i Vy – rodiče nebo prarodiče. A muzikál Mauglí rozděluje zábavu stejně velkým i malým divákům. 

více informací...

Nový Krysař nebude napodobenina

16.06.2017

Na tzv. sedací zkoušce přezpívali herci z nového obsazení chystaného Krysaře všechny písně tohoto kultovního muzikálu. Mají za sebou hodiny strávené u klavíru s autorkou pěveckého nastudování Lindou Finkovou. A za své výkony na první zkoušce se dočkali pochvaly od režisérky Mirjam Landy. „Odteď, prosím, zapomeňte na nahrávky a ukázky předchozích inscenací Krysaře. Vytvoříme nového Krysaře. Chci ho tvořit s vámi a vycházet při tom z vás, ne z kopií nebo napodobenin,“ rozloučila se režisérka se svými herci, se kterými se zase setká ve druhé polovině července na zahájení hlavních zkoušek. Ty ukončí až premiéra 8. září. Předprodej na Krysaře je otevřen do konce ledna 2018.

více informací...

Poslední 2 Ženy za pultem 2 v této sezóně

06.06.2017

Na 11. a 18. června jsme naplánovali dvě poslední reprízy v této sezóně vizionářské komedie Petra Kolečka v režii Davida Drábka Žena za pultem 2: Pult osobnosti. Mistři komici Oldřich Kaiser + Jiří Lábus se představí ve čtyřech rolích v příběhu tak šíleném, že to možná jednou může být pravda… „Jirka se v roli ženy za pultem vyloženě rochní. Je to jeho parketa. Tu roli mi normálně vyfouknul. Asi týden jsme na ni dělali konkurz, já se opravdu snažil, ale nakonec ji získal on. Přeci jen je o něco starší,“ prozrazuje s pověstnou nadsázkou Oldřich Kaiser na svého hereckého kolegu Jiřího Lábuse.

více informací...

Komedii Dvě noci na Karlštejně tleskali první diváci

01.06.2017

Komedii Dvě noci na Karlštejně napsal přímo pro Divadlo Kalich Petr Kolečko, režie se ujal David Drábek a role v ní přijali Lucie Benešová, Václav Kopta, Jana Bernášková a Igor Chmela. Naše novinka už byla velmi vřele přijata publikem generální zkoušky, dnes ji čeká první předpremiéra v Příbrami, v pondělí 5. června v Brně. Slavnostní premiéra proběhne v našem divadle 20. září, první repríza 19. října. Vstupenky jsou již v prodeji.

více informací...

Zářijový Mauglí v prodeji od 31. května

30.05.2017

Těší nás, že je o čarokrásný rodinný muzikál Mauglí z autorské dílny Ondřeje Soukupa, Gabriely Osvaldové a v režii dua Skutr stále takový zájem. Přidáváme představení s datem 17. září od 13.30h. Předprodej startuje ve středu 31. května od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. V hlavních rolích se těšte na Jana Cinu, Petra Kolmana, Jiřího Korna, Petera Strenáčika, Jana Sklenáře, Jana Kříže, Juraje Čiernika, Lucii Soukupovou, Vendulu Příhodovou, Jiřího Zonygu, Michala Pleskota aj.

více informací...

Komedie Ani spolu, ani bez sebe se rozloučí se sezónou 90. reprízou

24.05.2017

Úspěšná komedie s Janou Paulovou a Davidem Suchařípou Ani spolu, ani bez sebe se dočká své už 90. reprízy. Jubilejní představení herci odehrají ve čtvrtek 1. června od 19 hodin. Zároveň jde o poslední představení komedie v této divadelní sezóně.

více informací...

Velký předprodej muzikálů a činoher startuje v pondělí 22. května

19.05.2017

V pondělí 22. května v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla zahajujeme předprodej, kterému určitě stojí za to věnovat zvýšenou pozornost. Do prodeje se dostávají vstupenky na:

- muzikálová představení na listopad a prosinec 2017

- muzikál Krysař na leden 2018 (tento muzikál je do konce roku 2017 již v prodeji)

- činoherní představení na říjen 2017

v jejich rámci také na novinku Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem 24. října, novou komedii od Petra Kolečka Dvě noci na Karlštejně 19. října i na derniéru komedie s Bárou Hrzánovou Každý den šťastný den! 30. října

- koncert kapely Queenie 24. listopadu 2017

více informací...

Strhující Queenie se vrátí do našeho divadla

18.05.2017

Výtečná Queen Tribute kapela Queenie, která se těší velkému mezinárodnímu renomé, se vrátí na jeviště našeho divadla. Svůj druhý koncert tu odehrají 24. listopadu od 19h, předprodej startuje v pondělí 22. května od 10h. Queenie vystoupí v den výročí Mercuryho úmrtí, ale nečekejte žádnou zamračenou tryznu. Naopak budeme naplno oslavovat Freddieho život a dílo

Kdo navštívil dubnový koncert Queenie v Kalichu, jistě nám dá za pravdu, že šlo o velký zážitek. Strhující výkon kapely v čele se zpěvákem Michaelem Kluchem zvedl ze sedaček všechny diváky bez rozdílu věku a z hlediště divadla učinil jeden velký rozhicovaný kotel. Hostem koncertu bude opět operní pěvkyně Petra Alvarez.

více informací...

Poslední možnosti vidět skvělou komedii Každý den šťastný den!

16.05.2017

Už jen dvě poslední reprízy zbývají komedii Jaana Tätte Každý den šťastný den!. Nejbližší odehrajeme 24. května, v říjnu nás pak čeká derniéra.

Určitě si nenechte ujít tuto skvěle napsanou komedii o svérázné léčbě manželské nudy s excelující Bárou Hrzánovou v hlavní roli. „Moje hrdinka má sice krásnou rodinu, ale zároveň také pocit, že její duše umře dřív než tělo, takže potřebuje svou duši pořádně protřepat,“ prozrazuje Bára.

více informací...

Kaiser s Lábusem vyšlou Kubrta se Sněhurkou vlakem

16.05.2017

Těšte se společně s námi na radost, kterou si uděláme letos na podzim spolu s Oldřichem Kaiserem, Jiřím Lábusem a písničkářkou Dášou Vokatou. Od 24. října začneme uvádět divadelní představení složené z oblíbených scének K + L z televizních pořadů Možná přijde i kouzelník a Ruská ruleta a s několika bonusy navíc, doprovázených písničkami Dáši Vokaté s pěveckou i hudební podporou obou hereckých protagonistů. Pánové pro něj vymysleli název Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem. Předprodej startuje v pondělí 22. května.

více informací...

Poslední Tajemství i Robin Hood v tomto roce

09.05.2017

Muzikálům Tajemství a Robin Hood zbývá už jen po posledním setu v roce 2017! Poslední Tajemství odehrajeme v termínech 12. a 13. května, posledního Robina Hooda v termínech 19. až 21. května. Zveme všechny fanoušky těchto oblíbených inscenací i i ty diváky, kteří se na ně chystají teprve poprvé.

více informací...

Komedie Dvě noci na Karlštejně posouvá o den premiéru

04.05.2017

Z organizačních důvodů jsme nuceni posunout slavnostní premiéru komedie Dvě noci na Karlštejně, kterou pro naše divadlo napsal Petr Kolečko, ze čtvrtku 21. září na středu 20. září od 19h. Vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. Věříme, že ke změně došlo s tak velkým předstihem, že majitelům vstupenek na premiéru nezpůsobí žádné problémy. Pokud by i přes to někomu vznikly, je možné provést výměnu vstupenek na jiný termín nebo vstupenky vrátit do 15. května 2017 v místě jejich zakoupení. V termínu 21. září odehrajeme stálici našeho komediálního repertoáru Bez předsudkůJanou Paulovou a Pavlem Zedníčkem.

Herci Dvou nocí na Karlštejně mají čerstvě za sebou focení na plakát k inscenaci. V režii Davida Drábka se můžete na jevišti těšit na Lucii Benešovou, Václava Koptu, Janu Bernáškovou a Igora Chmelu.

více informací...

Krysař přidává nedělní reprízu

03.05.2017

Těší nás váš velký zájem o letošní termíny nového nastudování muzikálu Krysař, kterému rádi vycházíme vstříc a na základě vašich žádostí přidáváme nedělní reprízu s datem 17. prosince 2017 od 18 hodin. Předprodej na ni je zahájen ve čtvrtek 4. května od 10 hodin online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Předprodej na zářijové činohry + říjnovou reprízu novinky Dvě noci na Karlštejně

25.04.2017

Ve středu 26. dubna otevíráme předprodej na činoherní představení konaná v měsíci září 2017. Startujeme v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. Do prodeje se tak vedle zavedených titulů dostává naše očekávaná novinka, kterou pro Divadlo Kalich napsal uznávaný scénárista Petr Kolečko – komedie Dvě noci na Karlštejně. Její zářijová premiéra je téměř vyprodaná, proto přednostně pouštíme do prodeje také reprízu s datem 19. října od 19h.

více informací...

Kdo bude Štěpán v Krysaři?

24.04.2017

Jak jsme slíbili, odhalujeme pro návštěvníky našeho webu a FB profilu několik jmen z hereckého obsazení nového Krysaře dříve, než se je dozví široká veřejnost. Dnes padla volba na hodně zásadní roli v příběhu muzikálu, rybáře Štěpána. Jedním ze dvou jeho představitelů se stane Roman Tomeš.

Roman si z konkurzu v našem divadle před šesti lety odnesl rovnou hlavní roli – v Osmém světadílu. A k ní přibyly další – v Pomádě, Mauglím, Touze, Rentu, dále Bobby v Horečce sobotní noci, Jan v Tajemství, Martin v Atlantidě, Dean v Srdcovém králi… Určitě byste tento seznam uměli vyjmenovat za nás, protože na Romana Tomeše se do Kalichu prostě chodí!! Jako jeden ze dvou Štěpánů jistě bude opět excelentní a tato krásná a náročná role ho představí v docela jiné herecké poloze, než jaké měl dosud možnost ukázat…

více informací...

Kdo si zahraje Agnes v novém Krysaři?

19.04.2017

Milí diváci, tolik očekávané herecké obsazení nové inscenace muzikálu Daniela Landy Krysař je vycizelováno k absolutní spokojenosti – naší a budeme věřit, že i Vaší. Široké veřejnosti představíme kompletní herecký tým za pár týdnů, pro Vás, naše fanoušky, do té doby odhalíme několik tváří nového Krysaře. Chceme Vám tak poděkovat za Vaši přízeň a důvěru.

Už víte, že v titulní roli jsme s absolutní důvěrou vsadili na talent i charisma Přemysla Pálka, a Vy jste naše rozhodnutí ohodnotili velmi pozitivně. O tom, kdo bude jednou ze dvou nových Agnes, se dočtete pod odkazem více.

více informací...

Muzikál Krysař hledá dětské tanečníky

18.04.2017

Producent Michal Kocourek, režisérka Mirjam Landa a choreografka Linda Rančáková zvou dívky i chlapce na konkurz nadětskou taneční roli v muzikálu Daniela Landy Krysař. Hledáme chlapce či dívky dětského vzhledu, výrazově a pohybově zdatné, které jsou schopné si zapamatovat choreografii. Věk: 8 – 12 let, výška do 150 cm.

Konkurz se uskuteční v úterý 30. května v budově přilehlé k Divadlu Kalich, Jungmannova 9, Praha 1. Registrace účastníků bude probíhat od 14 hodin, konkurz začne ve 14,30 hodin.

Těšíme se na naše budoucí malé kolegy!

více informací...

Slavte s námi barevné a veselé Velikonoce

13.04.2017

Na velikonoční svátky jsme připravili opravdu barevný program, ostatně posuďte sami: na dnešní Zelený čtvrtek se u nás v divadle zastaví v rámci svého momentálního evropského turné Queenie, špičková Queen Tribute kapela v čele s fenomenálním Michaelem Kluchem.  O Velkém pátku hrajeme stálici našeho komediálního repertoáru Sbohem, zůstávám!Ivou Janžurovou, Janou Paulovou, Pavlem Zedníčkem a Jaromírem Dulavou. Bílá sobota bude u nás patřit dalšímu velmi úspěšnému kusu: vizionářské komedii Žena za pultem 2: Pult osobnostiJiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem, a to dokonce dvakrát – odpoledne i večer. A nedělní Hod Boží velikonoční můžete přijít oslavit i s mladšími členy rodiny na odpolední repríze čarokrásného muzikálu Mauglí. Příjemné svátky Vám všem, milí diváci!

více informací...

Na rozloučenou s Jiřím Ornestem

10.04.2017

Samozřejmě i nás hluboce zasáhla zpráva o odchodu pana Jiřího Ornesta, jehož Nahniličko, které režíroval, se hraje stále před nabitým hledištěm od roku 1995 a u nás v divadle od roku 2003. Jako vzpomínku přidáváme fotografii z poslední návštěvy pana Ornesta po zkoušce v zákulisí… a dnešní reprízu Nahnilička.

více informací...

Změna otevírací doby v době svátků

10.04.2017
Vážení diváci Divadla Kalich,
z důvodu státních svátků v pátek 14. 4. 2017 a v pondělí 17. 4. 2017 bude otevírací doba pokladny stejná jako o víkendu.
Tj. 12:00 - 15:00 a 15:30 - 20:00.
Děkujeme za pochopení.
Vaše Divadlo Kalich :)
více informací...

Báječná neděle má za sebou báječnou premiéru

07.04.2017

Herečky Sabina Remundová, Lucie Žáčková, Barbora Munzarová a jejich kolegyně poprvé v životě zároveň v roli režisérky Iva Janžurová si už užily premiérový potlesk. Jejich inscenace cituplné komedie Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Créve Coeur byla o premiéře oceněna pořádně bouřlivým ohlasem a gratulace se nesly prostory divadla dlouho do noci. Těšte se na nejbližší reprízy 9. května a 20. června. Moc vstupenek na ně už nezbývá…!

více informací...

Dnes má premiéru Báječná neděle v parku Créve Coeur

06.04.2017

Režijní debut Ivy Janžurové úspěšně dospěl až k dnešní slavnostní premiéře. Herecká legenda zvolila hru předního amerického dramatika Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Créve Coeur a přizvala k sobě na jeviště Sabinu Remundovou, Lucii Žáčkovou a Barboru Munzarovou.  „Jsem rád, že paní Ivě pod rukama vykvetlo představení, ve kterém je vedle hlubokého ponoru do nitra čtyř tak rozdílných, a přece v mnohém stejných žen prostor také pro Ivin pověstný smysl pro humor,“ říká před premiérou producent Michal Kocourek. První reprízu odehrajeme 9. května.

více informací...

Naše galerie hostí Fragmenty Táni Svatošové

04.04.2017

Akademická malířka Táňa Svatošová bude až do června vystavovat své obrazy v galerii Divadla Kalich na výstavě nazvané Fragmenty. Navštívit ji a pokochat se tvorbou nadané a osobité umělkyně můžete kdykoli, kdy přijdete na naše představení. Galerii najdete v prostorách dolního foyeru divadla. 

více informací...

Prosincové reprízy Krysaře + přidaná zářijová v předprodeji od 31. března

30.03.2017

Reprízy muzikálu Daniela Landy Krysař, které odehrajeme v prosinci 2017, jdou do prodeje v pátek 31. března od 10h online na www.divadlokalich.cz i na pokladně divadla. Ve stejný den zahajujeme předprodej také na reprízu 10. září od 13,30h, kterou přidáváme pro velký zájem diváků.

 

více informací...

Koncert Radůzy definitivě zrušen

29.03.2017

Vážení diváci, snažili jsme se společně s managementem Radůzy najít náhradní termín za zrušený koncert, nicméně zdravotní stav písničkářky zatím takovou možnost nenabízí, proto majitelům vstupenek na původní koncert bude vráceno vstupné, a to v místě zakoupení vstupenek. Vstupenky, prosíme, vraťte nejpozději do 18. dubna 2017.

více informací...

Žena za pultem 2 odehraje dvě sváteční představení a přidává červnovou reprízu

28.03.2017

Veleúspěšná vizionářská komedie Petra Kolečka Žena za pultem 2: Pult osobnostiJiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem má před sebou dvě reprízy na státní svátky: 1. a 8. května. Také otevírá předprodej na přidané představení s datem 18. června. Prodej na něj bude zahájen ve středu 29. března od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Koncerty Hany Zagorové a Jiřího Schmitzera v prodeji od pondělí 27. 3.

24.03.2017

V pondělí 27. března v 10h online na tomto webu  i na pokladně divadla otevíráme předprodej na koncerty Hany Zagorové 26. září a Jiřího Schmitzera 11. října.

Zatímco koncerty Hany Zagorové s hostem Petrem Rezkem jsou naší programovou stálicí, Jiřího Schmitzera přivítáme s radostí na našem jevišti poprvé. Informace o jeho recitálu najdete pod odkazem více.

více informací...

Všechno nej, Jiří!

24.03.2017

Pan Jiří Bartoška, náš kolega z andělské komedie Moje hra, dnes slaví 70tiny. Přejeme mu jen to nejlepší, pevné zdraví a spoustu radosti, kterou on sám dovede tak štědře rozdávat...

více informací...

Baronky s datem 29. března neodehrajeme

23.03.2017

Vážení diváci, z důvodů nemoci jsme nuceni zrušit představení Baronky ze dne 29. března. Vstupenky si můžete vyměnit na nejbližší reprízu 17. května, na kterou stále zbývají moc hezká místa. Výměnu či vrácení vstupného je možné provést v místě zakoupení vstupenek, a to nejpozději do 15. dubna. Pokud jste nakupovali přes web divadla, kontaktujte, prosíme, naše obchodní oddělení na tel. 296245307. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Vaše Divadlo Kalich

více informací...

Výjimečný předprodej Krysaře a Podivného případu se psem

22.03.2017

S ohledem na velký divácký zájem o vstupenky otevíráme výlučný předprodej na dvě inscenace: Podivný případ se psem a Krysaře. Předprodej startuje ve čtvrtek 23. března od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

Jelikož nostalgická komedie Podivný případ se psem s excelentním Janem Cinou v hlavní roli je již do konce sezóny vyprodaná, otevíráme přednostní předprodej na další nejbližší reprízu 31. října od 19 hodin.

Zájem o návrat Krysaře trhá rekordy. Přidáváme proto nedělní reprízu s datem 24. září ve speciálním čase od 18 hodin, aby se při předpokládané délce inscenace cca 180 min (i s pauzou) dostali po představení pohodlně do svých domovů i mimopražští diváci.

více informací...

Muzikál Atlantida odehraje už jen 6 repríz v této sezóně

20.03.2017

Už jen dva sety čekají muzikál Atlantida s hity Mira Žbirky v této divadelní sezóně. Posledních šest repríz před letními prázdninami odehrajeme 7. a 8. dubna + 2. a 3. června. Zveme vás na dobrodružnou výpravu plnou skvělé hudby, choreografií, výtečných hereckých výkonů a velmi neotřelé scénografie.

více informací...

Předprodej na červnové činohry, podzimní muzikály a zářijovou premiéru

10.03.2017

 Ve středu 15. března v 10h bude on-line na tomto webu i na pokladně divadla zahájen předprodej vstupenek na:

- činoherní představení konaná v měsíci červnu 2017

- muzikálová představení konaná v měsících září a říjen 2017 (Krysař, Srdcový král, Atlantida, Mauglí, Johanka z Arku, Osmý světadíl, Pomáda)

 - slavnostní premiéru nové komedie Petra Kolečka Dvě noci na Karlštejně 21. září 2017 (pozor, do prodeje jde jen omezená kapacita vstupenek!).

více informací...

Krysař představuje vizuál a přidává do prodeje další reprízy

01.03.2017

Na fotografii k článku představujeme vizuál nové inscenace muzikálu Daniela Landy Krysař. Zároveň vycházíme vstříc velkému zájmu o vstupenky a přednostně otevíráme předprodej na listopadové termíny Krysaře, konkrétně na set od čtvrtku 9. do neděle 12. Předprodej bude zahájen v pondělí 6. března v 10 hodin online na tomto webu i na pokladně divadla.  

Ještě v průběhu měsíce března zveřejníme také kompletní herecké obsazení.

více informací...

Taneční konkurz do připravovaného muzikálu KRYSAŘ

28.02.2017
Vážení kolegové,
dovolujeme si Vás pozvat na taneční konkurz do nově připravovaného muzikálu Krysař, v režii Mirjam Landa a choreografii Lindy Rančákové.
Termíny plánovaných konkurzů jsou: 14.3. - I. kolo a 29.3. - II. kolo
Registrace v obou termínech 9:00 - 9:45, konkurzy 10:00 - 17:00.
Konkurzy se konají na adrese Divadla Kalich Jungmannova 9, Praha 1, nikoliv však přímo v divadle, ale v přilehlé budově, sál v I. patře.
( cesta do sálu bude ze dvora Divadla Kalich viditelně značena )
Koho hledáme:
Pro tento projekt hledáme tanečníky a tanečnice, kteří ovládají techniku moderna, jazz, partnering, mají silné výrazové schopnosti, pohybový projev a osobitý styl.
Zvláštní dovednosti navíc vítány (akrobacie, krump, street apod.) Pro skvělý výsledek je potřeba výjimečných tanečních osobností s profesionálním přístupem a vlastní invencí.
Vezměte si s sebou dobrou náladu, trpělivost a taneční oblečení.
Těšíme se na Vás!
 Divadlo Kalich
více informací...

Srdcový král je Nejlepší inscenací roku 2016

28.02.2017

Děkujeme všem, kdo si na Divadlo Kalich vzpomněli při vyplňování formuláře výroční divácké ankety odborného portálu www.i-divadlo.cz. Výsledky pro nás dopadly přímo fantasticky, moc si toho vážíme a cítíme se jimi být zavázáni. Anketě doslova kraluje naše muzikálová komedie Srdcový král, která se stala Nejlepší inscenací roku 2016, a to mezi tituly všech divadel v ČR bez ohledu na žánr. Hojně zastoupená je také v hereckých kategoriích: přinesla prvenství v oboru muzikál Janu Křížovi i Marii Křížové, druhé místo Petře Koskové a třetí Přemyslu Pálkovi. V činohře nám největší radost udělalo druhé místo v  kategorii Nejlepší ženský herecký výkon roku 2016 pro Ivu Janžurovou za Božskou Sarah. Divadlo Kalich bylo také vyhlášeno 4. Nejoblíbenějším divadlem v ČR. Ještě jednou děkujeme. Kompletní výsledky našeho divadla najdete pod odkazem více.

 

více informací...

Zabijáku Joe je jeden rok

16.02.2017

Dne 16. února 2016 měla u nás premiéru „tarantinovsky (roz)laděná“ černá komedie Tracyho Lettse Zabiják Joe v režii Petra Svojtky.  Je nám celých 12 měsíců s touto inscenací dobře, ostatně i kritika si ji pochvaluje. „Výborná inscenace jako vystřižená z těch nejlepších let Činoherního klubu. Taky skvěle obsazená,“ například napsaly po premiéře Divadelní noviny. Nejbližší repríza Zabijáka Joe je 27. února. Těšit se můžete na Igora Chmelu, Marka Taclíka, Ivanu Jirešovou, Ivana Luptáka a Annu Fialovou.

více informací...

Novým Krysařem bude Přemysl Pálek

15.02.2017

8. září premiérově představíme novou inscenaci kultovního muzikálu Daniela Landy Krysař s novým obsazením, v nové výtvarné podobě a s novou choreografií. Kompletní herecká jména zveřejníme začátkem března, nicméně již nyní můžeme odpovědět na vaše četné dotazy a odtajnit jméno představitele titulní role. Producent Michal Kocourek a režisérka Mirjam Landa se jednoznačně shodli na Přemyslu Pálkovi, kterého pravidelnějším divákům našeho divadla nemusíme představovat. Znají ho z hlavních rolí muzikálů Pomáda, Horečka sobotní noci, Srdcový král či z Atlantidy. Pod odkazem více si přečtete slova Michala Kocourka i krátký rozhovor s novým Krysařem.

více informací...

Hana Zagorová opět v Divadle Kalich

15.02.2017

pondělí 5. června se na naše jeviště vrátí Hana Zagorová. Koncert, jehož hostem bude Petr Rezek, začíná v 19 hodin. Předprodej otevíráme v pátek 17. února v 10 hodin online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Květnové činohry v prodeji od 16. února

14.02.2017

Činohry konané v měsíci květnu 2017 jsou v prodeji od čtvrtku 16. února od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

Předprodej na muzikálová představení je otevřen do konce června, chystaný muzikál Krysař je v prodeji na měsíce září a říjen.

více informací...

Přidaná komedie Pro tebe cokoliv o víkendu odpoledne

08.02.2017

Rádi vycházíme vstříc velkému zájmu o naši komediální novinku Pro tebe cokoliv a zároveň žádostem o zařazení činoher také na odpolední víkendové termíny. Přidáváme tedy reprízu komedie Pro tebe cokoliv na neděli 9. dubna od 15 hodin. Předprodej na přidané představení startuje ve čtvrtek 9. února od 10 hodin na tomto webu i na pokladně divadla.  

více informací...

Další chvála na Ivu Marešovou jako Johanku z Arku

07.02.2017

„Těžké písně zazpívala lépe než na výbornou a herecky zvládla roli také s přehledem,“ píše v recenzi na výkon naší nové Johanky z Arku Ivy Marešové portál PraKultura. Potvrzuje to, co se o Ivě nese už od její nedávné premiéry: že jako Johanka je trefou do černého. Přijďte se podívat na tento legendární muzikál Ondřeje Soukupa, Jiřího Hubače a Gabriely Osvaldové zase od 31. března do 2. dubna. Odkaz na celou recenzi:

http://www.prakultura.cz/2017/02/04/ive-maresove-se-splnil-sen-stala-se-johankou-arku/

více informací...

Tichá příroda v obrazech Oldřicha Tichého v naší galerii

06.02.2017

Galerie Divadla Kalich, která se nachází v dolním foyer, hostí olejomalby Oldřicha Tichého, jednoho z výrazných zástupců výtvarné generace 80. let. Autor na nich představuje neutuchající zdroj své inspirace – přírodu. A my věříme, že nová (prodejní) výstava příjemně podpoří zážitek z našeho představení.

více informací...

Nominace Ivy Janžurové na Cenu Thálie za Božskou Sarah

01.02.2017

„Mimořádné spojení hereckého ztvárnění role a hereččina osobního vkladu,“ tak ohodnotila odborná porota strhující výkon Ivy Janžurové v naší inscenaci Božská Sarah a zdůvodnila tím nominaci paní Ivy na prestižní Cenu Thálie. Máme z takového ocenění ohromnou radost, nicméně tou největší odměnou stále zůstává potlesk a zájem publika. Přijďte se podívat na nejbližší reprízy 9., 12. a 20. února. Naší vzácné kolegyni pochopitelně z celého srdce gratulujeme.

více informací...

Přivítali jsme další Johanku z Arku Ivu Marešovou

30.01.2017

Vyhledávaná muzikálová herečka a zpěvačka Iva Marešová se stala další představitelkou Jany z Arku v muzikálové legendě Ondřeje Soukupa, Jiřího Hubače a Gabriely Osvaldové Johanka z Arku. Na jevišti našeho divadla ji mezi sebe přivítaly dvě současné „Johanky“ Bára Basiková a Lucia Soukupová. A nešetřily chválou! Přečtěte si více pod odkazem. Další reprízy muzikálu Johanka z Arku odehrajeme na přelomu března a dubna.

více informací...

Přednostní předprodej Báječné neděle a Podivného případu

26.01.2017

Pro velký divácký zájem otevíráme přednostně prodej na květnové reprízy dvou inscenací: režijní prvotiny Ivy Janžurové Báječná neděle v parku Creve Coeur s datem 9. května a nostalgické komedie Podivný případ se psem s bravurním Janem Cinou v hlavní roli autistického chlapce s datem 31. května.

Přednostní předprodej startuje v pondělí 30. ledna od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.  

více informací...

Možnost zakoupení E-TICKETU na koncerty

24.01.2017

Vážení diváci, omlouváme se za technický problém, kvůli kterému jste si nemohli zakoupit E-TICKET na koncerty Bára Hrzánová & Condurango a Queenie. Po upozornění na tuto technickou závadu jedním z diváků jsme ji ihned nechali opravit a nyní je možné si E-TICKET koupit. Ještě jednou se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení. 

více informací...

Zahájen předprodej na špičkové Queenie

23.01.2017

Energií nabité koncertní divadlo plné písní legendárních Queen, precizně ztvárněných v původních aranžích a tóninách. To nabídne v Divadle Kalich 13. dubna od 19h kapela Queenie, která je špičkou ve svém oboru, a to ve světovém kontextu. Dubnové vystoupení bude jejich jedinou zastávkou v ČR v rámci skandinávského turné Forever. Speciálním hostem koncertu v našem divadle je sólistka Národního divadla, sopranistka Petra Alvarez.

Předprodej na exklusivní koncert naší nejúspěšnější Queen tribute kapely je zahájen.

Více informací a videa najdete na stránce koncertu:

http://www.divadlokalich.cz/repertoar/94-queenie---forever/

více informací...

Zahajujeme předprodej na režijní prvotinu Ivy Janžurové

18.01.2017

Na našem jevišti se odehraje jedna z událostí sezóny: uvedeme režijní prvotinu Ivy Janžurové. Herecká legenda si pro svoji první režii na divadle vybrala cituplnou komedii významného amerického dramatika Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Crève Coeur. Premiéra hry o čtyřech ženách, které se úsměvně a dojemně snaží vymanit ze svých zaběhnutých životů, se uskuteční 6. dubna.

Vedle Ivy Janžurové se můžete těšit na Sabinu Remundovou, Lucii Žáčkovou a Barboru Munzarovou.

Předprodej na slavnostní premiéru startuje ve čtvrtek 19. ledna v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. Pozor, kapacita vstupenek na premiéru, uvolněných do prodeje, je omezena.

více informací...

Krajiny Aleny Beldové v naší galerii

13.01.2017

Ještě týden se můžete v naší galerii v dolním foyeru divadla nechat zlákat na výlet do podmanivé přírody tak, jak ji vidí výtvarnice a textilní designéra Alena Beldová. „Pracuje přímo v krajině a nechává se vést situací a atmosférou a tomu přizpůsobuje i výslednou techniku definitivního obrazu,“ píše o vystavených dílech kurátorka a kritička Magdalena Juříková. Rozšiřte si jimi kulturní zážitek, který si odnesete z našeho divadla.

více informací...

CD Srdcový král pokřtí Iva Janžurová

13.01.2017

V neděli 15. ledna pokřtíme přímo na představení dvojalbum s písničkami z muzikálu Srdcový král, které je unikátní v tom, že nabízí na dvou discích obě verze pěveckého obsazení.Velmi vzácnou kmotrou alba se stane herecká legenda Iva Janžurová. A to ne náhodou, naše kolegyně totiž odcházela z premiéry Srdcového krále velmi potěšená, dokonce nešetřila nadšením. Jak představení zhodnotila, si můžete přečíst pod odkazem více.

více informací...

První Zabiják Joe v novém roce

09.01.2017

V úterý 10. ledna se poprvé v roce 2017 objeví na našem jevišti kultovní černá komedie Tracyho Lettse Zabiják Joe. Odvážně vtipná sonda do rodiny, v níž přestala platit jakákoli morální pravidla, si vysloužila vysoká hodnocení diváků i kritiky. V režii Petra Svojtky hrají Igor Chmela, Marek Taclík, Ivana Jirešová, Anna Fialová a Ivan Lupták.

více informací...

Elvisovo výročí se Srdcovým králem

05.01.2017

V neděli 8. ledna uplyne 82 let od narození Elvise Presleyho, jedné z největších hudebních ikon naší planety. Řada hitů, díky kterým se stal nesmrtelným už pro několik generací, zní v současných úpravách v našem muzikálu Srdcový král. Hrajeme ho i kolem tohoto výročí: buďto před ním  6. a 7. ledna, nebo po něm 13. – 15. ledna. Každou odehranou reprízou pošleme pozdrav vysoko nad divadelní reflektory.   

více informací...

Šťastné a veselé

23.12.2016

 

Vážení a milí diváci, celý tým Divadla Kalich Vám přeje Vánoce strávené v klidu a radosti, do roku 2017 pak hojnost lásky, pevné zdraví, dobrou náladu a v neposlední řadě spoustu úžasných divadelních zážitků. Načerpáte-li je v našem hledišti, bude nám velkou ctí. Děkujeme Vám za Vaši neutuchající přízeň, opravdu si jí moc vážíme, je pro nás ohromnou vzpruhou a inspirací. Vaše Divadlo Kalich

 

více informací...

Bára Hrzánová a Condurango 22. března

22.12.2016

Na jeviště Divadla Kalich se vrátí Bára Hrzánová se svou kapelou Condurango. Další z nezapomenutelných koncertů u nás odehraje 22. března od 19h. Předprodej vstupenek startuje 23. prosince od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Březnové činohry v prodeji od 19. prosince

15.12.2016

V pondělí 19. prosince v 10h startuje on-line na tomto webu i na pokladně divadla předprodej vstupenek na činoherní představení konaná v měsíci březnu 2017.  Muzikálové tituly jsou už nyní v prodeji až do června 2017, resp. novinkový Krysař do října 2017. Těšíme se na vaši návštěvu.

více informací...

Chvála na novinku Pro tebe cokoliv

13.12.2016

„Pokud se chcete zasmát a zamyslet nad vážným nevážně, komedie Pro tebe cokoliv tato očekávání zaručeně naplní. Svědčí o tom i opakovaná, neutuchající standing ovation v rámci jeho premiérového uvedení,“ píše o naší činoherní novince ve své nadšené recenzi portál Informuji.cz. První reprízu komedie Pro tebe cokoliv si můžete užít už v neděli 18. prosince.

http://www.informuji.cz/clanky/3383-francouzska-komedie-pro-tebe-cokoliv-sklizi-v-kalichu-bourlive-ovace/

více informací...

Srdcový král opět v lednu 2017

11.12.2016

Přečtěte si hezký rozhovor s Petrem Vondráčkem, prozradí v něm ledasco také o našem Srdcovém králi. Děkujeme všem divákům, kteří v pátek, sobotu nebo neděli na muzikálovou komedii Srdcový král zavítali. Hlediště bylo pokaždé nabité a atmosféra na všech reprízách opět neskutečná! Těšte se na nejbližší série představení od 6. a od 13. ledna 2017. Vstupenky jsou již v prodeji.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/436500/petr-vondracek-z-prvni-rady-tvare-jsem-takovy-ken-co-uz-vysel-z-mody.html

více informací...

Derniéra Horečky 18. 12. s velkou autogramiádou

09.12.2016

Tento víkend si užijeme Srdcového krále a přesně za týden, tedy od pátku 16. prosince, se budeme loučit s Horečkou sobotní noci. Čekají nás poslední 4 rozlučkové reprízy. Komu se podaří ukořistit zbývající vstupenky na některou z nich, toho určitě neminou nevšední zážitky. Jak už jsme prozradili, samotnou derniéru v neděli 18. 12. od 13,30h odehrají oba senzační představitelé hlavní role Tonyho Manery Jan Kříž i Přemysl Pálek a nyní přidáváme další překvapení: po posledním představení uspořádáme velkou autogramiádu v prostorách galerie v dolním foyeru divadla.

více informací...

Dubnové Splašené nůžky v prodeji

08.12.2016

Oblíbená detektivní komedie Splašené nůžky, postavená na komunikaci herců s diváky, se na náš repertoár dostane zase až 3. dubna od 19h. Jelikož často píšete, že byste vstupenky na ni chtěli darovat pod stromeček, otevíráme přednostně předprodej na toto datum v pondělí 12. prosince v 10h online na tomto webu i na pokladně.

Ve Splašených nůžkách uvidíte Dalibora Gondíka, Otakara Brouska ml., Ivanu Jirešovou, Ladislava Županiče, Jaroslavu Brouskovou a Zbyňka Frice.

více informací...

Komedie Pro tebe cokoliv si vysloužila potlesk vestoje

02.12.2016

Nejdříve série velmi úspěšných předpremiér, které publikum prosmálo od začátku do konce, a nyní i hurónským smíchem nabitá premiéra potkala naši novou komedii Pro tebe cokoliv. Na konci představení ji publikum ocenilo dokonce potleskem vestoje. Přijďte se podívat na Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Pavlu Vojáčkovou, Simonu Lewandowskou a Kristiána Kašpara v režii Petra Kracika18. prosince na první reprízu.

více informací...

Novinku Pro tebe cokoliv viděli první diváci

29.11.2016

Naše nová komedie Pro tebe cokoliv má za sebou předpremiérové turné a my chceme moc poděkovat všem divákům, kteří každý večer vytvořili naprosto neskutečnou atmosféru. Zdá se, že novinka naštěstí baví diváky stejně jako nás, protože každou reprízu provázely salvy smíchu a mnoho potlesků. Premiéra 1. prosince je vyprodaná, zveme vás na první reprízu 18. prosince. V komedii Pro tebe cokoliv se těšte na Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Pavlu Vojáčkovou, Simonu Lewandowskou a Kristiána Kašpara v režii Petra Kracika.

více informací...

Přidáváme Božskou Sarah na 12. února

28.11.2016

Pro obrovský zájem o strhující herecký koncert Ivy Janžurové a Kryštofa Hádka nebo Igora Orozoviče ve hře Božská Sarah v režii Alice Nellis přidáváme reprízu v neděli 12. února od 14 hodin. Předprodej na ni bude spuštěn společně s předprodejem na ostatní únorové činohry ve čtvrtek 1. prosince od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Únorové činohry a březnový Podivný případ se psem v prodeji od 1. prosince

27.11.2016

Ve čtvrtek 1. prosince, tedy v den premiéry nové komedie Pro tebe cokoliv, spouštíme od 10 hodin on-line i na pokladně předprodej činoher konaných v měsíci únoru 2017. Přidáváme k nim také březnový (9. 3.) termín nostalgické komedie Podivný případ se psem s Janem Cinou v hlavní roli, o níž si často voláte a píšete.

Muzikály jsou už nyní v prodeji až do června 2017 + nová inscenace Krysaře Daniela Landy na září a říjen 2017.  Pozor, poslední vstupenky zbývají na derniérový set Horečky sobotní noci od 16. do 18. prosince i na silvestrovskou Pomádu od 17 hodin.

více informací...

Fotoaparát Fujifilm X-E2 a X-Pro-2

27.11.2016

O své čerstvé zkušenosti s fotoaparátem Fujifilm X-E2 a X-Pro2 se pod odkazem více podělí Richard Kocourek, fotograf  Divadla Kalich.

více informací...

Vánoční dárkové poukazy jsou k dispozici už i online

27.11.2016

Nejen na pokladně divadla, ale nyní už i online na http://www.divadlokalich.cz/Vanocni_poukazy/ můžete pořídit vánoční dárkové poukazy na vstupenky do Divadla Kalich. V nabídce jsou na činoherní nebo muzikálová představení, případně poukaz univerzální bez tohoto dělení. Obdarovaný si pak sám vybere, na jaký titul a v jakém termínu se do divadla vydá

více informací...

O adventu na Tajemství

23.11.2016

Ve dnech 2. – 4. prosince odehrajeme poslední set v tomto roce strhujícího muzikálu Daniela Landy Tajemství, představení, které už nikdy nedostanete z hlavy. V hlavní roli mladé lékařky, jež si s sebou nese právě jedno velké tajemství, exceluje exklusivně Markéta Procházková. Ta tuto úlohu převzala po Lucii Vondráčkové a chopila se jí neméně bravurně.

Co Markéta sama o svém vztahu k muzikálu Tajemství prozradila, si můžete přečíst pod odkazem více.

více informací...

Chvála Srdcového krále v Divadelních novinách

22.11.2016

 „Srdcový král je další tanečně a herecky pečlivě vypracovanou podívanou založenou na vtipném textu a nosném příběhu. Tohle zboží jinde než v Divadle Kalich prostě nekoupíte,“ píše v recenzi Divadelních novin Josef Herman. Nejbližší set Srdcového krále odehrajeme od 9. do 11. prosince a zbývá na něj v prodeji už jen několik vstupenek, tak neváhejte.

 

 

více informací...

Gratulujeme Janu Cinovi

21.11.2016

Gratulujeme kolegovi Janu Cinovi k jeho fenomenální cestě tv show Tvoje tvář má známý hlas a samozřejmě především k jeho zaslouženému vítězství. Honza znovu potvrdil, co my už víme dávno a co několik let dokazuje i na našem jevišti v muzikálu Mauglí a v nostalgické komedii Podivný případ se psem – že mezi mladými hereckými talenty patří k absolutní špičce. Nejblíže se na Honzu u nás můžete těšit už tuto středu 23. listopadu jako na Christophera v Podivném případu se psem.

více informací...

Derniéru Horečky odehrají Jan Kříž i Přemysl Pálek

18.11.2016

Definitivně poslední set Horečky sobotní noci se nezadržitelně blíží, odehrajeme ho v termínech 16. – 18. prosince. Samotná derniéra 18. prosince od 13,30h bude opravdu speciální představení: na jevišti se totiž vystřídají Jan Kříž i Přemysl Pálek, kteří excelují v hlavní roli Tonyho už od premiéry v září 2014. Přijďte se rozloučit s touto legendou světového muzikálového repertoáru.

více informací...

Předprodej na lednové činohry a Krysaře startuje 15. listopadu

10.11.2016

V úterý 15. listopadu od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla zahajujeme předprodej na činoherní představení konaná v měsíci lednu 2017 (tedy např. včetně naší nové komedie Pro tebe cokoliv)  + na zářijové a říjnové reprízy dirty muzikálu Daniela Landy Krysař. Ostatní muzikály jsou už nyní v prodeji do června 2017.

více informací...

Muzikál Krysař hlásí návrat a spouští předprodej

09.11.2016

Sami jste ho přivolali… Do města se vrací Krysař!

Dirty muzikál Daniela Landy Krysař se v září 2017 vrací na jeviště Divadla Kalich v novém hereckém obsazení a s novou výpravou i choreografií. O jeho návrat si celá léta psali sami diváci, pro které je bez nadsázky kultovním představením. Předprodej vstupenek na září (9., 22. – 24.) a říjen (20. – 22.) bude odstartován 15. listopadu v 10h online na tomto webu a na pokladně divadla.

více informací...

Ženu za pultem 2 v listopadu a prosinci již hrajeme

08.11.2016

Zdravotní stav pana Oldřicha Kaisera se natolik stabilizoval, že představení Ženy za pultem 2: Pultu osobnosti s daty 15. listopadu a 7. prosince už můžeme odehrát. Vstupenky jsou v prodeji.

více informací...

Zkoušíme komedii Pro tebe cokoliv

07.11.2016

Zhruba do poloviny dospělo zkoušení naší činoherní novinky, výborné francouzské komedie Pro tebe cokoliv, kterou uvedeme v české premiéře v režii Petra Kracika. Těšit se můžete na Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Pavlu Vojáčkovou, Simonu Lewandowskou a Kristiána Kašpara v příběhu o tom, že mateřská láska je bezbřehá…  Vstupenky lze zakoupit na termíny 1. a 18. prosince.

více informací...

Vánoční dárkové poukazy v prodeji

07.11.2016

Na pokladně divadla (a brzy i on-line na tomto webu) můžete zakoupit vánoční dárkové poukazy na vstupenky do Divadla Kalich. V nabídce jsou poukazy na činoherní nebo muzikálová představení, případně poukaz univerzální bez tohoto dělení. Obdarovaný si pak sám vybere, na jaký titul a v jakém termínu se do divadla vydá.

více informací...

Nová otevírací doba pokladny Divadla Kalich

01.11.2016

Upozorňujeme na novou otevírací dobu pokladny Divadla Kalich platnou od 1. 11. 2016.
Pondělí - Pátek 9:30 – 12:30 a 13:00 – 19:30
Sobota - Neděle: 12:00 - 15:00 a 15:30 - 20:00

Pokud se v sobotu, neděli či o svátcích nekoná večerní představení, je otevřeno pouze do 18 hodin!

 Těšíme se na vás.

více informací...

Divadlo Kalich se připojilo k prohlášení divadelníků Nemůžeme mlčet

26.10.2016

Divadlo Kalich se připojilo k petici Nemůžeme mlčet podpisem producenta Michala Kocourka. Třeba bude text petice konvenovat i vám…

http://www.petice24.com/nemuzeme_mlcet

více informací...

Pod kůži 1: Marie Blahynková

29.05.2015

Chcete naše herce poznat zblízka, vlastně velmi intimně, zkrátka mnohem více než „pouze“ z divadelního jeviště? Přečtěte si (pod odkazem více), jak odpovídají na výběr otázek ze slavného dotazníku francouzského spisovatele Marcela Prousta.

Jako první se svěřila Marie Blahynková, kterou jste u nás už možná viděli v muzikálech Robin Hood, Pomáda, Horečka sobotní noci, Tajemství a od září se na ni můžete těšit také v muzikálu Atlantida.

více informací...

}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.