Carmen Y Carmen

Dagmar Pecková a Barbora Hrzánová ve slavné roli
Carmen Y Carmen
Autoři: Jan Jiráň a Miroslav Kořínek
Hudba: Georges Bizet
Režie: Jan Jiráň
Produkce: JT PROMOTION s.r.o.
Délka představení: 80 min (+ přestávka)

Termíny v Divadle Kalich

čt 04.10. 19:00 Carmen Y Carmen Činohra Vstupenky

Carmen Y Carmen


ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen

ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen - fotografie 1 ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen - fotografie 2 ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen - fotografie 3 ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen - fotografie 4

PRAŽSKÁ PREMIÉRA 4. ŘÍJNA * PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN 

HRAJÍ A ZPÍVAJÍ:

Dagmar Pecková, Barbora Hrzánová

Jan Jiráň, Miroslav Kořínek, Camilo Caller, Daniel Šváb 

Dvě velké hvězdy svých oborů, operní pěvkyně Dagmar Pecková a herečka Barbora Hrzánová, se scházejí v unikátním představení Carmen Y Carmen, kde obě – každá po svém – ztvární hlavní hrdinku slavné Bizetovy opery. Přímo pro Peckovou a Hrzánovou ho napsal divadelní autor, herec, muzikant a režisér Jan Jiráň.

Inscenace bude uváděna s ohledem na vytížení obou protagonistek jen vzácně, vždy půjde o výjimečný večer.

Procházka notoricky známou operou, která se však ještě za střízliva změní ve zběsilý úprk. Aby také ne, když titulní Carmen není v příběhu jen jedna, ale hned dvě! Divákovi se v ceně jedné vstupenky představí nefalšovaná diva operní Dagmar Pecková a činoherní Bára Hrzánová. Není proto divu, že se setkání dvou div jménem Carmen v lokále jednoho nešťastného hostinského ocitne až na samé hranici umění a kriminální zápletky.

"Poutá mě letité přátelství s Bárou Hrzánovou. Když jsem dělala premiéru Carmen v Národním divadle, tak ona hrála Carmen v Řeznické s panem Ševčíkem jako zpěvohru. Ona se byla podívat na mojí Carmen, já na její. Moc jsem se u toho bavila a říkala jsem si, jak nás dvě na jevišti spojit. Něžně jsem ji přinutila a zatlačila do koutku. Řekla jsem, že dělám festival Zlatá Pecka a že potřebuji nás dvě na jevišti v roli Carmen. Hru nám napsal Jan Jiráň za pár měsíců. Jmenuje se Carmen Y Carmen,“ říká Dagmar Pecková.U tohoto představení není možné použít obvyklé slevy, věrnostní slevové poukázky a dárkové poukazy Divadla Kalich.

Návštěvní kniha

K představení nejsou žádné příspěvky. Zpět
}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.