Vyzvednutí rezervací
Věrnostní program

Bez předsudků

Komedie pro odvážné diváky a ještě odvážnější herce
Bez předsudků
Autoři: Diego Ruiz, Fiona Bettanini & Nicola Pistoia, Pino Ammendola
Režie: Roman Štolpa
Překlad: Karina I. Havlů
Dramaturgie: Martin Fahrner
Kostýmy: Kateřina Hájková
Scéna: Petr Kastner
Délka představení: 110 min. (přestávka cca 15 min.)
Hrají:
Fiona: Paulová Jana
Diego: Zedníček Pavel

Termíny v Divadle Kalich

st 05.11. 19:00 Bez předsudků Činohra
po 01.12. 19:00 Bez předsudků Činohra

Termíny zájezdových představení

ne 26.10. 19:00 Bez předsudků Stochov    

Objednávkový list pro pořadatele

Bez předsudků


Fotografie z představení

Představení - fotografie 1 Představení - fotografie 2 Představení - fotografie 3 Představení - fotografie 4

Českou premiérou komedie Bez předsudků navazujeme na úspěch našich dvou předcházejících inscenací předních českých komiků Jany Paulové a Pavla Zedníčka.

Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé. Společná noc jim nabídne možnost otevřeně si popovídat o věcech, na které se ženy jinak ostýchají ptát mužů a muži žen.

Bez předsudků je tedy výtečnou komedií předně o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně - o nás, jejích divácích.

Stáváme se svědky vtipného, vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje obou postav. A nebyli by to Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem, aby k němu nepřidali řadu nezapomenutelných gagů.

Zde můžete shlédnout ukázku a reakce diváků po představení Bez předsudků na hradě Karlštejn. Sledujte zde

Návštěvní kniha

Bosáčková Hela (01.10.2014)

Dobrý den, dne 29. 9. hrála paní Paulová a pan Zedníček v Plzni, hotel Primavera představení Bez předsudků. Celé 2 hodiny jsem se nepřestala smát a i manžel! Manžel byl po náročném dni v práci dost unaven a představení mu dalo tolik energie, že neusnul, vydržel a smál se. Smekáme před skvělým výkonem obou herců, dalo nám to oběma a i všem ve sále tolik pozitivní energie! A bylo to pro nás takovým pěkným pohlazením na duši v dnešním uspěchaném světe. Děkujeme oběma hercům!!!!!

Burešová Kateřina (25.09.2014)

Dobrý večer, chci touto cestou poděkovat naprosto úžasné paní Paulové za dnešní vystoupení ve Vyškově. Celé 2 hodiny jsem se nepřestala smát a načerpala jsem tolik pozitivní energie, že z ní budu žít ještě hodně dlouho ;-). Opravdu smekám před skvělým výkonem paní Jany i Pavla Zedníčka a moc za něj děkuji. V dnešním uspěchaném světě je takovéto zastavení se v divadle, odpoutání a odpočinutí si od všech starostí opravdovým pohlazením na duši :- ).


Zpět

Rychlá volba

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.