Žena za pultem 2 Pult osobnosti

vizionářská komedie
Žena za pultem 2 Pult osobnosti
Autor: Petr Kolečko
Režie: David Drábek
Kostýmy: Simona Rybáková
Scéna: Martin Černý
Hudba: Darek Král
Délka představení: 120 minut (s přestávkou)

Termíny v Divadle Kalich

út 01.11. 19:00 Žena za pultem 2 Pult... Činohra Vstupenky
út 15.11. 19:00 Žena za pultem 2 Pult... Činohra Vstupenky
st 07.12. 19:00 Žena za pultem 2 Pult... Činohra Vstupenky

ZDE - Fotogalerie Žena za pultem 2

Žena za pultem 2 - fotografie 1 Žena za pultem 2 - fotografie 2 Žena za pultem 2 - fotografie 3 Žena za pultem 2 - fotografie 4

OSOBY A OBSAZENÍ

Jiřina ..... Jiří Lábus

Hanka ..... Oldřich Kaiser

Pepa ..... Jiří Lábus

Kája ..... Oldřich Kaiser

PREMIÉRA 23. ZÁŘÍ 2014 * PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN

Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii!

Jednou z nejočekávanějších novinek sezóny má šanci se stát naše připravovaná komedie, která svede dohromady čtyři výjimečná jména: současný přední divadelní autor Petr Kolečko, jehož hry se pro řadu diváků stávají přímo kultem, napsal na tělo hereckým legendám Jiřímu Lábusovi a Oldřichu Kaiserovi „vizionářskou komedii“ Žena za pultem 2: Pult osobnosti. Exklusivní autorský tým doplňuje výrazná režisérská osobnost David Drábek.

Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu…?

Jiří Lábus a Oldřich Kaiser ve čtyřech rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda!

Návštěvní kniha

AAA Mery-Lou (07.06.2016)

"Žena za pultem 2 Pult osobnosti", 5.6.2016: brilantní představení v provedení O. Kaisera a L. Lábuse mě přesvědčilo, že tato dvojice je stále živá a plná originálních nápadů a skečí - a to i v NE v 15:00 hod! Ani na chvilku jsem se nenudila, vtipy byly navíc opravdu vtipné a vkusné a vše zahrané s osobitostí tohoto tandemu. VŠEM vřele doporučuji, navíc dostanete chuť na vlašský salát... :-)

Děkujeme, Mery-Lou, a přejeme dobrou chuť, pokud jste se právě pustila do toho vlašáku. :) Vaše Divadlo Kalich

Falubova Monika (28.11.2015)

Dobrý den. chci se zeptat, zda-li na rok 2016 plánujete více představení Ženy za Pultem 2 než 4.1.2016? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Ano, Žena za pultem 2 bude na repertoáru i ve druhé půli divadelní sezóny. Například už 1. prosince startuje předprodej činoher na únor 2016, kde se této skvělé "vizionářské komedie" také dočkáte. Vaše Divadlo Kalich

Více příspěvků

Zpět

Anketa

Návštěva muzikálu SRDCOVÝ KRÁL mě láká z tohoto důvodu:

Mám rád písně, které zpíval Elvis Presley.
 (26 %) 238
Muzikály Divadla Kalich jsou pro mne vždy zárukou kvality.
 (30 %) 273
Těším se na nové tváře v hereckém obsazení.
 (6 %) 53
Dávám přednost zahraničním muzikálům.
 (38 %) 347
Celkem hlasovalo: 911

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.