QUEENIE

koncertní divadlo nejúspěšnější Queen tribute kapely v ČR
QUEENIE
Délka představení: 145 minut (včetně přestávky)

Termíny v Divadle Kalich

24.11. 19:00 QUEENIE Koncert Vstupenky
po 04.12. 19:00 QUEENIE Koncert Vstupenky

ZDE - Fotogalerie Queenie

ZDE - Fotogalerie Qennie - fotografie 1 ZDE - Fotogalerie Qennie - fotografie 2 ZDE - Fotogalerie Qennie - fotografie 3 ZDE - Fotogalerie Qennie - fotografie 4

24. LISTOPADU A 4. PROSINCE OD 19 HODIN * VSTUPENKY V PRODEJI

 

Pro veliký zájem o již téměř vyprodaný koncert 24. listopadu, který je věnován oslavě života Freddie Mecuryho, jsme se rozhodli udělat radost všem, kdo se na toto představení již nedostanou. Pro ty z vás, kteří jste si již nestihli zajistit vstupenky nebo byste naše vystoupení chtěli vidět dvakrát, neboť budou obě trochu jiná, přidáváme další koncert 4. prosince od 19h.

 

Na obou vystoupeních vůbec poprvé představíme pódiovou konstrukci ve stylu Queen, přičemž na prosincové představení si pro vás již nyní chystáme krapet toho vánočního sentimentu. Naším hostem bude operní diva sopranistka Petra Alvarez, sólistka Národního divadla.

 

V jedné z nejvýraznějších a nejnavštěvovanějších pražských scén Queenie poprvé vystoupili 13. dubna 2017, kdy sem zavítali s programem svého jarního evropského turné Forever. Koncert měl veliký ohlas, a tak se kapela v čele s frontmanem Michaelem Kluchem, který se v Divadle Kalich již představil v hlavních rolích muzikálů Rent a Touha, po půl roce opět vrací. 

 

QUEENIE si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, což dalo vzniknout suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapele v České republice a jedné z nejlepších Queen tribute kapel na světě. Precizní ztvárnění písní legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost, fyzická podoba a perfekcionismus – to vše Queenie charakterizuje a je důvodem uznání odbornou kritikou i zisku řady ocenění. Ve své kariéře uskutečnili na tisíc koncertů po několika kontinentech, mnohé z nich na kulturně významných místech. Objevují se v televizních pořadech a velmi si považují pozvání pana Petera Freestona na Mercuryho memorial do švýcarského Montreux nebo na oficiální narozeninovou oslavu královny Alžběty II. Svůj obor definují jako koncertní divadlo, jsou žádaným interpretem na kulturních akcích veřejného i soukromého charakteru a několikrát ročně odjíždí na turné do skandinávských a jiných zemí Evropy.

Podívejte se na videa: 

https://youtu.be/3gzRRmr5MtM 

https://youtu.be/2hG-2Bd5La8 

https://youtu.be/NkZ-qOS0yHI 

https://youtu.be/XEa9-i9HIbo 

https://youtu.be/TTNl36Fp-M4

Návštěvní kniha

K představení nejsou žádné příspěvky. Zpět
}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.