Děkujeme vám

Vážení diváci, dnes je to přesně rok, kdy se stalo něco, co jsme si do té doby neuměli ani představit, a nenapadlo by nás, že se něčeho takového dožijeme – přišel z pochopitelných důvodů zákaz činnosti divadel. Byl to rok moc těžký, pro nás stále znamená boj o holé přežití a je nám jasné, že náročné časy máme ještě před sebou. Ale neohlížejme se za ním jen se smutkem.

Užili jsme si skvělý ročník Hvězdného léta pod žižkovskou věží, krásné vzpomínky máme také na adrenalinový zářijový maraton muzikálových představení, jež jsme se vám snažili nahradit v co největším možném množství, velikou radost nám udělala premiéra naší novinky Silnice a nadšené ohlasy na ni, kterou jsme ještě stihli odehrát na začátku října těsně před druhým zákazem.

Nicméně největším a nejvzácnějším zážitkem, který nás posiluje do dalších dnů a na který skutečně nikdy nezapomeneme, jsou vaše reakce a všemožné projevy podpory, naši milí diváci. Poznali jsme díky nim, že pro mnoho z vás neznamenáme „jen“ zábavu na jeden večer, ale že jste nás přijali do svých rodin A toho si nesmírně vážíme. Děkujeme vám za všechny ty milé vzkazy a pozdravy, za finanční dary, jež jste nám poslali, nebo za vstupné z neodehraných představení, jež jste nám věnovali bez požadavku náhrady. Tohle všechno pro nás moc znamená.

Ačkoli dveře divadla jsou zamčené a za nimi jen tma, rozhodně nezahálíme a napínáme všechny síly k tomu, abychom vás měli čím potěšit, jakmile nám to bude dovoleno. V plném proudu je příprava letošního ročníku naší letní scény, kolegyně z obchodního oddělení dnes a denně přesunují neodehraná představení v Divadle Kalich na podzimní termíny a obesílají vás, a Iva Janžurová se Sabinou Remundovou s vervou sobě vlastní zkoušejí skvělou komedii Pusťte mě ven!!!, aby byla nachystána na plánovanou květnovou premiéru. Za nás za všechny vám posílají fotopozdrav z domácí pracovny a my k němu přidáváme jedno velké DĚKUJEME VÁM!