Náhradní termíny za muzikálová představení zrušená kvůli zákazu zpěvu

Milí diváci, od 5. října je v ČR vládou zakázaná produkce muzikálových a operních představení.  Toto nařízení se samozřejmě týká také našeho divadla, a tedy i mnohých Vás osobně. Chceme Vás ubezpečit, že o své peníze ani o vybrané představení, které je naplánováno do období zákazu, nepřijdete. Vstupenky si ponechejte, jsou stále platné a my Vám nabídneme nové termíny.

Jediný problém je momentálně pouze v tom, že nevíme, jak dlouho budou opatření skutečně trvat (zatím bylo zmíněno 14 dní, tedy do 18. 10.). Proto nyní nemůžeme náhradní termíny určit, abychom je nevybrali na data, která bychom museli následně znovu posouvat, kdyby byl zákaz prodloužen. Chceme Vás s nabídkou náhradního termínu kontaktovat, až si budeme moci být jistí, že zákaz doopravdy končí. To abychom Vás dokola neobtěžovali s náhradami náhrad.

Vážení diváci, prosíme Vás proto o trpělivost a pochopení. Situace je nepřehledná, složitá, nikoli však naším zaviněním.  Vážíme si všech Vašich projevů podpory, opravdu nás posilují.  Děkujeme za ně. Budete-li si chtít ukrátit čekání na návrat muzikálů, přijďte k nám do divadla na naše činohry. Určitě se pobavíte a nás tak nejvíc podpoříte. Těšíme se na Vás.