Voda (a krev) nad vodou Muzikál se slavnými písněmi legendární skupiny Elán Voda (a krev) nad vodou.

Osm let po premiéře fenoménu jménem Osmý světadíl přichází druhý muzikál se slavnými písněmi legendární skupiny Elán Voda (a krev) nad vodou.

Těšte se na nový příběh s novými hrdiny, na emoce, lásku a dynamickou výpravnou podívanou. Podobně jako v Osmém světadílu půjde o parafrázi na velké klasické literární dílo posunuté do současné doby. Nový muzikál Elánů bude zkrátka opět „velkým plátnem“.

Vždy musí existovat nějaká „voda“, co nás drží v těžkých chvílích nad vodou. Někdy jí může být touha, někdy kariéra, někdy pomsta, ale nejkrásnější je, když nás nad vodou drží láska…

Délka představení: 195 minut s přestávkou

Vybráno z vašich ohlasů

Naprosto úžasné představení plné skvělých písniček. Původně jsem si říkal, že mi bude stačit tento muzikál vidět jen jednou, ale už teď vím, že ho chci vidět znovu. Musím hodně pochválit pěveckou company, která odvádí naprosto super výkon a je to to na co se znova těším. Opět se mi potvrdilo, že divadlo Kalich je nejlepší scénou v Praze. Pěvecké výkony hlavních hrdinů naprosto super. A jak jsem psal, kvůli company přijdeme určitě znovu. Díky všem.

Marek

Dobrý den. Rád bych poděkoval všem vystupujícím. Fantastické výkony, nasazení a elán. Krásné zpracování písniček skupiny Elán. V této době, kdy účinkující jedou celé víkendy, ale nedají to na sobě znát. Byli jsme celá rodina, i dceru 12 let, zaujaly písničky a začala zkoumat, kdo je skupina Elán. Rozhodně jsme nebyli naposledy. Stejné jako Vlasy, Krysař i na toto představení půjdeme opět. Děkuji Pavel Ruda

Pavel Ruda