SPOLEČNĚ TO DÁME!

Milí diváci,

do chvíle, než Vás budeme moci  opět přivítat u nás v divadle, se velice rádi zastavíme na návštěvě u Vás doma. Přímo v obýváku, kuchyni, pracovně, ložnici, na zahradě či terase... zkrátka tam, kam nás (a kde si nás) pustíte. A nepřijdeme s prázdnou! Naši herci, kteří by jinak třeba zrovna dnes stáli na jevišti Divadla Kalich, pro Vás načetli slavné humoristické povídky od skutečných mistrů tohoto žánru. Když si zatím nemůžete přijít pro dobrou náladu a smích k nám, doneseme Vám je domů. Každou neděli ve 12 hodin zde bude mít premiéru jedna povídka, pokaždé v interpretaci jiné herecké osobnosti.

Povídky Vám nabízíme k poslechu zdarma, nicméně budete-li chtít nás za ně podpořit, můžete si nyní zakoupit činoherní dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč. Poukaz pak můžete uplatnit při nákupu vstupenek na činoherní představení konaná v Divadle Kalich. Poukazy Vám nabízíme zde.  Po dvaceti letech existence bez jakýchkoli dotací, grantů a bez využívání peněz daňových poplatníků jsme v této nelehké situaci upřímně vděčni za jakýkoliv projev podpory a děkujeme za něj.

Potěší nás, když přijmete naše pozvání a návštěvu nám oplatíte, jakmile to bude zase možné. Neboť ty prosmáté chvíle, strávené společně v hledišti a na jevišti, jsou prostě jedinečné a nenahraditelné.

Divadlo Kalich Vás baví.

Povídky k poslechu

Na návštěvě u ...

  • Honzy Kříže
  • Romana Tomeše
  • Roberta Jaškówa
  • Jany Paulové
  • Heni

  

     

 

Pozdravy od našich herců