Zveřejňujeme program a zahajujeme předprodej pro rok 2022

A je to tady! Zveřejňujeme program a otevíráme předprodej nového ročníku Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží, který proběhne od června do září 2022.

Prodej vstupenek zahajujeme v sobotu 4. prosince od 12 hodin ZDE

Zároveň jsou v prodeji také dárkové poukazy ZDE

Těšit se můžete na ty nejlepší komedie z Divadla Kalich a oblíbené komedie dalších produkcí, čeká nás populární oneman show Caveman, komedie Můžem i s mužem, Saturnin, Prachy!!! a mnoho dalšího.

I ročník 2022 bude plný novinek. Chystáme premiéru komedie, v níž se sejde oblíbená herecká dvojice Jana Paulová a Václav Vydra Nikdy není pozdě. V další premiéře, komedii z prezidentské pracovny S pravdou ven, zazáří Petr Rychlý a Luboš Veselý. Novinkou na letní scéně bude také komedie Na útěku, jež je hereckým koncertem Carmen Mayerové a Terezy Kostkové.

Prima Hvězdné léto nabídne i jeden velký comeback. Na jeviště se vrátí aktualizované kultovní představení Petra Čtvrtníčka a Jiřího Lábuse Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?, napsané na základě nechvalně proslulých odposlechů z úplatkářské aféry českého fotbalu.

Již nyní si můžete zakoupit také pravidelně vyprodané koncerty Tomáše Kluse, Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers4TETu.

Předprodej na víkendové dopolední pohádky a koncert Jaromíra Nohavici bude spuštěn na jaře 2022.

Těšte se na léto, my se těšíme na vás!

Děkujeme každému, kdo si zakoupí vstupenky či dárkové poukazy, v této pro divadlo nelehké době je to pro nás ta největší podpora. Moc si jí vážíme.