Můžem i s mužem - slavnostní promítání filmu

Čtyři kamarádky, každá narozená v jiném roce, a přesto každá v nejlepším věku. Dita, Marie, Marta a Stella – jedna za všechny, všechny za jednu! Oslava narozenin plná sebeironie, krutých pravd ze života a humoru. Na oslavě odhalují své nejhlubší touhy a žádné téma není tabu. Dita si prostě přeje, aby všichni byli šťastní, Marta je na lovu za mužem, Marie se snaží získat zpět toho svého a Stella tvrdí, že „je v pohodě“.  S postupujícím večerem si však všechny uvědomují, že touží hlavně po lásce a porozumění. A nadešel čas s tím něco udělat!

Informace:
Na začátku byla divadelní komedie, která si získala srdce divaček a diváků natolik, že je vždy beznadějně vyprodaná. A nyní je tu příležitost pro všechny, protože představení Můžem i s mužem je nyní zfilmováno! Jediné a jedinečné promítání pod Žižkovskou věží zahájí uvedení filmu do letních kin. Součástí tohoto unikátního promítání bude bohatý doprovodný program, kterým Vás provede skvělá a jedinečná Adéla Elbel.

Od 19:00 bude otevřen areál pro diváky a bude připraven doprovodný program.

V ceně vstupenky je zahrnuto:

  • Welcome drink
  • Tombola o skvělé ceny
  • Setkání s filmovou delegací
  • Speciální stand-up vystoupení skvělé Adély Elbel
  • Jedinečné promítání přímo pod Žižkovskou věží

Verze: Barevný, 2D české znění       
Přístupnost: Mládeži přístupno od 15 let
Web: www.muzemismuzem.cz

Na filmové promítání není možné použít obvyklé slevy, věrnostní slevové poukázky a neplacené dárkové poukazy Divadla Kalich.

Délka představení: 83 minut