Hvězdné léto pod Žižkovskou věží

 Užijte si divadlo i v létě – na nové komfortní scéně pod otevřeným nebem a s těmi největšími hereckými hvězdami.

 

 

 

 

 

Divadlo Kalich Vám přináší

HVĚZDNÉ LÉTO POD ŽIŽKOVSKOU VĚŽÍ   

HRAJEME OD 23. ČERVNA 2019 * PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN 1. PROSINCE 2018

Na nové pražské letní divadelní scéně se díky jejím možnostem i umístění skloubí vysoký divácký komfort s ojedinělým zážitkem z představení pod hvězdami a s hvězdami na jevišti.

 

Navíc se může pochlubit naprosto výjimečnou polohou v pohodlně dostupné (osobní dopravou i MHD) lokalitě v zeleni na rozhraní Žižkova a Vinohrad, tedy nedaleko centra. Je obklopena rozlehlým parkem, který vytváří unikátní foyer. Díky usazení divadla v zapuštěném prostoru pod věží se diváci mohou těšit na výbornou akustiku a díky výrazné elevaci i na skvělou viditelnost. Samotná žižkovská věž je nejvyšší dominantou Prahy a také ona návštěvníkům letní scény nabízí velký zážitek v podobě ojedinělého výhledu na rozsvícenou metropoli.

Naprosto unikátní je systém rychlého zastřešení, kterým bude nová pražská letní scéna vybavena pro případ deště. Díky němu bude možné operativně skrýt pod střechu celé hlediště o kapacitě bezmála 600 míst. Návštěvníci se tak nemusí obávat, že představení nedokoukají kvůli nepřízni počasí. Co se dalšího servisu pro diváky týče, samozřejmostí bude dostatečná kapacita občerstvovacích barů i kultivovaných toalet. 

Nejen umístění a divácké zázemí, ale také program nové scény bude výjimečný. Na jejím jevišti se vystřídá tolik hereckých hvězd a uznávaných jmen, kolik jich v žádné jiné letní produkci nenapočítáte. Program se totiž opírá především o činoherní tituly Divadla Kalich, které je nejnavštěvovanějším soukromým divadlem v ČR a profiluje se jako exklusivní herecký klub, v němž se schází herecká špička. Na letní scénu vybírá ze svého repertoáru ty nejúspěšnější inscenace, navíc na ni zve své hosty, mezi nimiž dominují např. výborné komedie Divadla v Rytířské.

 HERECKÉ HVĚZDY, NA KTERÉ SE MŮŽETE TĚŠIT:
Iva Janžurová, Jiří Bartoška, Petr Kostka, Jana Paulová, Pavel Zedníček, Jaroslav Satoranský, Barbora Hrzánová, Radek Holub, Petr Čtvrtníček, Eva Holubová, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Sabina Remundová, Kristýna Frejová, Filip Blažek, Igor Chmela, Zuzana Bydžovská, Miroslav Vladyka, Tereza Kostková, David Matásek, Aleš Háma, Barbora Munzarová, Jiří Langmajer, David Suchařípa, Adéla Gondíková, Klára Cibulková, Ladislav Županič, Petra Špalková, Lucie Benešová, Jaromír Dulava, Jan Révai, Jana Bernášková, Nela Boudová, Ladislav Hampl, Václav Kopta, Dalibor Gondík, Ivana Jirešová, Otakar Brousek ml., Marian Roden, Eva Josefíková, Jan Kříž, Pavel Nečas
a další.

Více informací o repertoáru, herní plán i online prodej vstupenek najdete na www.hvezdneleto.cz

 

 

}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.