Věrnostní program Klubu přátel Divadla Kalich je určen pouze pro registrované členy klubu a vztahuje se pouze na nákupy uskutečněné online na www.divadlokalich.cz a osobně v pokladně Divadla Kalich. Výhradně na těchto místech se do věrnostního programu můžete také registrovat a uplatňovat obdržené poukazy. Funguje na jednoduchém principu tak, že po překročení určitých částek utracených za nákup vstupenek Vám věnujeme dárkový poukaz, který můžete využít jako slevu při dalším nákupu, nebo jím můžete potěšit své blízké! 

Abychom směřovali naše výhody pouze na běžné diváky a ne na hromadné objednávky, započítává se do věrnostního programu jednoho člena maximálně obrat za 8 ks vstupenek zakoupených na jeden termín představení.


Zde je přehled částek a odměn:

Překročení útraty za nákup vstupenek

Odměna = poukazy v hodnotě

1.000 Kč

200 Kč

4.000 Kč

600 Kč (3x 200Kč)

9.000 Kč

800 Kč (4x 200Kč)

15.000 Kč

1.200 Kč (6x 200Kč)


Rekapitulace důležitých pravidel:
Pokud tedy utratíte za vstupenky do Divadla Kalich celkem 15.000 Kč, získáte v součtu 2.800 Kč (200 + 600 + 800 + 1.200) zpět ve formě dárkových poukazů, které můžete uplatnit při dalším nákupu vstupenek. Na jednu zakoupenou vstupenku lze uplatnit jeden dárkový poukaz. Dárkové poukazy se nezapočítávají do dosaženého obratu. Po překročení částky 15.000Kč se přebytek automaticky načte do prvního kroku a celý cyklus se znovu opakuje.


Příklady použití:
A) Zakoupili jste 2 vstupenky na činohru celkem za 1.198 Kč. Se vstupenkami jste získali poukaz na 200Kč slevu za dovršený obrat 1.000 Kč a do další hranice 4.000 Kč Vám zbývá utratit 2. 802 Kč.
B) Zakoupili jste při prvním nákupu 6ks vstupenek na muzikál za 4.794 Kč. Během jednoho nákupu jste tedy překonali dvě hranice za útratu za vstupenky a získáváte poukazy v hodnotách 3x 200Kč. Do překonání částky 9.000Kč Vám zbývá už jen 4.206 Kč a získáte další 4 poukazy v celkové hodnotě 800Kč!

 

Uplatnění věrnostních slevových poukázek:

Poukázku uplatníte při nákupu online ve vašem košíku kliknutím na zlatou kartičku Věrnostní poukázka. Klinutím na kartičku se Vám zobrazí veškeré Vaše věrnostní poukázky. Kliknutím na tučně zvýrazněný kód se tento kód automaticky uplatní. Zlatá kartička se Vám nezobrazí, pokud nebudete přihlášeni na Váš věrnostní účet.

 

 

 

Poukázku uplatníte také při nákupu v pokladně Divadla Kalich. Upozorněte prosím slečnu pokladní, že jste členem věrnostního programu a chcete uplatnit poukázku.


Pokud svůj kód věnujete vašemu známému:

Darovaný kód lze uplatnit pouze při nákupu online na www.divadlokalich.cz

Pokud Váš známý není registrovaný na našich stránkách musí se registrovat. Po přihlášení na svůj účet, objednání vstupenek a kliknutí na zlatou kartičku věrnostní poukázka, vloží kód do pole s názvem „Vložte darovaný kód“


Přihlásit na Váš věrnostní účet se můžete ZDE

Pokud si nepamatujete heslo, můžete si jej nechat znovu zaslat ZDE


Pouze pro členy věrnostního programu zveřejňujeme obsazení muzikálových představení. Obsazení naleznete po přihlášení na váš věrnostní účet v záložce "věrnostní program" a překliknutím na záložku "aktuální stav".

}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.