Carmen Y Carmen

Dagmar Pecková a Barbora Hrzánová ve slavné roli
Carmen Y Carmen
Autoři: Jan Jiráň a Miroslav Kořínek
Hudba: Georges Bizet
Režie: Jan Jiráň
Produkce: JT PROMOTION s.r.o.
Délka představení: 80 min (+ přestávka)

Termíny v Divadle Kalich

st 16.10. 19:00 Carmen Y Carmen Činohra Vstupenky

Carmen Y Carmen


ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen

ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen - fotografie 1 ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen - fotografie 2 ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen - fotografie 3 ZDE - Fotogalerie Carmen Y Carmen - fotografie 4

PRAŽSKÁ PREMIÉRA 4. ŘÍJNA * PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN 

HRAJÍ A ZPÍVAJÍ:

Dagmar Pecková, Barbora Hrzánová

Jan Jiráň, Miroslav Kořínek, Camilo Caller, Daniel Šváb 

Dvě velké hvězdy svých oborů, operní pěvkyně Dagmar Pecková a herečka Barbora Hrzánová, se scházejí v unikátním představení Carmen Y Carmen, kde obě – každá po svém – ztvární hlavní hrdinku slavné Bizetovy opery. Přímo pro Peckovou a Hrzánovou ho napsal divadelní autor, herec, muzikant a režisér Jan Jiráň.

Inscenace bude uváděna s ohledem na vytížení obou protagonistek jen vzácně, vždy půjde o výjimečný večer.

Procházka notoricky známou operou, která se však ještě za střízliva změní ve zběsilý úprk. Aby také ne, když titulní Carmen není v příběhu jen jedna, ale hned dvě! Divákovi se v ceně jedné vstupenky představí nefalšovaná diva operní Dagmar Pecková a činoherní Bára Hrzánová. Není proto divu, že se setkání dvou div jménem Carmen v lokále jednoho nešťastného hostinského ocitne až na samé hranici umění a kriminální zápletky.

"Poutá mě letité přátelství s Bárou Hrzánovou. Když jsem dělala premiéru Carmen v Národním divadle, tak ona hrála Carmen v Řeznické s panem Ševčíkem jako zpěvohru. Ona se byla podívat na mojí Carmen, já na její. Moc jsem se u toho bavila a říkala jsem si, jak nás dvě na jevišti spojit. Něžně jsem ji přinutila a zatlačila do koutku. Řekla jsem, že dělám festival Zlatá Pecka a že potřebuji nás dvě na jevišti v roli Carmen. Hru nám napsal Jan Jiráň za pár měsíců. Jmenuje se Carmen Y Carmen,“ říká Dagmar Pecková.U tohoto představení není možné použít obvyklé slevy, věrnostní slevové poukázky a dárkové poukazy Divadla Kalich.

Návštěvní kniha

Taušová Hana (19.03.2019)

Děkuji všem za úžasný zážitek z představení Carmen Y Carmen dne 18.3.2019.

Kopecká Eva (05.10.2018)

Dobrý den, včera jsem u Vás viděla představení spolu s dalšími přáteli Carmen Y Carmen, jež bylo úžasné, všem doporučuji! Na závěr aplaus ve stoje, jež nebral konce.. Představení bylo bez přestávky, čekala tedy jsem trochu delší než 1hod 15 min., ale stálo za to. Jen škoda, že po nekončících ovacích paní Pecková nepřidala na závěr aspoň 1 písničku. Děkuji Vám, jinak představení nemělo chybu !

Více příspěvků

Zpět
}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.