Bez předsudků

Komedie pro odvážné diváky a ještě odvážnější herce
Bez předsudků
Autoři: Diego Ruiz, Fiona Bettanini & Nicola Pistoia, Pino Ammendola
Režie: Roman Štolpa
Překlad: Karina I. Havlů
Dramaturgie: Martin Fahrner
Kostýmy: Kateřina Hájková
Scéna: Petr Kastner
Délka představení: 140 minut (včetně přestávky)
Hrají:
Fiona: Paulová Jana
Diego: Zedníček Pavel

Termíny v Divadle Kalich

ne 29.09. 19:00 Bez předsudků Činohra Vstupenky
po 21.10. 19:00 Bez předsudků Činohra Vstupenky
st 13.11. 19:00 Bez předsudků Činohra Vstupenky

Bez předsudků


Fotografie z představení

Představení - fotografie 1 Představení - fotografie 2 Představení - fotografie 3 Představení - fotografie 4

Českou premiérou komedie Bez předsudků navazujeme na úspěch našich dvou předcházejících inscenací předních českých komiků Jany Paulové a Pavla Zedníčka.

Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé. Společná noc jim nabídne možnost otevřeně si popovídat o věcech, na které se ženy jinak ostýchají ptát mužů a muži žen.

Bez předsudků je tedy výtečnou komedií předně o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně - o nás, jejích divácích.

Stáváme se svědky vtipného, vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje obou postav. A nebyli by to Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem, aby k němu nepřidali řadu nezapomenutelných gagů.

Zde můžete shlédnout ukázku a reakce diváků po představení Bez předsudků na hradě Karlštejn. Sledujte zde

Návštěvní kniha

Lukavcová Kateřina (12.06.2019)

Vážené divadlo Kalich, velmi Vám a zejména skvělým a báječným hercům Janě Paulové a Pavlu Zedníčkovi děkujeme za včerejší představení Bez předsudků. Dvě hodiny plné smíchu a perfektních výkonů obou hrdinů. Večer jsme si náramně užili a já už mlsně pokukuji, na co zavítat příště :)! Hodně úspěchů a brzy na viděnou :)

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pochvalu, Janě i Pavlovi ji milerádi vyřídíme. A jestli chcete, hoďte mlsně očkem i na program www.hvezdneleto.cz, na naší nové letní scéně také najdete představení zmíněných herců. :)) Vaše Divadlo Kalich 

Ullrichová Michaela (18.01.2019)

Vážené a milé divadlo Kalich, děkuji za úžasně prožitý večer s představením "Bez předsudků", na kterém jsme byly se sestrou 15.1.2019 . Byť jsme děj znaly z filmové adaptace, díky skvělé herecké souhře pana Zedníčka a paní Palové jsme se znovu rády od srdce zasmály. "Smekám" pomyslný klobouk před oběma úžasnými herci, kteří se nenechali několika "neukázněnými" diváky "vykolejit", a bravurně zahráli představení s humorem, a ještě se dokázali sami sobě zasmát. Ještě jednou děkuji.

Více příspěvků

Zpět
}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.