Poslední vstupenky na poslední chvíli

 

POSLEDNÍ VSTUPENKY NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Vážení diváci, po vzoru velkých zahraničních scén zavádíme exkluzivní akce na zakoupení vstupenek se zvýhodněným vstupným. Půjde vždy o poslední volná místa na činoherní nebo muzikálová představení v brzkém termínu, jak výstižně pojmenovává název akce Poslední vstupenky na poslední chvíli.

Nabídka cenově zvýhodněných vstupenek je na této stránce aktualizována každou středu, proto, prosíme, náš web sledujte pravidelně.  

 

Na níže uvedené představení je pro Vás připraveno zvýhodnění v hodnotě

150,-Kč, z ceny vstupenky.

Zvýhodnění uplatníte kódem PM150

Titanic

Pondělí 17.6.2019 v 19:00


 Zvýhodnění uplatníte kódem PM150

 

Pro tebe cokoliv

Úterý 18.6.2019 v 19:00

Zvýhodnění uplatníte kódem PM150


Ani spolu, ani bez sebe

Středa 19.6.2019 v 19:00


Zvýhodnění uplatníte kódem PM150


Zvýhodnění neplatí na vstupenky na stání.

Délku představení najdete u konkrétního představení. 

 

Kód můžete uplatnit při nákupu vstupenek na pokladně Divadla Kalich, předchozí rezervace je možná na tel: 296 245 311 nebo přes email: pokladna@kalich.cz

Kód můžete uplatnit také při nákupu online na www.divadlokalich.cz , v tom případě Vám na email přijde e-ticket.

Postup uplatnění kódu při nákupu vstupenek online:

Vyberete si vstupenky a kliknete na objednat. Otevře se Vám stránka s Vašimi vybranými vstupenkami. Zde naleznete pole Slevové / dárkové poukázky. Do tohoto pole napíšete kód a kliknete na +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na „přidat“. Cena vstupenky se Vám poníží o uvedenou slevu. Pokud chcete kód uplatnit na další vstupenku, napíšete ho znovu do pole Slevové / dárkové poukázky a kliknete na +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na „přidat“. Cena druhé vstupenky se Vám také poníží o uvedenou slevu. Tak to uděláte s každou vstupenkou, na kterou chcete kód uplatnit. Zvolíte způsob platby kartou online a způsob doručení e-ticket. Kliknete na dokončit objednávku. Po připsání platby na náš účet Vám na Váš e-mail přijde E-TICKET. Pokud Vám vstupenky nepřijdou, zkontrolujte si prosím Vaši spamovou schránku.


Těšíme se,  že se Vám tato nabídka bude líbit a budete ji využívat.

}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.