Nové pohádky v repertoáru - podle knih J. Trnky a B. Němcové

Milí diváci, právě jsme do našeho repertoáru přidali nově dvě pohádky. 

 

ZAHRADA - vstupenky zde.

Divadelní zpracování jedinečné knihy ZAHRADA od Jiřího Trnky si můžete s dětmi užít 16. 4. v 10 hodin. 

To šlo jednou pár kluků do školy. Tak šli a cestou uviděli ve vysoké zdi z kamene starou železnou branku celou rezavou…

Tak takhle tajemně začíná kniha Jiřího Trnky ZAHRADA. Tajemství a kouzla mají rádi velcí i malí. A co teprve, když se ocitnou v takové tajemné Zahradě plné překvapení. Hlídá ji zlomyslný kocour, mluvící trpaslík, v jezírku plave sečtělá velryba a když už je nejhůř, tak pomůžou legrační sloni. A právě do takové zahrady se zatoulají tři zvědaví kluci. A s nimi se můžete zatoulat i vy.

Pohádka je vhodná pro děti od 4 do 9 let.

Délka představení: 55 min. bez přestávky

 

O STATEČNÉM KOVÁŘI MIKEŠOVI - vstupenky zde. 

Pohádku podle příběhu Boženy Němcové Neohrožený Mikeš  si přijďte užít v sobotu 1.4. v 10 hodin.

Pohádky nám od pradávna vyprávějí poutavé příběhy o lásce, o lidské statečnosti a slabosti, o věčném boji dobra se zlem. A přesně takové je i naše vyprávění. Zavedeme vás do pohádky podle klasického příběhu  Boženy Němcové Neohrožený Mikeš.

Mikeš je kovářský synek, který se vydá do světa na zkušenou. Cestou se k němu připojí silák Matěj a společně se rozhodnou najít dvě královské dcery, které už měsíce nikdo nespatřil. Pokud se jim to má podařit, budou muset překonat množství nástrah a pokušení. Přijďte jim v jejich putování držet palce, nudit se určitě nebudete! Mikeš s Matějem, vousatá babice, pan král, princezny, Dračí pán a spousta dalších postav spolu s krásnými písničkami vám k tomu nedají čas!

Pohádka je vhodná pro děti od 4 do 9 let

Délka představení: 55 min. bez přestávky