Vstupenky

Pokladna je po dobu uzavření divadel, tj. od 12.10.2020 do odvolání UZAVŘENA. Vstupenky je možné zakoupit online na www.divadlokalich.cz. Prodloužení rezervace je možné emailem nebo telefonicky na výše uvedených kontaktech.
 

ČINOHRY:

549,- Kč   1. – 6. řada
499,- Kč   7. – 13. řada + balkon

DĚTSKÁ PŘEDSTAVENÍ:

169,- Kč

Na pokladně divadla je možné platit platební kartou. Platby na fakturu zajišťuje obchodní oddělení.

REZERVACE

Pokladna a rezervace vstupenek na tel. 725 830 655 nebo na e-mailové adrese: pokladna@komornikalich.cz
 
Obchodní oddělení (hromadné objednávky) na tel. 606 021 748 nebo na e-mailové adrese: obchodni@komornikalich.cz

 

SLEVY

Nároky na slevu, jednotlivé benefity a akční nabídky nelze uplatnit prostřednictvím on-line prodeje, ale pouze na pokladně divadla. Při nákupu je potřeba doložit doklad prokazující nárok na slevu. Slevy pro seniory a studenty se nevztahují na dětská představení a veřejné generálky.

10% – senior
– platí pro držitele Senior pasu a seniory ve věku 65+ (nárok na slevu se prokazuje při nákupu vstupenky platným dokladem, např. občanským průkazem, cestovním pasem)

10% – student
– platí pro studenty ve věku do 26 let (nárok na slevu se prokazuje při nákupu vstupenky platným studentským průkazem z příslušné školy nebo průkazem ISIC, IYTC a ALIVE)

50% – držitel průkazu ZTP/P

100% – vozíčkář + doprovod
Máte-li zájem o návštěvu divadla a jste na invalidním vozíku, kontaktujte nás, prosím, telefonicky nebo emailem co nejdříve před představením. Kapacita blokovaných míst pro vozíček je omezená. Nerezervujte si, prosím, jiná místa v hledišti sami.

Komorní divadlo Kalich akceptuje vybrané benefity a šeky:
 
 
Vstupenky lze také zakoupit v prodejní síti TICKET ART a KULTURNÍ PORTÁL.

Obchodní podmínky ke stažení ZDE