Předprodej POHÁDEK na leden a únor zahájen

KAŽDÝ VÍKEND V 10 HODIN POHÁDKY PRO DĚTI - PŘEDPRODEJ NA LEDEN A ÚNOR ZAHÁJEN

V novém roce i nadále hrajeme pro děti každý víkend od 10 hodin v centru Prahy v ulici Rytířská. Předprodej vstupenek na nové termíny v roce 2023 byl právě zahájen. V tuhle chvíli máte šanci si vybrat ta nejlepší místa na dětská představení. V lednu a únoru pro vás hrajeme:

 

Pohádka o strašidelném nádraží - 7. 1. - vstupenky zde.

Na vědomí se dává, že máte příležitost navštívit nádraží v městečku jménem Planá, kde zažijete kouzla z první ruky. Přednosta stanice Béďa Trávníček spoléhá na vaši pomoc s hledáním a následným vyháněním strašidla z nádraží. Součástí představení jsou chytlavé autorské písničky.

 

Cirkusácká pohádka - 8. 1. - vstupenky zde.

Vítejte v Cirkusu Francesco a pojďte opatrně nahlédnout za oponu tohoto slavného cirkusu, abyste zjistili, že vše nešlape úplně tak, jak by mělo. Pohádka z cirkusového prostředí plná zábavných písniček i zvířat bude bavit děti i dospělé.

 

Námořnická pohádka - 14.1. - vstupenky zde. 

Všichni námořníci na palubu! Na lodi Bublině se setkají kapitán Hrom a lodní kuchařka Marmeládka s pirátem Kudličkou a na děti čeká představení plné vtipných scének i písniček, které je krásně vtáhnou do děje. Splní si kapitán svůj sen o nalezení mořské panny na ostrově Hukakulu?

 

Jak se Honza učil muzikantem . 15.1. - vstupenky zde.

Jedinečná hudební pohádka pro děti s živou hudbou a s profesionálními muzikanty, kde děti poznají mnoho hudebních nástrojů - flétnu, klarinet, housle, buben i jedinečný saxofon! V této hravé pohádce se líný Honza vydává vydává do světa, aby se stal muzikantem a snad i pochopil, že bez práce nejsou koláče.

 

Na kouzelném paloučku - 21.1. - vstupenky zde. 

Unikátní loutkové revue s  černo-divadelními scénami a loutkami v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Součástí představení jsou nejen komické dialogy, ale i písničky a soutěže, kterých se aktivně účastní samy děti. Pozdravit přijdou i kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele.

 

Červená Karkulka, aneb to je ale náhodička - 22.1. - vstupenky zde

Všem dobře známá pohádka v neovyklém podání dvou malířů pokojů a originálních velkých loutek. Červená Karkulka ve veselém pojetí, která pobaví nejen děti, ale i rodiče. Počítá se samozřejmě také s pohádkovou spoluprací diváků.

 

 

Veselá pouť - 28.1. - vstupenky zde

Loutková revue, která vtáhne děti i dospělé do světa hudby, kolotočů a říše cizokrajných zvířat. Nechybí komické dialogy, písničky i soutěže, kterých se děti samy účastní. Nechte se přenést do míst plných kouzel díky černodivadelní scéně a zábavy. Těšit se můžete také na hosty, které znáte z televizní obrazovky - Jů a Hele.

 

Velryba Lízinka aneb Dobrodružství v českých řekách - 29.1. a 19.2. - vstupenky zde

 Hlavní hrdinka pohádky Velryba Lízinka se do českých řek zatoulala až ze Severního moře, proto se cítí ztracená a hledá spřízněnou duši, kterou se jí stane malý rybář Tomáš. Spolu zažijí nespočet dobrodružství, když budou muset překonat nástrahy pana Volejníčka. Tato pohádka o neobvyklém přátelství vás pohladí na duši.

 

Rákosníček a hvězdy - 25.2. - vstupenky zde

Neposedný skřítek Rákosníček tropí lotroviny a vydává se na velké nebeské dobrodružství. Způsobený zmatek na obloze vyústí v jeho pád na Zem, kam s ním spadne i hvězdička Lenička, která potřebuje zachránit. Pomůže jim všemocný vesmírný pastýř? Známé večerníčkové postavičky ožívají ve veselém představení na motivy knihy Jaromíra Kincla.

 

Bob a Bobek na cestách - 26.2. - vstupenky zde

Co se stane, když se králíci z klobouku kouzelníka Pokustóna, Bob a Bobek, vydají na cestu kolem světa? Jejich létající klobouk je zanese na Divoký Západ, za polárním kruh a dokonce i na Měsíc. Přijďte se podávat, jak oblíbené večerníčkové postavičky ožijí ve veselém představení plném písniček.