Zvýhodněné nabídky

Chcete dostávat zvýhodněné vstupenky emailem? Přihlaste se k odběru newsletteru zde

 
POSLEDNÍ VSTUPENKY NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Vážení diváci,
zavádíme exkluzivní akce na zakoupení vstupenek se zvýhodněným vstupným. Půjde vždy o poslední volná místa na činoherní představení v brzkém termínu, jak výstižně pojmenovává název akce Poslední vstupenky na poslední chvíli.
Na níže uvedené činohry je pro Vás připraveno zvýhodnění v hodnotě 100,- Kč, z ceny vstupenky v 1. a 2. cenové kategorii. Zvýhodnění uplatníte kódem KK10012.
 
 
 
 

Čas pod psa

Bouřka, do které by ani psa nevyhnal, zažene tři ženy do zadní místnosti bistra, protože to je zcela obsazené. Vzájemně se téměř neznají, jsou odlišné, snad z počátku i odtažité. Postupně však každá z nich odkrývá své problémy, strach z osamocení, své touhy i sny. Energická manažerka, která dokáže zorganizovat chod podniku i svou domácnost, náhle přiznává, že je všechno jinak. Svobodná matka, prodávající v butiku prádlo, nejistotu zakrývá reálným pohledem na svět, tajemná intelektuálka čekající na svého partnera, s kterým se rozešla, neví, jak dál existovat…Vtipné situace se střídají s dramatickými, svět venku se ozývá pomocí mobilů a SMS zpráv. Počasí se nelepší, dokonce i sněží, slaví se fiktivní narozeniny, na řadu přichází šampaňské i koňak. Alkohol i jointy pomohou získat nadhled nad skutečností, nový smysl získávají právě prožívané zpovědi. V uvolnění ženy tančí i zpívají, užívají si nabyté svobody. A dokonce jsou přinuceny prožít společně v uzamčeném podniku noc. Tím, který děj posunuje, hodnotí i zamotává, je postava číšníka, který na základě prožitého, ženy nemá rád. Ráno se všichni rozcházejí žít další dny, snad s lepším poznáním sebe sama i se vstřícnějším vztahem k druhým.

Sleva 150 Kč. Slevu uplatníte pomocí kódu PMHL150

Čt 14.07. 19:00 Čas pod psa   Činohra Prima Hvězdné léto Vstupenky
Kód můžete uplatnit při nákupu vstupenek na pokladně Komorního divadla Kalich, předchozí rezervace je možná na tel: 725 830 655 nebo přes email: pokladna@komornikalich.cz
 
Kód můžete uplatnit také při nákupu online na www.divadlokalich.cz, v tom případě Vám na email přijde e-ticket.
 
Postup uplatnění kódu při nákupu vstupenek online:
Vyberete si vstupenky a kliknete na objednat. Otevře se Vám stránka s Vašimi vybranými vstupenkami. Zde naleznete pole Slevové / dárkové poukázky. Do tohoto pole napíšete kód a kliknete na +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na „přidat“. Cena vstupenky se Vám poníží o uvedenou slevu. Pokud chcete kód uplatnit na další vstupenku, napíšete ho znovu do pole Slevové / dárkové poukázky a kliknete na +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na „přidat“. Cena druhé vstupenky se Vám také poníží o uvedenou slevu. Tak to uděláte s každou vstupenkou, na kterou chcete kód uplatnit. Zvolíte způsob platby kartou online a způsob doručení e-ticket. Kliknete na dokončit objednávku. Po připsání platby na náš účet Vám na Váš e-mail přijde E-TICKET. Pokud Vám vstupenky nepřijdou, zkontrolujte si prosím Vaši spamovou schránku.
Těšíme se, že se Vám tato nabídka bude líbit a budete ji využívat.