Ceny vstupenek

ČINOHRY:

Ani za milion!, Čas pod psa, Dvě noci na Karlštejně, Frankie a Johnny, Chvilková slabost, Můj nejlepší kamarád, TIK TIK, Oskar a růžová paní, Na útěku:

599,- Kč   1. – 6. řada
549,- Kč   7. – 13. řada + balkon

250,- Kč    balkon 2.řada, místo 1 - snížená viditelnost

Všechna ostatní představení:

579,- Kč   1. – 6. řada
529,- Kč   7. – 13. řada + balkon

250,- Kč    balkon 2.řada, místo 1 - snížená viditelnost

DĚTSKÁ PŘEDSTAVENÍ:

199,- Kč 

Na pokladně divadla je možné platit platební kartou. Platby na fakturu zajišťuje obchodní oddělení.

REZERVACE

Pokladna a rezervace vstupenek na tel. 725 830 655 nebo na e-mailové adrese: pokladna@komornikalich.cz

Obchodní oddělení (hromadné objednávky) na tel. 606 021 748 (po-pá 13-17 hod.) nebo na e-mailové adrese: obchodni@komornikalich.cz

SLEVY

Nároky na slevu, jednotlivé benefity a akční nabídky nelze uplatnit prostřednictvím on-line prodeje, ale pouze na pokladně divadla. Při nákupu je potřeba doložit doklad prokazující nárok na slevu. Slevy pro seniory a studenty se nevztahují na dětská představení a veřejné generálky.

10% – senior
– platí pro držitele Senior pasu a seniory ve věku 65+ (nárok na slevu se prokazuje při nákupu vstupenky platným dokladem, např. občanským průkazem, cestovním pasem)


10% – student
– platí pro studenty ve věku do 26 let (nárok na slevu se prokazuje při nákupu vstupenky platným studentským průkazem z příslušné školy nebo průkazem ISIC, IYTC a ALIVE)


50% – držitel průkazu ZTP/P


100% – vozíčkář + doprovod

Máte-li zájem o návštěvu divadla a jste na invalidním vozíku, kontaktujte nás, prosím, telefonicky nebo emailem co nejdříve před představením. Kapacita blokovaných míst pro vozíček je omezená. Nerezervujte si, prosím, jiná místa v hledišti sami.

Na představení konaná v Komorním divadle Kalich akceptujeme vybrané papírové šeky (nikoliv karty) od společnosti Sodexo, Edenred a UP ČR.

Tyto poukázky lze uplatnit pouze v pokladně Komorního divadla Kalich, Rytířská 31, nikoliv v pokladně Divadla Kalich, Jungmannova 9.