Pohádky na letní scéně

Užijte si POHÁDKY KAŽDOU SOBOTU v 10 hodin na letní scéně Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží (Mahlerovy sady 1. Praha 3). Kupte si včas vstupenky a dopřejte si s dětmi kulturní prázdninový zážitek. Je rozhodně z čeho vybírat. Skvěle se baví i rodiče a prarodiče.  A nebojte se, déšť nás nezaskočí. Hlediště je možné rychle zastřešit, takže je to v suchu a na jistotu. 
 
PROGRAM: 
 
ČERVENEC
 

???? Maxipes Fík: 2. 7. - vstupenky zde

„Tatí, já byfem chtěla pfa“ řekla Ája. Přijďte zažít maxi dobrodružství. Neváhejte a přijďte, bude psina! Haf! 


???? Karol a Kvído: 9. 7. - vstupenky zde

Můžete se těšit na příběh, kde se kouzelný svět setkává s naším reálným životem. Kvído zažije s Karol spoustu zábavy a naučí se jak to v běžném světě chodí. Pojďte se to naučit s námi! Koncert bude plný našich písniček, které si budete moct zazpívat s námi. V naší show se na Vás bude těšit Karol, Kvído a kouzelné kamarádky Naty a Lůca.
 
Už při vstupu na Vás bude čekat náš  maskot Kvído, který k vám přichází z pohádkového světa. Budete si moct dát cukrovou vatu nebo popcorn. Po skončení představení proběhne focení a autogramiáda s Karol, Kvídem a kamarádkama Naty a Lůcou.


???? Veselá pouť: 16. 7. - vstupenky zde.

Zajímavostí této unikátních loutkové revue jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky. Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jako hosté v ní vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky, Jů a Hele.


???? Cirkusácká pohádka: 23. 7. - vstupenky zde

Pohádka plná humoru a písniček z bláznivého cirkusového prostředí. Proč utekli lvi? A proč se hadí žena urazila? Přijďte nahlédnout za oponu Cirkusu Francesco, kde vládne principál tvrdou rukou a odhalte s návštěvnicí Betty a co v cirkusu jde.


???? Pohádka o strašidelném nádraží: 30. 7. - vstupenky zde

Růžička se sestrou Blaženou řeší záhadu na nádraží. Opravdu tam straší? A co s tím? To všechno se dozvíte v pohádce plné písniček, strašení a kouzel. Ale nemusíte se bát, děti si neužijí jen strašení, ale hlavně spoustu legrace.

 

SRPEN


???? Velká dobrodružství malého brouka: 6. 8. - vstupenky zde

Střevlík Pepa, hmyzí postavička, která si vás získá svým vtipem, chytrostí, odvahou a smyslem pro čest. Přijďte s ním zažít mnoho dobrodružství a užít si krásné písničky. 


???? Krysáci a ztracený Ludvík: 13. 8. - vstupenky zde

Večerníčkoví Krysáci v divadelním podání. Přijďte si s dětmi užít dobrodružství s nerozlučnou partou - krysáky Hubertem a Hodanem, laboratorním potkanem Edou a sádrovým trpaslíkem Ludvíčkem.


???? Příhody včelích medvídků: 20. 8. - vstupenky zde

Nevíte kam se ztratil Čmelda? A proč si Pavouk tak pomlaskává? Proč je sluníčko dneska tak nízko? A kde vlastně bydlí Pučmeloud? Víte kolik je v mraveništi mravenců? Přijďte to zjistit a užít si krásné rodinné dopoledne.


???? Bob a Bobek na cestách: 27. 8. - vstupenky zde

Kdo by neznal večerníčkové Králíky z klobouku. Užijte si je v divadelní hře plné písniček na motivy knih Pavla Šruta a procestujte s nimi v létajícím klbouku celý svět. Přijďte se podívat jaké příhody Boba a Bobka čekají na Divokém Západě, za polárním kruhem či na Měsíci.

 

Moc se na vás těšíme.