Kalich plný naděje Charitativní koncert naplní Divadlo Kalich nadějí

Hvězdy českých muzikálů zazpívají v rámci benefičního koncertu Kalich plný naděje pro Dobrý skutek, z.s.

Pod tradiční patronací Michaely Tomešové a ve spolupráci s paltformou Otevřenými dveřmi se i letos uskuteční v našem divadle benefiční koncert, na který Michaela přizvala celou řadu našich kolegů a který opět pomůže adresně a transparentně lidem, jež naši pomoc potřebují.  

Na koncertu Kalich plný naděje vystoupí řada muzikálových zpěváků, stálic ve svém oboru. Výtěžek je určen organizaci Dobrý skutek, z.s., která dlouhodobě podporuje nemocné či zdravotně hendikepované osoby.

Řada účinkujících, v čele s patronkou Michaelou Tomešovou, považuje Divadlo Kalich za svou domovskou scénu, proto jako letošní téma zvolili „Muzikály, které by Divadlu Kalich slušely“. Diváci tak budou mít jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku muzikálové kuchyně a nechat se unášet hvězdnými melodiemi muzikálů, jaké by si interpreti v dalších sezónách na prknech Divadla Kalich rádi zazpívali. Již nyní smíme prozradit, že se můžeme těšit na písně z titulů, jako jsou Chicago, Moulin Rouge, Pokrevní bratři, 5 let zpět, Once nebo Chess.

Na diváky však čekají i další překvapení.

Koncert pro dobrou věc

Stejně jako v předchozích letech bude výtěžek koncertu věnován na pomoc nemocným a zdravotně postiženým. Peníze získané z prodeje vstupenek tak pomohou konkrétním lidským osudům, do jejichž života zasáhla těžká nemoc nebo zdravotní hendikep. Vybraná částka je určena na úhradu zdravotních a kompenzačních pomůcek, léčebných terapií či asistenčních služeb. Účel naší společné pomoci zveřejníme zcela konkrétně.

Jelikož se jedná o benefiční koncert, nelze na něj uplatňovat žádné slevy, věrnostní program a jiné slevové akce.