Pokladna

Program a nákup vstupenek přes internet zde.

Vážení diváci, rádi bychom Vás informovali, že jsme právě zahájili přesun představení neodehraných z důvodu vládních nařízení na nové termíny od září 2021.

Nechceme již déle čekat v této stále nejisté celospolečenské situaci, protože plně chápeme, že chcete znát nový termín svého představení, abyste s ním mohli počítat. Proto jsme se také rozhodli až pro období od září 2021 dál, které snad už bude představovat jistotu, že představení budeme moct v Divadle Kalich skutečně odehrát. (Ale do té doby se na Vás samozřejmě těšime od června na naší letní scéně pod žižkovskou věží.)

Jelikož jsme byli nuceni změnit prodejní systém, pošleme každému z Vás na náhradní termín nové vstupenky. Jakmile Vám od nás přijdou, ty původní, prosíme, znehodnoťte. Postupně také začneme náhradní termíny zveřejňovat na našich sociálních sitích.

Děkujeme Vám za pochopení a už teď se těšime, až se spolu s Vámi zase potkáme v Divadle Kalich.

Pokladna Divadla Kalich 

Otevírací doba  (od 10.5.2021)

Po - Pá: 12:00 -18:00

So - Ne a státní svátky: zavřeno

Email: pokladna@kalich.cz 

Tel. číslo: 296 245 311

 

Pokladní

Iva Mudrová
Adresa pokladny: Jungmannova 9, Praha 1 

 • Nejbližší stanice metra: Můstek (linky A, B), Muzeum (linky A, C), Národní třída (linka B), Karlovo náměstí (linka B).
 • Nejbližší stanice tram: Vodičkova, Lazarská, Spálená, Národní třída, Václavské nám., Karlovo nám.

Celá kapacita hlediště je k dispozici v síti Kulturní portál. Vybraná místa v prodeji také v síti  TicketmasterTicket Portal

(vstupenky zakoupené jinde než v pokladně a na webu divadla nelze započítat do věrnostního programu Divadla Kalich)

Poskytované slevy na vstupenky

Student, dítě, důchodce, ZTP - sleva 10 % (možno uplatnit i při nákupu online na našich webových stránkách). Při vstupu do divadla si, prosíme, připravte doklad prokazující nárok na slevu.

Vozíčkář - sleva 50% + doprovod - vstup zdarma (možno uplatnit pouze při platbě v pokladně Divadla Kalich!)

Máte-li zájem o návštěvu divadla a jste na invalidním vozíku, kontaktujte nás, prosím, co nejdříve před představením. Kapacita blokovaných míst pro vozíček je omezená. Nerezervujte si, prosím, jiná místa v hledišti sami. Pro rezervaci nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

ZTP/P - sleva 50 % pro držitele i doprovod (možno uplatnit pouze při platbě v pokladně Divadla Kalich!)

Dárkové věrnostní poukázky na slevu 200Kč. - Věrnostní program je momentálně pozastaven, v současných dnech pracujeme na jeho obnovení. 

Rodinné vstupné u muzikálu Mauglí – děti do 15 let obdrží slevu 50 % (maximálně pět dětí), jejich doprovod (maximálně dva dospělí) obdrží slevu 25 % ze zakoupené vstupenky. Slevu můžete uplatnit i při online nákupu přes tyto webové stránky. Jednotlivé akce a slevy se nesčítají. Tuto slevu nelze využít pro hromadné školní návštěvy.

Kromě hotovosti můžete platit platební kartou anebo šeky!

Přijímané šeky

 • Sodexo: Flexi Pass, Relax Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass
 • Edenred: Sport & kultura, Multi, Multi benefit, Dárkový, Premia
 • Up Česká republika: Unišek, Unišek +, Cadhoc

Příjímané karty

 • Sodexo: Flexi Pass CARD
 • Edenred Benefits Card

Přijímané benefity

 • Benefit Plus: přijímáme tištěnou objednávku a platební kartu Benefit Plus
 • Benefity a.s.: přijímáme kartu Benefity
 • Edenred: přijímáme e-Ticket
 • Sodexo: přijímáme ePass
 • Up Česká republika s.r.o.: přijímáme kartu Gallery Beta

 

Další slevy

Při platbě nebo předložení těchto karet obdržíte slevu 10 % z ceny vstupenky na jakékoli muzikálové nebo činoherní představení (nevztahuje se na koncertní pořady a hostující představení). Sleva lze uplatnit pouze osobně v pokladně Divadla Kalich.

 • PREMIUM RB CLUB - sleva 20 %
 • UniCredit Bank
 • Pražská plynárenská
 • Knižní klub
 • Explore Fitness Na Příkopě
 • RegioJet
 • Sphere card (VIP Sphere card - sleva 20 %)

       
Slevy pro studenty

Držitelé platných průkazů ISIC / ITIC / ALIVE mohou využít slevu 10 % na vstupenku v běžném předprodeji a 50% last minute slevu týden před vybraným představením v pokladně Divadla Kalich (bez možnosti rezervace, maximálně na 4 vstupenky).

        

Sleva RegioJet

Sleva 10 % na muzikálová a činoherní představení po předložení kartičky nebo jízdenky RegioJet. Sleva 50 % na muzikálová a činoherní představení při nákupu vstupenek až v den konání představení. Last minute (bez možnosti rezervace). (neplatí u koncertů a pořadů hostů). Slevu lze uplatnit po dobu 14 dnů od data jízdy u jízdenek na pevné datum. U Kreditových jízdenek se pouze stačí prokázat Kreditovou jízdenkou. Nemusí být doložena projetá rezervace. Při uplatňování slevy Vám bude jízdenka ponechána.

      

Všechny výše uvedené slevy není možné vzájemně kombinovat s jinými slevami a výhodami. Nelze také slevu uplanit zpětně.