Pomáda Divadelní zpracování slavného muzikálového filmu.

PREMIÉRA: 6. září 2012

CENA THÁLIE 2012 PRO JANA KŘÍŽE ZA MIMOŘÁDNÝ VÝKON V ROLI DANNYHO ZUKA!

Pomáda patří mezi nejdéle uváděné tituly v muzikálové historii. Získala celkem 7 nominací na Tony Awards (divadelní verze Oscarů) a zhlédlo ji více než 5 miliónů diváků v různých koutech planety, byla přeložena do 37 jazyků. Divácké rekordy ve všech zemích trhala také její filmová verze s Johnem Travoltou a Olivií Newton – John v hlavních rolích.

Pomáda v Divadle Kalich v režii respektovaného choreografa a režiséra Jána Ďurovčík (Robin Hood, Osmý světadíl) slibuje efektní taneční show plnou nestárnoucích hitů, energie, romantiky, humoru a dech beroucích výkonů.

Klidně podlehněte nakažlivé chuti do života, hoďte starosti za hlavu a vraťte se zpátky do časů, kdy se vše podstatné odehrávalo na tanečním parketu. Už první pecka vám rozproudí krev v žilách… Pomáda je zkrátka klasika, která nezklame.

Recenze Deník

Recenze Musical.cz

Recenze Informuji.cz

Dárkové předměty

Vybráno z vašich ohlasů

Človíčku drahý, jenž se chystáš číst moji recenzi, tady se jelo doslova na plný plyn, že ani divák, tak třeba jako já, raději nemrkal, aby o nic nepřišel. Muzikál, který divadelní prkna divadla Kalich (zdobí) celých 12 let a to doslova zaslouženě. I on termín byl vyprodaný. Herecké obsazení sympatické, skvěle sehrané. Všichni sršeli humorem, doslova srdcervoucí skvělou taneční choreografií, úžasnými písněmi a to celé mělo nádech oněch let minulých s tak procítěným citem, až se mi chtělo samým štěstím tleskat jako malému chlapci, který právě dostal svoji nejmilejší hračku.190 minut uteklo jako voda. Jedinou výtku bych měl k tomu, že není muzikál Pomáda natočen na dvd záznam, aby se dostal i k těm, kteří nemají Prahu zrovna za domem, a mít tento divadelní záznam, by byl v ne jedné filmové sbírce jako unikát! Postupem času přemýšlím nad tím, že tohle představení chci vidět znovu, nebo vážně stojí za to!!!

Roman Chludil

Děkujeme všem za krásnou Pomádu. Pobavili jsme se a užili si příjemné odpoledne. Děkujeme

Kateřina Křížová

Dobrý večer. Momentálně jedeme domů z Vašeho naprosto neuvěřitelného představení Pomáda! ❤️❤️❤️❤️❤️. A mám jediné slovo - DĚKUJU!!!!!!!! Byli jste bezvadní a roztleskali jste celý sál! Ach můj bože!!!!! Chtěla bych vypíchnout to, jak máte všichni geniální hlas. Zpíváte a tancujete a HLAVNĚ hrajete úžasně! Celý náš dramaťák po Vašem představení musel vytáhnout kapesník, naše oči vypadaly jako dvě hluboké studánky. Plné slz, ale byly to ryzí slzy štěstí. Ze srdce Vám děkuji, že jste mi zařídili jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě!! Prosím Vás, vyřiďte všem účinkujícím, že byli famózní a nejlepší na světě!

Justýna Vejmelková