Pusťte mě ven! Velké herecké sólo Ivy Janžurové v brilantní komedii

PREMIÉRA: 30. června 2021

Herecká legenda Iva Janžurová si jako inscenaci ke svému významnému životnímu jubileu příhodně vybrala výtečnou francouzskou komedii, která nabízí opravdu mimořádnou hereckou příležitost v podobě postavy velké hvězdy pařížského divadla a filmu Joce de Guérande. Ta se doma chystá na odjezd do televizního studia, neboť na programu bude přímý přenos galavečera na její počest. Už je vlastně na odchodu z bytu, téměř všechno připraveno, jen ještě musí spustit novou bezpečnostní roletu na terasu… a z vteřiny na vteřinu může být všechno jinak! Joce má najednou nekonečně prostoru pro mnohem otevřenější a sarkastičtější bilanci, než jakou jí předepisoval scénář pořadu. Před očima jí defilují všechny důležité okamžiky jejího života, a to zdaleka nejen ty zalité sluncem. A pozor, autor připravil pro Joce a hlavně pro diváky této chytré komedie skutečně překvapivý konec!

Dárkové předměty

Vybráno z vašich ohlasů

Včera 1.12.2022 se u nás v Prachaticích konalo divadelní představení “Pusťte mě ven“ a bylo to úchvatné, paní Iva Janžurová jako vždy naprosto skvělá, po celou dobu této hry podávala obdivuhodný nádherný výkon, je stále tak okouzlující, vtipná, roztomilá, prostě božská! Moc se nám líbila i Sabinka Remundová, děvčata, obě dvě jste naprosto ÚŽASNÉ, MILUJEME VÁS!!! Máte náš velký obdiv, úctu a srdečné poděkování – za krásný výkon a i za to, že i v takovémto sychravém prosincovém počasí přijedete za námi takovou dálku až do jižních Čech. Přejeme Vám plno dalších krásných představení, pevné zdraví a krásný Adventní čas, s velkou úctou Kadlecovi a Selnerovi z Prachatic

Věra Kadlecová

Dne 20.7.2022 jsme byly na představení na letní scéně.Viděla jsem představení již podruhé( první v březnu). Představení bylo úchvatné, výkon paní Janžurové se nedá popsat. V horkém počasí, kdy to bylo i pro diváky náročné, byla paní Janžurová stále obdivuhodně čilá a prostě skvělá. Prosím vyřiďte jí naše poděkování,úctu a obdiv.

Jana Bittmannová