Zvýhodněné nabídky

POSLEDNÍ VSTUPENKY NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Vážení diváci, po vzoru velkých zahraničních scén zavádíme exkluzivní akce na zakoupení vstupenek se zvýhodněným vstupným. Půjde vždy o poslední volná místa na činoherní nebo muzikálová představení v brzkém termínu, jak výstižně pojmenovává název akce Poslední vstupenky na poslední chvíli.

Nabídka cenově zvýhodněných vstupenek je na této stránce aktualizována každou středu, proto, prosíme, náš web sledujte pravidelně. 

Na níže uvedené činohry a muzikály je pro Vás připraveno zvýhodnění v hodnotě 150,-Kč, z ceny vstupenky.
Zvýhodnění uplatníte kódem PM150

 

 

Rómeo a Júlie

Příběh nejslavnější romance všech dob známe všichni dokonale, a přece nás vždycky znovu dostane. V tomto případě je vyprávěn formou dechberoucího multimediálního představení, které skloubí moderní tanec, hudbu a film. Na plátně účinkují Richard Müller, Andrej Hryc či Maroš Kramár, na jevišti podávají strhující taneční výkony sólisté vyhlášeného souboru Slovenské divadlo tanca, jemuž tleskají diváci po celém světě, od New Yorku po Tokio.

Zvýhodnění uplatníte kódem PM150

Čt 27.02. 19:00 Rómeo a Júlia   Show Divadlo Kalich Vstupenky

Don Quijote

Osobitá úprava klasického příběhu z dílny legendární dvojice Lasica + Satinský v podání českých hereckých hvězd, doplněná o písničky Jaroslava Filipa a Miroslava Kořínka s texty Milana Lasici a Tomáše Janovice.

Zvýhodnění uplatníte kódem PM150

Út 10.03. 19:00 Don Quijote   Činohra Divadlo Kalich Vstupenky

Kód můžete uplatnit při nákupu vstupenek na pokladně Divadla Kalich, předchozí rezervace je možná na tel: 296 245 311 nebo přes email: pokladna@kalich.cz

Kód můžete uplatnit také při nákupu online na www.divadlokalich.cz , v tom případě Vám na email přijde e-ticket.

Postup uplatnění kódu při nákupu vstupenek online:

Vyberete si vstupenky a kliknete na objednat. Otevře se Vám stránka s Vašimi vybranými vstupenkami. Zde naleznete pole Slevové / dárkové poukázky. Do tohoto pole napíšete kód a kliknete na +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na „přidat“. Cena vstupenky se Vám poníží o uvedenou slevu. Pokud chcete kód uplatnit na další vstupenku, napíšete ho znovu do pole Slevové / dárkové poukázky a kliknete na +. Opíšete ověřovací kód a kliknete na „přidat“. Cena druhé vstupenky se Vám také poníží o uvedenou slevu. Tak to uděláte s každou vstupenkou, na kterou chcete kód uplatnit. Zvolíte způsob platby kartou online a způsob doručení e-ticket. Kliknete na dokončit objednávku. Po připsání platby na náš účet Vám na Váš e-mail přijde E-TICKET. Pokud Vám vstupenky nepřijdou, zkontrolujte si prosím Vaši spamovou schránku.

Těšíme se, že se Vám tato nabídka bude líbit a budete ji využívat.