Aktuality

Předprodej na květnové a červnové muzikály od 12. 11.

10.11.2018

Předprodej vstupenek na muzikálová představení s květnovými a červnovými daty startuje v pondělí 12. listopadu v 10h online na www.divadlokalich.cz i na pokladně divadla. Muzikály Krysař a Vlasy jsou na toto období v prodeji už delší dobu přednostně. Činohry jsou v předprodeji do konce února.

více informací...

Zvýhodněné vstupenky na poslední chvíli: Kaiser s Lábusem + Kopta a spol.

09.11.2018

Vstupenky o 150 Kč levnější můžete pořídit v rámci naší výjimečné nabídky posledních volných míst na představení s brzkým datem konání. Aktuálně můžete takto výhodně navštívit divadelní kabaret Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem s tím nejlepším od dvojice Oldřich Kaiser a Jiří Lábus a s písněmi Dáši Vokaté s datem 11. listopadu. Nebo komedii Petra Kolečka Dvě noci na Karlštejně s Václavem Koptou, Igorem Chmelou, Lucií Benešovou a Janou Bernáškovou s datem 12. listopadu. Zvýhodněné vstupenky pořídíte zde:  https://www.divadlokalich.cz/vstupenkyposledni/

více informací...

Divadlo Kalich se stává novým pražským domovem Hrdého Budžese a startuje předprodej

06.11.2018

V našem divadle jedna radost střídá druhou. Jak jinak uvést zprávu, že Divadlo Kalich vitá na svém repertoáru legendární inscenaci Hrdý Budžes s fenomenální Barborou Hrzánovou, která za roli žákyně Helenky Součkové získala Cenu Thálie. Hrdý Budžes se hraje neskutečných 16 let a má za sebou více než 800 repríz!

Barbora Hrzánová ústy své hrdinky vzkazuje: „Náš kočovný cirkus Hrdý Budžes zapřahá koně a vyjíždí! Po šestnácti letech odjíždíme z DBZ do Kalichu. Cesta Jungmannkou je dlouhá a plná nástrah, ale do února ji zdoláme! Těšíme se na Vás. Helena Součková s rodinou“

Přesně v den 16. výročí premiéry, tedy ve středu 7. listopadu v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na představení Hrdého Budžese s datem 7. února 2019 od 19h.

více informací...

Soutěž v aplikaci Divadla Kalich o výhru plnou dobrot

05.11.2018

Už jste si v Google Play nebo v App Store stáhli novou aplikaci Divadla Kalich? Pak si můžete s námi zasoutěžit o netradiční kuchařky Holky, jezte zase vdolky, které věnoval Knižní klub! Soutěž trvá do 3. prosince.

více informací...

Předprodej na únorové činohry a přidané lednové Dvě noci na Karlštejně od 1. 11.

31.10.2018

Ve čtvrtek 1. listopadu v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na únorové činohry + přidané představení komedie Petra Kolečka Dvě noci na KarlštejněVáclavem Koptou v hlavní roli s datem 24. ledna od 19h.

více informací...

Předprodej na přidané Queenie a Carmen y Carmen startuje 26. října

25.10.2018

V pátek 26. října v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na dvě přidaná představení, která nabízejí zážitek divadelní i hudební současně: koncertní divadlo špičkové Queen Tribute kapely Queenie s datem 5. března od 19h a inscenaci Carmen y CarmenDagmar Peckovou a Barborou Hrzánovou jako strhujícími představitelkami jedné role s datem 28. dubna od 19h. Vstupenky na obě představení mizí pokaždé závratnou rychlostí, tak dlouho neotálejte.

více informací...

Komedie Lady Oskar vyráží za prvními diváky

24.10.2018

Naše nová komedie Lady Oskar se představila prvním divákům na generální zkoušce a dle dvou hodin plných smíchu z hlediště lze usoudit, že je pobavila opravdu vrchovatě. Těší nás i první nadšené ohlasy. Nyní se herci v čele s Janou Paulovou podívají s předpremiérami do Žiliny (24. 10.), Martina (25. 10.), Karolínky (26. 10.) a Karlových Varů (30. 10.). Premiérové publikum uvidí Lady Oskar 1. listopadu a na první reprízy se můžete vydat do Divadla Kalich už 19. a 28. listopadu.

více informací...

Lednové činohry v prodeji od 15. října

12.10.2018

Předprodej vstupenek na činohry konané v lednu 2019 startuje v pondělí 15. října od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. Píšete nám, že právě některou z lednových činoher chcete potěšit své blízké pod stromečkem, proto předprodej otevíráme s touto časovou rezervou. Muzikály jsou už nyní v prodeji do dubna, Vlasy a Krysař dokonce až do června 2019. Zároveň jsou v nabídce i dárkové poukazy, které obdarovanému dávají možnost vybrat si konkrétní představení i datum.

více informací...

Komedie Lady Oskar má plakát

01.10.2018

Dne 1. listopadu, tedy na 19. výročí otevření našeho divadla, odpremiérujeme novou komedii Lady Oskar, moderní verzi slavného filmu Oskar s L. de Funésem, přepsanou pro herečku v hlavní roli. Tou bude Jana Paulová, která inscenaci zároveň režíruje. Dále se těšte na Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Jana Kříže, Denisu Pfauserovou / Leontinu Hromádkovou, Vendulu Fialovou a Barboru Vyskočilovou. Další listopadové termíny v prodeji jsou 19. a 28. Premiéru už ohlašuje zbrusu nový plakát inscenace.

více informací...

Krysař a Vlasy na květen a červen se prodávají od 1. 10.

29.09.2018

V pondělí 1. října od 10h online na tomto webu i na pokladně startuje přednostní předprodej na muzikály Krysař a Vlasy na květen a červen 2019.

více informací...

Chcete pracovat v Divadle Kalich? Hledáme ekonomického referenta!

27.09.2018

Do týmu obchodního oddělení hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici ekonomický referent. Máte dobré logické uvažování, jste samostatní, pečliví a baví vás tabulky? Pak se těšíme třeba právě na vás! Pošlete nám svůj životopis na pavla@kalich.cz.

Více se o hledané pozici dozvíte zde: https://www.jobs.cz/rpd/1316787759/?rps=233

více informací...

Novou posilou Podivného případu se psem je Kristýna Frejová

25.09.2018

Naši inscenaci světového divadelního hitu Podivný případ se psem v režii dua Skutr občerství nová herecká posila. Po Simoně Babčákové přebírá roli matky Judy Kristýna Frejová. Kristýnu jsme už dlouho chtěli přizvat do kalichovské rodiny, protože si jejího hereckého umu velmi vážíme. Jistě nám dáte za pravdu, že patří mezi největší talenty své generace. Přijďte se podívat na premiéru Kristýny Frejové v Podivném případu se psem ve čtvrtek 27. září od 19h. Můžete se samozřejmě těšit i na Jana Cinu v hlavní roli autistického chlapce a ostatní herecké kolegy.

více informací...

Zahajujeme předprodej na přidanou prosincovou Báječnou neděli

24.09.2018

Na neděli 9. prosince od 13,30h přidáváme reprízu cituplné komedie Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Creve Coeur, kterou si pro svůj režijní debut vybrala Iva Janžurová. Ta k sobě přizvala do vzácného hereckého čtyřlístku Lucii Žáčkovou, Sabinu Remundovou a Barboru Munzarovou.  Vstupenky jsou již v prodeji online na tomto webu nebo na pokladně divadla.

více informací...

Poslední šance vidět komedii Už nikdy sám! Derniéra 2. 10.

19.09.2018

V úterý 2. října se rozloučíme s výbornou komedií o dost netradičním způsobu, jak skoncovat se samotou, Už nikdy sám!. Nabízí skvělé herecké příležitosti pro Zuzanu Bydžovskou, Pavla Lišku a Josefa Poláška a pro diváky dvě hodinky chytré zábavy. "Naše hra je osobitá, dojemná a snad i vtipná tím, jak se postavy s pocitem samoty nesmiřují a začnou se s ním velmi po svém vypořádávat,“ prozrazuje Pavel Liška. Přijďte se podívat, bude to naposledy.

více informací...

Předprodej na prosincové činohry, dubnové muzikály a přidanou Carmen startuje 19. září

18.09.2018

Ve středu 19. září od 10h online na www.divadlokalich.cz i na pokladně divadla zahajujeme předprodej na činohry konané v prosinci 2018 a muzikály konané v dubnu 2019. Zároveň otevíráme předprodej na přidaný termín hry Carmen Y CarmenBarborou Hrzánovou a Dagmar Peckovou, který odehrajeme 18. března 2019 od 19h.  Říjnová repríza je už dlouho beznadějně vyprodaná a jistě se po vstupenkách zapráší i tentokrát, tak dlouho neotálejte, můžeme-li radit.

více informací...

Aspirujeme na prestižní cenu Český Goodwill, můžete nás podpořit

17.09.2018

Milí diváci a příznivci Divadla Kalich, s kým jiným než s vámi bychom se měli podělit o radost z toho, že jsme byli nominováni na ocenění Český Goodwill. Jedná se o projekt, za nímž stojí řada úctyhodných ambasadorů. Můžeme citovat, že oceňuje společnosti, „kterých si vážíte pro jejich odpovědný přístup k podnikání, férové jednání či etický přístup“. Nominace naší producentské společnosti a producenta Michala Kocourka je zdůvodněna slovy: „Divadlo Kalich funguje úspěšně již 18 let bez dotací a grantů a dává prostor mladým umělcům, což je v tomto oboru zasloužení hodná činnost.“ Hlasování se dostalo do fáze, v níž se může připojit široká veřejnost. Uznáte-li za vhodné nás podpořit, hlasujte pro nás zde: http://www.cesky-goodwill.cz/nomin…/…/hamlet-production-a-s/
Budeme si toho vážit. Děkujeme.

více informací...

Nová soutěž v aplikaci našeho divadla

15.09.2018

Jak už možná víte a třeba už i máte ve svém mobilu či tabletu, Divadlo Kalich zprovoznilo svou vlastní aplikaci. Krom jiného v ní najdete pravidelné soutěže. Aktuálně jsme odstartovali nové kolo, v němž se soutěží o vstupenky na říjnovou komedii Bez předsudků. Výherci z předchozí soutěže, jejíž správná odpověď byla, že muzikál Vlasy u nás režíruje Šimon Caban, byli o své výhře informováni e-mailem. Tak vám držíme palce, možná se štěstí usměje tentokrát právě na vás. Aplikaci Divadla Kalich si můžete stáhnout v Google Play i v App Store.

více informací...

Muzikálu Vlasy se tleskalo pokaždé vestoje

14.09.2018

Muzikál Vlasy má za sebou veřejnou generálku a tři předpremiéry, tedy dohromady čtyři představení pro hlediště naplněné až po strop, a čtyřikrát jsme končili za neskutečně bouřlivých ovací a potlesku vestoje. Děkujeme vám všem, kdo jste přišli naše Vlasy přivítat na světě a vytvořili jste tu tak neskutečnou atmosféru. A moc díky taky za všechny ohlasy, jimiž nás doslova zasypáváte. Teď máme čas vychytávat dětské nemoci, také díky vašim podnětům, a už se těšíme na oficiální premiéru 18. ledna. Moc si vážíme vaší přízně.

Ohlasy na předpremiéry Vlasů si můžete přečíst zde: http://www.divadlokalich.cz/vzkazy/archiv/

více informací...

Přidáváme Lady Oskar 19. listopadu

13.09.2018

Máme obrovskou radost, že o naši nedočkavě vyhlíženou novinku, komedii Lady OskarJanou Paulovou v hlavní roli, máte takový zájem už nyní dva měsíce před premiérou, že rádi přidáme představení, abychom vám vyšli vstříc. V pátek 14. září otevíráme předprodej na přidanou reprízu Lady Oskar s datem 19. listopadu od 19h. Předprodej startuje v 10h online na tomto webu  i na pokladně divadla.

V prodeji jsou též poslední místa na slavnostní premiéru 1. listopadu a repríza s datem 28. listopadu. Vlastně se není čemu divit, že Lady Oskar vzbuzuje takový zájem. Jde o moderní verzi slavné filmové komedie Oskar s Louisem de Funésem, navíc s velmi lákavým obsazením. Vedle Jany Paulové hrají Ladislav Hampl, David Suchařípa, v činoherní roli nezvykle Jan Kříž, Denisa Pfauserová / Leontina Hromádková, Vendula Fialová a Barbora Vyskočilová. A do třetice, jedná se o režijní debut Jany Paulové!

více informací...

Přednostní předprodej na prosincový Veletoč startuje 27. 8.

25.08.2018

Autorská komedie Ivy Janžurové VeletočIvou Janžurovou a Evou Holubovou v hlavních rolích je beznadějně vyprodaná. Proto v pondělí 27. srpna otevíráme přednostní předprodej Veletoče na termín 20. prosince od 19h. Předprodej bude zahájen v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Díky aplikaci Divadla Kalich se můžete podívat na generálku Vlasů

24.08.2018

Jak už jsme vás informovali, Divadlo Kalich pro vás připravilo svou vlastní aplikaci, kterou si můžete stáhnout do svých telefonů nebo tabletů v Google Play a nově už také v App Store. Díky ní budete mít naše divadlo jako na dlani, navíc v ní můžete hodnotit naše představení – a pozor, také pravidelně soutěžit. Až do konce srpna tu lze vyhrát vstupenky na neveřejnou generální zkoušku muzikálu Vlasy s datem 7. září od 18h, a stát se tak úplně prvními diváky naší novinky. Vzhledem k tomu, že také aplikace je úplná novinka, je v soutěži přeci jen menší konkurence, a tedy větší šance, že se usměje štěstí právě na vás!

více informací...

Vyjádření Ticket Art Praha, s.r.o. k insolvenčnímu řízení

16.08.2018

Ať už jste aktuální dění kolem společnosti, která prodává vstupenky i do našeho divadla, zaznamenali, nebo ne, vězte, že s prodejem vstupenek žádné problémy nejsou a vše funguje, jak má. Pod odkazem více si můžete přečíst Vyjádření TICKET ART PRAHA s.r.o. k insolvenčnímu řízení

více informací...

Divadlo Kalich má svou aplikaci

14.08.2018

Protože máme chuť vás bavit, i když zrovna nemůžete sedět v našem hledišti, připravili jsme pro vás mobilní aplikaci Divadla Kalich, kterou si již nyní můžete stáhnout do svých telefonů či tabletů v Google play a v brzké době také v App Store. V aplikaci naleznete kromě přehledu našeho repertoáru a obvyklých funkcí také možnost hodnotit naše představení a jistě vás budou bavit i atraktivní soutěže. Momentálně tam můžete vyhrát vstupenky na generální zkoušku muzikálu Vlasy 7. září. Budeme vám samozřejmě vděčni za všechna hodnocení a případné nápady na vylepšení aplikace.

více informací...

Zahájen předprodej na koncert Petra Bende

13.08.2018

Vánoční koncert Petra Bende se u nás v divadle stal už tradicí, navíc tradicí velmi příjemnou. Pro letošní rok má termín 10. prosince od 19h. Vedle Petra a jeho kapely se můžete těšit na cimbálovou muziku Gromba, pěvecký sbor Vrabčáci a chybět nebude ani speciální host. Petrovy vánoční koncerty mají neopakovatelnou atmosféru, spolehlivě vás naladí na sváteční notu. Předprodej vstupenek je zahájen.

více informací...

Hledáme posilu do garderoby

09.08.2018

Divadlo Kalich (Jungmannova 9, Praha 1) doplňuje místa v garderobě. Po zájemcích požaduje vztah k divadlu, zručnost na drobné krejčovské opravy a časovou flexibilitu. Práce v garderobě zahrnuje vedle inscenací v Divadle Kalich také zájezdy s činoherními představeními na mimopražské scény, víkendy či svátky nevyjímaje. Nástup možný na přelomu srpna a září 2018. V případě zájmu kontaktujte vedoucí garderoby Martinu Kujanovou na e-mailu: kujanovam@gmail.com

více informací...

Jan Kříž si zahraje v komedii Lady Oskar

06.08.2018

Jan Kříž ukončil své úspěšné roční angažmá v Německu a první inscenací, kterou po svém návratu nastuduje v domovském Divadle Kalich, nebude muzikál, ale překvapivě činohra, a to komedie v režii Jany Paulové Lady Oskar.  Jan se v ní představí v roli poněkud natvrdlého vysloužilého boxera. Zároveň je scénografem inscenace. Slavnostní premiéra 1. listopadu a první repríza 28. listopadu jsou již v prodeji.

Jan Kříž se od nové sezóny samozřejmě také vrátí ke svým rolím v muzikálech Srdcový král, Robin Hood, Pomáda, Osmý světadíl, Mauglí a Johanka z Arku.

více informací...

Pokladna opět otevřena

30.07.2018

Milí diváci, od dnešního dne nemusíte jít pro vstupenky až do obchodního oddělení. Naše pokladna je opět otevřena, a sice každý všední den od 9:00 do 12:30 a od 13:00 do 18:00. Koupit zde kromě vstupenek můžete také dárkové poukazy s platností do konce příštího roku. Od pondělí 3. září bude pokladna otevřená dle její standardní otevírací doby, tedy i o víkendu. Těšíme se na vás 


více informací...

Nadechněme se do nové sezóny!

27.07.2018

Naši pravidelní diváci si už zvykli, že každé letní prázdniny věnujeme úpravám divadla, jež ještě zvyšují divácký komfort, který nám v Divadle Kalich leží na srdci stejně jako kvalita našich inscenací. V minulých letech jsme tak například rozšířili foyer o galerii, hlediště jsme vybavili pohodlnějšími sedačkami, zrekonstruovali pokladu, pravidelně modernizujeme zvukový i světelný park… a letos jsme se zaměřili na posílení vzduchotechniky v sále.  Ve stávající vzduchotechnice jsme vyměnili motory a zdvojnásobili její výkon, navíc jsme přidali novou strojovnu vzduchotechniky speciálně pro zadní řady hlediště.

Milí diváci, opravdu nám velmi záleží na tom, abyste se u nás cítili co nejlépe, a tak pozorně vyhodnocujeme každý Váš podnět a názor. Těšíme se na ně také v nové sezóně.

více informací...

Zahájen prodej dárkových poukazů s platností do konce roku 2019

27.07.2018

Již nyní si můžete pořídit dárkové poukazy na činoherní i muzikálová představení našeho divadla s platností do 31. prosince 2019. Zakoupit si je můžete online na tomto webu:  http://www.divadlokalich.cz/darkove_poukazy/ a od 30. července také na pokladně divadla.

Dárkové poukazy jsou v prodeji celoročně. Umožňují obdarovanému vybrat si představení i termín, ve kterém se na něj přijde k nám podívat.

více informací...

Krásné prázdniny 2018

28.06.2018

Červnovými reprízami komedií Kočka oregánu v Divadle Kalich a Veletoč pohostinsky v Divadle Bolka Polívky jsme udělali tečku za sezónou 2017 / 18. Sezónou velmi úspěšnou, bohatou na nezapomenutelné zážitky během představeních i po nich. A z to všechno moc děkujeme Vám, milí diváci. Napnuli jsme všechny síly, abyste se u nás cítili dobře a odnesli si odtud povznášející náladu nadlouho dopředu. Snad se nám to podařilo. 
Přejeme Vám krásné léto, v němž nahradíte prožitky divadelní jistě spoustou jiných, a od 8. září se na Vás opět těšíme. Sezónu 2018 / 19 startujeme třemi exklusivními předpremiérami muzikálu Vlasy. Přijďte se na něj podívat jako první. 

více informací...

Divadlo Kalich hledá osvětlovače

27.06.2018

Do našeho týmu přijmeme osvětlovače. Podmínkou je vyhláška 50, praxi ovšem nevyžadujeme – rádi zaučíme. Pracovní doba je flexibilní, nepravidelná. Zájemci o toto místo nebo o více informací mohou psát na kommkarel@volny.cz. Těšíme se na Vás.

více informací...

V červenci pro vstupenky do obchodního oddělení místo na pokladnu

27.06.2018

Od pondělí 25. června do pátku 27. července si můžete vstupenky zakoupit v obchodním oddělení Divadla Kalich, a to ve všedních dnech od 9:00 do 16:45, adresa: Jungmannova 13, zvonek Hamlet Production, a.s. 
V obchodním oddělení je možné zakoupit také dárkové poukazy. Platit lze hotově, kartou, šeky i benefity. 
Pokladna bude znovu otevřena od pondělí 30. července ve všedních dnech od 9:00 do 12:30 a od 13:00 do 18:00. Od 3. září bude pokladna fungovat dle její standardní otevírací doby.

více informací...

Předprodej činoher na listopad 2018 startuje 20. června

19.06.2018

Ve středu 20. června v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla zahajujeme předprodej na činoherní představení konaná v měsíci listopadu 2018. Mimo jiné tedy i na naši listopadovou novinku, komedii Lady OskarJanou Paulovou v hlavní roli. V přednostním předprodeji jsou také dvě listopadové reprízy autorské komedie Ivy Janžurové s autorkou a Evou Holubovou v hlavních rolích Veletoč.

Muzikály jsou již nyní v předprodeji do konce března 2019.

více informací...

Jana Paulová jako Lady Oskar

18.06.2018

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Nedávno vznikla ve Francii velmi úspěšná zmodernizovaná divadelní verze, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce. Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází stejně rázná a úspěšná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny! My tuto novou verzi s názvem Lady Oskar uvedeme 1. listopadu v české premiéře v hlavní roli s Janou Paulovou, která se ujme také režie. V dalších rolích se těšte na Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Felicitu Prokešovou, Vendulu Fialovou, Barboru Vyskočilovou a ještě jednoho herce, jenž bude opravdu překvapením.

Předprodej omezeného počtu vstupenek na slavnostní premiéru 1. listopadu od 19h startuje ve středu 20. června v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. V tento den jdou do předprodeje i ostatní listopadové činohry.

více informací...

Muzikál Krysař Nejoblíbenější inscenací 2017

11.06.2018

Odborný internetový magazín Musical – opereta vyhlásil výsledky své výroční ankety a nám přinesl spoustu dobrých zpráv. Muzikál Krysař se stal v diváckém hlasování Nejoblíbenější inscenací roku, Přemysl Pálek druhým Nejoblíbenějším hercem roku a Kateřina Bohatová čtvrtou Nejoblíbenější herečkou roku. Moc děkujeme Vám všem, kdo jste si na nás při hlasování vzpomněli. Vážíme si toho.

Cenu pro muzikál Krysař převzal na slavnostním ceremoniálu v Městském divadle Brno Jan Apolenář, výtečný představitel Starosty ze současné verze Krysaře, ale také neméně výborný představitel dalších rolí v minulých nastudování tohoto muzikálu.  

více informací...

Do hlavní role Tajemství se vrátí Michaela Kuklová

22.05.2018

Nejbližší set mystického muzikálu Daniela Landy Tajemství 25. a 26. května přinese jedno překvapení v podobě velkého návratu: v hlavní roli Elišky se po několikaleté pauze objeví Michaela Kuklová, která v ní zářila 7 let. Nahradí tak Markétu Procházkovou, jež nastoupila mateřskou. Kdo chcete Michaelu vidět, pospěte si, mnoho vstupenek věru nezbývá.

Co Michaela Kuklová říká ke svému návratu do muzikálu Tajemství, si přečtete pod odkazem.  

více informací...

Poslední Dvě noci na Karlštejně v sezóně 28. května

15.05.2018

Komedie Petra Kolečka v režii Davida Drábka Dvě noci na Karlštejně se už stačila stát pro některé diváky přímo kultovní. Její poslední reprízu v této divadelní sezóně odehrajeme 28. května od 19h. Přijďte se podívat na velkou komediální jízdu Václava Kopty, Igora Chmely, Lucie Benešové a Jany Bernáškové.

více informací...

Předprodej na říjnové činohry startuje 9. května

03.05.2018

Ve středu 9. května od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej na činoherní představení konaná v měsíci říjnu 2018. Pořídit vstupenky si tedy můžete vedle zavedených titulů taky na všechny naše novinky této sezóny, tituly Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem, Titanic, Kočka v oregánu a Veletoč.

více informací...

Obrazy Martina Němce v naší galerii

03.05.2018

Galerie Divadla Kalich v dolním foyer, do které jste si už zvykli zajít si pro další kulturní zážitek vedle samotného představení, má tentokrát velmi vzácného hosta. Své obrazy v ní totiž nově vystavuje výtvarník, hudebník a kapelník legendárních Precedens Martin Němec. Přijďte nahlédnout do jeho podmanivého výtvarného světa.

více informací...

Hledáme správce divadla

26.04.2018

Divadlo Kalich hledá na pozici údržbář-správce šikovného a spolehlivého kolegu. Náplň práce: údržba a správa budovy divadla, oprava dekorací a drobné organizační práce. Práce na směny, 150 kč/hod. so+ne 200kč/hod, časový rozsah cca 180 hod./měs. Podmínky: zkušenosti v oboru elektro výhodou,  živnostenský list, čistý trestní rejstřík. V případě zájmu kontaktujte: Richard Kocourek, tel. 605250323, e-mail: rkocourek@kalich.cz

více informací...

V prodeji muzikály na leden – březen 2019

26.04.2018

pátek 27. dubna od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na muzikály konané v termínech leden až březen 2019. Tedy Vlasy, Krysař, Srdcový král, Mauglí,Johanka z Arku, Pomáda, Tajemství a Osmý světadíl.

více informací...

Poznejte Divadlo Kalich jinak než jako divák a rozšiřte náš tým

25.04.2018

Divadlo Kalich vyhlašuje konkurz na doplnění týmu uvaděček / uvaděčů. Své stručné životopisy a fotografii posílejte do 30. dubna na e-mail: petra.dolanova@kalich.cz. Vybrané uchazečky / uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který se uskuteční 2. května. Zdravotní vzdělání výhodou, nikoli podmínkou. Nástup možný ihned.

Držíme Vám palce a těšíme se na Vás.

více informací...

Zářijové činohry v prodeji od 25. dubna

24.04.2018

Ve středu 25. dubna v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej činoher konaných v měsíci září 2018.

pátek 27. dubna pak bude otevřen také předprodej na muzikály do března 2019.

více informací...

Komedie Ivy Janžurové představuje plakát

21.04.2018

Autorská groteskní komedie Ivy Janžurové Veletoč pomalu ale jistě finišuje se zkouškami pod vedením režiséra Šimona Cabana a už brzy ji uvidí první diváci. Chcete-li se přijít podívat na předpremiéru 2. května nebo slavnostní premiéru 9. května, pospěšte si s rezervací vstupenek, neboť jich už mnoho nezbývá. Těšit se můžete vedle Ivy Janžurové také na Evu Holubovou, Mariana Rodena, Sabinu Remundovou a Aleše Bilíka v alternaci s Přemyslem Pálkem, který tu předvede zase docela jinou hereckou polohu, než jakou uchvacuje v Krysaři. A hlavně se těšte na příběh, jenž nenechá odpočinout vašim bránicím. Podívejte se na ještě horký plakát k inscenaci.

více informací...

24. 4. Zabiják Joe naposledy!

16.04.2018

V úterý 24. dubna odehrajeme derniéru kultovní černé komedie Zabiják JoeIgorem Chmelou, Markem Taclíkem, Annou Fialovou, Ivanem Luptákem a Ivanou Jirešovou. Přijďte se rozloučit s tímto výjimečným představením, které se vám zaryje hluboko pod kůži a které kritika zasypala superlativy.

https://www.youtube.com/watch?v=sgFoSvzNq5k

více informací...

Přidáváme Ženu za pultem 2 a Titanic, předprodej zahájen

15.04.2018

Těší nás neutuchající zájem o stálici našeho repertoáru, komedii Žena za pultem 2: Pult osobnosti Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem, i o naši novinku TitanicMiroslavem Vladykou a Filipem Blažkem. Protože na tyto dvě reprízy už moc vstupenek do konce sezóny nezbývá, přidáváme jim po termínu: Ženě 16. června, Titanicu 13. května. Vstupenky na přidaná představení jsou v prodeji.

více informací...

Přednostní předprodej zářijové Kočky v oregánu

15.04.2018

Vzhledem k tomu, že všechny reprízy našeho nejnovějšího hitu Kočka v oregánu jsou do konce sezóny vyprodány, otevřeli jsme přednostně u této komedie předprodej na reprízu 30. září od 19. Vstupenky jsou již v prodeji.

více informací...

Muzikál Vlasy představil své tváře

14.04.2018

„I když jsem původně uvažoval, že vezmu celé to skvělé obsazení ze své poslední realizace

v Divadle Kalich, tedy ze Srdcového krále, tak jsem na konkurzu viděl tolik nových mladých skvělých talentů, že vzhledem k tomu, že Hair musí fungovat především jako mladá parta, rozhodl jsem se i pro ně a myslím, že je jim muzikál ušitý přímo na tělo. Ale řada starých dobrých brachů z mé dřívější spolupráce tu k mé radosti zůstala,“ charakterizuje režisér Šimon Caban herecký tým naší muzikálové novinky, legendy VLASY / HAIR. Klikněte si na kompletní obsazení rolí i tanečního souboru.

http://www.divadlokalich.cz/repertoar/102-vlasy/

více informací...

Muzikál Vlasy otevírá předprodej a poodhaluje obsazení

09.04.2018

V úterý 10. dubna od 10h online na tomto webu na pokladně divadla startuje předprodej vstupenek na náš netrpělivě vyhlížený nový muzikálový titul, světovou legendu Vlasy / Hair, a to na představení konaná v lednu až březnu 2019. Zároveň jsou v prodeji tři exklusivní předpremiéry 8. a 9. září 2018. Na ně už moc vstupenek nezbývá, ale ještě stále máte šanci vidět naši novinku s velkým předstihem jako první.

Napjatě očekávané herecké obsazení Vlasů zveřejníme 11. 4. na tiskové konferenci, ovšem jen Vám přednostně prozradíme, že o roli Bergera se budou dělit Přemysl Pálek a Roman Tomeš.  

více informací...

Krysař: přidáváme představení a zahajujeme prodej 2CD

29.03.2018

V úterý 3. dubna v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla bude zahájen předprodej na dvě přidané reprízy nadlouho dopředu vyprodaného muzikálu Krysař Daniela Landy. Přidaná představení mají data 16. září od 18h a 14. října od 18h.

Nová inscenace tohoto kultovního a megaúspěšného muzikálu je už také zvěčněna na 2CD. Na jednom disku uslyšíte interprety současného nastudování, na druhém výběr interpretů z minulých inscenací Krysaře. Dvoualbum je v prodeji od 30. března na pokladně divadla i ve foyer během představeních.

více informací...

Queenie přidávají koncert 29. 5., start předprodeje 26. 3.

25.03.2018

Jejich koncerty u nás bývají vyprodány závratnou rychlostí, proto jeden termín nyní přidáváme: v pondělí 26. března v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej na koncert šičkové World Queen Tribute kapely Queenie, který uvedeme 29. května od 19h.

více informací...

Iva Janžurová (nejen) o svých rolích

24.03.2018

Iva Janžurová oslavila nedávno 100. reprízu ceněné inscenace Božská Sarah, přijďte se v neděli 25. března podívat na 101. představení. K tomu paní Iva pilně zkouší s Evou Holubovou a dalšími kolegy svou autorskou komedii Veletoč v režii Šimona Cabana. Tu poprvé představíme 2. května. O tom všem a ještě o spoustě dalších témat je tento rozhovor pro iDnes.

https://kultura.zpravy.idnes.cz/za-scenou-iva-janzurova-divadlo-kalich-dhh-/divadlo.aspx?c=A180318_132033_divadlo_kiz

více informací...

Zahájen předprodej na Peckovou a Hrzánovou jako dvě Carmen

23.03.2018

Dvě velké hvězdy svých oborů, operní pěvkyně Dagmar Pecková a herečka Barbora Hrzánová, se scházejí v unikátním představení autora Jana Jiráně Carmen Y Carmen, kde obě – každá po svém – ztvární hlavní hrdinku slavné Bizetovy opery. Inscenace bude uváděna s ohledem na vytížení obou protagonistek jen vzácně, předprodej na její pražskou premiéru 4. října v našem divadle je právě zahájen online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Uvolněná místa na Queenie 10. 4.

20.03.2018

Dlouhé týdny dopředu beznadějně vyprodaný koncert špičkové World Queen Tribute kapely Queenie, který se u nás odehraje 10. dubna, se nyní uvolnila rezervace krásných 11 míst v 6. řadě. Neváhejte dlouho…

více informací...

CD Krysař v prodeji od 30. března

12.03.2018

Napjatě očekávaný premiérový prodej alba muzikálu Daniela Landy Krysař má své datum. 2CD Krysař vyjde 30. března. Vedle obchodů po celé republice bude k dostání samozřejmě také na pokladně našeho divadla a na šatnách ve foyer při představeních.

Jeden disk patří současnému hereckému obsazení Krysaře a druhý je výběrem z předchozích tuzemských nastudování muzikálu. Uslyšíte tak mnoho interpretů, jejichž profesní cesty se spojily s tímto nadčasovým fenoménem, který se z Krysaře stal.

Podívejte se na reportáž z natáčení:

https://youtu.be/hgS7aA-XO0Q

více informací...

TopStar o Michalu Kocourkovi

09.03.2018

Producent a majitel Divadla Kalich Michal Kocourek nechal nahlédnout štáb TOP STARu TV Prima do své profesní kuchyně i do soukromí. Podívejte se na reportáž pod odkazem:

https://prima.iprima.cz/porady/top-star/6-3-2018-topstar-byvaly-slavny-detsky-herec-nyni-michal-kocourek-v-posledni-dobe

více informací...

Komedie Kočka v oregánu má plakát

02.03.2018

Naše novinka, skvělá britská komedie, která je často přirovnávána ke slavnému Bohu masakru, Kočka v oregánu spěje mílovými kroky k premiéře. Tu výtečně sestavený čtyřlístek herců Bára Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková a Zdeněk Velen pod dohledem režisérky Lídy Engelové představí na premiéře 21. března a prvních reprízách 11. dubna a 20. května. Prohlédněte si plakát k inscenaci.

více informací...

Muzikál Vlasy je v prodeji

01.03.2018

Těšíme se moc a doufáme, že vy s námi. V září představíme naše nastudování světové muzikálové legendy Vlasy / Hair v režii Šimona Cabana. V hereckém obsazení se můžete těšit na řadu talentů, za nimiž do Divadla Kalich léta chodíte, i na nové tváře, které určitě nezklamou, neboť všichni prošli náročnými konkurzy a na jeviště se dostanou jen ti nejlepší z nejlepších.

Dnes startuje online na tomto webu i na pokladně předprodej na tři exklusivní zářijové předpremiéry Vlasů 8. 9. od 14,30 a 19h + 9. 9. od 13,30h. Buďte první, kdo naši muzikálovou novinku uvidí.

více informací...

Poslední tři Atlantidy

28.02.2018

Muzikál s největšími hity Miro Žbirky Atlantida odehraje ve dnech 6. a 7. dubna poslední tři reprízy s letopočtem 2018. Neváhejte tedy a přijměte naše pozvání na výpravu za dobrodružstvím, na kterém možná objevíte bájný kontinent a možná něco ještě zajímavějšího – sami sebe.

Tuhle výpravnou podívanou plnou skvělých songů a nečekaných zvratů je škoda nechat si ujít…

více informací...

Božská Sarah oslaví 100. reprízu

17.02.2018

Ve čtvrtek 22. února oslavíme úctyhodně kulatou 100. reprízu inscenace Božská Sarah v titulní roli s Ivou Janžurovou, která za svůj skutečně strhující výkon byla nominována na Cenu Thálie. V mužské roli se střídají neméně skvělí Igor Orozovič a Kryštof Hádek. Slavnostní 100. reprízu si můžete s námi užít i vy, když si pospíšíte, zbývá na ni už jen několik vstupenek…

více informací...

Další nominace pro Krysaře

13.02.2018

Po širší nominaci Přemysla Pálka na Cenu Thálie se na muzikál Krysař snesly další nominace, které nám udělaly radost snad ještě větší. Redaktoři portálu i-divadlo nominovali Krysaře jako Nejlepší muzikálovou inscenaci roku a Přemysla Pálka za titulní roli a Marii Křížovou za roli Agnes v kategoriích nejlepších muzikálových výkonů roku.

Máte-li chuť zhodnotit naši uplynulou sezónu ve Velké výroční anketě 2017, můžete se do toho pustit (do 23. 2.) zde: https://www.i-divadlo.cz/anketa-2017

více informací...

Pilně zkoušíme Kočku v oregánu

12.02.2018

Dnes a denně se scházejí na jevišti Divadla Kalich Barbora Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková a Zdeněk Velen, aby pilně zkoušeli pod vedením režisérské legendy Lídy Engelové komedii Torbena Bettse Kočka v oregánu. K těmto výtečným jménům si připočtěte skvěle napsanou hru, která se v domovském Londýně dočkala vřelého diváckého ohlasu i nadšených recenzí, a vyjde vám divadelní zážitek, jaký by byla škoda si nechat ujít. Premiéra 21. března je již vyprodána, v prodeji jsou též první reprízy 11. dubna a 20. května. Neváhejte. Zatím se podívejte na fotografii ze zkoušky (bez kostýmů a kulis).

více informací...

7. 2. start velkého předprodeje: muzikály do konce roku ´18, činohry na květen včetně tří novinek

03.02.2018

Ve středu 7. února v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla zahajujeme velký předprodej a/ všech muzikálů do konce roku 2018 (včetně přidaných termínů Krysaře v září a říjnu), b/ činoher konaných v květnu 2018, tedy také novinek TitanicFilipem Blažkem a Miroslavem Vladykou, Kočka v oregánuBárou Hrzánovou, Radkem Holubem, Klárou Cibulkovou a Zdeňkem Velenem a pozor – předpremiéry a premiéry autorské komedie Ivy Janžurové VeletočIvou Janžurovou, Evou Holubovou, Sabinou Remundovou, Mariánem Rodenem, Přemyslem Pálkem / Alešem Bilíkem.

více informací...

Nominace na Cenu Thálie pro Přemysla Pálka za Krysaře

02.02.2018

Gratulujeme Přemyslu Pálkovi, že jeho opravdu bravurní výkon v titulní roli muzikálu Krysař natolik ční v kontextu české divadelní tvorby loňského roku, že byl za něj nominovaný na hereckou Cenu Thálie. Krysař je naší velkou loňskou radostí a jak je už teď zřejmé, radost nám i vám dělat nepřestane ani letos. Pro velký zájem je otevřen předprodej už i na říjen 2018.

více informací...

Miloš Vacík v Galerii Divadla Kalich

23.01.2018

Miloš Vacík je známý především jako hráč na bubny a bubínky nejrůznějších tvarů a původů (Šum svistu, Sluneční orchestr, Tam-Tam Orchestra…), ale k tomu je to muž mnoha dalších uměleckých řemesel a to výtvarné momentálně nabízí ke zhlédnutí naše galerie v dolním foyer divadla. Obrazy Miloše Vacíka hýří barvami a pozitivní energií, kterou je radost nechat se nakazit a kterou ostatně známe velmi dobře už z jeho hudební tvorby. Podívejte se, jaká vládla atmosféra na slavnostní vernisáži, i na některé z obrázků… A přijďte se potěšit při návštěvě představení do naší galerie.

více informací...

Splašené nůžky opět na repertoáru

22.01.2018

Na program Divadla Kalich se po delší přestávce vrací oblíbená a velice originální komedie Splašené nůžky, o kterou si často píšete. Jedná se o detektivní komedii postavenou na komunikaci herců s publikem. Právě diváci v závěru rozhodují, kdo je vrah, a herci podle jejich verdiktu hru dohrají… Splašené nůžky jsou celosvětovým hitem, zapsaným dokonce v Guinessově knize rekordů. My Vám je zahrajeme opět v pondělí 29. ledna od 19h. Těšit se můžete na skvělé výkony a pohotové improvizace Dalibora Gondíka, Otakara Brouska ml., Ivany Jirešové, Jaroslavy Brouskové, Zbyňka Frice a Ladislava Županiče.

více informací...

Přidáváme Krysaře 1. 4.

16.01.2018

Úplně poslední možný termín, kdy lze do konce této sezóny přidat reprízu muzikálu Krysař, a potěšit tak řadu z vás, kteří čekáte na vstupenky, je 1. dubna 18 hodin. Předprodej na toto přidané představení startuje ve čtvrtek 18. ledna od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. Děkujeme vám za váš zájem o tuto magickou inscenaci.

více informací...

Říjnový Krysař v prodeji od 3. ledna

02.01.2018

Další várka vstupenek na stále vyprodaný muzikál Krysař se dostává do prodeje 3. ledna od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. Jde o vstupenky na dva říjnové sety Krysaře 12. – 14. a 26. – 27. 10.

Neznamená to, že do října není šance se na Krysaře dostat. Jen je nutné volné vstupenky ve většinou vyprodaných termínech pečlivěji hledat a mít štěstí.

více informací...

První představení roku 2018

30.12.2017

Jako první představení v novém roce odehrajeme 4. 1. komedii s Bárou Hrzánovou a Radkem Holubem v hlavních rolích Začínáme končit, 5. a 6. 1. muzikál, na kterém se pobaví opravdu celá rodina, Robin Hood z dílny Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové, 9. 1. pak komedii Petra Kolečka Dvě noci na Karlštejně. Těšíme se na Vás.

více informací...

Mezi svátky do Divadla Kalich

25.12.2017

Divadlo Kalich má do konce roku 2017 ještě pestrý program - na naše mezisváteční tituly můžete vzít celou rodinu napříč generacemi. Hrajeme už 26. 12. kabaret s tím nejlepším od dvojice Kaiser a Lábus Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem, 27. a 28. 12. je na programu muzikál Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Mauglí a do konce roku se pak povezeme na vlně nestárnoucích hitovek: 29. 12. s muzikálovou komedií Srdcový král, 30. 12. s legendární Pomádou a na Silvestra opět se Srdcovým králem.

více informací...

PF 2018

22.12.2017

Vážení diváci, přejeme Vám pohodové prožití vánočních svátků a nový rok plný jen těch příjemných zážitků. Budeme si moc považovat toho, když je v roce 2018 přijdete načerpat i do našeho hlediště. Děkujeme Vám za důvěru.

více informací...

Start předprodeje na dubnové činohry

13.12.2017

pátek 15. prosince v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej vstupenek na činohry konané v dubnu 2018. Mezi jinými tedy do prodeje půjdou i aktuální novinky TitanicFilipem Blažkem a Miroslavem Vladykou (na fotu z představení) a Kočka v oregánuBárou Hrzánovou, Radkem Holubem, Klárou Cibulkovou a Zdeňkem Velenem.  

Muzikály jsou v předprodeji až do června 2018, Krysař do září 2018.

více informací...

Dodání vstupenek do Štědrého dne

12.12.2017

Vážení diváci, pokud potřebujete vstupenky nebo dárkové poukazy na vstupenky dodat do Štědrého dne, nejrychlejším způsobem jejich objednání je platba kartou online přes tyto webové stránky. Vstupenka nebo dárkový poukaz Vám přijde na email ihned po zaplacení. Pokud zvolíte způsob úhrady převodem, můžeme garantovat doručení do Vánoc pouze u objednávek provedených do 15. 12. 2017. Vstupenky a dárkové poukazy si můžete zakoupit také na pokladně Divadla Kalich. Pokladna bude otevřena ještě v sobotu 23.12. od 9:30 do 12:30 a od 13:00 do 18:00. Na Štědrý den bude pokladna Divadla Kalich zavřená.

více informací...

Předprodej na přidané termíny Krysaře

11.12.2017

Jsme rádi, že můžeme vyjít vstříc obrovskému zájmu o muzikál Daniela Landy Krysař a ve středu 13. prosince v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevřít předprodej na přidaná představení 18. 2. od 18h, 1. 4. od 13,30h, 22. 4. od 13,30 a 18h a také zářijové 28. 9. od 19h, 29. 9. od 14,30 a 19h.

Pokud chcete Krysaře nadělit svým blízkým pod stromeček, nemusejí obdarovaní čekat tak dlouho, než se na představení vydají.

více informací...

Vánoce v Divadle Kalich

10.12.2017

Ruku na srdce, nezapomínáme všichni během všech těch pečících a uklízecích orgií, o čem adventní a vánoční čas má správně být? Tedy o spočinutí, zastavení se a v neposlední řadě setkáních, na která přes rok nebývá moc času. Sundejte zástěry, vypněte vysavače a přijďte s lidmi vám milými  před svátky nebo mezi nimi k nám do vánočně vyzdobeného divadla na komedie či muzikály:  19. 12. hrajeme komedii Ani spolu, ani bez sebeJanou Paulovou a Davidem Suchařípou, 20. 12.Podivný případ se psemJanem Cinou v hlavní roli autistického chlapce, 21. 12.Božskou Sarah v titulní roli s Ivou Janžurovou, 22. 12.Moji hruJiřím Bartoškou v hlavní roli. A po Štědrém dnu hned 26. 12. kabaret dvojice Kaiser + Lábus Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem, do konce roku pak také muzikály Srdcový král a Pomáda.

více informací...

Konkurzy do muzikálu Hair

06.12.2017

Naší další muzikálovou premiérou, na kterou se už teď velmi těšíme, bude nové nastudování světové legendy Hair / Vlasy. Do Prahy se tento výtečný, stále aktuální titul s nezapomenutelnými hity dostane po více jak 20 letech! Producent Michal Kocourek svěřil režii a výpravu Šimonu Cabanovi, choreografii Petře Parvoničové, pěvecké nastudování Lubo Dolnému. Zároveň vypisuje konkurzy na role a místa v company, které se uskuteční v Divadle Kalich ve dnech 10., 11. a 15. ledna 2018. Intenzivní zkoušky muzikálu budou probíhat ve druhé půli letních prázdnin 2018. Těšíme se na vás a držíme palce! Veškeré informace o konkurzech naleznete pod odkazem:

http://www.divadlokalich.cz/hair_konkurzy/

více informací...

Startuje předprodej na Queenie 10. dubna

04.12.2017

Superlativů netřeba. Kdo zažil jeden ze 3 koncertů Queen Tribute kapely Queenie, ten už ví, a všichni ostatní se musí přijít přesvědčit sami, co je to za zážitek slyšet tak precizně nastudované hity světové rockové legendy. Další koncert v Divadle Kalich se uskuteční 10. dubna od 19h. Předprodej startuje v úterý 5. prosince od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Kaiser + Lábus přidávají představení v prosinci a únoru

02.12.2017

Nový kabaret dvojice Oldřich Kaiser a Jiří LábusJak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem nabízí slavné scénky těchto populárních komiků, písničky Dáši Vokaté a hlavně jistotu, že během do velké míry improvizovaného večera je možné úplně všechno! Po vstupenkách se jen zaprášilo, proto jsme nejdříve přidali do prodeje speciální sváteční termín 26. prosince od 19h a v úterý 5. prosince otevíráme v 10h předprodej online na tomto webu i na pokladně divadla na nový termín 15. února od 19h.

více informací...

Queenie znovu roztančili divadlo a zvou na 4. 12.

28.11.2017

Celé vyprodané hlediště, opravdu všichni diváci naprosto bez rozdílu věku, stojí, tančí a nadšeně tleskají. Tak opět končil koncert výtečné Queen Tribute kapely Queenie v Divadle Kalich. Konal se přesně 26 let od odchodu Freddie Mercuryho a stal se velkou oslavou jeho života. Queenie se vrátí opět 4. prosince a tentokrát budou svůj koncert ladit už trochu vánočně, zařadí některé písně, které běžně nehrají. Pravidelným hostem je sólistka Národního divadla, pěvkyně Petra Alvarez. A diváci si odnesou zážitek také z nové koncepce jeviště, inspirované klubovými koncerty Queen, jež nově obsahuje vlastní elevaci a výraznou světelnou stěnu. Poslední vstupenky jsou v prodeji.

více informací...

Robin Hood 3x v lednu 2018

22.11.2017

„Tenhle muzikál je zážitek,“ napsal časopis Týden o muzikálu Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Robin Hood, plným vtipu, dobrodružství, romantiky a skvělých melodií. Zaručeně se na něm pobaví celá rodina. Udělá tedy radost nejen v hledišti, ale také pod stromečkem.

Muzikál Robin Hood uvádíme jen výjimečně, každá jeho repríza je pro nás svátek, těšte se proto na tři reprízy ve dnech 5. a 6. ledna 2018. Jan Kříž přijede na všechny tři reprízy z německého angažmá odehrát titulní roli a uvidíte samozřejmě i ostatní, neméně skvělé herecké protagonisty této už prověřené a vychvalované inscenace. Vstupenky jsou v prodeji.

více informací...

Tři výjimečné reprízy talk show Jana Krause

18.11.2017

Ve dnech 26. a 27. listopadu se na náš repertoár zcela výjimečně vrátí oblíbená jevištní talk show Jana Krause Co jinde neuslyšíte, která vám nabízí možnost poznat zblízka a zcela nově, nečekaně naše přední herce Evu Holubovou, Boba Klepla i zmíněného Jana Krause. Podoba pořadu je zcela netradičně v rukou vás, našich diváků, a to prostřednictvím vašich dotazů, ať už psaných nebo položených přímo z hlediště. Každý večer je originálem, který se nebude opakovat. Co jinde neuslyšíte je nenávratným dílem okamžiku.

 

více informací...

Vladyka a Blažek na palubě nové komedie Titanic

16.11.2017

Náš Titanic už vyplul. Název nejslavnější lodi světa nese nová komedie s Filipem Blažkem a Miroslavem Vladykou v mnoha rolích pod dohledem režiséra Jakuba Nvoty. Výborný text britského autora Johna Fiskeho nabízí oběma hercům a především divákům opravdu nevšední zážitek.  Na co potřeboval Hollywood davy statistů a výpravné dekorace, dokážou zvládnout dva čeští mořeplavci s využitím základních divadelních technik imaginace, představivosti a pochopitelně zázraku. Jsou kapitánem, cestujícími, lodí, ledovcem…

Premiéra je 17. ledna, v prodeji jsou už i únorová a březnová repríza. Račte si nastoupit.

více informací...

Ve středu 15. 11. startuje velký předprodej na činohry i muzikály

13.11.2017

Aby se měli všichni naši diváci i jejich blízcí (nejen) pod stromečkem opravdu na co těšit, otevíráme už ve středu 15. listopadu od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla předprodej na:

- činohry konané v měsíci březnu 2018, tedy vedle všech ostatních také na naše dvě komediální novinky TitanicFilipem Blažkem a Miroslavem Vladykou a Kočku v oregánuBárou Hrzánovou, Radkem Holubem, Klárou Cibulkovou a Zdeňkem Velenem

- muzikály konané do konce sezóny, čili do června 2018, těšit se můžete na Krysaře, Srdcového krále, Atlantidu, Mauglího, Robina Hooda, Pomádu, Tajemství, Osmý světadíl a Johanku z Arku

- muzikál Krysař na 14. a 15. září 2018, tedy na první poprázdninový set, který otevíráme přednostně s ohledem na obrovský zájem o tento osudový muzikál Daniela Landy

více informací...

}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.