Aktuality

Informace pro držitele brožury Divadla Kalich od vydavatele VH – produkt

19.03.2019

Vážení držitelé informační brožury, jelikož kapacita míst na představení Divadla Kalich je již z velké části naplněna, rádi bychom Vám vyšli vstříc a umožnili využít Vaše kupóny s větším předstihem než 5 týdnů před konáním představení. Od této chvíle můžete kupóny využít na termíny představení uvedené ZDE

Počet uplatnění kupónů na jedno představení je omezen, rezervujte si, prosíme, místa včas. Vstupenky si můžete rezervovat v pokladně Divadla Kalich, tel: 296 245 311, e-mail: pokladna@kalich.cz

více informací...

Osmý světadíl se loučí

15.03.2019

Tři představení tento víkend a ještě úplně poslední set od 31. května do 2. června už jen čeká v tomto roce muzikál Osmý světadíl. Poté se (nejen) pro rok 2019 rozloučí, aby mohl přijít nový elánovský projekt – Voda nad vodou. Dělá nám radost velký zájem o vstupenky na tuto novinku, ohromně nás posiluje v práci na ní. Těšit si můžete mimo jiné na opravdu silný příběh, samozřejmě výtečné písně a na řadu hereckých tváří z Osmého světadílu.  

více informací...

Nekupujte u ViaGoGo

14.03.2019

Vážení diváci, rádi bychom vám doporučili, abyste nekupovali vstupenky do našeho divadla u společnosti ViaGoGo. Nejedná se o našeho smluvního prodejce, vstupenky k nám přeprodává bez dohody s námi, uvádí špatné informace o představeních a prodává je za navýšené ceny.

Ideální je vstupenky do Divadla Kalich pořizovat přes tento web nebo osobně na naší pokladně.

více informací...

Spouštíme předprodej na napjatě očekávaný nový muzikál s hity Elánů

11.03.2019

Počínaje touto chvílí je možné si online na tomto webu i na pokladně divadla zakoupit či rezervovat vstupenky na nový muzikál s hity skupiny Elán Voda nad vodou v režii a choreografii Jána Ďurovčíka. V předprodeji jsou představení od září do prosince 2019.

Těšte se na nový příběh s novými hrdiny, na emoce, lásku a dynamickou výpravnou podívanou. Podobně jako v předchozím elánovském muzikálu, kultovním Osmém světadílu, půjde o parafrázi na velké klasické literární dílo posunuté do současné doby. Nový muzikál Elánů bude zkrátka opět „velkým plátnem“.

více informací...

Druhé kolo konkurzů na nový elánovský muzikál

07.03.2019

Pokračujeme v hledání našich budoucích hereckých kolegů! 11. a 12. března proběhne druhé kolo konkurzů na chystaný muzikál s hity skupiny Elán Voda nad vodou v režii a choreografii Jána Ďurovčíka. Druhé kolo vypisujeme na vedlejší postavy a místa v taneční company. Více informací najdou všichni zájemci pod bannerem v pravém horním rohu.

více informací...

Nová soutěž v mobilní aplikaci Divadla Kalich

01.03.2019

Každý měsíc vám v aplikaci Divadla Kalich, díky níž máte naše divadlo jako na dlani, přinášíme mimo jiné novou soutěž. Na konci minulého kola jsme ze správných odpovědí, že hlavní roli v Podivném případu se psem hraje Jan Cina, vylosovali Evu Procházkovou a Věru Hrabinovou, které se mohou těšit ze dvou vstupenek na toto podmanivé představení. Gratulujeme. Stáhněte si aplikaci Divadla Kalich v Google Play nebo v App Store a příště se můžete radovat z výhry třeba právě vy!

více informací...

Uvolněné rezervace na vyprodané Vlasy i Krysaře

13.02.2019

Dobrá zpráva pro mnohé z vás, kteří se nedostali na stále vyprodané muzikály Krysař a Vlasy a nechce se jim čekat až do podzimu: na Krysaře s datem 23. března od 14,30h a na Vlasy s datem 30. března od 19h se uvolnily zpět do prodeje propadlé rezervace. Tak hodně štěstí!

více informací...

Dvě legendární inscenace nově v Divadle Kalich

07.02.2019

Dne 7. února se v Divadle Kalich odehraje první představení slavného Hrdého BudžeseBarborou Hrzánovou a 7. března se na našem jevišti poprvé objeví také neméně slavné Plné kapsy šutrůRadkem Holubem a Miroslavem Vladykou. Obě komedie se těší výjimečnému postavení na českém divadelním výsluní, na kterém se hřejí již řadu let.

Barboru Hrzánovou a Radka Holuba u nás můžete vidět ještě v Kočce v oregánu a Začínáme končit, Barboru též v Carmen Y Carmen a Miroslava Vladyku v Titanicu.

více informací...

Nová šance na výhru vstupenek v aplikaci Divadla Kalich

04.02.2019

Zbrusu nové CD muzikálu Vlasy vyhráli v minulém kole soutěže v aplikaci Divadla Kalich Diana Fantová, Lenka Zábranová a Jiří Pražák. Gratulujeme! Správně odpověděli, že o hlavní roli Bergera v muzikálu Vlasy se střídají Přemysl Pálek a Roman Tomeš.  Pro novou soutěž, ale zdaleka nejen kvůli ní, si stáhněte aplikaci Divadla Kalich v Google Play nebo v App Store.

více informací...

Přidáváme Vlasy, předprodej startuje 1. února

01.02.2019

Zájem o muzikál Vlasy je roztočen na největší obrátky, proto milerádi hledáme skulinky, kde bychom mohli přidat další reprízy. Podařilo se nám najít nové termíny 22. září od 18h a 27. října od 18h. Předprodej na ně startuje 1. února od 10h na www.divadlokalich.cz i na pokladně divadla. V tento den otevíráme předprodej také na další listopadové muzikály, červnové činohry a květnový koncert Queenie.

více informací...

Nový termín koncertu Queenie v prodeji od 1. února

31.01.2019

V pátek 1. února v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na koncert výtečné Queen tribute kapely Queenie s datem 23. května od 19h. Tato strhující show s největšími hity Queenů je vždy vyprodaná během krátké doby, proto dlouho neváhejte…

více informací...

Červnové činohry a podzimní muzikály v prodeji od 1. února

29.01.2019

V pátek 1. února bude od 10h zahájen online na tomto webu i na pokladně divadla předprodej vstupenek na červnové činohry a další termíny muzikálových titulů na období říjen až prosinec 2019.

více informací...

Konkurz na nový muzikál s hity skupiny Elán

14.01.2019

Divadlo Kalich vypisuje konkurz na hlavní role připravovaného muzikálu s hity skupiny Elán v režii a choreografii Jána Ďurovčíka. Půjde o už druhý elánovský divadelní projekt po veleúspěšném a pro mnohé diváky kultovním Osmém světadílu. Premiéra novinky je naplánována na září 2019. Konkurzy se konají 19. a 20. února 2019. Vše podstatné se o nich dozvíte kliknutím na banner Konkuz nebo na https://www.divadlokalich.cz/elan_konkurzy/

více informací...

Předprodej na přidané Krysaře

13.01.2019

Vstupenky na muzikál Krysař jsou silně nedostatkové zboží, a tak jsme rádi, že vám můžeme udělat radost přidanými reprízami. V úterý 15. ledna v 10h online na www.divadlokalich.cz i na pokladně divadla startuje předprodej na 3 nově zařazené Krysaře do herního plánu: 12. září od 19h, 15. září od 18h a 6. října od 18h.

více informací...

V aplikaci Divadla Kalich soutěžíme o CD Vlasy

11.01.2019

Výherkyní minulého kola soutěže v aplikaci našeho divadla o 2 vstupenky na slavnostní premiéru komedie Plný kapsy šutrů se stala Sabina Drejčková. Gratulujeme!!! I v novém kole pro vás máme atraktivní výhru, tentokrát soutěžíme o 3 CD muzikálu Vlasy, které vychází k premiéře této muzikálové legendy 18. ledna. Aplikaci Divadla Kalich si můžete stáhnout v Google Play a v App Store.

více informací...

Květnové činohry a říjnová Carmen v prodeji od 11. ledna

10.01.2019

V pátek 11. ledna v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej na činohry konané v měsíci květnu 2019 a na představení Carmen Y Carmen s úchvatnými Barborou Hrzánovou a Dagmar Peckovou s datem 16. října.

více informací...

Květnové Plné kapsy šutrů v prodeji

02.01.2019

Další slavná inscenace našla svůj domov v našem divadle. Plný kapsy šutrů je cenami ověnčená komedie, nabízející výjimečnou hereckou příležitost Miroslavu Vladykovi a Radku Holubovi v mnoha úlohách. V prodeji již je její první repríza v Divadle Kalich s datem 15. května od 19h. Vstupenky si můžete pořídit i online na tomto webu.

více informací...

PF 2019

20.12.2018

Dnešní představení komedie Veletoč je posledním před vánočními svátky, a tak bychom vám velmi rádi právě dnes popřáli krásné a šťastně prožité Vánoce a všechno nejlepší v roce 2019. S chutí uděláme všechno pro to, abyste ho prožili s úsměvem na tváři. Vážíme si Vašich návštěv, vaší podpory a děkujeme Vám za ně.  Vaše Divadlo Kalich

více informací...

Přesně za měsíc tu jsou Vlasy i s CD

18.12.2018

Za rovný měsíc, tedy 18. ledna 2019, představíme na oficiální premiéře naši muzikálovou novinku, na kterou se soudě dle prodeje vstupenek hodně těšíte společně s námi – nové nastudování slavného amerického muzikálu Vlasy. A k premiéře uvedeme zároveň do prodeje CD s písničkami z muzikálu v podání herců Divadla Kalich. Těšte se na pestrobarevnou oslavu lásky a tolerance, která je tak překvapivě současná. Muzikál Vlasy je v předprodeji až do září 2019.

více informací...

Do kdy si objednat vstupenky online, abyste je stihli jako dárky? S platbou kartou je pořídíte i o Štědrém dni

11.12.2018

Garantovat doručení vstupenek do Štědrého dne můžeme u vstupenek objednaných online přes tento web se zvoleným způsobem platby převodem u tuzemských plateb max. do 18. 12. (u zahraničních plateb odeslaných max. do 17. 12.). E-TICKET vám musí přijít na e-mail nejpozději 21. 12. dopoledne. Pokud se tak nestane, kontaktujte obchodní oddělení Divadla Kalich (otevírací doba: 9:00 – 17:00, telefon: 296 245 307). Vstupenky objednané online se způsobem platby kartou je možné zakoupit ještě i o Štědrém dni. Mohou tak posloužit jako dárek, který pořídíte opravdu pár minut před nadílkou.

více informací...

Až do 21. 12. je pokladna otevřena bez polední pauzy

11.12.2018

Máme radost, že vstupenky nebo dárkové vouchery do našeho divadla si s takovou oblibou vybíráte jako dárky, které pod vánočními stromky potěší vaše blízké a milé. Vycházíme proto vstříc vašemu velkému zájmu a až do pátku 21. prosince rušíme v provozu naší pokladny polední pauzu (12,30 – 13,00h). Takže pro nákup vstupenek můžete naopak vy využít své obědové pauzy. Těšíme se na vás.

více informací...

Předprodej na koncert Nerez & Lucia startuje 10. prosince

07.12.2018

Jako na jednu z nejvýraznějších hudebních událostí sezóny se lze těšit na koncert při příležitosti obnovení legendární skupiny Nerez po 25 letech, spojený s křtem nového alba Zlom, které je společným projektem Nerez a zpěvačky a herečky Lucie Šoralové. Dne 8. dubna od 19h zazní v našem divadle v pražské premiéře naživo písně z nového alba i slavné skladby, jež kapela Nerez hrála naposledy před čtvrt stoletím se Zuzanou Navarovou.

Předprodej startuje v pondělí 10. prosince od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Pro velký zájem: přidáváme do prodeje Queenie a Hrdého Budžese

05.12.2018

Jsme rádi, že Vám koncertní divadlo kapely Queenie a legendární Hrdý Budžes dělají v našem repertoáru takovou radost. Proto v pátek 7. prosince otevíráme předprodej na přidaný koncert Queenie 6. března od 19h a na reprízy Hrdého Budžese 1. května a 5. června od 19h.

Předprodej startuje v pátek 7. prosince v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Činohry na březen a duben 2019 v prodeji od 28. 11.

27.11.2018

Ve středu 28. listopadu v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej na činoherní představení konaná v měsících březnu a dubnu 2019.

Do prodeje se tak dostane i obnovená premiéra slavné komedie Plný kapsy šutrů 7. 3. Už 15 let v ní excelují Miroslav Vladyka a Radek Holub v mnoha rolích. Po Hrdém Budžesovi se tak v repertoáru našeho divadla objevuje další nefalšovaná legenda. Více o komedii zde:

https://www.divadlokalich.cz/repertoar/105---plny-kapsy-sutru/

více informací...

Zářijové a říjnové muzikály v prodeji od 19. 11.

16.11.2018

V pondělí 19. listopadu v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na muzikály konané v měsících září a říjen 2019. V nich se dostane na Krysaře, Vlasy, Mauglího a Pomádu.

více informací...

Přidané termíny koncertu Queenie a pěti muzikálů jsou v prodeji

16.11.2018

Do předprodeje online na tomto webu i na pokladně divadla jsme pro velký zájem o vstupenky nově zařadili tyto termíny:

Queenie 28. ledna od 19:00h

Mauglí 3. února od 13:30h

Vlasy 10. března od 13:30h

Krysař 21. dubna od 18:00h

Pomáda 5. května od 13:30h

Osmý světadíl 2. června od 13:30h

více informací...

Přidáváme velikonočního Krysaře

15.11.2018

Muzikál Krysař je vyprodaný na několik měsíců dopředu, proto se snažíme hledat pro něj možnosti přidaných termínů. Jeden se nám podařilo najít přímo sváteční – na Velikonoční pondělí 22. dubna od 19h. Předprodej na něj startuje v pátek 16. listopadu v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Předprodej na květnové a červnové muzikály od 12. 11.

10.11.2018

Předprodej vstupenek na muzikálová představení s květnovými a červnovými daty startuje v pondělí 12. listopadu v 10h online na www.divadlokalich.cz i na pokladně divadla. Muzikály Krysař a Vlasy jsou na toto období v prodeji už delší dobu přednostně. Činohry jsou v předprodeji do konce února.

více informací...

Divadlo Kalich se stává novým pražským domovem Hrdého Budžese a startuje předprodej

06.11.2018

V našem divadle jedna radost střídá druhou. Jak jinak uvést zprávu, že Divadlo Kalich vitá na svém repertoáru legendární inscenaci Hrdý Budžes s fenomenální Barborou Hrzánovou, která za roli žákyně Helenky Součkové získala Cenu Thálie. Hrdý Budžes se hraje neskutečných 16 let a má za sebou více než 800 repríz!

Barbora Hrzánová ústy své hrdinky vzkazuje: „Náš kočovný cirkus Hrdý Budžes zapřahá koně a vyjíždí! Po šestnácti letech odjíždíme z DBZ do Kalichu. Cesta Jungmannkou je dlouhá a plná nástrah, ale do února ji zdoláme! Těšíme se na Vás. Helena Součková s rodinou“

Přesně v den 16. výročí premiéry, tedy ve středu 7. listopadu v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na představení Hrdého Budžese s datem 7. února 2019 od 19h.

více informací...

Soutěž v aplikaci Divadla Kalich o výhru plnou dobrot

05.11.2018

Už jste si v Google Play nebo v App Store stáhli novou aplikaci Divadla Kalich? Pak si můžete s námi zasoutěžit o netradiční kuchařky Holky, jezte zase vdolky, které věnoval Knižní klub! Soutěž trvá do 3. prosince.

více informací...

Předprodej na únorové činohry a přidané lednové Dvě noci na Karlštejně od 1. 11.

31.10.2018

Ve čtvrtek 1. listopadu v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na únorové činohry + přidané představení komedie Petra Kolečka Dvě noci na KarlštejněVáclavem Koptou v hlavní roli s datem 24. ledna od 19h.

více informací...

Předprodej na přidané Queenie a Carmen y Carmen startuje 26. října

25.10.2018

V pátek 26. října v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na dvě přidaná představení, která nabízejí zážitek divadelní i hudební současně: koncertní divadlo špičkové Queen Tribute kapely Queenie s datem 5. března od 19h a inscenaci Carmen y CarmenDagmar Peckovou a Barborou Hrzánovou jako strhujícími představitelkami jedné role s datem 28. dubna od 19h. Vstupenky na obě představení mizí pokaždé závratnou rychlostí, tak dlouho neotálejte.

více informací...

Komedie Lady Oskar vyráží za prvními diváky

24.10.2018

Naše nová komedie Lady Oskar se představila prvním divákům na generální zkoušce a dle dvou hodin plných smíchu z hlediště lze usoudit, že je pobavila opravdu vrchovatě. Těší nás i první nadšené ohlasy. Nyní se herci v čele s Janou Paulovou podívají s předpremiérami do Žiliny (24. 10.), Martina (25. 10.), Karolínky (26. 10.) a Karlových Varů (30. 10.). Premiérové publikum uvidí Lady Oskar 1. listopadu a na první reprízy se můžete vydat do Divadla Kalich už 19. a 28. listopadu.

více informací...

Lednové činohry v prodeji od 15. října

12.10.2018

Předprodej vstupenek na činohry konané v lednu 2019 startuje v pondělí 15. října od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. Píšete nám, že právě některou z lednových činoher chcete potěšit své blízké pod stromečkem, proto předprodej otevíráme s touto časovou rezervou. Muzikály jsou už nyní v prodeji do dubna, Vlasy a Krysař dokonce až do června 2019. Zároveň jsou v nabídce i dárkové poukazy, které obdarovanému dávají možnost vybrat si konkrétní představení i datum.

více informací...

Komedie Lady Oskar má plakát

01.10.2018

Dne 1. listopadu, tedy na 19. výročí otevření našeho divadla, odpremiérujeme novou komedii Lady Oskar, moderní verzi slavného filmu Oskar s L. de Funésem, přepsanou pro herečku v hlavní roli. Tou bude Jana Paulová, která inscenaci zároveň režíruje. Dále se těšte na Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Jana Kříže, Denisu Pfauserovou / Leontinu Hromádkovou, Vendulu Fialovou a Barboru Vyskočilovou. Další listopadové termíny v prodeji jsou 19. a 28. Premiéru už ohlašuje zbrusu nový plakát inscenace.

více informací...

Krysař a Vlasy na květen a červen se prodávají od 1. 10.

29.09.2018

V pondělí 1. října od 10h online na tomto webu i na pokladně startuje přednostní předprodej na muzikály Krysař a Vlasy na květen a červen 2019.

více informací...

Chcete pracovat v Divadle Kalich? Hledáme ekonomického referenta!

27.09.2018

Do týmu obchodního oddělení hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici ekonomický referent. Máte dobré logické uvažování, jste samostatní, pečliví a baví vás tabulky? Pak se těšíme třeba právě na vás! Pošlete nám svůj životopis na pavla@kalich.cz.

Více se o hledané pozici dozvíte zde: https://www.jobs.cz/rpd/1316787759/?rps=233

více informací...

Novou posilou Podivného případu se psem je Kristýna Frejová

25.09.2018

Naši inscenaci světového divadelního hitu Podivný případ se psem v režii dua Skutr občerství nová herecká posila. Po Simoně Babčákové přebírá roli matky Judy Kristýna Frejová. Kristýnu jsme už dlouho chtěli přizvat do kalichovské rodiny, protože si jejího hereckého umu velmi vážíme. Jistě nám dáte za pravdu, že patří mezi největší talenty své generace. Přijďte se podívat na premiéru Kristýny Frejové v Podivném případu se psem ve čtvrtek 27. září od 19h. Můžete se samozřejmě těšit i na Jana Cinu v hlavní roli autistického chlapce a ostatní herecké kolegy.

více informací...

Zahajujeme předprodej na přidanou prosincovou Báječnou neděli

24.09.2018

Na neděli 9. prosince od 13,30h přidáváme reprízu cituplné komedie Tennessee Williamse Báječná neděle v parku Creve Coeur, kterou si pro svůj režijní debut vybrala Iva Janžurová. Ta k sobě přizvala do vzácného hereckého čtyřlístku Lucii Žáčkovou, Sabinu Remundovou a Barboru Munzarovou.  Vstupenky jsou již v prodeji online na tomto webu nebo na pokladně divadla.

více informací...

Poslední šance vidět komedii Už nikdy sám! Derniéra 2. 10.

19.09.2018

V úterý 2. října se rozloučíme s výbornou komedií o dost netradičním způsobu, jak skoncovat se samotou, Už nikdy sám!. Nabízí skvělé herecké příležitosti pro Zuzanu Bydžovskou, Pavla Lišku a Josefa Poláška a pro diváky dvě hodinky chytré zábavy. "Naše hra je osobitá, dojemná a snad i vtipná tím, jak se postavy s pocitem samoty nesmiřují a začnou se s ním velmi po svém vypořádávat,“ prozrazuje Pavel Liška. Přijďte se podívat, bude to naposledy.

více informací...

Předprodej na prosincové činohry, dubnové muzikály a přidanou Carmen startuje 19. září

18.09.2018

Ve středu 19. září od 10h online na www.divadlokalich.cz i na pokladně divadla zahajujeme předprodej na činohry konané v prosinci 2018 a muzikály konané v dubnu 2019. Zároveň otevíráme předprodej na přidaný termín hry Carmen Y CarmenBarborou Hrzánovou a Dagmar Peckovou, který odehrajeme 18. března 2019 od 19h.  Říjnová repríza je už dlouho beznadějně vyprodaná a jistě se po vstupenkách zapráší i tentokrát, tak dlouho neotálejte, můžeme-li radit.

více informací...

Aspirujeme na prestižní cenu Český Goodwill, můžete nás podpořit

17.09.2018

Milí diváci a příznivci Divadla Kalich, s kým jiným než s vámi bychom se měli podělit o radost z toho, že jsme byli nominováni na ocenění Český Goodwill. Jedná se o projekt, za nímž stojí řada úctyhodných ambasadorů. Můžeme citovat, že oceňuje společnosti, „kterých si vážíte pro jejich odpovědný přístup k podnikání, férové jednání či etický přístup“. Nominace naší producentské společnosti a producenta Michala Kocourka je zdůvodněna slovy: „Divadlo Kalich funguje úspěšně již 18 let bez dotací a grantů a dává prostor mladým umělcům, což je v tomto oboru zasloužení hodná činnost.“ Hlasování se dostalo do fáze, v níž se může připojit široká veřejnost. Uznáte-li za vhodné nás podpořit, hlasujte pro nás zde: http://www.cesky-goodwill.cz/nomin…/…/hamlet-production-a-s/
Budeme si toho vážit. Děkujeme.

více informací...

Nová soutěž v aplikaci našeho divadla

15.09.2018

Jak už možná víte a třeba už i máte ve svém mobilu či tabletu, Divadlo Kalich zprovoznilo svou vlastní aplikaci. Krom jiného v ní najdete pravidelné soutěže. Aktuálně jsme odstartovali nové kolo, v němž se soutěží o vstupenky na říjnovou komedii Bez předsudků. Výherci z předchozí soutěže, jejíž správná odpověď byla, že muzikál Vlasy u nás režíruje Šimon Caban, byli o své výhře informováni e-mailem. Tak vám držíme palce, možná se štěstí usměje tentokrát právě na vás. Aplikaci Divadla Kalich si můžete stáhnout v Google Play i v App Store.

více informací...

Muzikálu Vlasy se tleskalo pokaždé vestoje

14.09.2018

Muzikál Vlasy má za sebou veřejnou generálku a tři předpremiéry, tedy dohromady čtyři představení pro hlediště naplněné až po strop, a čtyřikrát jsme končili za neskutečně bouřlivých ovací a potlesku vestoje. Děkujeme vám všem, kdo jste přišli naše Vlasy přivítat na světě a vytvořili jste tu tak neskutečnou atmosféru. A moc díky taky za všechny ohlasy, jimiž nás doslova zasypáváte. Teď máme čas vychytávat dětské nemoci, také díky vašim podnětům, a už se těšíme na oficiální premiéru 18. ledna. Moc si vážíme vaší přízně.

Ohlasy na předpremiéry Vlasů si můžete přečíst zde: http://www.divadlokalich.cz/vzkazy/archiv/

více informací...

Přidáváme Lady Oskar 19. listopadu

13.09.2018

Máme obrovskou radost, že o naši nedočkavě vyhlíženou novinku, komedii Lady OskarJanou Paulovou v hlavní roli, máte takový zájem už nyní dva měsíce před premiérou, že rádi přidáme představení, abychom vám vyšli vstříc. V pátek 14. září otevíráme předprodej na přidanou reprízu Lady Oskar s datem 19. listopadu od 19h. Předprodej startuje v 10h online na tomto webu  i na pokladně divadla.

V prodeji jsou též poslední místa na slavnostní premiéru 1. listopadu a repríza s datem 28. listopadu. Vlastně se není čemu divit, že Lady Oskar vzbuzuje takový zájem. Jde o moderní verzi slavné filmové komedie Oskar s Louisem de Funésem, navíc s velmi lákavým obsazením. Vedle Jany Paulové hrají Ladislav Hampl, David Suchařípa, v činoherní roli nezvykle Jan Kříž, Denisa Pfauserová / Leontina Hromádková, Vendula Fialová a Barbora Vyskočilová. A do třetice, jedná se o režijní debut Jany Paulové!

více informací...

Přednostní předprodej na prosincový Veletoč startuje 27. 8.

25.08.2018

Autorská komedie Ivy Janžurové VeletočIvou Janžurovou a Evou Holubovou v hlavních rolích je beznadějně vyprodaná. Proto v pondělí 27. srpna otevíráme přednostní předprodej Veletoče na termín 20. prosince od 19h. Předprodej bude zahájen v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Díky aplikaci Divadla Kalich se můžete podívat na generálku Vlasů

24.08.2018

Jak už jsme vás informovali, Divadlo Kalich pro vás připravilo svou vlastní aplikaci, kterou si můžete stáhnout do svých telefonů nebo tabletů v Google Play a nově už také v App Store. Díky ní budete mít naše divadlo jako na dlani, navíc v ní můžete hodnotit naše představení – a pozor, také pravidelně soutěžit. Až do konce srpna tu lze vyhrát vstupenky na neveřejnou generální zkoušku muzikálu Vlasy s datem 7. září od 18h, a stát se tak úplně prvními diváky naší novinky. Vzhledem k tomu, že také aplikace je úplná novinka, je v soutěži přeci jen menší konkurence, a tedy větší šance, že se usměje štěstí právě na vás!

více informací...

Vyjádření Ticket Art Praha, s.r.o. k insolvenčnímu řízení

16.08.2018

Ať už jste aktuální dění kolem společnosti, která prodává vstupenky i do našeho divadla, zaznamenali, nebo ne, vězte, že s prodejem vstupenek žádné problémy nejsou a vše funguje, jak má. Pod odkazem více si můžete přečíst Vyjádření TICKET ART PRAHA s.r.o. k insolvenčnímu řízení

více informací...

Divadlo Kalich má svou aplikaci

14.08.2018

Protože máme chuť vás bavit, i když zrovna nemůžete sedět v našem hledišti, připravili jsme pro vás mobilní aplikaci Divadla Kalich, kterou si již nyní můžete stáhnout do svých telefonů či tabletů v Google play a v brzké době také v App Store. V aplikaci naleznete kromě přehledu našeho repertoáru a obvyklých funkcí také možnost hodnotit naše představení a jistě vás budou bavit i atraktivní soutěže. Momentálně tam můžete vyhrát vstupenky na generální zkoušku muzikálu Vlasy 7. září. Budeme vám samozřejmě vděčni za všechna hodnocení a případné nápady na vylepšení aplikace.

více informací...

Zahájen předprodej na koncert Petra Bende

13.08.2018

Vánoční koncert Petra Bende se u nás v divadle stal už tradicí, navíc tradicí velmi příjemnou. Pro letošní rok má termín 10. prosince od 19h. Vedle Petra a jeho kapely se můžete těšit na cimbálovou muziku Gromba, pěvecký sbor Vrabčáci a chybět nebude ani speciální host. Petrovy vánoční koncerty mají neopakovatelnou atmosféru, spolehlivě vás naladí na sváteční notu. Předprodej vstupenek je zahájen.

více informací...

Hledáme posilu do garderoby

09.08.2018

Divadlo Kalich (Jungmannova 9, Praha 1) doplňuje místa v garderobě. Po zájemcích požaduje vztah k divadlu, zručnost na drobné krejčovské opravy a časovou flexibilitu. Práce v garderobě zahrnuje vedle inscenací v Divadle Kalich také zájezdy s činoherními představeními na mimopražské scény, víkendy či svátky nevyjímaje. Nástup možný na přelomu srpna a září 2018. V případě zájmu kontaktujte vedoucí garderoby Martinu Kujanovou na e-mailu: kujanovam@gmail.com

více informací...

Jan Kříž si zahraje v komedii Lady Oskar

06.08.2018

Jan Kříž ukončil své úspěšné roční angažmá v Německu a první inscenací, kterou po svém návratu nastuduje v domovském Divadle Kalich, nebude muzikál, ale překvapivě činohra, a to komedie v režii Jany Paulové Lady Oskar.  Jan se v ní představí v roli poněkud natvrdlého vysloužilého boxera. Zároveň je scénografem inscenace. Slavnostní premiéra 1. listopadu a první repríza 28. listopadu jsou již v prodeji.

Jan Kříž se od nové sezóny samozřejmě také vrátí ke svým rolím v muzikálech Srdcový král, Robin Hood, Pomáda, Osmý světadíl, Mauglí a Johanka z Arku.

více informací...

Pokladna opět otevřena

30.07.2018

Milí diváci, od dnešního dne nemusíte jít pro vstupenky až do obchodního oddělení. Naše pokladna je opět otevřena, a sice každý všední den od 9:00 do 12:30 a od 13:00 do 18:00. Koupit zde kromě vstupenek můžete také dárkové poukazy s platností do konce příštího roku. Od pondělí 3. září bude pokladna otevřená dle její standardní otevírací doby, tedy i o víkendu. Těšíme se na vás 


více informací...

Nadechněme se do nové sezóny!

27.07.2018

Naši pravidelní diváci si už zvykli, že každé letní prázdniny věnujeme úpravám divadla, jež ještě zvyšují divácký komfort, který nám v Divadle Kalich leží na srdci stejně jako kvalita našich inscenací. V minulých letech jsme tak například rozšířili foyer o galerii, hlediště jsme vybavili pohodlnějšími sedačkami, zrekonstruovali pokladu, pravidelně modernizujeme zvukový i světelný park… a letos jsme se zaměřili na posílení vzduchotechniky v sále.  Ve stávající vzduchotechnice jsme vyměnili motory a zdvojnásobili její výkon, navíc jsme přidali novou strojovnu vzduchotechniky speciálně pro zadní řady hlediště.

Milí diváci, opravdu nám velmi záleží na tom, abyste se u nás cítili co nejlépe, a tak pozorně vyhodnocujeme každý Váš podnět a názor. Těšíme se na ně také v nové sezóně.

více informací...

Zahájen prodej dárkových poukazů s platností do konce roku 2019

27.07.2018

Již nyní si můžete pořídit dárkové poukazy na činoherní i muzikálová představení našeho divadla s platností do 31. prosince 2019. Zakoupit si je můžete online na tomto webu:  http://www.divadlokalich.cz/darkove_poukazy/ a od 30. července také na pokladně divadla.

Dárkové poukazy jsou v prodeji celoročně. Umožňují obdarovanému vybrat si představení i termín, ve kterém se na něj přijde k nám podívat.

více informací...

Krásné prázdniny 2018

28.06.2018

Červnovými reprízami komedií Kočka oregánu v Divadle Kalich a Veletoč pohostinsky v Divadle Bolka Polívky jsme udělali tečku za sezónou 2017 / 18. Sezónou velmi úspěšnou, bohatou na nezapomenutelné zážitky během představeních i po nich. A z to všechno moc děkujeme Vám, milí diváci. Napnuli jsme všechny síly, abyste se u nás cítili dobře a odnesli si odtud povznášející náladu nadlouho dopředu. Snad se nám to podařilo. 
Přejeme Vám krásné léto, v němž nahradíte prožitky divadelní jistě spoustou jiných, a od 8. září se na Vás opět těšíme. Sezónu 2018 / 19 startujeme třemi exklusivními předpremiérami muzikálu Vlasy. Přijďte se na něj podívat jako první. 

více informací...

Divadlo Kalich hledá osvětlovače

27.06.2018

Do našeho týmu přijmeme osvětlovače. Podmínkou je vyhláška 50, praxi ovšem nevyžadujeme – rádi zaučíme. Pracovní doba je flexibilní, nepravidelná. Zájemci o toto místo nebo o více informací mohou psát na kommkarel@volny.cz. Těšíme se na Vás.

více informací...

V červenci pro vstupenky do obchodního oddělení místo na pokladnu

27.06.2018

Od pondělí 25. června do pátku 27. července si můžete vstupenky zakoupit v obchodním oddělení Divadla Kalich, a to ve všedních dnech od 9:00 do 16:45, adresa: Jungmannova 13, zvonek Hamlet Production, a.s. 
V obchodním oddělení je možné zakoupit také dárkové poukazy. Platit lze hotově, kartou, šeky i benefity. 
Pokladna bude znovu otevřena od pondělí 30. července ve všedních dnech od 9:00 do 12:30 a od 13:00 do 18:00. Od 3. září bude pokladna fungovat dle její standardní otevírací doby.

více informací...

Předprodej činoher na listopad 2018 startuje 20. června

19.06.2018

Ve středu 20. června v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla zahajujeme předprodej na činoherní představení konaná v měsíci listopadu 2018. Mimo jiné tedy i na naši listopadovou novinku, komedii Lady OskarJanou Paulovou v hlavní roli. V přednostním předprodeji jsou také dvě listopadové reprízy autorské komedie Ivy Janžurové s autorkou a Evou Holubovou v hlavních rolích Veletoč.

Muzikály jsou již nyní v předprodeji do konce března 2019.

více informací...

Jana Paulová jako Lady Oskar

18.06.2018

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Nedávno vznikla ve Francii velmi úspěšná zmodernizovaná divadelní verze, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce. Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází stejně rázná a úspěšná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny! My tuto novou verzi s názvem Lady Oskar uvedeme 1. listopadu v české premiéře v hlavní roli s Janou Paulovou, která se ujme také režie. V dalších rolích se těšte na Davida Suchařípu, Ladislava Hampla, Felicitu Prokešovou, Vendulu Fialovou, Barboru Vyskočilovou a ještě jednoho herce, jenž bude opravdu překvapením.

Předprodej omezeného počtu vstupenek na slavnostní premiéru 1. listopadu od 19h startuje ve středu 20. června v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla. V tento den jdou do předprodeje i ostatní listopadové činohry.

více informací...

Muzikál Krysař Nejoblíbenější inscenací 2017

11.06.2018

Odborný internetový magazín Musical – opereta vyhlásil výsledky své výroční ankety a nám přinesl spoustu dobrých zpráv. Muzikál Krysař se stal v diváckém hlasování Nejoblíbenější inscenací roku, Přemysl Pálek druhým Nejoblíbenějším hercem roku a Kateřina Bohatová čtvrtou Nejoblíbenější herečkou roku. Moc děkujeme Vám všem, kdo jste si na nás při hlasování vzpomněli. Vážíme si toho.

Cenu pro muzikál Krysař převzal na slavnostním ceremoniálu v Městském divadle Brno Jan Apolenář, výtečný představitel Starosty ze současné verze Krysaře, ale také neméně výborný představitel dalších rolí v minulých nastudování tohoto muzikálu.  

více informací...

Do hlavní role Tajemství se vrátí Michaela Kuklová

22.05.2018

Nejbližší set mystického muzikálu Daniela Landy Tajemství 25. a 26. května přinese jedno překvapení v podobě velkého návratu: v hlavní roli Elišky se po několikaleté pauze objeví Michaela Kuklová, která v ní zářila 7 let. Nahradí tak Markétu Procházkovou, jež nastoupila mateřskou. Kdo chcete Michaelu vidět, pospěte si, mnoho vstupenek věru nezbývá.

Co Michaela Kuklová říká ke svému návratu do muzikálu Tajemství, si přečtete pod odkazem.  

více informací...

Poslední Dvě noci na Karlštejně v sezóně 28. května

15.05.2018

Komedie Petra Kolečka v režii Davida Drábka Dvě noci na Karlštejně se už stačila stát pro některé diváky přímo kultovní. Její poslední reprízu v této divadelní sezóně odehrajeme 28. května od 19h. Přijďte se podívat na velkou komediální jízdu Václava Kopty, Igora Chmely, Lucie Benešové a Jany Bernáškové.

více informací...

Předprodej na říjnové činohry startuje 9. května

03.05.2018

Ve středu 9. května od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej na činoherní představení konaná v měsíci říjnu 2018. Pořídit vstupenky si tedy můžete vedle zavedených titulů taky na všechny naše novinky této sezóny, tituly Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem, Titanic, Kočka v oregánu a Veletoč.

více informací...

Obrazy Martina Němce v naší galerii

03.05.2018

Galerie Divadla Kalich v dolním foyer, do které jste si už zvykli zajít si pro další kulturní zážitek vedle samotného představení, má tentokrát velmi vzácného hosta. Své obrazy v ní totiž nově vystavuje výtvarník, hudebník a kapelník legendárních Precedens Martin Němec. Přijďte nahlédnout do jeho podmanivého výtvarného světa.

více informací...

Hledáme správce divadla

26.04.2018

Divadlo Kalich hledá na pozici údržbář-správce šikovného a spolehlivého kolegu. Náplň práce: údržba a správa budovy divadla, oprava dekorací a drobné organizační práce. Práce na směny, 150 kč/hod. so+ne 200kč/hod, časový rozsah cca 180 hod./měs. Podmínky: zkušenosti v oboru elektro výhodou,  živnostenský list, čistý trestní rejstřík. V případě zájmu kontaktujte: Richard Kocourek, tel. 605250323, e-mail: rkocourek@kalich.cz

více informací...

V prodeji muzikály na leden – březen 2019

26.04.2018

pátek 27. dubna od 10h online na tomto webu i na pokladně divadla otevíráme předprodej na muzikály konané v termínech leden až březen 2019. Tedy Vlasy, Krysař, Srdcový král, Mauglí,Johanka z Arku, Pomáda, Tajemství a Osmý světadíl.

více informací...

Poznejte Divadlo Kalich jinak než jako divák a rozšiřte náš tým

25.04.2018

Divadlo Kalich vyhlašuje konkurz na doplnění týmu uvaděček / uvaděčů. Své stručné životopisy a fotografii posílejte do 30. dubna na e-mail: petra.dolanova@kalich.cz. Vybrané uchazečky / uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který se uskuteční 2. května. Zdravotní vzdělání výhodou, nikoli podmínkou. Nástup možný ihned.

Držíme Vám palce a těšíme se na Vás.

více informací...

Zářijové činohry v prodeji od 25. dubna

24.04.2018

Ve středu 25. dubna v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej činoher konaných v měsíci září 2018.

pátek 27. dubna pak bude otevřen také předprodej na muzikály do března 2019.

více informací...

Komedie Ivy Janžurové představuje plakát

21.04.2018

Autorská groteskní komedie Ivy Janžurové Veletoč pomalu ale jistě finišuje se zkouškami pod vedením režiséra Šimona Cabana a už brzy ji uvidí první diváci. Chcete-li se přijít podívat na předpremiéru 2. května nebo slavnostní premiéru 9. května, pospěšte si s rezervací vstupenek, neboť jich už mnoho nezbývá. Těšit se můžete vedle Ivy Janžurové také na Evu Holubovou, Mariana Rodena, Sabinu Remundovou a Aleše Bilíka v alternaci s Přemyslem Pálkem, který tu předvede zase docela jinou hereckou polohu, než jakou uchvacuje v Krysaři. A hlavně se těšte na příběh, jenž nenechá odpočinout vašim bránicím. Podívejte se na ještě horký plakát k inscenaci.

více informací...

24. 4. Zabiják Joe naposledy!

16.04.2018

V úterý 24. dubna odehrajeme derniéru kultovní černé komedie Zabiják JoeIgorem Chmelou, Markem Taclíkem, Annou Fialovou, Ivanem Luptákem a Ivanou Jirešovou. Přijďte se rozloučit s tímto výjimečným představením, které se vám zaryje hluboko pod kůži a které kritika zasypala superlativy.

https://www.youtube.com/watch?v=sgFoSvzNq5k

více informací...

Přidáváme Ženu za pultem 2 a Titanic, předprodej zahájen

15.04.2018

Těší nás neutuchající zájem o stálici našeho repertoáru, komedii Žena za pultem 2: Pult osobnosti Oldřichem Kaiserem a Jiřím Lábusem, i o naši novinku TitanicMiroslavem Vladykou a Filipem Blažkem. Protože na tyto dvě reprízy už moc vstupenek do konce sezóny nezbývá, přidáváme jim po termínu: Ženě 16. června, Titanicu 13. května. Vstupenky na přidaná představení jsou v prodeji.

více informací...

Přednostní předprodej zářijové Kočky v oregánu

15.04.2018

Vzhledem k tomu, že všechny reprízy našeho nejnovějšího hitu Kočka v oregánu jsou do konce sezóny vyprodány, otevřeli jsme přednostně u této komedie předprodej na reprízu 30. září od 19. Vstupenky jsou již v prodeji.

více informací...

Muzikál Vlasy představil své tváře

14.04.2018

„I když jsem původně uvažoval, že vezmu celé to skvělé obsazení ze své poslední realizace

v Divadle Kalich, tedy ze Srdcového krále, tak jsem na konkurzu viděl tolik nových mladých skvělých talentů, že vzhledem k tomu, že Hair musí fungovat především jako mladá parta, rozhodl jsem se i pro ně a myslím, že je jim muzikál ušitý přímo na tělo. Ale řada starých dobrých brachů z mé dřívější spolupráce tu k mé radosti zůstala,“ charakterizuje režisér Šimon Caban herecký tým naší muzikálové novinky, legendy VLASY / HAIR. Klikněte si na kompletní obsazení rolí i tanečního souboru.

http://www.divadlokalich.cz/repertoar/102-vlasy/

více informací...

Muzikál Vlasy otevírá předprodej a poodhaluje obsazení

09.04.2018

V úterý 10. dubna od 10h online na tomto webu na pokladně divadla startuje předprodej vstupenek na náš netrpělivě vyhlížený nový muzikálový titul, světovou legendu Vlasy / Hair, a to na představení konaná v lednu až březnu 2019. Zároveň jsou v prodeji tři exklusivní předpremiéry 8. a 9. září 2018. Na ně už moc vstupenek nezbývá, ale ještě stále máte šanci vidět naši novinku s velkým předstihem jako první.

Napjatě očekávané herecké obsazení Vlasů zveřejníme 11. 4. na tiskové konferenci, ovšem jen Vám přednostně prozradíme, že o roli Bergera se budou dělit Přemysl Pálek a Roman Tomeš.  

více informací...

Krysař: přidáváme představení a zahajujeme prodej 2CD

29.03.2018

V úterý 3. dubna v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla bude zahájen předprodej na dvě přidané reprízy nadlouho dopředu vyprodaného muzikálu Krysař Daniela Landy. Přidaná představení mají data 16. září od 18h a 14. října od 18h.

Nová inscenace tohoto kultovního a megaúspěšného muzikálu je už také zvěčněna na 2CD. Na jednom disku uslyšíte interprety současného nastudování, na druhém výběr interpretů z minulých inscenací Krysaře. Dvoualbum je v prodeji od 30. března na pokladně divadla i ve foyer během představeních.

více informací...

Queenie přidávají koncert 29. 5., start předprodeje 26. 3.

25.03.2018

Jejich koncerty u nás bývají vyprodány závratnou rychlostí, proto jeden termín nyní přidáváme: v pondělí 26. března v 10h online na tomto webu i na pokladně divadla startuje předprodej na koncert šičkové World Queen Tribute kapely Queenie, který uvedeme 29. května od 19h.

více informací...

Iva Janžurová (nejen) o svých rolích

24.03.2018

Iva Janžurová oslavila nedávno 100. reprízu ceněné inscenace Božská Sarah, přijďte se v neděli 25. března podívat na 101. představení. K tomu paní Iva pilně zkouší s Evou Holubovou a dalšími kolegy svou autorskou komedii Veletoč v režii Šimona Cabana. Tu poprvé představíme 2. května. O tom všem a ještě o spoustě dalších témat je tento rozhovor pro iDnes.

https://kultura.zpravy.idnes.cz/za-scenou-iva-janzurova-divadlo-kalich-dhh-/divadlo.aspx?c=A180318_132033_divadlo_kiz

více informací...

Zahájen předprodej na Peckovou a Hrzánovou jako dvě Carmen

23.03.2018

Dvě velké hvězdy svých oborů, operní pěvkyně Dagmar Pecková a herečka Barbora Hrzánová, se scházejí v unikátním představení autora Jana Jiráně Carmen Y Carmen, kde obě – každá po svém – ztvární hlavní hrdinku slavné Bizetovy opery. Inscenace bude uváděna s ohledem na vytížení obou protagonistek jen vzácně, předprodej na její pražskou premiéru 4. října v našem divadle je právě zahájen online na tomto webu i na pokladně divadla.

více informací...

Uvolněná místa na Queenie 10. 4.

20.03.2018

Dlouhé týdny dopředu beznadějně vyprodaný koncert špičkové World Queen Tribute kapely Queenie, který se u nás odehraje 10. dubna, se nyní uvolnila rezervace krásných 11 míst v 6. řadě. Neváhejte dlouho…

více informací...

}

Copyright © 2012 Divadlo Kalich. Všechna práva vyhrazena.

Instagram
Powered by Picabo Webadmin 2010.