O divadle

Těžko lze v Praze najít místo, které je v orientaci obyvatel i návštěvníků Prahy zřetelněji zapsáno, než televizní vysílač na Žižkově. Žižkovská věž je se svou výškou 216 metrů nejvyšší dominantou Prahy a Mahlerovy sady místem plným zážitků. Divadelní scéna je situována v pohodlně dostupné lokalitě na rozhraní Žižkova a Vinohrad, tedy nedaleko centra. Je obklopena rozlehlým parkem, který divákům přirozené vytváří malebný foyer.  Usazení hlediště v zapuštěném prostoru pod věží divákům zaručí výbornou akustiku, velká elevace jednotlivých řad spolu s osovým posunem sedadel zase dobrý výhled na jeviště.

Letní scéna pod žižkovskou věží se může pochlubit unikátním zastřešením hlediště, které dokáže diváky ochránit nejen před deštěm, ale také před letními pařáky díky UV filtrům, odrážejícím sluneční záření.

Nejen umístění, ale také program letní scény je atraktivní. Přináší výběr toho nejlepšího, co se v Praze uvádí z komediálního žánru. Navíc na jejím jevišti se vystřídá tolik hereckých hvězd a uznávaných jmen, kolik jich v žádné jiné letní produkci nenapočítáte.

Před představením, o pauze i po konci představení jsou Vám k dispozici na občerstvení bary přímo v areálu divadla, kde si může vybrat z široké škály alkoholických i nealkoholických nápojů a drobného občerstvení.

V areálu TowerPark Praha najdete i luxusní restauraci OBLACA s novým barem nebo Bistro 66 situované přímo ve věži ve výšce 66 metrů. V parku vedle letní scény naleznete, kromě minigolfu, i zahradní restauraci Miminoo, kde na vás čeká středomořská kuchyně, gril i pizza a má denně otevřeno až do půlnoci. Pro malé i velké objevovatele doporučujeme návštěvu observatoře s výhledem na celou Prahu.

Letní scéna pod žižkovskou věží se nachází na adrese Mahlerovy sady 1, Praha 3. V docházkové vzdálenosti od ní jsou stanice metra A Flora, tramvajová zastávka Jiřího z Poděbrad linky 11 či tramvajová zastávka Olšanské náměstí linek 5, 9, 15 a 26. Pro případ, že přijedete vozem, poskytuje areál několik desítek placených parkovacích míst.

Virtuální prohlídka divadla