Akce pro firmy na letní scéně

Hledáte vhodný způsob, jak poděkovat svým zaměstnancům či klientům? Připravte pro ně příjemný večer ve formě hezkého divadelního zážitku.

Prima Hvězdné léto přináší výběr toho nejlepšího, co se v Praze uvádí z komediálního žánru. Navíc na jeho jevišti se vystřídá tolik hereckých hvězd a uznávaných jmen, kolik jich v žádné jiné letní produkci nenapočítáte. Celý repertoár naleznete zde

Naše letní scéna je umístěna v krásném prostředí Mahlerových sadů přímo pod žižkovskou věží. Areál, kde je divadlo umístěno nabízí i skvělé gastronomické zážitky v luxusní restauraci OBLACA s novým barem nebo Bistro 66 situované přímo ve věži ve výšce 66 metrů. V parku vedle letní scény naleznete, kromě minigolfu, i zahradní restauraci Miminoo, kde na vás čeká středomořská kuchyně, gril i pizza a má denně otevřeno až do půlnoci. Návštěvu divadla je možné spojit i s návštěvou observatoře žižkovské věže, kde je nádherný pohled na celou Prahu.

Rádi vám pomůžeme s přípravou akce, poradíme vám s výběrem představení, rezervací vstupenek či případně rezervací návštěvy observatoře. Pokud budete chtít, rádi vaše hosty přivítáme welcome drinkem či zajistíme drobné občerstvení dle vašich požadavků.

Na vstupenky vám rádi vystavíme fakturu. Vstupenky lze zaplatit i z fondů FKSP nebo je lze zaplatit některým z benefitních programů, jako je Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Benefity a.s. či Up Česká republika.

V případě zájmu, kontaktujte naše obchodní oddělení na emailu objednavky@kalich.cz nebo na telefonním čísle 725 455 966.

Budeme se na vás těšit.

Vaše Prima Hvězdné léto