Věrnostní program

 Věrnostní program 

(platí na nákupy uskutečněné od 1.9.2021)

Věrnostní program je určen pro všechny diváky, jež si zakoupí vstupenky online na www.divadlokalich.cz a osobně v pokladně Divadla Kalich, Komorního divadla Kalich a Prima Hvězdného léta (mimo VIP kategorii). Výhradně na těchto místech můžete uplatňovat obdržené poukazy za vaše nákupy. Věrnostní program funguje na jednoduchém principu tak, že po překročení určitých částek utracených za nákup vstupenek Vám věnujeme dárkový poukaz, který můžete využít jako slevu při dalším nákupu, nebo jím můžete potěšit své blízké! Částky za nákupy na všech třech scénách - Divadlo Kalich, Komorní divadlo Kalich a Prima Hvězdné léto, se sčítají.

Abychom směřovali naše výhody pouze na běžné diváky, a ne na hromadné objednávky, započítává se do věrnostního programu jednoho člena maximálně obrat za 10 ks vstupenek zakoupených najednou na jeden termín představení.

Věrnostní poukazy nelze uplatnit na pohádky, koncerty, na hostující představení (Hrdý Budžes a Carmen Y Carmen a další) a VIP kategorii.

Přehled částek a odměn

Překročení útraty za nákup vstupenek

Odměna = poukazy v hodnotě

1.000 Kč   

20 %

5.000 Kč   

2x 20 %

12.000 Kč  

3x 20 %

20.000 Kč

5x 20 %

Rekapitulace důležitých pravidel

Pokud tedy utratíte za vstupenky do Divadla Kalich, Komorního divadla Kalich či Prima Hvězdného léta celkem 20.000 Kč, získáte v součtu jedenáct poukazů na slevu 20 % (1 x 20 % + 2 x 20 % + 3 x 20 % + 5 x 20 %), které můžete uplatnit při dalším nákupu vstupenek. Na jednu zakoupenou vstupenku lze uplatnit jeden 20% dárkový poukaz. Dárkové poukazy se nezapočítávají do dosaženého obratu. Po překročení částky 20.000 Kč se přebytek automaticky načte do prvního kroku a celý cyklus se znovu opakuje.

Příklady použití

A) Zakoupili jste 2 vstupenky na činohru celkem za 1.198 Kč. Se vstupenkami jste získali poukaz na 20% slevu za dovršený obrat 1.000 Kč a do další hranice 5.000 Kč Vám zbývá utratit 3. 802 Kč.

B) Zakoupili jste při prvním nákupu 6ks vstupenek na muzikál za 5.094 Kč. Během jednoho nákupu jste tedy překonali dvě hranice za útratu za vstupenky a získáváte poukazy 1x 20 % a 2x 20 % = 3x 20 %. Do překonání částky 12.000Kč Vám zbývá už jen 6.906 Kč a získáte další 3 poukazy s 20% slevou.

Použití věrnostních poukázek

Věrnostní poukázku můžete využít na kompletní repertoár činoher a muzikálů Divadla Kalich, Komorního divadla Kalich a Prima Hvězdného léta. Nelze ji uplatnit na pohádky, koncerty hostů a představení jiného pořadatele.

Věrnostní poukázka Vám poníží hodnotu jedné vstupenky o 20 %. Poukázku lze uplatnit pouze na vstupenku v plné ceně. 

Věrnostní poukázku můžete také věnovat Vašemu známému.

Postup uplatnění věrnostních poukázek online

U daného představení vyberte místa v hledišti a  klikněte na „Odeslat“. Vyberte způsob platby „Koupit online“ a vyplňte vaše kontaktní údaje. V části Úhrada zakázky klikněte na „Chci platit dárkovým nebo slevovým poukazem“. Zadejte kód a cena první vstupenky se poníží o 20 %. Pro uplatnění další poukázky vypište další kód, který poníží cenu další vstupenky. Dále zvolte, zda chcete zbylou částku uhradit kartou online či bankovním převodem.

Slevu nelze kombinovat s jinými slevami. Slevu nelze uplatnit zpětně. Slevu lze uplatnit až do data konání představení.

Pokud chcete uplatnit věrnostní 20% poukázku osobně v pokladně Divadla Kalich, Prima Hvězdném létě či v Komorním divadle Kalich, informujte prosím před zaplacením paní pokladní a připravte si slevový kód.

Svůj slevový kód můžete věnovat i vašemu známému, stačí, když mu přepošlete email s poukazem.