Věrnostní program

Věrnostní program je určen pouze pro registrované členy a vztahuje se pouze na nákupy uskutečněné online na www.divadlokalich.cz a osobně v pokladně Divadla Kalich, Komorního divadla Kalich a Hvězdného léta. Výhradně na těchto místech se do věrnostního programu můžete také registrovat a uplatňovat obdržené poukazy. Věrnostní program funguje na jednoduchém principu tak, že po překročení určitých částek utracených za nákup vstupenek Vám věnujeme dárkový poukaz, který můžete využít jako slevu při dalším nákupu, nebo jím můžete potěšit své blízké! Částky za nákupy na všech třech scénách - Divadlo Kalich, Komorní divadlo Kalich a Hvězdné léto, se sčítají.

Abychom směřovali naše výhody pouze na běžné diváky, a ne na hromadné objednávky, započítává se do věrnostního programu jednoho člena maximálně obrat za 8 ks vstupenek zakoupených najednou na jeden termín představení.

Věrnostní poukazy nelze uplatnit na koncerty a na hostující představení (Hrdý Budžes a Carmen Y Carmen).

Přehled částek a odměn

Překročení útraty za nákup vstupenek Odměna = poukazy v hodnotě
1.000 Kč    200 Kč
5.000 Kč    600 Kč (3x 200 Kč)
12.000 Kč   800 Kč (4x 200Kč)
20.000 Kč 1.200 Kč (6x 200Kč)

Rekapitulace důležitých pravidel

Pokud tedy utratíte za vstupenky do Divadla Kalich, Komorního divadla Kalich či Hvězdného léta celkem 20.000 Kč, získáte v součtu 2.800 Kč (200 + 600 + 800 + 1.200) zpět ve formě dárkových poukazů, které můžete uplatnit při dalším nákupu vstupenek. Na jednu zakoupenou vstupenku lze uplatnit jeden dárkový poukaz. Dárkové poukazy se nezapočítávají do dosaženého obratu. Po překročení částky 20.000 Kč se přebytek automaticky načte do prvního kroku a celý cyklus se znovu opakuje.

Příklady použití

A) Zakoupili jste 2 vstupenky na činohru celkem za 1.198 Kč. Se vstupenkami jste získali poukaz na 200Kč slevu za dovršený obrat 1.000 Kč a do další hranice 5.000 Kč Vám zbývá utratit 3. 802 Kč.

B) Zakoupili jste při prvním nákupu 6ks vstupenek na muzikál za 5.094 Kč. Během jednoho nákupu jste tedy překonali dvě hranice za útratu za vstupenky a získáváte poukazy v hodnotách 1x 200 Kč a 3x 200Kč = 4x 200 Kč. Do překonání částky 12.000Kč Vám zbývá už jen 6.906 Kč a získáte další 4 poukazy v celkové hodnotě 800Kč!

Použití věrnostních poukázek

Věrnostní poukázku můžete využít na kompletní repertoár činoher a muzikálů Divadla Kalich, Komorního divadla Kalich a Hvězdného léta. Nelze ji uplatnit na koncerty hostů a představení jiného pořadatele.

Věrnostní poukázka Vám poníží hodnotu jedné vstupenky o 200 Kč. Poukázku lze uplatnit pouze na vstupenku v plné ceně. 

Věrnostní poukázku můžete také věnovat Vašemu známému.

1) Postup uplatnění věrnostních poukázek online

Poukázku uplatníte při nákupu online ve vašem košíku kliknutím na zlatou kartičku Věrnostní poukázka. Klinutím na kartičku se Vám zobrazí veškeré Vaše věrnostní poukázky. Kliknutím na tučně zvýrazněný kód se tento kód automaticky uplatní. Zlatá kartička se Vám nezobrazí, pokud nebudete přihlášeni na Váš věrnostní účet.

1) Uplatnění věrnostních poukázek osobně v Divadle Kalich a Komorním divadle Kalich

Upozorněte prosím slečnu pokladní, že jste členem věrnostního programu a chcete uplatnit poukázku. Číslo poukázky není nutné uvádět.

Pokud svůj kód věnujete vašemu známému

Darovaný kód lze uplatnit pouze při nákupu online na www.divadlokalich.cz

Členem věrnostního programu se stává automaticky každý nakupující na www.divadlokalich.cz který se před nákupem vstupenek registruje.

Pokud Váš známý není registrovaný na našich stránkách, musí se registrovat. Po přihlášení na svůj účet, objednání vstupenek a kliknutí na zlatou kartičku věrnostní poukázka, vloží kód do pole s názvem „Vložte darovaný kód“

Přihlásit na Váš věrnostní účet se můžete zde

Pouze pro členy věrnostního programu zveřejňujeme obsazení muzikálových představení. Obsazení naleznete po přihlášení na váš věrnostní účet v záložce "věrnostní program" a překliknutím na záložku "aktuální stav".