Vaše ohlasy

Napište nám, co se vám na našich představeních a divadle líbí, ať nám uděláte radost… anebo nelíbí, ať s tím můžeme něco udělat.

Vybráno z vašich ohlasů

Nikdy není pozdě

Včera k nám do Jindřichova Hradce zavítalo vaše divadlo s představením Nikdy není pozdě. Prosím, poděkujte Hercům Janě Paulové a Václavu Vydrovi, za skvělý herecký výkon. Byl to pro nás neskutečný zážitek, který v nás zanechal nezapomenutelnou atmosféru. Ještě dnes z toho čerpáme. Člověk by se nejradši k nim rozběhl, objal je a hlavně se před nimi sklonil co dokázali předvést za herecký výkon. Velký dík, jim oběma. Určitě naše malé divadlo není jediné, které aplaudovalo ve stoje, ale v nás to zanechalo kouzelné vzpomínky. Ještě jednou obrovské poděkování na prkna co znamenají svět.

Jitka Füllsacková

Ani spolu, ani bez sebe

Včera večer jsem si užila smích a úžasné herecké výkony Jany Paulové a Davida Suchařípy. Moc Vám oběma děkuji, jste skvělí a s Vámi je svět ještě v pořádku.

Hanka Lebedová

Jarek Nohavica

Koncert pana Jarka Nohavici 23.8.2023 byl naprosto úžasný. Pan Nohavica je náš největší současný básník. Děkuji, že ho máme a můžeme ho poslouchat, vidět a zpívat jeho krásné písně. Ať se opatruje a Bůh při něm stojí. Děkuji za nádherný a nezapomenutelný zážitek.

Zdeňka

Bez předsudků

Děkuji za včerejší divadelní představení pod žižkovskou věží, Velká zebra ,které bylo fantastické. všichni byli skvělí. Hlavně ,dík panu Vetchému ,který byl opravdu fantastický!!! Ještě jednou dík Helena

Helena Stibůrková

Nikdy není pozdě

Krásný zážitek, paní Paulová a pan Vydra jsou úžasní, 25.7.2023 Hvězdné léto pod žižkovskou věží.

Věra

Bez předsudků

Dobrý den, včera, 3.7.2023 jsem shlédla toto představení. Vážená paní Jano Paulová, vážený pane Pavle Zedníčku, moc vám děkuju. Nemám zrovna hezké období, ale díky vám se na vše snažím nahlížet jinak...Moc jste mi pomohli. Obdivuji vás a přeju vám krásné dny. Hana Kovačíková PS: Jana velice sexy, nádherná ženská Pavle, nechala bych si říct

Hana

Pro tebe cokoliv

Dobrý den, chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat hercům z komedie Pro tebe cokoliv, kterou jsem měla možnost vidět včera v Brně v divadle Bolka Polívky. Procházíme doma těžkými chvílemi a mohu říci, že nám výborné představení a hlavně herecké výkony všech velice pomohlo přijít na jiné myšlenky, zasmát se bez pocitu viny, prostě se odreagovat a pobavit. Moc moc děkujeme a těšíme se zase někdy příště. Herecké manželství paní Paulové a pana Zedníčka, to je koncert na jevišti. Samozřejmě i ostatní byli výborní. A hodně překvapili. Přeji, ať se Vám všem daří a především - hodně zdraví všem. A děkujeme za vyřízení poděkování. Kraftová, Brno

Ivona Kraftová

Nikdy není pozdě

Chci poděkovat Divadlu Kalich, potažmo paní Paulové a panu Vydrovi za tohle nádherné představení, které je jim šité úplně na míru (přiznám se, že jsem je vždycky pasovala jen do rolí "Kameňáků"), ale neoprávněně. Myslím, že i jim je v této hře dobře. Byla jsem po dlouuuuhé době nadšená z námětu, vtipných i vážných dialogů, prolínání současnosti s minulostí, z výpravy, z kulis a hudby. Jako by mi ti dva mluvili z duše. Asi je to také těmi mými padesátiletými zkušenostmi. Díky, díky za pozitivní energii, hodně spokojených diváků a ještě více takových představení!!!!!

Eva Šťastná

Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem

Dobrý den, děkuji za nevšední zážitek. Páni herci a mistři improvizace, Kaiser s Lábusem, čekali 10 minut než se vrátím ze záchodu, aby pokračovali s představením :D. Ráda bych se jim odvděčila, děkuji :)

Šárka Markytánová

Pro tebe cokoliv

Představení bylo skvělé, moc se nám líbilo. Při děkovačce dostal Pavel Zedníček dort, mysleli jsme, že slaví narozeniny. Wikipedia nám ale říká, že narozeniny nemá v únoru a nám teď vrtá hlavou, k jaké příležitosti tedy dort dostal ???? omlouvám se za zvědavost a těším se na další návštěvu Vašeho divadla.

Martina Pytelková

Veletoč

Moc moc děkuji, opravdu perfektní představení. Krásný odpočinkový večer. Před všemi herci klobouk dolů, všichni jsou úžasní. Ještě jednou DĚKUJI.

Kopecká Miroslava

Pusťte mě ven!

Včera 1.12.2022 se u nás v Prachaticích konalo divadelní představení “Pusťte mě ven“ a bylo to úchvatné, paní Iva Janžurová jako vždy naprosto skvělá, po celou dobu této hry podávala obdivuhodný nádherný výkon, je stále tak okouzlující, vtipná, roztomilá, prostě božská! Moc se nám líbila i Sabinka Remundová, děvčata, obě dvě jste naprosto ÚŽASNÉ, MILUJEME VÁS!!! Máte náš velký obdiv, úctu a srdečné poděkování – za krásný výkon a i za to, že i v takovémto sychravém prosincovém počasí přijedete za námi takovou dálku až do jižních Čech. Přejeme Vám plno dalších krásných představení, pevné zdraví a krásný Adventní čas, s velkou úctou Kadlecovi a Selnerovi z Prachatic

Věra Kadlecová

Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem

Dobrý den, konečně se mi splnil dětský sen a viděl jsem oba pány na vlastní oči. Musím říct, že i přes "svůj věk" předvedli neskutečný výkon a já odcházel maximálně spokojen.

Lukáš Říha

Začínáme končit

Nádherné představení a herecký koncert hlavních představitelů paní Barbory Hrzánové a Radka Holuba. V dnešní době , která je neustále pesimistická a ze všech stran útočí samá negativa a jedno strašení za druhým, tak jsme se velice pobavili. Čeká nás i další představení a to Ani spolu ani bez sebe, a věřím, že nebudeme zklamáni. Přeji všem krásnou divadelní sezonu a hodně spokojených diváků.

Jana Kacovská

Pusťte mě ven!

Dne 20.7.2022 jsme byly na představení na letní scéně.Viděla jsem představení již podruhé( první v březnu). Představení bylo úchvatné, výkon paní Janžurové se nedá popsat. V horkém počasí, kdy to bylo i pro diváky náročné, byla paní Janžurová stále obdivuhodně čilá a prostě skvělá. Prosím vyřiďte jí naše poděkování,úctu a obdiv.

Jana Bittmannová

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers - exkluzivní program pro letní scénu

Včera jsme byli na koncertě O.Havelky a Melody Makers, bylo to naprosto úžasné, tak krásné pohlazení po duši jsme dlouho nezažili. Krásné zastavení v dnešní obtížné době. Děkujeme Neradová

Alena Neradová

Žena za pultem 2: Pult osobnosti

Tleskáme, tak dlouho jsme se nepobavili nad schopností improvizace a převleků. Oba pánové jsou mistři i ve vážnějších rolích, o to více jsme si to užívali. Napadlo mě, že by pan Kaiser byl perfektní Shyllock.

Dana

Lakomec

Skvělé a velmi zábavné představení! Pan Zedníček byl famózní.

Jana Křivancová

Lakomec

Dobrý večer, zaplaťpánbůh, že jsme si ty vstupenky koupili. Úžasné představení Lakomce !!! Děkujeme !

Robert Mikulka