Vaše ohlasy

Napište nám, co se vám na našich představeních a divadle líbí, ať nám uděláte radost… anebo nelíbí, ať s tím můžeme něco udělat.

Vybráno z vašich ohlasů

Nikdy není pozdě

Chci poděkovat Divadlu Kalich, potažmo paní Paulové a panu Vydrovi za tohle nádherné představení, které je jim šité úplně na míru (přiznám se, že jsem je vždycky pasovala jen do rolí "Kameňáků"), ale neoprávněně. Myslím, že i jim je v této hře dobře. Byla jsem po dlouuuuhé době nadšená z námětu, vtipných i vážných dialogů, prolínání současnosti s minulostí, z výpravy, z kulis a hudby. Jako by mi ti dva mluvili z duše. Asi je to také těmi mými padesátiletými zkušenostmi. Díky, díky za pozitivní energii, hodně spokojených diváků a ještě více takových představení!!!!!

Eva Šťastná

Pro tebe cokoliv

Představení bylo skvělé, moc se nám líbilo. Při děkovačce dostal Pavel Zedníček dort, mysleli jsme, že slaví narozeniny. Wikipedia nám ale říká, že narozeniny nemá v únoru a nám teď vrtá hlavou, k jaké příležitosti tedy dort dostal ???? omlouvám se za zvědavost a těším se na další návštěvu Vašeho divadla.

Martina Pytelková

Veletoč

Moc moc děkuji, opravdu perfektní představení. Krásný odpočinkový večer. Před všemi herci klobouk dolů, všichni jsou úžasní. Ještě jednou DĚKUJI.

Kopecká Miroslava

Hrdý Budžes

Krásný, krásný, krásný. Děkuji za krásný předvánoční zážitek na představení Hrdý Budžes. Byl to nezapomenutelný večer, který mi bude kouzlit úsměv na tváři kdykoli si na něj vzpomenu. Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2023. PS. Chci také poděkovat milým dívkám, které mi ochotně a s úsměvem obstaraly od paní Hrzánové podpis do knihy. Díky.

Marcela Denemarková

Pusťte mě ven!

Včera 1.12.2022 se u nás v Prachaticích konalo divadelní představení “Pusťte mě ven“ a bylo to úchvatné, paní Iva Janžurová jako vždy naprosto skvělá, po celou dobu této hry podávala obdivuhodný nádherný výkon, je stále tak okouzlující, vtipná, roztomilá, prostě božská! Moc se nám líbila i Sabinka Remundová, děvčata, obě dvě jste naprosto ÚŽASNÉ, MILUJEME VÁS!!! Máte náš velký obdiv, úctu a srdečné poděkování – za krásný výkon a i za to, že i v takovémto sychravém prosincovém počasí přijedete za námi takovou dálku až do jižních Čech. Přejeme Vám plno dalších krásných představení, pevné zdraví a krásný Adventní čas, s velkou úctou Kadlecovi a Selnerovi z Prachatic

Věra Kadlecová

Pomáda

Dobrý večer. Momentálně jedeme domů z Vašeho naprosto neuvěřitelného představení Pomáda! ❤️❤️❤️❤️❤️. A mám jediné slovo - DĚKUJU!!!!!!!! Byli jste bezvadní a roztleskali jste celý sál! Ach můj bože!!!!! Chtěla bych vypíchnout to, jak máte všichni geniální hlas. Zpíváte a tancujete a HLAVNĚ hrajete úžasně! Celý náš dramaťák po Vašem představení musel vytáhnout kapesník, naše oči vypadaly jako dvě hluboké studánky. Plné slz, ale byly to ryzí slzy štěstí. Ze srdce Vám děkuji, že jste mi zařídili jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě!! Prosím Vás, vyřiďte všem účinkujícím, že byli famózní a nejlepší na světě!

Justýna Vejmelková

Pusťte mě ven!

Dne 20.7.2022 jsme byly na představení na letní scéně.Viděla jsem představení již podruhé( první v březnu). Představení bylo úchvatné, výkon paní Janžurové se nedá popsat. V horkém počasí, kdy to bylo i pro diváky náročné, byla paní Janžurová stále obdivuhodně čilá a prostě skvělá. Prosím vyřiďte jí naše poděkování,úctu a obdiv.

Jana Bittmannová

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers - exkluzivní program pro letní scénu

Včera jsme byli na koncertě O.Havelky a Melody Makers, bylo to naprosto úžasné, tak krásné pohlazení po duši jsme dlouho nezažili. Krásné zastavení v dnešní obtížné době. Děkujeme Neradová

Alena Neradová

Žena za pultem 2: Pult osobnosti

Tleskáme, tak dlouho jsme se nepobavili nad schopností improvizace a převleků. Oba pánové jsou mistři i ve vážnějších rolích, o to více jsme si to užívali. Napadlo mě, že by pan Kaiser byl perfektní Shyllock.

Dana

Lakomec

Skvělé a velmi zábavné představení! Pan Zedníček byl famózní.

Jana Křivancová

Lakomec

Dobrý večer, zaplaťpánbůh, že jsme si ty vstupenky koupili. Úžasné představení Lakomce !!! Děkujeme !

Robert Mikulka