Ani spolu, ani bez sebe Komedie s Janou Paulovou a Davidem Suchařípou o tom, že protiklady se přitahují. Nebo se to tak alespoň říká!

PREMIÉRA: 27. ledna 2015

„Svižně šlapající inscenace s dokonalým hereckým partnerstvím, která se divákům nepodbízí, ale baví je vtipnou smrští dialogu, hereckých akcí a situací.“ 75%, Právo

Jejich byty dělí jen pár metrů společné chodby, ovšem oni dva jako by žili každý na jiné planetě. Ona - renomovaná psycholožka, on - manažer marketingu. Shodnout se dokážou jen na jediném: že toho druhého prostě nemůžou vystát. Jenže pod každodenními slovními přestřelkami a dohady prosvítá cit, který si oba dva zprvu odmítají přiznat… Nikdo z nás přece nechce zůstat sám a jak známo, protiklady se přitahují!

Jiskření mezi oběma postavami i oběma herci je pro diváky zárukou výtečné zábavy, v níž bezpochyby najdou řadu trefně pojmenovaných situací také ze svých vlastních životů.

Dárkové předměty

Vybráno z vašich ohlasů

Včera večer jsem si užila smích a úžasné herecké výkony Jany Paulové a Davida Suchařípy. Moc Vám oběma děkuji, jste skvělí a s Vámi je svět ještě v pořádku.

Hanka Lebedová