Bez předsudků Výtečná komedie Jany Paulové a Pavla Zedníčka o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně - o nás všech.

PREMIÉRA: 11. října 2004

V červenci 2022 inscenace oslavila 500. reprízu.

Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé. Společná noc jim nabídne možnost otevřeně si popovídat o věcech, na které se ženy jinak ostýchají ptát mužů a muži žen.

Bez předsudků je tedy výtečnou komedií předně o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně - o nás, jejích divácích.

Stáváme se svědky vtipného, vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje obou postav. A nebyli by to Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem, aby k němu nepřidali řadu nezapomenutelných gagů.

Dárkové předměty

Vybráno z vašich ohlasů

Děkuji za včerejší divadelní představení pod žižkovskou věží, Velká zebra ,které bylo fantastické. všichni byli skvělí. Hlavně ,dík panu Vetchému ,který byl opravdu fantastický!!! Ještě jednou dík Helena

Helena Stibůrková

Dobrý den, včera, 3.7.2023 jsem shlédla toto představení. Vážená paní Jano Paulová, vážený pane Pavle Zedníčku, moc vám děkuju. Nemám zrovna hezké období, ale díky vám se na vše snažím nahlížet jinak...Moc jste mi pomohli. Obdivuji vás a přeju vám krásné dny. Hana Kovačíková PS: Jana velice sexy, nádherná ženská Pavle, nechala bych si říct

Hana