Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem Divadelní kabaret složený z oblíbených scének z dílny Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse

Divadelní kabaret složený z oblíbených scének z dílny Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse, které milují generace diváků a které jsou legendami televizní zábavy. Oba protagonisté je doplňují několika bonusy i svým vyhlášeným smyslem pro improvizaci.

„Když jsme před nějakými třiceti lety ty scénky vymýšleli, vůbec by nás tenkrát nenapadlo, že je budou diváci chtít vidět ještě v nějakém roce 2023,“ podivuje se Jiří Lábus.

„Je zvláštní, že čím větší volovina, tím víc ji mají lidi v paměti a chtějí se na ni neustále koukat,“ směje se Oldřich Kaiser.

 

Dárkové předměty

Vybráno z vašich ohlasů

Dobrý den, děkuji za nevšední zážitek. Páni herci a mistři improvizace, Kaiser s Lábusem, čekali 10 minut než se vrátím ze záchodu, aby pokračovali s představením :D. Ráda bych se jim odvděčila, děkuji :)

Šárka Markytánová

Dobrý den, konečně se mi splnil dětský sen a viděl jsem oba pány na vlastní oči. Musím říct, že i přes "svůj věk" předvedli neskutečný výkon a já odcházel maximálně spokojen.

Lukáš Říha