S pravdou ven Vybroušená konverzační přestřelka Petra Rychlého a Luboše Veselého

PREMIÉRA: 30. června 2022

Jste nachystaní na nejdůležitější den ve vašem životě. Vše je pečlivě připravené a vy jste přesvědčení, že vás nemůže nic překvapit… dokud se neprobudíte s problémem, který hravě dokáže vaše plány zbořit jak domeček z karet.

Tak začíná výtečně napsaná komedie o tom, že z každé bezvýchodné situace existuje cesta ven a že se vždycky objeví někdo, kdo vám z ní může pomoci. K tomu možná navždy změní váš život. Když budete doopravdy chtít!

Ve skvělé konverzační přestřelce, která srší vtipem i podněty k přemýšlení o prapůvodech našich nejistot, herecky excelují Petr Rychlý a Luboš Veselý. Komedie je plná vybroušených situací přesně padnoucích jejich komediálnímu talentu.

Pod hrou je podepsaný úspěšný francouzský autorský tandem, proslavený mimo jiné oblíbenou komedií Jméno.

Recenze deníku Právo a Novinek.cz - 70%

"Diváci se mohou těšit doslova na výbuch emocí i tělesné kreace, do kterých dává Rychlý všechno. Jeho komediální talent je prostě využit naplno." MF Dnes

Z diváckých ohlasů na portálu i-divadlo.cz:

"Příjemná konverzační hra s komediálními i dramatickými chvilkami. Oba herci v naprostém souznění a perfektní režie O. Rychlého dala oběma hercům možnost vyniknout."

"Pro mě ohromné pozitivní překvapení. Od autorů mě bavila hra Jméno, ale toto je ještě lepší text. A oba herci ve skvěle šlapající symbióze spolu s nápaditou režií dokázali konverzačku udržet v tempu celou dobu. Prosmějete se jí, zároveň má duši i myšlenku. Jak Veselý, tak Rychlý mají své krásné momenty..."

"Hra, která kromě zábavy nabízí i prostor k zamyšlení, pokud ho někdo hledá. Výkony Petra Rychlého (vždycky mě překvapí) i Luboše Veselého naprosto skvělé, představení má spád a šťávu. Skvěle jsem se bavil."

 

POUZE ZÁJEZDOVÉ PŘEDSTAVENÍ

Dárkové předměty