Mauglí Rodinný muzikál s originálními kostýmy i příběhem.

Pro malé děti k dispozici polštářky na sedadla! Možnost zapůjčení v divadelní šatně!! 

Využijte speciální nabídky rodinného vstupného: děti do 15 let obdrží slevu 50% ze zakoupené vstupenky (platí pro maximálně 5 dětí), jejich doprovod (maximálně v počtu dvou dospělých) 25% z ceny vstupenky. Slevu můžete uplatnit i při online nákupu přes tyto webové stránky. Jednotlivé akce a slevy se nesčítají.

Po velkém úspěchu předchozího muzikálu Robin Hood přichází osvědčená autorská dvojice Ondřej Soukup – Gabriela Osvaldová s dalším rodinným tématem muzikálu. Se sympatickou nadsázkou vyprávěný příběh vychází z Kiplingových Knih džunglí a spolu s hlavním hrdinou zavádí diváky do pestrého světa nebezpečné i čarokrásné džungle, který je výstižným obrazem spíše naší lidské společnosti než té zvířecí.

Muzikál o přátelství, lásce, ale i o boji o přežití provází kromě nápadité hudby Ondřeje Soukupa a vtipných textů Gabriely Osvaldové také neotřelá režie mladého režijního tandemu SKUTR, která diváky překvapuje efektními výrazovými prostředky sahajícími až ke špičkovým akrobatickým číslům. Ve výpravné show se objeví ti nejlepší umělci, schopní suverénně zvládat vysoké nároky na zpěv, herectví i tanec. Nezapomenutelný zážitek slibují rovněž kostýmy naší přední výtvarnice Simony Rybákové a scénografie Jakuba Kopeckého.

Recenze MF Dnes

Recenze Novinky.cz

Recenze Musical.cz

Recenze Deník

Recenze Divadelní noviny

Recenze Musical-opereta.cz

Ohlasy na I-divadlo.cz

 

 

 

Délka představení: 140 minut včetně přestávky