Nikdy není pozdě Jana Paulová a Václav Vydra v nové komedii Divadla Kalich

PREMIÉRA: 3. března 2022

Jana Paulová a Václav Vydra jako filmová dvojice trhají divácké rekordy, kdykoli se objeví na obrazovce, ovšem na divadelním jevišti se spolu setkávají až nyní. Dlouho totiž hledali natolik dobrý komediální text, který by byl pro tak výjimečnou spolupráci dostatečným důvodem. Takový text našli v důmyslně vystavěné komedii Norma Fostera Nikdy není pozdě. Dává vyniknout ohromnému komediálnímu talentu obou herců, zároveň má i ztišené tóny k zamyšlení. Vypráví příběh dvou lidí, jejichž životní cesty se v průběhu dlouhých desetiletí sice několikrát protnou, ale pokaždé se zase vydají jiným směrem. Až dojde k jednomu osudovému setkání… Jana Paulová a Václav Vydra se v tomto příběhu objeví dohromady v šesti rolích! 

Recenze deníku Právo a portálu Novinky.cz - 90%

Recenze deníku MF Dnes a portálu iDnes.cz - 75%

Recenze Jabloneckého deníku 

Dárkové předměty

Vybráno z vašich ohlasů

Včera k nám do Jindřichova Hradce zavítalo vaše divadlo s představením Nikdy není pozdě. Prosím, poděkujte Hercům Janě Paulové a Václavu Vydrovi, za skvělý herecký výkon. Byl to pro nás neskutečný zážitek, který v nás zanechal nezapomenutelnou atmosféru. Ještě dnes z toho čerpáme. Člověk by se nejradši k nim rozběhl, objal je a hlavně se před nimi sklonil co dokázali předvést za herecký výkon. Velký dík, jim oběma. Určitě naše malé divadlo není jediné, které aplaudovalo ve stoje, ale v nás to zanechalo kouzelné vzpomínky. Ještě jednou obrovské poděkování na prkna co znamenají svět.

Jitka Füllsacková

Krásný zážitek, paní Paulová a pan Vydra jsou úžasní, 25.7.2023 Hvězdné léto pod žižkovskou věží.

Věra

Chci poděkovat Divadlu Kalich, potažmo paní Paulové a panu Vydrovi za tohle nádherné představení, které je jim šité úplně na míru (přiznám se, že jsem je vždycky pasovala jen do rolí "Kameňáků"), ale neoprávněně. Myslím, že i jim je v této hře dobře. Byla jsem po dlouuuuhé době nadšená z námětu, vtipných i vážných dialogů, prolínání současnosti s minulostí, z výpravy, z kulis a hudby. Jako by mi ti dva mluvili z duše. Asi je to také těmi mými padesátiletými zkušenostmi. Díky, díky za pozitivní energii, hodně spokojených diváků a ještě více takových představení!!!!!

Eva Šťastná