Krysař Osudový muzikál Daniela Landy.

PREMIÉRA: 8. září 2017

V lednu 2023 muzikál Krysař oslavil 2 000. reprízu

Osudový muzikál o tajemném muži v kápi s píšťalou, ve které se ukrývá obrovská moc. Krysař Daniela Landy se velice úspěšně vrátil na jeviště Divadla Kalich v novém hereckém obsazení, s novou výpravou a choreografií a svým poselstvím je ještě aktuálnější než kdy předtím. Jeho návrat se stal senzací, superlativy nešetří kritika ani diváci a vstupenky mizí nadlouho dopředu. 

Krysař je řazen mezi nejúspěšnější původní české muzikály všech dob. Dnes má na svém kontě více než 1000 repríz, odehraných jak v Čechách, tak i v zahraničí, a pro velmi početnou obec fanoušků je bez nadsázky kultovním představením.

Recenze MF Dnes

Ohlasy na I-divadlo.cz

Recenze Deník

Recenze Informuji.cz

Recenze Musical.cz

 

Délka představení: 180 minut včetně přestávky

Dárkové předměty

Vybráno z vašich ohlasů

Pěkný den, 16.6.23 jsme byli na muzikálu "Krysař" a odešli úplně plni krásnych pocitů.Čekali jsme sice skvělé představení,ale tohle byla opravdu paráda.Klobouček všem,paním i pánům,kteří zavinili to,že přijedeme ještě jednou... Šárka a Dan z Opavy

Daniel Bajtek

Nejkrásnější představení, které jsem kdy viděla. Dynamické, plné energie. Neskutečné výkony všech účinkujících. Ani jedno slabé místo. Prostě dokonalé. Všem moc děkuji. Jste skvělí. A Krysař v podání Přemka Pálka je nádherný, citlivý a lidský. Má můj obdiv.

Lenka

Dobrý deň prajem, s priateľkou sme boli spolu 18.3.2023 o 19:00 na predstavení Krysař a jedným slovom - SUPER. Čo nás trochu zaskočilo, bolo 10 Kčs za šatňu, mohla by byť tá suma v cene lístku, keďže sme prišli z Bratislavy a mali sme len platobné karty. Ináč nemáme čo iné vytknúť. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov. S pozdravom Vlado a Lenka z Bratislavy.

Vladimír Tikl

Výborné představení, které jsem viděl. Nejvíc sem si ho užil a musím říct...vidět to jednou je málo, aspoň 30krát. Dobrá podívaná a zábava také.

Michal lovecký

Na Krysaře se chystám již potřetí v tomto roce a musím říct, že je nejlepší muzikál co jsem zatím viděl. Od hereckého obsazení přes hudbu a choreografií konče. Již po prvním přestavení jsem věděl, že vidět Krysaře jednou nestačí. Nelze popsat velikou radost, když stále vidím toto představení v nabídce :) Další radostná zpráva byla, když bude pan Pálek alternovat s Janem Křížem. Měl jsem štěstí vidět pana Kříže v Robinu Hoodovi a je velice dobrá volba do role Krysaře.

Tomáš Dostál

Dobrý den, jsem rád, že jsem měl možnost shlédnout představení Krysaře s Oldřichem Smyslem. Určitě nejsem hudební kritik, takže můj názor berte s nadhledem. Všichni víme, že Přemysl Pálek je naprosto skvělý a v podstatě nenahraditelný a řekl bych že Oldřich Smysl to má hodně těžké, když ví že ho budou všichni srovnávat. A za sebe si myslím, že ho to svazuje a nedokáže že sebe dostat co umí. Většinu představení byl nevýrazný, splynul s company a Maruška Křížová ho přezpívala, chvílemi jsem ani nevěděl, že už Krysař zpívá. Ovšem nakonec, když přišel přídavek, tak z Oldřicha spadne tréma, nervozita a ukázal co umí. Zůstal jsem sedět s otevřenou pusou a mráz mi běhal po zádech z jeho zpěvu.. Škoda, že takhle nezpíval celé představení. Přemysl by měl konkurenta ???????????? . Jinak všichni ostatní naprosto super a moc jsem si to užil. Už se těším na duben kdy máme další lístky. Mějte se Marek

Marek

Jeden z nejlepších muzikálů!!

Barbora Pechmannová

Dobrý den, jako vždy naprosto úžasné představení, které jsme si moc užili, zvlášť po tak dlouhé pauze. Výkony všech na jedničku a musím říct, že mě velice překvapil Jan Kříž. V roli rybáře mám rád jak pana Tomeše, tak i pana Peroutku a vždy je rád vidím, ale Jan Kříž posunul laťku hodně vysoko, klobouk dolů a budu se na něj těšit v dalších představeních. Díky všem za skvělý zážitek. M.

M.