Vaše ohlasy

Napište nám, co se vám na našich představeních a divadle líbí, ať nám uděláte radost… anebo nelíbí, ať s tím můžeme něco udělat.

Vybráno z vašich ohlasů

Silnice - La Strada

Dobrý den , ještě dnes nemám slov - byla jsem nadšená .Fantastické výkony všech protagonistů , dokonale skloubené , poetika i drama v úžasné kombinaci. Děkuji za skvělý večer , absolutorium a mou poklonu VŠEM , kteří se na představení podílejí.MS

Marcela Steiglová

Pusťte mě ven!

Dne 20.7.2022 jsme byly na představení na letní scéně.Viděla jsem představení již podruhé( první v březnu). Představení bylo úchvatné, výkon paní Janžurové se nedá popsat. V horkém počasí, kdy to bylo i pro diváky náročné, byla paní Janžurová stále obdivuhodně čilá a prostě skvělá. Prosím vyřiďte jí naše poděkování,úctu a obdiv.

Jana Bittmannová

Krysař

Výborné představení, které jsem viděl. Nejvíc sem si ho užil a musím říct...vidět to jednou je málo, aspoň 30krát. Dobrá podívaná a zábava také.

Michal lovecký

Žena za pultem 2: Pult osobnosti

Tleskáme, tak dlouho jsme se nepobavili nad schopností improvizace a převleků. Oba pánové jsou mistři i ve vážnějších rolích, o to více jsme si to užívali. Napadlo mě, že by pan Kaiser byl perfektní Shyllock.

Dana

Krysař

Na Krysaře se chystám již potřetí v tomto roce a musím říct, že je nejlepší muzikál co jsem zatím viděl. Od hereckého obsazení přes hudbu a choreografií konče. Již po prvním přestavení jsem věděl, že vidět Krysaře jednou nestačí. Nelze popsat velikou radost, když stále vidím toto představení v nabídce :) Další radostná zpráva byla, když bude pan Pálek alternovat s Janem Křížem. Měl jsem štěstí vidět pana Kříže v Robinu Hoodovi a je velice dobrá volba do role Krysaře.

Tomáš Dostál

Robin Hood

Jako divadelní nadšenec můžu s klidným srdcem říci, že Robin Hood je skvělé přestavení které by měl vidět každý. Nechybí skvělé písničky, vtipné hlášky a výborné herecké osazenstvo. Měl jsem štěstí na pana Tesaříka, Podhůrského, Honzu Kříže. Ale pan Martin Pošta a paní Radka Pavlovčinová byli nepřekonatelní. Doteď si zpívám jejich písničky. Doufám že Robin Hood zůstane dlouho v programu divadla Kalich.

Tomáš Dostál

Johanka z Arku

Touto cestou bych chtěl moc poděkovat za neskutečný zážitek při přestavení Johanky z Arku. Slovy se to snad nedá ani popsat, několik slz ukáplo při poslechu hlavně při druhé polovině přestavení. Také k tomu přispěli i samotní herci jako pánové Jiří Zonyga, Petr Opava a hlavně skvělí výkon Johanky v podání Lucie Šoralové. Rád se přijedu na toto přestavení opět podívat a uronit další slzy. Velké díky patří hercům za skvělé pěvecké party a i za to, že toto přestavení je nadále v programu.

Tomáš Dostál

Vlasy

Bylo to dokonalé, i slzička ukápla. Moc děkujeme. Určitě jsme vlasy neviděli naposledy :)

Sabina

Vlasy

Naprosto úžasné obsazení a bezchybná atmosféra !

Naty Bednáriková

Voda (a krev) nad vodou

Naprosto úžasné představení plné skvělých písniček. Původně jsem si říkal, že mi bude stačit tento muzikál vidět jen jednou, ale už teď vím, že ho chci vidět znovu. Musím hodně pochválit pěveckou company, která odvádí naprosto super výkon a je to to na co se znova těším. Opět se mi potvrdilo, že divadlo Kalich je nejlepší scénou v Praze. Pěvecké výkony hlavních hrdinů naprosto super. A jak jsem psal, kvůli company přijdeme určitě znovu. Díky všem.

Marek

Krysař

Dobrý den, jsem rád, že jsem měl možnost shlédnout představení Krysaře s Oldřichem Smyslem. Určitě nejsem hudební kritik, takže můj názor berte s nadhledem. Všichni víme, že Přemysl Pálek je naprosto skvělý a v podstatě nenahraditelný a řekl bych že Oldřich Smysl to má hodně těžké, když ví že ho budou všichni srovnávat. A za sebe si myslím, že ho to svazuje a nedokáže že sebe dostat co umí. Většinu představení byl nevýrazný, splynul s company a Maruška Křížová ho přezpívala, chvílemi jsem ani nevěděl, že už Krysař zpívá. Ovšem nakonec, když přišel přídavek, tak z Oldřicha spadne tréma, nervozita a ukázal co umí. Zůstal jsem sedět s otevřenou pusou a mráz mi běhal po zádech z jeho zpěvu.. Škoda, že takhle nezpíval celé představení. Přemysl by měl konkurenta ???????????? . Jinak všichni ostatní naprosto super a moc jsem si to užil. Už se těším na duben kdy máme další lístky. Mějte se Marek

Marek

Krysař

Jeden z nejlepších muzikálů!!

Barbora Pechmannová

Krysař

Dobrý den, jako vždy naprosto úžasné představení, které jsme si moc užili, zvlášť po tak dlouhé pauze. Výkony všech na jedničku a musím říct, že mě velice překvapil Jan Kříž. V roli rybáře mám rád jak pana Tomeše, tak i pana Peroutku a vždy je rád vidím, ale Jan Kříž posunul laťku hodně vysoko, klobouk dolů a budu se na něj těšit v dalších představeních. Díky všem za skvělý zážitek. M.

M.

Voda (a krev) nad vodou

Dobrý den. Rád bych poděkoval všem vystupujícím. Fantastické výkony, nasazení a elán. Krásné zpracování písniček skupiny Elán. V této době, kdy účinkující jedou celé víkendy, ale nedají to na sobě znát. Byli jsme celá rodina, i dceru 12 let, zaujaly písničky a začala zkoumat, kdo je skupina Elán. Rozhodně jsme nebyli naposledy. Stejné jako Vlasy, Krysař i na toto představení půjdeme opět. Děkuji Pavel Ruda

Pavel Ruda

Lakomec

Skvělé a velmi zábavné představení! Pan Zedníček byl famózní.

Jana Křivancová

Lakomec

Dobrý večer, zaplaťpánbůh, že jsme si ty vstupenky koupili. Úžasné představení Lakomce !!! Děkujeme !

Robert Mikulka