Vaše ohlasy

Napište nám, co se vám na našich představeních a divadle líbí, ať nám uděláte radost… anebo nelíbí, ať s tím můžeme něco udělat.

Vybráno z vašich ohlasů

Biograf láska

Dobrý den děkujeme za včerejší nevšední zážitek opravdu úžasné představení poděkování všem hercům a klobouk dolů před vašimi nejmenšími. Jste skvělí.

Pavel Panenka

Biograf láska

Dnes 21.6.24 jsme byli již po třetí na tomto krásném muzikálu. Poprvé v této alternaci. Všichni jste byli super. A jak jsem psal již v lednu 23 HANIČKA by z Vás všech měla radost. A její BAVTE SE, ZPÍVEJTE , TANCUJTE i zde platí. Když se podívám do hlediště a vidím 12-ti leté slečny, 24-letou mládež na straně jedné a na druhém konci děvčata a chlapce ve věku těsně na začátku osmé dekády, a všichni se BAVÍ, ZPÍVAJÍ, TANCUJÍ....co může být hezčího. Děkuji a věřím že jsme na tomto muzikálu nebyli naposledy. Děkuji

Miloslav Herbrych

Biograf láska

Úžasné představení - a klobouk dolů (skvělé výkony Elis, Marie a Denisy)

Dáša

Lakomec

Děkuji za včerejší představení všem hercům, byli jste úžasní. Obdivuji Čmaňu, jak fyzicky zvládá svou roli, jeho skvělé herecké umění. Miroslav a Marie Riškovi, Slatina u Bílovce

Miroslav Riška

Hrdý Budžes

Dobrý den, včera (21.5.2024) jsme opět navštívili divadlo Kalich tentokrát představení Hrdý Budžes. Byla jsem s kamarádkou a dcerou (13 let). S dcerou chodíme hlavně na muzikály. Dcera miluje Krysaře a Hrdý Budžes byla její první činohra. Představení bylo dokonalé, Bára Hrzánová byla dokonalá a samozřejmě i pan Jeník a paní Vlčková byli skvělí. Představení jsme si moc užili a smáli jsme se od začátku do konce. Dcera ještě večer citovala Helenku Součkovou. Určitě zase přijdeme. Představení mohu jedině doporučit.

Stanislava Šléglová

Hrdý Budžes

Přesně dle očekávání, skvělé ;o) . Právě jsme dorazili z divadla domů 21.5.24 a za tepla chválím. Paní Báru mám moc ráda, klobouk dolů jak před jejím herectvím, tak že to utáhla... Samozřejmě byli výborní i její kolegové a námět knížky. Tolik pravdy, kdo žil ve stejné době, je to jak přes kopírák a každý jsme byli dítětem a vysvětlovali si záležitosti po svém... Vtipně na smutné téma... Jinak budova divadla vůbec není stísněná, jak tu někdo psal, na nohy místa tak akorát, žádný problém. Potěšilo mi, že paní Báře na jeviště na závěr přišli poděkovat její blízcí, tak jsem je mohla ukázat synovi, který je čerstvě 15letý a bavil se stejně jako já, a to je co říci ;o)) Velmi povedené představení se vším všudy a ať roli Helenky paní Bára může hrát ještě nejméně dalších 20 let, ona totiž vůbec nestárne a vše jsem jí to věřila, jako malé Helence ;o)).

Renáta Straková

Biograf láska

31.3.- Krásné představení, vynikající výkony všech... Moc se nám to líbilo... Jeste jednou děkujeme...

Gabi

Biograf láska

Až v samotném divadle mi přišlo, jak měla Hana Zagorová silné a chytlavé písně, které vám v hlavě budou znít znovu a znovu. Herecké obsazení bylo báječné, taneční kreace velmi působivé, dětské herecké obsazení sklidilo asi největší úspěch a to doslova zaslouženě. Jedné z hlavních postav Biografu láska se herečka Kateřina Bohatová tak citově vžila do role svých hereckých kolegů, až se neubránila slzám. Nejvíce mě pobavila situace ne moc humorná, ale reakce (Alči) Denise Nesvačilové na ni sedla tak silně, jako odpal míčku baseballovou pálkou, který dal Strike a že takových "odpalů" Denisa Nesvačilová měla. Do léta má muzikál 32 repríz a to je v mnoha případech vystoupení vyprodáno, či zbývá jen pár lístků. A to doslova zaslouženě. A mně nezbývá než křiknout "bravo!" a souboru a divadlu z celého srdce děkuji, za skvělé představení.

Roman Chludil

Biograf láska

Děkujeme za dnešní představení Biograf láska. Byly jsme s mamkou již potřetí a pořád tom má své kouzlo. Příběh skvěle doplňovaly písničky Hany Zagorové. Výkony herců i tanečníků byly obdivuhodné a energické. Krásně jsme si odpočinuly od každodenních starostí. Ještě jednou děkujeme

Kateřina Křížová

Dobře rozehraná partie

18.3. krásné představení a s tak širokým záběrem.. Všichni byli skvělí, už dlouho jsem se tak nepobavila, občas jsem smíchy i slzela. U Radka Holuba jsem viděla něco nového, kouzelného, nemohla jsem se nabažit. Děkuji, Marcela

Marcela

Krysař

Zážitek, s velkým Ž na začátku. Poprvé jsem Krysaře viděl někdy před x lety. kolem roku 1999/ 2000, byl pěkný. Ale toto zpracování je dle mého názoru mnohem , mnohem lepší. Dnes 16.3. 24 to byl opravdu zážitek Agnes v podání K. Bohatové a Krysař v podání P. Pálka byli úžasní. Ale nejen oni. Díky patří všem z představení. Určitě na toto představení ještě přijdeme. Ještě jednou všem DĚKUJI

Miloslav Herbrych

Biograf láska

Nádherné představení se vším všudy. Jdu ještě jednou. Moc děkujeme za skvělý zážitek. Hana Nekudová, Zdeněk Hucl

Hana Nekudová Nekudová

Pomáda

Človíčku drahý, jenž se chystáš číst moji recenzi, tady se jelo doslova na plný plyn, že ani divák, tak třeba jako já, raději nemrkal, aby o nic nepřišel. Muzikál, který divadelní prkna divadla Kalich (zdobí) celých 12 let a to doslova zaslouženě. I on termín byl vyprodaný. Herecké obsazení sympatické, skvěle sehrané. Všichni sršeli humorem, doslova srdcervoucí skvělou taneční choreografií, úžasnými písněmi a to celé mělo nádech oněch let minulých s tak procítěným citem, až se mi chtělo samým štěstím tleskat jako malému chlapci, který právě dostal svoji nejmilejší hračku.190 minut uteklo jako voda. Jedinou výtku bych měl k tomu, že není muzikál Pomáda natočen na dvd záznam, aby se dostal i k těm, kteří nemají Prahu zrovna za domem, a mít tento divadelní záznam, by byl v ne jedné filmové sbírce jako unikát! Postupem času přemýšlím nad tím, že tohle představení chci vidět znovu, nebo vážně stojí za to!!!

Roman Chludil

Voda (a krev) nad vodou

Chcem sa z Ťeba napit ....šaty odhoď preč :) No co dodat. Inspiraci k návštěvě mi dali moje taneční kolegyňky z Muzikálových lekcí Lukáše Prokopa. Je to krásné, vidět v muzikálu někoho, koho znáte. Úžasné výkony, šmrnc, láska, krev, poutavý příběh propletený nadčasovou hudbu Elánu, kterou bych mohla poslouchát stále dokola. Text stále relevantní. Anička, Gabi Lukáši - skvělé! Mimo jiné zpěv 3 hlavních rolí - dechberoucí. Moc děkujeme - chystám se po 4 :D. Když jsem byla po 2, přišel Elán sám, zažítek na celý život <3

Mariaa

Dobře rozehraná partie

Včera 28.02. Dobře rozehraná partie - jedním slovem PECKA! Klobouček dolů, věřím, že to baví i vás tohle hrát. Děkuji.

Robert

Biograf láska

Báječný zážitek! Při úvodní písničce Biografu láska jsem obrečela, že už s námi Hanka Zagorová není. Ale rytmus, vtipné nápady a úžasná choreografie násobená elánem a energií, podbarvená citlivě přidanými světelnými efekty, mě vtáhla do vodopádu nezapomenutelných písniček a dobré nálady. Jste skvělí. Díky.

Ilka Pacovská

Krysař

Mám rád Krysaře už od jeho vydání a skladby jak v původním obsazení nebo i v novém jsou obojí úžasné. Za poslední dva roky jsme byli s manželkou na představení třikrát, naposledy před 14 dny a už teď mluvíme kdy půjdeme zase. Krysař nás prostě uchvátil natolik, že vidět ho jednou opravdu nestačí.

Petr

Krysař

Ráda bych poděkovala za sebe a manžela za úžasné představení. Vyzdvihla bych nádherný hlas a barvu Jana a Marie Křížových, která mne uchvátila. Celkové aranžmá, tanec, no byl to Krysař s velkým K, radost pro diváka a posluchače

Veronika Vojtková

Nikdy není pozdě

Včera k nám do Jindřichova Hradce zavítalo vaše divadlo s představením Nikdy není pozdě. Prosím, poděkujte Hercům Janě Paulové a Václavu Vydrovi, za skvělý herecký výkon. Byl to pro nás neskutečný zážitek, který v nás zanechal nezapomenutelnou atmosféru. Ještě dnes z toho čerpáme. Člověk by se nejradši k nim rozběhl, objal je a hlavně se před nimi sklonil co dokázali předvést za herecký výkon. Velký dík, jim oběma. Určitě naše malé divadlo není jediné, které aplaudovalo ve stoje, ale v nás to zanechalo kouzelné vzpomínky. Ještě jednou obrovské poděkování na prkna co znamenají svět.

Jitka Füllsacková

Johanka z Arku

Před cca 20 lety jsem byla na muzikálu Johanka z Arku ještě v divadle Ta Fantastika v hlavní roli s Lucií Bílou. A včera 13.1. jsem si dopřála Johanku znovu. Musím říct, že to bylo DECHBEROUCÍ !!! Písně znám zpaměti i s jejich jak to napsat - provedením, procítěním,... a to, co včera herci předvedli, bylo až neskutečně dokonalé !!! Iva Marešová by měla také dostat cenu Thálie !!! Děkuji za nádherný večer.

Zita Žurková

Biograf láska

Děkuji za krásný zážitek s tímto muzikálem, za zpěv, který občas vháněl slzy do očí.

Dagmar Balcarová

Pomáda

Děkujeme všem za krásnou Pomádu. Pobavili jsme se a užili si příjemné odpoledne. Děkujeme

Kateřina Křížová

Hrdý Budžes

Neuveritelny vykon Bary Hrzanove, uzasne predstaveni, proste jsme byli nadseni. Bare diky za to, ze nam udelala nadherny vecer.

Eva

Krysař

Muzikál Krysař mám spojený s dětstvím. A hudba z tohoto muzikálu mě provází celý život. Prvně jsem ho viděla cca před 20 lety jako desetiletá a zanechal ve mě již tenkrát velikou stopu, ale to co jsem zažila dnes (10.11.2023) se s tím nedá srovnat! Skvělé kulisy, špičková hudba a texty jsou samozřejmostí! Ale teprve herecké obsazení tomu dá tu pravou emoci a mrazeni po celém těle a dnešní obsazení bylo naprosto dokonalé! Chtěla bych vypíchnou hlavně Přemysla Pálka jako Krysaře - stačí aby vešel na pódium a člověka zamrazí a když začne zpívat je to opravdu dechberoucí! Dále bych chtěla vypíchnout výkon Romana Tomeše jako Rybáře, který byl pro mě dnes velice milým překvapením a jeho herecký i pěvecký výkon mi přivodil husí kůži. Děkuji za úžasný zážitek!

Karolína

Krysař

Dobrý den, v pátek 20.10.2023 jsme s manželkou už po několikáté navštívili muzikál Krysař a musím říct, že to bylo naprosto úžasný. Byl to super zážitek. Doufám, že Krysaře budete hrát ještě dlouho. Chtěli bychom vzít na představení i dceru. Určitě by se ji to moc líbilo. Přeji ať se Vám moc daří a určitě Vás brzy zase navštívíme. Děkujeme.

Kamil Medvik

Ani spolu, ani bez sebe

Včera večer jsem si užila smích a úžasné herecké výkony Jany Paulové a Davida Suchařípy. Moc Vám oběma děkuji, jste skvělí a s Vámi je svět ještě v pořádku.

Hanka Lebedová

Voda (a krev) nad vodou

V sobotu 7.10.2023 jsem v 19,00 navštívila představení Voda (a krev) nad vodou. Nikdy jsem nic lepšího neviděla. Naprosto dokonalý muzikál, který má nápad, super obsazení a prostě je jedním slovem dokonalý. Moc děkuj za zážitek. Při závěrečné písni jsem stála jako první, ale nemohla jsem si pomoct :-)

Pavlína Vošahlíková

Biograf láska

Nádherné představení, skvělé herecké obsazení, tanečníci super, děti... prostě pecka. 30.9 jsme odcházeli naprosto spokojeni. Děkujeme

Iveta Krausová

Biograf láska

Dnes jsem byla s kamarádkou na vašem muzikálu lístky jsme si zakoupily už v březnu,ale nejdřívější volný termín byl dnes. A udělaly dobře. Děkuji za fantastický zážitek! Tak úžasné a profesionální zpracování písniček Hany Zagorové opravdu dělá čest její památce.Jak sem již psala jedinečné, strhující, nezapomenutelné.

Jana

Biograf láska

Dobrý den, už jsem vám jednou psala (v únoru), že musím vidět představení ještě jednou. Byli jsme 24. září podruhé a opět jsme odcházeli nadšení. Na všech účinkujících je vidět, s jakou vervou a radostí zpívají a hrají. Neskutečná nádhera. Velký obdiv všem. Moc jsme si to užili a neříkám, že nepojedeme potřetí. Nedivím se, že je na tak dlouho vyprodáno.

Marcela Masopustová

Bez předsudků

Děkuji za včerejší divadelní představení pod žižkovskou věží, Velká zebra ,které bylo fantastické. všichni byli skvělí. Hlavně ,dík panu Vetchému ,který byl opravdu fantastický!!! Ještě jednou dík Helena

Helena Stibůrková

Nikdy není pozdě

Krásný zážitek, paní Paulová a pan Vydra jsou úžasní, 25.7.2023 Hvězdné léto pod žižkovskou věží.

Věra

Bez předsudků

Dobrý den, včera, 3.7.2023 jsem shlédla toto představení. Vážená paní Jano Paulová, vážený pane Pavle Zedníčku, moc vám děkuju. Nemám zrovna hezké období, ale díky vám se na vše snažím nahlížet jinak...Moc jste mi pomohli. Obdivuji vás a přeju vám krásné dny. Hana Kovačíková PS: Jana velice sexy, nádherná ženská Pavle, nechala bych si říct

Hana

Krysař

Pěkný den, 16.6.23 jsme byli na muzikálu "Krysař" a odešli úplně plni krásnych pocitů.Čekali jsme sice skvělé představení,ale tohle byla opravdu paráda.Klobouček všem,paním i pánům,kteří zavinili to,že přijedeme ještě jednou... Šárka a Dan z Opavy

Daniel Bajtek

Krysař

Nejkrásnější představení, které jsem kdy viděla. Dynamické, plné energie. Neskutečné výkony všech účinkujících. Ani jedno slabé místo. Prostě dokonalé. Všem moc děkuji. Jste skvělí. A Krysař v podání Přemka Pálka je nádherný, citlivý a lidský. Má můj obdiv.

Lenka

Voda (a krev) nad vodou

Muzikál jsem dostala jako dárek a navštívila jej 2.6.2023. Písničky Elánů mám moc ráda a představením jsem byla naprosto nadšená. 3 hodiny uběhly jako nic a ačkoli to normálně nedělám, byla jsem mezi prvními, kdo tleskal ve stoje. Moc děkuji za krásný zážitek. Kamila Peňázová, Brno.

Kamila Peňázová

Biograf láska

Písničky paní Zagorové mám rád od svého dětství a proto mne tento muzikál vzal o to víc za srdce. Hlavní trojice Křížová, Ochmanova, Tomešova byla naprosto fantastická a je zárukou kvality. Maruška Křížová naprosto exceluje, Eliška Ochmanova mne za představení 2x dojala... Celkově všichni účinkující písničky brali s úctou k paní Zagorove. Představení sem určitě neviděl naposledy.

Jirka Mikes

Biograf láska

V neděli 21.5. jsme shlédli muzikál Biograf láska a byla to jedním slovem bomba. Písničky Hanky Zagorové mám ráda celý život, proto mi manžel udělal radost a k vánocům nám koupil vstupenky na tento muzikál. Musím říct, že texty písniček v kontextu příběhu byly nádherné a silné. Velká pochvala všem zpěvákům a tanečníkům, včetně těch malých, ti byli taky úžasní. A dokonce jsme měli to štěstí, že jsme v roli Alexe mohli vidět (a hlavně slyšet) Jana Kříže. Super! Již teď vybírám další termín, protože tohle musím vidět ještě jednou. Moc díky všem!

Soňa

Pro tebe cokoliv

Dobrý den, chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat hercům z komedie Pro tebe cokoliv, kterou jsem měla možnost vidět včera v Brně v divadle Bolka Polívky. Procházíme doma těžkými chvílemi a mohu říci, že nám výborné představení a hlavně herecké výkony všech velice pomohlo přijít na jiné myšlenky, zasmát se bez pocitu viny, prostě se odreagovat a pobavit. Moc moc děkujeme a těšíme se zase někdy příště. Herecké manželství paní Paulové a pana Zedníčka, to je koncert na jevišti. Samozřejmě i ostatní byli výborní. A hodně překvapili. Přeji, ať se Vám všem daří a především - hodně zdraví všem. A děkujeme za vyřízení poděkování. Kraftová, Brno

Ivona Kraftová

Voda (a krev) nad vodou

V sobotu 22.4. jsme byli na představení VODA (A KREV) NAD VODOU je to přektásný muzikál, poděkování všem vystupujícím za nezapomenutelný zážitek.

Zbyněk Otáhal

Hrdý Budžes

Zdravíme Vás do divadla, a děkujeme za krásný zážitek ze včerejšího představení. Vstupenky jsme si dali vloni k Vánocům a moc jsme se těšili. Hlavně naše děti, Terezka a Ondra - je super, dát jim takový dárek a ještě víc super je, že z něj byly oba nadšení! Představení znali z televize a včera se jim u Vás líbilo, strašně moc! Máme další splněný sen:) Děkujeme všem třem účinkujícím, máme Vás moc rádi! Jo - a snad se líbil Vinnetou... Krásný den, srdečně zdravíme z Mikulášovic: Lenka, Tom, Terezka a Ondra Venckovi

Lenka Vencková

Biograf láska

Jeli jsme na představení z nejkrásnějšího města na světě, z Telče. A to představení, tedy spíše herečky, herci, zvukaři, choreograf i režisér dali včetně paní Zagorové do nádherného představení pohodu, nádherné prožitky a krásné pocity štěstí z umění dávat a přijímat. Byl to překrásný zážitek. Děkujeme za profesionální výkony všech včetně nejmenší z rolí.

Ferdinand Mazal

Biograf láska

1.4.2023 jsme s přáteli přijeli z Moravy a viděli odpolední představení Biograf lásky, nebyl to náš první muzikál, proto můžeme snad i posoudit jeho kvalitu. Bylo to od začátku až do konce nádherné, úchvatné, od srdce, naskakovala nám husina a některým se draly slzy do očí. Jeho představitelé jsou mladí nadaní umělci, slečna Denisa N. je divoká citlivá kráska.

Alena Nyklová Klimešová

Biograf láska

Můj osmiletý syn miluje Haničku Zagorovou, bohužel už pŕímo ji nemohl vidět naživo, proto jsem mu věnovala k narozeninám lístky na muzikál Biograf láska. Dnes 1.4. jsme ho viděli a naprostá pecka, neskutečný zážitek. A za mě velká poklona pro Denisu Nesvačilovou.

Jitka Lelková

Nikdy není pozdě

Chci poděkovat Divadlu Kalich, potažmo paní Paulové a panu Vydrovi za tohle nádherné představení, které je jim šité úplně na míru (přiznám se, že jsem je vždycky pasovala jen do rolí "Kameňáků"), ale neoprávněně. Myslím, že i jim je v této hře dobře. Byla jsem po dlouuuuhé době nadšená z námětu, vtipných i vážných dialogů, prolínání současnosti s minulostí, z výpravy, z kulis a hudby. Jako by mi ti dva mluvili z duše. Asi je to také těmi mými padesátiletými zkušenostmi. Díky, díky za pozitivní energii, hodně spokojených diváků a ještě více takových představení!!!!!

Eva Šťastná

Biograf láska

Včera jsme byli na muzikálu Biograf láska a jedním slovem nádhera. Chvílemi nám běhal mráz po zádech jak to bylo úžasné. Denisa Nesvačilová byla boží, je to dračice. Nikdy nás nenapadlo, jak měla Hanka Zagorová krásné písničky, až když jsme je slyšeli s krásným dějem muzikálu. Všichni učinkující byli skvělí. Byl to nezapomenutelný zážitek. Přejeme hodně repríz a hodně úspěchů.

DAFR

Krysař

Dobrý deň prajem, s priateľkou sme boli spolu 18.3.2023 o 19:00 na predstavení Krysař a jedným slovom - SUPER. Čo nás trochu zaskočilo, bolo 10 Kčs za šatňu, mohla by byť tá suma v cene lístku, keďže sme prišli z Bratislavy a mali sme len platobné karty. Ináč nemáme čo iné vytknúť. Ďakujeme a prajeme veľa úspechov. S pozdravom Vlado a Lenka z Bratislavy.

Vladimír Tikl

Biograf láska

11.3.jsme navstivili Vase divadlo na muzikálu. Představení bylo báječne! Tanečníci, zpěvačky i zpěváci byli úžasní! Děkujeme za skvělou atmosferu. Paní Zagorová by byla nadšená stejně jako my, kteří se na muzikál přišli podivat, poslechnout si pisnicky i si je s Vami zabroukat. Zasloužíte si obrovsky potlesk za každé odehrané představení.

Dagmar Šantrůčková

Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem

Dobrý den, děkuji za nevšední zážitek. Páni herci a mistři improvizace, Kaiser s Lábusem, čekali 10 minut než se vrátím ze záchodu, aby pokračovali s představením :D. Ráda bych se jim odvděčila, děkuji :)

Šárka Markytánová

Pro tebe cokoliv

Představení bylo skvělé, moc se nám líbilo. Při děkovačce dostal Pavel Zedníček dort, mysleli jsme, že slaví narozeniny. Wikipedia nám ale říká, že narozeniny nemá v únoru a nám teď vrtá hlavou, k jaké příležitosti tedy dort dostal ???? omlouvám se za zvědavost a těším se na další návštěvu Vašeho divadla.

Martina Pytelková

Biograf láska

5.2.2023 jsem s manželem navštívila muzikál Biograf lásky. Üžasné, nádherné, prostě božíííí!! Chvílemi jsem měla husí kůži, chvílemi plakala. Už dlouho jsem nic tak nádherného nezažila. Před všemi smekám pomyslný klobouk. Už před koncem představení jsme věděla, že to musím zažít ještě alespoň jednou. Tak máme na září již vstupenky a moc se těšíme!! Všem patří velký dík a obdiv !!!

Marcela Masopustová

Veletoč

Moc moc děkuji, opravdu perfektní představení. Krásný odpočinkový večer. Před všemi herci klobouk dolů, všichni jsou úžasní. Ještě jednou DĚKUJI.

Kopecká Miroslava

Biograf láska

Děkuji. K vánocům jsem dostal dárek - vstupenku na 29.01.23 na 13:30 Biograf láska je opravdu super povedený kousek, myslím , že Hanička by měla opravdu radost. Krásný, povedený, a opravdu poctivě provedený muzikál. Děkuji všem účinkujícím, byli jste bezva. Už se těším na další termín 29.10.2023 ve 13:30 s celou " rodinkou" Ještě jednou děkuji

Miloslav Herbrych

Biograf láska

Božské představení,byly jsme s dcerou 27.12.2022 a obě nadšené.Úžasný muzikál,miluji Hanu Zagorovou a byl to zážitek i se slzičkama.Moc děkujeme za krásné pŕedstavení.

Martina Bártová

Voda (a krev) nad vodou

Dnešní představení mě naprosto uchvátilo. Všem účinkujícím patří můj velký obdiv.

Monika Šimková

Biograf láska

Tieto Vianoce mi Ježiško doniesol pod stromček darček – lístok na divadelné predstavenie Biograf láska. Pesničky Hanky Zagorovej vo mne vyvolali silné emócie ,že počas predstavenia mi tiekli slzy , bolo to veľmi veľmi pekné. Z vďaky som Hanke bola zapáliť sviečku na Vyšehrade a divadlu Kalich ďakujem za krásny muzikál. Bol to darček , na aký budem ešte dlho spomínať. Všetkým patrí veľká vďaka. Jana Fučelová Martin

Jana Fučelová

Biograf láska

Včera jsem byla s kamarádkou na muzikálu:Biograf láska a ještě dneska,jsem plná dojmů. Bylo a je to famózní a nádherné.Celý den jsme courali po Praze a ten muzikál,byl opravdová-Třešnička na dortu. Určitě to chci vidět, ještě jednou. Máte všichni můj obdiv a ještě mnoho a mnoho,repríz.DĚKUJI????

Jiřina Drahošová

Biograf láska

Famózní, geniální ...18.12.2022...13.30 hodin...nadšení z vánoční Prahy, ale toto byla třešnička na dortu...hodně štěstí do dalších skvělých projektů a krásné prožití vánočních svátků přeje Richard Hugo

Richard Hugo

Hrdý Budžes

Krásný, krásný, krásný. Děkuji za krásný předvánoční zážitek na představení Hrdý Budžes. Byl to nezapomenutelný večer, který mi bude kouzlit úsměv na tváři kdykoli si na něj vzpomenu. Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2023. PS. Chci také poděkovat milým dívkám, které mi ochotně a s úsměvem obstaraly od paní Hrzánové podpis do knihy. Díky.

Marcela Denemarková

Voda (a krev) nad vodou

Milé divadlo Kalich, Po delší odmlce způsobené hlavně covidem, ale i jinými okolnostmi jsem k Vám opět zavítala na představení Voda (a krev) nad vodou. Já už pozapoměla na to, jak jste úžasní... A vy jste mi to připoměli ... To byl zážitek! Písně mého mládí skupiny Elán ve Vašem upraveném podání, skvělé výkony herců a zpěváků, silný příběh.... Zazpívala jsem si s Vámi, příběh byl tak živě odehrán, že se mi při setkání po letech...p. Křížové a p. Tomeše hrnuly slzy do očí (a ano, vím, že je to jen hraný příběh ????). Za vše mluvil aplaus vestoje od nás diváků.. Přivedla jsem k Vám človíčka, který Vás shlédl poprvé a já na něm viděla tu radost a nadšení z Vašeho představení, jakou si pamatuji u sebe, když jsem k Vám zavítala poprvé já.. Už přemýšlíme, na co dalšího se k Vám zase vypravíme. Musíte mít radost z toho, když vidíte, jak my diváci reagujeme a my máme radost z toho, jaký obrovský zážitek nám dáváte a jak nás nabíjíte energií. Věnujte se nám, divákům, stále se stejnou chutí a nadšením, jako to děláte. Jste prostě skvělí... Děkujeme ???? Štěpánka Vranová PS.: Ještě prosím jedno velké poděkování pro slečny uvaděčky.. Jsme to my, kteří jsme přišli pozdě na představení v SO 3.12. v 14.30 hod. Nevím, jak se mi to mohlo stát, ale zapsala jsem si do hlavy, že je začátek v 15.00 hod. A slečny uvaděčky nás ani nevypeskovaly, ba ani slovem neřekly, že jsme přišli pozdě, jen hledaly řešení. Bylo to od Vás velmi milé a profesionální, hluboká poklona pro Vás a ještě jednou má velká omluva.

Štěpánka Vranová

Pusťte mě ven!

Včera 1.12.2022 se u nás v Prachaticích konalo divadelní představení “Pusťte mě ven“ a bylo to úchvatné, paní Iva Janžurová jako vždy naprosto skvělá, po celou dobu této hry podávala obdivuhodný nádherný výkon, je stále tak okouzlující, vtipná, roztomilá, prostě božská! Moc se nám líbila i Sabinka Remundová, děvčata, obě dvě jste naprosto ÚŽASNÉ, MILUJEME VÁS!!! Máte náš velký obdiv, úctu a srdečné poděkování – za krásný výkon a i za to, že i v takovémto sychravém prosincovém počasí přijedete za námi takovou dálku až do jižních Čech. Přejeme Vám plno dalších krásných představení, pevné zdraví a krásný Adventní čas, s velkou úctou Kadlecovi a Selnerovi z Prachatic

Věra Kadlecová

Pomáda

Dobrý večer. Momentálně jedeme domů z Vašeho naprosto neuvěřitelného představení Pomáda! ❤️❤️❤️❤️❤️. A mám jediné slovo - DĚKUJU!!!!!!!! Byli jste bezvadní a roztleskali jste celý sál! Ach můj bože!!!!! Chtěla bych vypíchnout to, jak máte všichni geniální hlas. Zpíváte a tancujete a HLAVNĚ hrajete úžasně! Celý náš dramaťák po Vašem představení musel vytáhnout kapesník, naše oči vypadaly jako dvě hluboké studánky. Plné slz, ale byly to ryzí slzy štěstí. Ze srdce Vám děkuji, že jste mi zařídili jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě!! Prosím Vás, vyřiďte všem účinkujícím, že byli famózní a nejlepší na světě!

Justýna Vejmelková

Biograf láska

Já prostě musím poděkovat. Poděkovat za úžasné včerejší představení Biograf láska. Bylo to nádherné, plné radosti, energie, emocí. Mám z toho úplně úžasnou náladu! Byl to ten nejhezčí dárek jaký jsem k svátku a vlastně i nadcházejícím narozeninám mohla dostat. Moc moc moc bych chtěla poděkovat tvůrcům: neskutečně dobře Vám to navazovalo a fungovalo s písničkami, to se nepovede jen tak někomu:) Moc moc moc bych chtěla poděkovat hercům: ten zpěv je úžasný a ta radost, která připlouvala ze všech stran, inu nádhera. Moc moc moc bych chtěla poděkovat všem, kteří se podílejí na osvětlení, kompozicích, rekvizitách: jedním slovem WOW, jeviště bylo neustále jako pramen, jako pramen světla do tmy. Vážně moc moc moc bych chtěla poděkovat tanečníkům: miluju tanec, miluju světlo a vy jste byli obojí. To vyplnění emocí tancem a sborovým zpíváním je úžasné, byli jste krásně nalazeni na jednotlivé situace. A veliké poděkování patří samozřejmě i tvůrcům kostýmů, které tomu všemu dodaly lesk (mnohdy doslova:). Ještě jednou DĚKUJI všem za nejhezčí 19. listopad v mém dosavadním životě ❤️ S vděčností a láskou přeji všem, kteří se divadla Kalich jakkoli týkají, aby měli každý den takovou krásnou radost, jakou jsem měla já po sobotní návštěvě tohohle úžasného divadla. Vůbec se mi nechtělo pryč. Tak zase někdy na viděnou:)

Alžběta Janebová

Biograf láska

Dobrý den. Tento muzikál, na který jsem vzala i své rodiče byl naprosto úžasný. Bylo to nepopsatelné a úžasná atmosféra. Prostě krása. Půjdeme na něj ještě jednou. Všichni jsme byli nadšení. Koupím i dětem jako Vánoční dárek.

Michaela Kolářová

Biograf láska

Dobrý den, v sobotu 22.10.2022 jsem navštívila s dcerou vaše představení "Biograf láska". Abych pravdu řekla, trochu jsem se toho bála navzdory tomu, že písničky paní Hany Zagorové se mi líbí a mám je moc ráda. Už při začátku představení a první písničce jsme shodně věděly, že toto představení musíme vidět ještě několikrát. Chvílemi došlo i na slzičky, ale celkově představení se nám moc líbilo, byly jsme nadšené. Představení bylo opravdu úžasné od začátku až do konce. Hned jak jsme dojely domů, tak jsme si vyhledaly další možnost návštěvy vašeho divadla a samozřejmně i představení "Biograf láska". Navštěvujeme vaše divadlo pravidelně, ale již dlouho jsem neviděla tak úžasné představení. To se panu Janu Křížovi opravdu povedlo. Herecké výkony všech byly boží. Velký dík a velká gratulace. Jen tak dál. Jsem již v důchodu a dcera ještě studuje, tudíž návštěva divadla je pro nás velkým svátkem, neb peněz není nazbyt, ale když to je jen trochu možné, rády se k vám do divadla vracíme. S pozdravem a přáním dalších takto úžasných představení přejí vaše věrné divačky Vlasta a Magdaléna Šámalovi

Vlasta

Voda (a krev) nad vodou

Dobrý den, děkuji za skvělý zážitek. Přeji ať se vám daří a máte stále tolik elánu a energie, které z celého představení čiší. Zuzana Poulová

Zuzana Poulová

Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem

Dobrý den, konečně se mi splnil dětský sen a viděl jsem oba pány na vlastní oči. Musím říct, že i přes "svůj věk" předvedli neskutečný výkon a já odcházel maximálně spokojen.

Lukáš Říha

Biograf láska

Předpremiéra Biografu Láska v divadle Kalich 15.9.2022 mě doslova posadila do křesla a přenesla do doby 80. let minulého století. Záměrně jsem nevěděla, co mě čeká, nechala jsem se zcela unést příběhem. A to zejména díky skvělým šlágrům naší zlaté slavice, Hany Zagorové. Patřím do generace Husákových dětí a tyto songy provázely moje dětství a dospívání. Včera jsem si uvědomila, jak se pevně usadily v mém podvědomí, neb jsem je de facto všechny znala a pobrukovala si je s aktéry. Scéna, kostýmy, zpěváci a tanečníci, děj i celkové provedení je kombinací stylového retra a současné doby, které propojuje věčné téma: a sice láska a všechny její slasti i strasti. Scéna je opět brilantně jednoduchá a přitom vtipná, kostýmy vystihují charakter osob, které jsou navíc typologicky pestré (ihned poznáte kdo je intelektuál, kdo manažer či pečuje o dítě, kdo poslouchá rockovou muziku..). Pěvecké výkony byly na vynikající úrovni a skvěle zvládnuté – zohledňuji přitom fakt, že je nelze srovnávat s empatickým originálním projevem Hanky. Totéž platí o výborných a vtipných tanečních kreacích, po včerejšku budu vnímat třeba dopravní špičku tak nějak veseleji… Umělecké zpracování příběhu tří kamarádek, které společně prožívají a řeší klasická témata a problémy (jakými jsou hlavně láska a vztahy mezi partnery) je nadčasové. Nepřehlédnutelným prvkem současnosti je veřejné přiznání prvku lesbické lásky, o které s lehkostí všední maličkosti hovoří i děti hlavních protagonistů. Děti zde též mají své místo a též řeší své problémy, což kvituji. Všímavý pozorovatel postřehne, že kavárna Biograf láska provozuje pouze PO-PÁ do 18:00 hod, což je z pohledu byznysu 21. století likvidní. Nicméně z toho vyplývá, že dotyčná majitelka-samoživitelka je zřejmě zodpovědnou matkou, která chce mít i čas pro rodinu a pro sebe. Za mě úžasný malý detail, hluboký význam. Proto poklona též všem tvůrcům, vč. scénáře a choreografie! Jsem si jista, že by byla Hanka s tímto provedením spokojena. Divadlo Kalich rozhodně vyseklo této naší zlaté slavici poklonu a na věky uctilo její památku. Dávám plný počet Bludišťáků a všem doporučuji ????))

Mery-Lou, předpremiéra 15.9.2022

Začínáme končit

Nádherné představení a herecký koncert hlavních představitelů paní Barbory Hrzánové a Radka Holuba. V dnešní době , která je neustále pesimistická a ze všech stran útočí samá negativa a jedno strašení za druhým, tak jsme se velice pobavili. Čeká nás i další představení a to Ani spolu ani bez sebe, a věřím, že nebudeme zklamáni. Přeji všem krásnou divadelní sezonu a hodně spokojených diváků.

Jana Kacovská

Silnice - La Strada

Dobrý den , ještě dnes nemám slov - byla jsem nadšená .Fantastické výkony všech protagonistů , dokonale skloubené , poetika i drama v úžasné kombinaci. Děkuji za skvělý večer , absolutorium a mou poklonu VŠEM , kteří se na představení podílejí.MS

Marcela Steiglová

Pusťte mě ven!

Dne 20.7.2022 jsme byly na představení na letní scéně.Viděla jsem představení již podruhé( první v březnu). Představení bylo úchvatné, výkon paní Janžurové se nedá popsat. V horkém počasí, kdy to bylo i pro diváky náročné, byla paní Janžurová stále obdivuhodně čilá a prostě skvělá. Prosím vyřiďte jí naše poděkování,úctu a obdiv.

Jana Bittmannová

Krysař

Výborné představení, které jsem viděl. Nejvíc sem si ho užil a musím říct...vidět to jednou je málo, aspoň 30krát. Dobrá podívaná a zábava také.

Michal lovecký

Žena za pultem 2: Pult osobnosti

Tleskáme, tak dlouho jsme se nepobavili nad schopností improvizace a převleků. Oba pánové jsou mistři i ve vážnějších rolích, o to více jsme si to užívali. Napadlo mě, že by pan Kaiser byl perfektní Shyllock.

Dana

Krysař

Na Krysaře se chystám již potřetí v tomto roce a musím říct, že je nejlepší muzikál co jsem zatím viděl. Od hereckého obsazení přes hudbu a choreografií konče. Již po prvním přestavení jsem věděl, že vidět Krysaře jednou nestačí. Nelze popsat velikou radost, když stále vidím toto představení v nabídce :) Další radostná zpráva byla, když bude pan Pálek alternovat s Janem Křížem. Měl jsem štěstí vidět pana Kříže v Robinu Hoodovi a je velice dobrá volba do role Krysaře.

Tomáš Dostál

Robin Hood

Jako divadelní nadšenec můžu s klidným srdcem říci, že Robin Hood je skvělé přestavení které by měl vidět každý. Nechybí skvělé písničky, vtipné hlášky a výborné herecké osazenstvo. Měl jsem štěstí na pana Tesaříka, Podhůrského, Honzu Kříže. Ale pan Martin Pošta a paní Radka Pavlovčinová byli nepřekonatelní. Doteď si zpívám jejich písničky. Doufám že Robin Hood zůstane dlouho v programu divadla Kalich.

Tomáš Dostál

Johanka z Arku

Touto cestou bych chtěl moc poděkovat za neskutečný zážitek při přestavení Johanky z Arku. Slovy se to snad nedá ani popsat, několik slz ukáplo při poslechu hlavně při druhé polovině přestavení. Také k tomu přispěli i samotní herci jako pánové Jiří Zonyga, Petr Opava a hlavně skvělí výkon Johanky v podání Lucie Šoralové. Rád se přijedu na toto přestavení opět podívat a uronit další slzy. Velké díky patří hercům za skvělé pěvecké party a i za to, že toto přestavení je nadále v programu.

Tomáš Dostál

Voda (a krev) nad vodou

Naprosto úžasné představení plné skvělých písniček. Původně jsem si říkal, že mi bude stačit tento muzikál vidět jen jednou, ale už teď vím, že ho chci vidět znovu. Musím hodně pochválit pěveckou company, která odvádí naprosto super výkon a je to to na co se znova těším. Opět se mi potvrdilo, že divadlo Kalich je nejlepší scénou v Praze. Pěvecké výkony hlavních hrdinů naprosto super. A jak jsem psal, kvůli company přijdeme určitě znovu. Díky všem.

Marek

Krysař

Dobrý den, jsem rád, že jsem měl možnost shlédnout představení Krysaře s Oldřichem Smyslem. Určitě nejsem hudební kritik, takže můj názor berte s nadhledem. Všichni víme, že Přemysl Pálek je naprosto skvělý a v podstatě nenahraditelný a řekl bych že Oldřich Smysl to má hodně těžké, když ví že ho budou všichni srovnávat. A za sebe si myslím, že ho to svazuje a nedokáže že sebe dostat co umí. Většinu představení byl nevýrazný, splynul s company a Maruška Křížová ho přezpívala, chvílemi jsem ani nevěděl, že už Krysař zpívá. Ovšem nakonec, když přišel přídavek, tak z Oldřicha spadne tréma, nervozita a ukázal co umí. Zůstal jsem sedět s otevřenou pusou a mráz mi běhal po zádech z jeho zpěvu.. Škoda, že takhle nezpíval celé představení. Přemysl by měl konkurenta ???????????? . Jinak všichni ostatní naprosto super a moc jsem si to užil. Už se těším na duben kdy máme další lístky. Mějte se Marek

Marek

Krysař

Jeden z nejlepších muzikálů!!

Barbora Pechmannová

Krysař

Dobrý den, jako vždy naprosto úžasné představení, které jsme si moc užili, zvlášť po tak dlouhé pauze. Výkony všech na jedničku a musím říct, že mě velice překvapil Jan Kříž. V roli rybáře mám rád jak pana Tomeše, tak i pana Peroutku a vždy je rád vidím, ale Jan Kříž posunul laťku hodně vysoko, klobouk dolů a budu se na něj těšit v dalších představeních. Díky všem za skvělý zážitek. M.

M.

Voda (a krev) nad vodou

Dobrý den. Rád bych poděkoval všem vystupujícím. Fantastické výkony, nasazení a elán. Krásné zpracování písniček skupiny Elán. V této době, kdy účinkující jedou celé víkendy, ale nedají to na sobě znát. Byli jsme celá rodina, i dceru 12 let, zaujaly písničky a začala zkoumat, kdo je skupina Elán. Rozhodně jsme nebyli naposledy. Stejné jako Vlasy, Krysař i na toto představení půjdeme opět. Děkuji Pavel Ruda

Pavel Ruda

Lakomec

Skvělé a velmi zábavné představení! Pan Zedníček byl famózní.

Jana Křivancová

Lakomec

Dobrý večer, zaplaťpánbůh, že jsme si ty vstupenky koupili. Úžasné představení Lakomce !!! Děkujeme !

Robert Mikulka