Voda (a krev) nad vodou Muzikál se slavnými písněmi legendární skupiny Elán. Od tvůrců fenoménu Osmý světadíl

PREMIÉRA: 5. září 2019

Osm let po premiéře fenoménu jménem Osmý světadíl měl premiéru druhý muzikál se slavnými písněmi legendární skupiny Elán Voda (a krev) nad vodou.

Příběh plný překvapivých zvratů přináší emoce, lásku a dynamickou výpravnou podívanou. Podobně jako v Osmém světadílu jde o parafrázi na velké klasické literární dílo posunuté do současné doby. Druhý muzikál Elánů zkrátka opět je „velkým plátnem“.

Vždy musí existovat nějaká „voda“, co nás drží v těžkých chvílích nad vodou. Někdy jí může být touha, někdy kariéra, někdy pomsta, ale nejkrásnější je, když nás nad vodou drží láska…

Dárkové předměty

Vybráno z vašich ohlasů

Chcem sa z Ťeba napit ....šaty odhoď preč :) No co dodat. Inspiraci k návštěvě mi dali moje taneční kolegyňky z Muzikálových lekcí Lukáše Prokopa. Je to krásné, vidět v muzikálu někoho, koho znáte. Úžasné výkony, šmrnc, láska, krev, poutavý příběh propletený nadčasovou hudbu Elánu, kterou bych mohla poslouchát stále dokola. Text stále relevantní. Anička, Gabi Lukáši - skvělé! Mimo jiné zpěv 3 hlavních rolí - dechberoucí. Moc děkujeme - chystám se po 4 :D. Když jsem byla po 2, přišel Elán sám, zažítek na celý život <3

Mariaa

V sobotu 7.10.2023 jsem v 19,00 navštívila představení Voda (a krev) nad vodou. Nikdy jsem nic lepšího neviděla. Naprosto dokonalý muzikál, který má nápad, super obsazení a prostě je jedním slovem dokonalý. Moc děkuj za zážitek. Při závěrečné písni jsem stála jako první, ale nemohla jsem si pomoct :-)

Pavlína Vošahlíková

Muzikál jsem dostala jako dárek a navštívila jej 2.6.2023. Písničky Elánů mám moc ráda a představením jsem byla naprosto nadšená. 3 hodiny uběhly jako nic a ačkoli to normálně nedělám, byla jsem mezi prvními, kdo tleskal ve stoje. Moc děkuji za krásný zážitek. Kamila Peňázová, Brno.

Kamila Peňázová

V sobotu 22.4. jsme byli na představení VODA (A KREV) NAD VODOU je to přektásný muzikál, poděkování všem vystupujícím za nezapomenutelný zážitek.

Zbyněk Otáhal

Dnešní představení mě naprosto uchvátilo. Všem účinkujícím patří můj velký obdiv.

Monika Šimková

Milé divadlo Kalich, Po delší odmlce způsobené hlavně covidem, ale i jinými okolnostmi jsem k Vám opět zavítala na představení Voda (a krev) nad vodou. Já už pozapoměla na to, jak jste úžasní... A vy jste mi to připoměli ... To byl zážitek! Písně mého mládí skupiny Elán ve Vašem upraveném podání, skvělé výkony herců a zpěváků, silný příběh.... Zazpívala jsem si s Vámi, příběh byl tak živě odehrán, že se mi při setkání po letech...p. Křížové a p. Tomeše hrnuly slzy do očí (a ano, vím, že je to jen hraný příběh ????). Za vše mluvil aplaus vestoje od nás diváků.. Přivedla jsem k Vám človíčka, který Vás shlédl poprvé a já na něm viděla tu radost a nadšení z Vašeho představení, jakou si pamatuji u sebe, když jsem k Vám zavítala poprvé já.. Už přemýšlíme, na co dalšího se k Vám zase vypravíme. Musíte mít radost z toho, když vidíte, jak my diváci reagujeme a my máme radost z toho, jaký obrovský zážitek nám dáváte a jak nás nabíjíte energií. Věnujte se nám, divákům, stále se stejnou chutí a nadšením, jako to děláte. Jste prostě skvělí... Děkujeme ???? Štěpánka Vranová PS.: Ještě prosím jedno velké poděkování pro slečny uvaděčky.. Jsme to my, kteří jsme přišli pozdě na představení v SO 3.12. v 14.30 hod. Nevím, jak se mi to mohlo stát, ale zapsala jsem si do hlavy, že je začátek v 15.00 hod. A slečny uvaděčky nás ani nevypeskovaly, ba ani slovem neřekly, že jsme přišli pozdě, jen hledaly řešení. Bylo to od Vás velmi milé a profesionální, hluboká poklona pro Vás a ještě jednou má velká omluva.

Štěpánka Vranová

Dobrý den, děkuji za skvělý zážitek. Přeji ať se vám daří a máte stále tolik elánu a energie, které z celého představení čiší. Zuzana Poulová

Zuzana Poulová

Naprosto úžasné představení plné skvělých písniček. Původně jsem si říkal, že mi bude stačit tento muzikál vidět jen jednou, ale už teď vím, že ho chci vidět znovu. Musím hodně pochválit pěveckou company, která odvádí naprosto super výkon a je to to na co se znova těším. Opět se mi potvrdilo, že divadlo Kalich je nejlepší scénou v Praze. Pěvecké výkony hlavních hrdinů naprosto super. A jak jsem psal, kvůli company přijdeme určitě znovu. Díky všem.

Marek

Dobrý den. Rád bych poděkoval všem vystupujícím. Fantastické výkony, nasazení a elán. Krásné zpracování písniček skupiny Elán. V této době, kdy účinkující jedou celé víkendy, ale nedají to na sobě znát. Byli jsme celá rodina, i dceru 12 let, zaujaly písničky a začala zkoumat, kdo je skupina Elán. Rozhodně jsme nebyli naposledy. Stejné jako Vlasy, Krysař i na toto představení půjdeme opět. Děkuji Pavel Ruda

Pavel Ruda